Ceļvedis iesācējiem: kas ir Bounty?

Šodienas rakstā mēs koncentrēsimies uz bagātību kriptovalūtā.

Termins Bounty nāca no spēļu pasaules. Kad mērķis ir sasniegts, atlīdzība tiek piešķirta atalgojuma medniekam.

Šī pati koncepcija ir ieviesta kriptonaudā. Īpaši mārketinga speciālisti ir ieinteresēti izmantot dāvanas. Šobrīd ikreiz, kad ICO sāk darboties, to pavada veltes.

Īsāk sakot, tas ir kļuvis par nozīmīgu digitālā mārketinga daļu.

Kas ir Bounty?

Dāvanas kriptovalūtā ir programma, ar kuras palīdzību tiek stimulēta pozitīva izturēšanās un rīcība pret uzņēmuma produktu. Kriptovalūtas gadījumā tas parasti notiek ICO fāzē.

Tā, piemēram, ja uzņēmums izlaiž jaunu programmu vai pakalpojumu, tas ieviesīs jaunu atalgojuma programmu. Bounty programmai būs pienācīgs paskaidrojums par to, kādas darbības var nopelnīt konkrētas atlīdzības. Gan darbības, gan atlīdzības tiks noteiktas pirms laika. Bounty mednieki (cilvēki, kuri veic veltes) apmaina savu laiku un pūles pret atlīdzību.

Uzņēmumiem nav ko zaudēt. Pirmkārt, viņiem nav jāmaksā iepriekš par pakalpojumiem. Otrkārt, tas darbojas pats par sevi. Nav nepieciešama talantu meklēšana vai skrīnings. Ikviens, kurš lasa informāciju, var paņemt un sākt to strādāt.

Šī vienkāršā ideja ir izplatīta kriptonauda. Tas palīdz gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, kas no viņiem meklē ienesīgu atlīdzību.

Dāvinājumiem parasti nav jābūt ICO daļai. Tomēr lielākoties tas tiek palaists ICO laikā. Daži uzņēmumi visā dzīves laikā veic veltes. Viss ir atkarīgs no tā, kā tiek plānota uzņēmuma tirgus stratēģija.

Vai veltes ir sliktas?

Dāvanas var būt slikta lieta. Pēc daudzu ekspertu domām, uzņēmumi var ar tiem manipulēt, lai piesaistītu vairāk satiksmes vai iegūtu vairāk naudas. Uzņēmumi savā ICO posmā var nolīgt labākos atalgojuma medniekus. Pretī viņi saņem labāku mārketinga sasniedzamību. Parasti šīs bagātības ir saistītas ar satura kopīgošanu sociālo mediju platformās. Un, ja jūs pieņemat darbā labākos, tas noteikti pieaugs.

Piesaistot lielus prēmiju spēlētājus, tiek izlozēti arī mazākie. Kopumā ICO saņem ievērojamu stimulu, kas, iespējams, nav labākais viss kriptonauda kopienai.


Zemāk uzskaitīsim dažus tā sliktos efektus.

  1. Tas var radīt nepatiesu kopības izjūtu. Visi šeit meklē labumu.
  2. Bounty mednieki varētu izpārdot žetonus pēc to laišanas tirgū.
  3. Lasītāji kļūst piesātināti un nevar atšķirt no reklamētās ziņas no īstas ziņas.
  4. ICO hipi tiek veidoti mākslīgi, un tas var novest pie nepietiekamiem ieguldījumiem kriptonauda ekosistēmā.
  5. Pump and dump tirgū kļūst arvien izplatītāka

Tomēr visas šīs problēmas var izskaust, izmantojot atbilstošu atalgojuma programmas ietvaru. Šajā kontekstā uzņēmumiem vajadzētu pieminēt savu nodomu un veidu, kā izsekot visus ieguldījumus prēmijās.

Kā nopelnīt naudu no Bounty?

Ir daudz veidu, kā uzņēmumi var prasīt, lai viņu ICO tiktu piedāvātas veltes. Uzskaitīsim tos tālāk.

  1. Sociālo mediju kampaņa

Šajā darbībā atalgojuma mednieks veic sociālo mediju darbības. Viņu galvenais mērķis ir panākt mijiedarbību un uzlabot iesaistīšanos kampaņās, izmantojot sociālos medijus.

  1. Rakstu rakstīšana

Rakstu rakstīšana ir arī populāra aktivitāte. Bounty mednieki raksta ar ICO saistītus rakstus un dalās ar tiem emuāros un citās vietnēs.

  1. Bitcointalk parakstu dāvanas

Bounts tiek atbrīvots, kad atalgojuma mednieks uz Bitcointalk ievieto ICO paraksta kodu. Tas ir ātrs veids, kā iegūt ICO akcijas.

  1. Tulkošanas veltes

Šajā darbībā veltes mednieki tulko projektu dažādās reģionālās valodās, piemēram, hindi, vācu, holandiešu utt. Viņiem ir jātulko galvenie dokumenti, tostarp balta grāmata, vietne vai Bitcointalk ANN pavediens.

  1. Ziņošana par kļūdām

Jauni projekti vienmēr ir pakļauti kļūdām. Piešķirot veltes ikvienam, kurš atrod kļūdas, var uzlabot kļūdu atrašanu un novēršanu.

Vai jūs interesē iekļūt vienā?

Iekļūt kriptonauda veltes programmā ir viegli. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu vietnē Bitcointalk. Jums būs daudz projektu, lai sekotu un veiktu darbu!

Jūs varat arī sekot Icodrops un BountyOne. Viņi uzskaita visas gaidāmās un vecās veltes.

Dāvanas ir neatņemama visas kriptovalūtas ekosistēmas sastāvdaļa. Tomēr tam ir savi trūkumi. 2018. gadā mēs redzēsim vairāk uzņēmumu, kas izmanto veltes.

Vai esat pazīstams ar Airdrops? Ja nē, jums vajadzētu apskatīt mūsu rakstu par to, kas ir Airdrop?.

Tātad, vai jūs to gatavojaties? Vai vienkārši uzzināt par to? Komentējiet zemāk un informējiet mūs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map