Ceļvedis iesācējiem: kas ir ēteris?

Jūs noteikti esat dzirdējuši par Ethereum, bet vai esat kādreiz domājuši, kas ir Ēteris?

Šodienas rakstā mēs izskatīsim tēmu un sapratīsim tās nozīmi Ethereum blokķēdē.

Bet, pirms mēs sākam, mums jāsaprot, kas ir Ethereum? Ethereum ir gan decentralizēts lietotņu veikals, kas nodrošina Dapps, gan arī kā decentralizēts internets. Tā ir platforma, kurā mitinās Dapps. Tas mūs noved pie mūsu otrā jautājuma, kas ir ēteris? Un kā tas ir saistīts ar Ethereum? Izpētīsim.

Kas ir ēteris? Ethereum kriptonauda

Ēteru var definēt kā degvielu, kas darbina Ethereum platformu. Lai darbinātu Ethereum, mums ir nepieciešama digitālā valūta, kas tiks izmantota. Piemēram, ja mašīna veic darbību tīklā, tam būtu nepieciešami resursi. Šajā gadījumā tiek izmantots ēteris. Tas darbojas arī kā stimuls citām ar platformu saistītām vienībām izstrādāt lietojumprogrammas (DApps). Izstrādātājiem, piemēram, var saņemt kompensāciju par noderīgu lietojumprogrammu rakstīšanu. Vienkāršākajā veidā mēs varam definēt ēteri kā digitālo eļļu, lai veicinātu darījumus tīklā. Tā var būt jebkura darbība, izveidošana, dzēšana vai modificēšana.

Ētera izcelsme

Lai labāk izprastu ēteri, mums jāaplūko tā izcelsme. Ēteris vispirms tiek izplatīts pirmās iepriekšējas pārdošanas laikā.

Gandrīz 60 m ēteris tika pārdots iepriekšējas pārdošanas dalībniekiem. Ne tikai tas, ka tiek piešķirti 12 miljoni ēteru (12% no izveidotā ētera) Ethereum fondi. Visi šie ēteri tiek piešķirti izstrādātāju un pētnieku grupai, lai viņi varētu uzlabot Ethereum platformas pamatā esošo tehnoloģiju.

Ēteris tiek izveidots arī tad, kad tiek iegūts jauns bloks. Miner iegūst ēteri.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, daži ēteri (2-3) tiek izveidoti kā tēvoča / tantes atalgojums. Tas tiek ģenerēts tikai tad, kad cits bloks atrisina problēmu, pat neiekļaujot to kalnraču risinājumā

Tātad, vai tas nozīmē, ka ir bezgalīgs ētera daudzums?

Protams, nē. Digitālās valūtas lielākā daļa vienmēr ir ierobežota. Tas tiek darīts, lai novērstu tirgus pārplūšanu. Tas arī palīdz kontrolēt ētera cenu tirgū. Kad tas pirmo reizi tika izlaists, tika nolemts, ka ētera daudzums būs ierobežots. Tomēr nevienam nav ideju par ētera daudzumu, kas ir apgrozībā.

Parasti jebkurš kriptonauda pēc dažiem gadiem samazinās. Gadījums ar ēteri ir vienāds. Gadiem ejot, ir mazāk ētera, ko mīnēt vai atalgot.


Bet ātrums, kādā ēteris ir izsmelts, nemainīsies. Tagad Ethereum pāriet no darba pierādīšanas (PoW) uz likmes apliecinājumu (PoS). Tas viss tiek darīts, lai taupītu enerģiju un padarītu Ethereum platformu efektīvāku un dabai draudzīgāku.

Ētera lietošana

Ēteri lieto arī šādas vienības.

  1. Izstrādātāji lietotņu izstrādei blokķēdē.
  2. Jebkurš lietotājs, kas mijiedarbojas ar viedajiem līgumiem.

Etera ieguve

Ētera ieguve ir vienkārša. Viss, kas jums nepieciešams, ir skaitļošanas jauda, ​​lai atrisinātu problēmas Ethereum platformā. Ja jūs iegūsiet bloku, jūs apbalvosiet ar kādu ēteri. Atalgojuma summa ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp no paveiktā darba apjoma. Ētera ieguve ir salīdzinoši vienkārša salīdzinājumā ar Bitcoin. Gandrīz ik pēc 15 sekundēm tiek izveidots jauns bloks un pievienots blokķēdei. Kad bloks ir pievienots, trīs ēteri tiek atdoti kalnračiem. Ēteris seko Darba pierādījumam (PoW), un tas padara to pirmām kārtām iegūstamu.

Tomēr nesaņemiet lielas cerības. Pēdējo sešu mēnešu laikā tā grūtības ir daudz pieaugušas. Arī Ethereum drīz tiks nomainīts uz līdzdalības pierādījumu (PoS).

Ēteru pāris

Ja jūs nodarbojaties ar tirdzniecību, jūs jau zināt par BTC savienošanu pārī. Jūs varat iegādāties jebkuru citu monētu tirgū, ja jums ir BTC. Savienošana pārī izskatās šādi: “EOS / BTC” vai “ADA / BTC”. Līdzīgi ēteri var izmantot kā pāri citu kriptovalūtu iegādei.

Uzziniet vairāk, kas ir Ethereum Classic (ETH)?

Pārbaudiet mūsu salīdzinājumus:

  • Bitcoin vs Ethereum? Kāda atšķirība?

  • EOS vs Ethereum: potenciāls Ethereum slepkava!

  • Ardor vs Ethereum: kādi ir plusi un mīnusi?

  • NEO vs Ethereum: kas ir labāks?

  • Ethereum vs Ripple: dziļuma salīdzinājums

Ko tālāk?

Ēteris ir šeit, lai paliktu. Tas ir izrādījies degviela vienai no otrās paaudzes blokķēdes tehnoloģijām Ethereum. Tātad, ko jūs domājat par to? Paziņojiet mums komentāru sadaļā zemāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map