Ceļvedis iesācējiem: kas ir kriptovalūtas galvenais tīkls?

Galvenie tīkli daļēji ir svarīgi, jo tie nodrošina skaidru kriptonauda vērtību reālajā dzīvē. Pārbaudīsim, kas tas ir un kā tas darbojas.

Kriptogrāfijas valūtā esošais tīkls nodrošina vienkāršu veidu, kā novērtēt blokķēdes projekta panākumus, kad cenas ir grūti paredzēt. Tā ir svarīga tehnoloģiju iezīme, ka ikvienam, kurš vēlas ieguldīt sākotnējā monētu piedāvājumā, ir jābūt skaidrai idejai par to, pirms izmantot naudu.

Reģistrēties tūlīt:Bezmaksas Blockchain kurss

Kas ir kriptonauda?

Mainnet ir blokķēde, kas veic digitālās valūtas pārsūtīšanas funkcionalitāti no sūtītāja saņēmējam. Mainnet ir vienkārši galvenais tīkls, kurā faktiskie darījumi notiek sadalītā virsgrāmatā. Turpretī testnet ir testa tīkls, kurā tiek pārbaudītas un izstrādātas decentralizētas lietojumprogrammas un EDCC.

Pirms ieguldīšanas sākotnējā monētu piedāvājumā investoram ir svarīgi nodrošināt, lai blokķēdes projektam būtu mainnets. Mainnet vai testnet zīme parāda, cik nopietns ir projekts, jo abas funkcijas vienā vai otrā veidā ietekmē kriptogrāfijas valūtas cenu.

Kriptogrāfijas valūtu tīkls ir gala produkts blokķēdes projektos, kas ļauj nosūtīt un saņemt digitālās valūtas. Mainnets ik pa laikam tiek mainīts ikreiz, kad projekta komandas nolemj, ka ir nepieciešami atjauninājumi vai pārskatīšana. Vēl jo vairāk, lai palaistu kriptogrāfijas mainnet, būs jāiekļauj seifa sistēma.

Vai vēlaties uzzināt, kā var darboties blokķēde? Šis raksts palīdzēs jums saprast, kā darbojas blokķēde.

Kā kriptovalūtu mainnet ietekmē cenas

Nepieciešama nepārtraukta jaunināšana un mainnet funkcijas pārskatīšana, ja kriptovalūtas projektam ir jāgūst plaši panākumi cenu pieauguma ziņā. Bitcoin ir viens projekts, kas šajā nozarē ir guvis milzīgus panākumus, daļēji Mainnet jauninājumu dēļ.

Mainnet jauninājums nākamajās nedēļās palīdzēja nospiest kriptovalūtas cenu no zemākas par 7000 ASV dolāru atzīmes līdz augstākajām 9500 ASV dolāru vērtībām pēc sākotnēji krituma no 10 600 USD maksimuma..

Martā lielākā kriptovalūta pēc tirgus ierobežojuma uzsāka Lightning Network – kriptonauda iezīme mainnet, kas pievienoja otro slāni blokķēdē. Risinājums ārpus ķēdes bija nozīmīgs atjauninājums, kura mērķis bija padarīt BTC mērogojamāku, tādējādi ļaujot blokķēdei apstrādāt vairāk darījumu sekundē. Vēl jo vairāk, lai palaistu kriptogrāfijas mainnet, būs jāietver maka sistēma, lai palīdzētu tirdzniecības procesam.

Uzziniet vairāk par dažādām blokķēdes tehnoloģijas iezīmēm tagad!


Galvenais tīkls kriptovalūtās, lai uzmanītos

EOS Mainnet palaišana

Patiesībā EOS bija viens no gaidītākajiem blokķēdes projektiem, kas tika uzskatīts par ātru, pielāgojamu un efektīvu Ethereum versiju. EOS ir blokķēdes platforma decentralizētu lietojumprogrammu izstrādei. Tas tiek dēvēts par Ethereum slepkavu. Vēl jo vairāk, jo tās pamatā esošā programmatūra nodrošina kontus, autentifikāciju, mākoņkrātuvi, kā arī datu bāzes un serveru mitināšanu. Platforma var arī apstrādāt miljoniem darījumu sekundē.

Nuls Mainnet

Nuls ir blokshēmas projekts, kas ilgu laiku tiek dēvēts par miega gigantu. Projekta mērķis ir radīt bezrīves pieredzi. Vēl jo vairāk, klienti un uzņēmumi varēs mijiedarboties, izmantojot vairākus blokķēdes. Viņi arī var mijiedarboties ar programmēšanas valodām un viedajiem līgumiem. Projekta kriptovalūtas mainnet sāka testēt aprīlī.

VeChain Mainnet

VeChain projekta mērķis ir nodrošināt nevainojamu integrāciju starp lietisko internetu un blokķēdi. Tas ir sacīkstes, lai izveidotu bez uzticības un izplatītu ekosistēmu pārredzamai informācijas plūsmai. VeChain Mainnet kriptovalūtā ir paredzēts izlaišanai 2018. gada 30. jūnijā. Pēc testa tīkla palaišanas 2018. gada 1. maijā.

Ontoloģijas tīkls

Ontoloģija ir vērienīgs blockchain projekts, kura mērķis ir padarīt blockchain pieejamus uzņēmumiem un patērētājiem. Tīkls pašlaik veido pārbaudāmu sistēmu, kurā klienti un uzņēmumi mijiedarbosies ar datiem, arī neradoties Sharding, Oracle un Lightning.

Projekta mērķis ir iegūt kriptonauda mainnet tikai trīs mēnešus pēc darbības uzsākšanas.

Ethereum Mainnet

Ethereum Mainnet vēlas piedāvāt platformu, lai palīdzētu izstrādātājiem veidot decentralizētas lietojumprogrammas. Tātad, izmantojot platformu, izstrādātāji var izveidot dažāda veida dApps. Patiesībā tas paātrinās blokķēdes pieņemšanu. Viņi piedāvā arī kriptovalūtu ar nosaukumu Ēteris. Pašlaik ir daudz decentralizētu lietojumprogrammu, kuru pamatā ir Ethereum, un tas ir viens no augstākajiem tirgus dalībniekiem.

Lasīt vairāk:Enterprise Ethereum: Privāta blokķēde uzņēmumiem

Secinājums

Kriptogrāfijas valūtā esošais tīkls nodrošina uzticamu un efektīvu veidu, kā novērtēt jebkura topošā blokķēdes projekta panākumus. Šādas funkcijas darbojas kā pierādījums tam, ka tiek īstenots blokshēmas projekts un ka izstrādātāja komanda strādā pie tā, lai tas būtu efektīvs un labāks. Mainnet arī ietekmē kriptovalūtu cenas gan īstermiņā, gan ilgtermiņā.

Ja esat tikai iesācējs, kurš vēlas uzzināt vairāk par blokķēdes tehnoloģiju, tad iesakām sākt ar mūsu bezmaksas blokķēdes kursu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map