Ceļvedis iesācējiem: kas ir Cardano kriptonauda?

Cardano kriptonauda ir 3. paaudzes decentralizēta izplatīta skaitļošanas platforma, kas koncentrējas uz Ada kriptovalūtas blokķēdi. Cardano, kas tika palaists 2017. gada 29. septembrī, mērķis ir izstrādāt viedo līgumu platformu, kas koncentrējas uz modernāku funkciju nodrošināšanu nekā jebkurš cits tirgus protokols. Cardano stāv atsevišķi kriptovalūtu okeānā, jo tā attīstība nebija balstīta tikai uz baltu grāmatu, bet gan zinātniskās filozofijas attīstības rezultātā. To aktīvi apstrādā un meklē starptautiska inženieru un pētnieku komanda.

Kordano fonds

Līdzīgi kā Ethereum protokols, tas piedāvā papildu priekšrocības, kas ietver drošu balsošanas mehānismu, mērogojamību un eksotiskas stimulu shēmas. Tās mērķis ir virzīties uz līdzsvarotāku un ilgtspējīgāku ekosistēmu, kas koncentrējas uz lietotāju vajadzībām.

Cardano iezīmes

Cardano kriptonauda ir veidota nevis no atļauta baltā papīra, bet gan no praktiskākas un eksperimentālākas pieejas, nodrošinot ilgtspējīgu blokķēdi, kas ir būtiska lietotāja privātuma aizsardzībā, vienlaikus ievērojot noteikumus. Dažas funkcijas, kas palīdz tai piesaistīt lielāku tirgus uzmanību nekā tās kolēģi, ir:

  • Pirmais protokols, kurā iekļauts Ouroboros – Proof of Stake (PoS) algoritms, kas nosaka veidu, kādā mezgli panāk vienprātību par virsgrāmatas stāvokli. Tas ir pirmais šāda veida protokols, kas ir zinātniski pierādīts kā drošs.
  • Komanda un tās pastāvīgie centieni uzlabot kriptovalūtu ir padarījuši to par visprecīzāk izstrādāto kriptovalūtu. Cardano izdodas apvienot dažādas funkcijas, piemēram, izplatītās sistēmas, mehānismu dizainu un kriptogrāfiju, vienlaikus nodrošinot ieguldījumus.
  • Cardano spēj veikt uzlabotas funkcijas, izmantojot savu daudzslāņu protokolu. Norēķinu slānim ir norēķinu vienība, savukārt saistītajam vadības slānim drošības nolūkos darbojas viedie līgumi un programmas.
  • Cardano ir izstrādāts tā, lai līdzsvarotu abus aspektus, t.i., lietotāju privātās dzīves tiesību aizsardzību, un, otrkārt, ievērojot noteikumus. To darot, tā ir izveidojusi jaunu un efektīvu veidu, kā izpildīt kriptovalūtas prasības.
  • Cardano ir arvien jaunāka kriptonauda, ​​jo to ir viegli uzlabot, izmantojot mīkstās dakšas, lai pielāgotos pašreizējām tirgus vajadzībām. Tiek veidota arī kases sistēma protokola ilgtspējas nodrošināšanai.
  • Cardano pamatā ir pamats sadarbības un tāpēc ir bez atvērtā koda un bez patentiem.

Konta izveide Cardano

Cardano ir nepieciešams izveidot kontu Daedulus ko varēja nostiprināt ar 12 vārdu ieejas frāzi, lai nodrošinātu nopirktās monētas. Daedulus kontu var izmantot ADA kriptovalūtas iegādei. Visus turpmākos darījumus var veikt, izmantojot šo kontu, un tas tiks nodrošināts, izmantojot ieejas frāzi.

Kā nopirkt Cardano (Ada)

Cardano nav iespējams iegādāties tieši, un tāpēc to var apmainīt tikai pret citām kriptovalūtām. Var iegādāties tādas valūtas kā Ethereum vai Bitcoin, un pēc tam Cardano var apmainīt pret šādām valūtām, izmantojot tādas platformas kā CoinBase. Drīz tā būs pieejama noteiktos Japānas bankomātos. Dažas populāras kriptovalūtu biržas, kurās ir Ada, ietver:

Kardano kriptovalūtas nākotnes perspektīvas

Cardano noteikti piesaistīs tirgus uzmanību šogad, un to var redzēt par +12,8%, kad lielākā daļa citu kriptovalūtu stagnē. IOTA un Cardano aizņems lielu tirgus daļu ar jaunu investoru pieplūdumu. IOHK un Čārlza Hoskinsona pastāvīgie Cardano centieni izstrādāt jaunas funkcijas pēc KVEM palaišanas ir atmaksājušies. Investorus nodrošina Cardano unikālā uz pētniecību balstītā attīstības pieeja. Papildu priekšrocība ir tā blokķēdes protokola spēja mērogot augstākā līmenī nekā citas monētas tirgū. Tas Cardano ir nonācis uzmanības centrā, un to galvenokārt izmanto uzņēmumi un valdības. Visi spēcīgie sasniegumi ir pamats pārliecinātiem Cardano panākumiem nākotnē.


Secinājums

Cardano nākotnes kriptonauda pāriet no darba pierādīšanas protokola uz likmes pierādījumu, kas ir mazāk resursu ietilpīgs. Tas ir likvīds aktīvs, un tā vērtējums pieaugs, jo tie nākamajos gados ieviesīs vairāk iezīmju. Bet katru dienu tiek laista apgrozībā jauna monēta, un Cardano ir jāvirzās ātrāk, lai saglabātu un palielinātu savu tirgus daļu un piesaistītu investorus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map