Top 5 Blockchain un kriptonauda grāmatas

Vai tev patīk lasīt? Cik daudz jūs zināt par blokķēdi un kriptovalūtu? Tās ir salīdzinoši jaunas tehnoloģijas, un daudziem cilvēkiem nav ne jausmas par to, kas viņi ir vai kā viņi strādā. Nu, šī jaunā tehnoloģija ir izmantota jau astoņus gadus. Kad tā pirmo reizi tika ieviesta, to izmantoja tikai naudas pārskaitīšanas pakalpojumiem. Bet gadu gaitā tas ir veiksmīgi izmantots arī citās nozarēs.

Viens no vissvarīgākajiem elementiem jūsu panākumiem blokķēdes un kriptogrāfijas nozarē ir lielisku grāmatu lasīšana par tiem. Ikviens ir atšķirīgs, taču šie labākās blokķēdes un kriptogrāfijas valūtas grāmatu ieteikumi noteikti palīdzēs jums darboties labi..

Labākās Blockchain un kriptogrāfijas valūtas grāmatas, kuras jums vajadzētu izlasīt 2018. gadā

1. Naudas internets, 1. sējums & 2

Sarunu kolekcija par to, kāpēc bitkoīnam ir nozīme,

visiem, Autors: Andreas M. Antonopoulos

Naudas internets

Visu labu iemeslu dēļ Andreas ir iecienīta personība blokķēdes nozarē. Daudzus gadus viņš ir bijis kriptogrāfiskais evaņģēlists. Viņa grāmata Naudas interneta internets 1 &2 ir viņa runu apkopojums par blokķēdi un kriptogrāfiju dažādās pasaules daļās laikā no 2013. līdz 2016. gadam.

Ja jums ir kādas grūtības saprast kriptonauda traku, šīs ir grāmatas, kuras jums vajadzētu atsaukties. Šajos sējumos viņš sadala blokķēdi un kriptogrāfijas laju valodu, lai jūs varētu sekot līdzi šīm tehnoloģijām. Šajās grāmatās jūs sapratīsit, kas ir kriptonauda un blokķēde un to nākotne dažādos mūsu dzīves aspektos. Vai esat jauns Blockchain un Crypto? Tas ir viens no labākajiem grāmatas tev.

2. Biznesa blokķēde: nākamās interneta tehnoloģijas solījums, prakse un pielietošana – William Mougayar

Biznesa blokķēde

Viljams ir slavens blockchain biznesa domātājs. Viņš ir iekšējs blokķēdes pārstāvis, un viņa domas un raksti ir ietekmējuši miljoniem cilvēku visā pasaulē. Šajā grāmatā viņš vienkāršo blokķēdi, lai to varētu viegli saprast.

Viņš arī paredz dažādus aspektus, kā nākotnē var izmantot blokķēdi, kas mainīs uzņēmējdarbības veikšanu. Arī iekšā šī grāmata William divi blokķēdes aspekti. Pirmkārt, kā pareizi izmantot blokķēdi, var atrisināt daudz problēmu, ar kurām mēs šodien saskaramies. Otrkārt, tas, kā šaurais blokķēdes skats palēnina tā dažādos lietojumus.


3. Kriptovalūtas laikmets – Maikls Dž. Keisijs un Pols Vigna

Kriptovalūtas laikmets

Šī grāmata ir ideāli piemērota Bitcoin un kriptonauda iesācējiem. Tas iepazīstina jūs ar bitcoin un pēc tam soli pa solim iepazīstina ar tā pašreizējo tirgus vērtību un arī paredzamo nākotni. Grāmata ir uzrakstīta viegli saprotamā veidā, izmantojot gadījumu izpēti.

Grāmatā ir aprakstīta arī blokķēdes tehnoloģija. Ja vēlaties dziļāku izpratni par blokķēdi un kriptonauda, ​​tas ir labākā grāmata jums.

4. Blockchain: iesācēju ceļvedis, lai izprastu tehnoloģiju, kas ir Bitcoin un kriptonauda – Artēmijs Karo

Blockchain iesācēju ceļvedis

Ir daudz neskaidru ideju par blokķēdi un kriptonauda, ​​bet kas tās ir? Nu, šai grāmatai ir brīnišķīgs ievads blokķēdes tehnoloģijai. Tas arī dod uz faktiem balstītu blokķēdes fonu, tehnoloģiju, kas ir Bitcoin un citu virtuālo valūtu pamatā.

Bez tam šis grāmata arī pārbauda, ​​kā blokķēdi izmanto pašreizējā tehnoloģiju nozarē, un tās iespējamo izmantošanu nākotnē dažādos mūsu dzīves aspektos.

5. Bitcoin un kriptogrāfijas valūtas tehnoloģijas: visaptverošs ievads – autori Arvinds Narajanans, Džozefs Bonno, Edvards Feltens, Endrjū Millers, Stīvens Goldfeders

Bitcoin un kriptovalūtas tehnoloģijas

Šī ir viena no labākajām bloku ķēdes un kriptovalūtas grāmatām, ko lasīt. Grāmata sniedz visaptverošu ievadu šīm jaunajām tehnoloģijām, kuras bieži vien tiek pārprastas. Ideāli visiem, kas interesējas par blokķēdi un kriptogrāfiju.

Tas aptver gandrīz visas tēmas par kriptovalūtu no ieguves, decentralizācijas, dažādiem pieejamajiem digitālo valūtu veidiem un vēl daudz ko citu.

Patika šis saraksts? Apskatiet mūsu populārākos bloku ķēdes ietekmētāju sarakstus:

  • 15 populārākie Blockchain ietekmētāji vietnē YouTube
  • Top 20 ietekmētāji Blockchain tehnoloģijā, kas jāievēro 2018. gadā
  • Top 5 Blockchain Podcasts, kas jāievēro 2018. gadā

Ko jūs domājat par šīm grāmatām? Paziņojiet mums savas domas komentāru sadaļā zemāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map