Aktivizējiet Staking Guide

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogCodefi Aktivizēt

Aktivizējiet Staking Guide

Autors Collin Myers 2020. gada 11. decembris Ievietots 2020. gada 11. decembrī

aron visuals 3jBU9TbKW7o neatlaist

Šis ir oficiālais ceļvedis SKL ievietošanai Activate.

SKL žetonu turētāji, kas dzīvo pieņemtajās jurisdikcijās tagad var izmantot Aktivizēt platformu, lai savos SKL piederētu pie dažādiem validatoriem. Šī rokasgrāmata ir pielāgota jauniem lietotājiem Activate, kuri nepiedalījās SKALE tīkla palaišanā vietnē Activate. Ja esat piedalījies SKALE tīkla palaišanas sadaļā Aktivizēt, lūdzu, lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet prasību iesniegšanas un likšanas rokasgrāmatu, kā arī atlīdzības pieprasīšanas un mainīšanas deleģēšanas rokasgrāmatu..

Šis dokuments ir patiesības avots, lai iegūtu norādījumus par SKL likšanu uz Activate. Jebkura cita dokumentācija var būt krāpnieciska, un to nedrīkst apstiprināt Activate vai SKALE.

Lūdzu, sekojiet arī mūsu Telegrammu grupa un redzēt SKALE STABLE FAQ lai iegūtu papildinformāciju un atjauninājumus. Ja rodas kāda problēma, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu vietnē https://activateteam.zendesk.com.

Darba sākšana

Lai sāktu, lūdzu, palaidiet Aktivizēt lietojumprogrammu.

Pirms pilnvaru deleģēšanas, lūdzu, pārliecinieties, ka reģistrētajā makā ir pietiekami daudz ETH, lai segtu ar darījumiem saistītās gāzes izmaksas.


1. SOLIS: Iegūstiet SKL

Ja jums vēl nav SKL, varat izmantot MetaMask apmainās ar logrīku, lai apmainītos ar SKL. Kad esat pierakstījies savā MetaMask makā, noklikšķiniet uz mijmaiņas pogas. Tas jūs aizvedīs uz zemāk redzamo (-ajiem) ekrānu (-iem), kur jūs varat iegūt vislabāko izpildi, nomainot ETH uz SKL.

Lūdzu, pārbaudiet marķiera adresi etherscan pirms marķieru nomaiņas ar SKL, pastāv vairāki krāpniecības kopas un marķieri.

Pareizā adrese ir:

0x00c83aeCC790e8a4453e5dD3B0B4b3680501a7A7

Ekrānuzņēmums 2020. gada 12. oktobrī plkst. 2.40.53 PM.png

Ekrānuzņēmums 2020. gada 12. oktobrī plkst. 14.41 PM.png

Ekrānuzņēmums 2020. gada 12. oktobrī plkst. 2.41.40 PM.png

2. SOLIS: Pārejiet uz SKL Staking Dashboard

Kad esat nonācis vietnē Aktivizēt, labajā pusē redzēsiet karti, kas aicina jūs sākt “Sākt likt SKL”. Pēc noklikšķināšanas uz pogas jūs tiksiet novirzīts uz informācijas paneli, kur var redzēt dažādus validatorus, kas tiek atbalstīti tirgū Aktivizēt. Lai liktu savus SKL marķierus, lietotājiem nav jāizveido lietotāja konts.

Ekrānuzņēmums 2020. gada 11.-30. Plkst. 1.50.25 PM.png

3. SOLIS: Pievienojiet maku

Kad esat atvēris informācijas paneļa lapu augšējā labajā stūrī, jūs redzēsiet ikonu “Savienot seifu”. Pēc noklikšķināšanas jums tiks lūgts savienot izvēlēto maku. Ja izmantojat virsgrāmatu, pirms savienojuma ar MetaMask pārbaudiet, vai jūsu lietotne Ethereum ir atvērta.

Ekrānuzņēmums 2020. 11.-30. Plkst. 1.56.00 PM.png

4. SOLIS: izvēlieties Validator

Kad būsit savienojis maku, varēsiet ritināt to validatoru sarakstu, kuri pašlaik pieņem deleģēšanu SKALE tīklā. Šodien Activate atbalsta deleģēšanu 18 dažādiem validatoriem un ļauj jums piedalīties vairākos validatoros, ja vēlaties. Ja deleģējat vairākiem validatoriem, lūdzu, atcerieties, ka tas dubultos gāzes izmaksas. 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par katru validatoru, noklikšķiniet uz tā logotipa, lai skatītu nolaižamo ekrānu. Šajā nolaižamajā izvēlnē jūs atradīsit atbilstošu informāciju par katru validatoru un svarīgu kontaktinformāciju gadījumā, ja jums ir jāsazinās ar izvēlēto (-ajiem) validatoru (-iem), lai saņemtu atbalstu..

Kad esat izvēlējies apstiprinātāju (-us), noklikšķiniet uz zilās pogas Stake, kas redzama ekrāna labajā pusē, lai sāktu deleģēšanas plūsmu.

Ekrānuzņēmums 2020. 11.-30. Plkst. 14.00.11. Png

5. SOLIS: Kā darbojas SKL

Pēc izvēles validatora noklikšķināšanas uz zilās pogas “Likme”, pirms ievadīšanas deleģēšanas plūsmā jums tiks lūgts zemāk redzamais ekrāns. Ir svarīgi uzmanīgi izlasiet šī ekrāna saturu jo tas izskaidros nianses, piesaistot SKALE tīklā esošo validatoru. Mēs iesakām likt savus SKL žetonus 5-7 dienas pirms nākamās laikmeta sākuma. Pārskatot zemāk redzamo ekrānu, lūdzu, noklikšķiniet uz ‘Stake my first SKALE token’, lai ievadītu deleģēšanas plūsmu.

Ekrānuzņēmums 2020. 11.-30. Plkst. 2.05.43 PM.png

6. SOLIS: Aizpildiet deleģēšanas pieprasījuma veidlapu

Kad esat ievadījis deleģēšanas plūsmu, jums vispirms jāievada SKL summa, kuru vēlaties uzlikt par savu kopējo atlikumu. Pēc likmes summas ievadīšanas jums būs jāizvēlas likmes periods. Pagaidām SKALE tīkls piedāvā tikai 2 mēnešu periodus (tas jums tiks automātiski izvēlēts). Turpmākajos mēnešos par izmaiņām un / vai papildinājumiem spēles periodos tiks lemts ar SKALE Network žetonu turētāja balsojumu. Līdz tam tas ļauj visiem marķieru īpašniekiem neatkarīgi no lieluma vai bloķēšanas saņemt vienādus% stimulus tīkla aizsardzībai.

Visbeidzot, lūdzu, pārskatiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus, kas ietver sīkāku informāciju par jūsu izvēlētā validētāja ieviestajām pakalpojumu un slāpēšanas politikām, kas ir saistītas ar ekrāna apakšdaļu. Šie noteikumi ir jāpieņem, pirms iesniedzat pieprasījumu.

Pabeidzot šīs trīs darbības, ekrānam vajadzētu izskatīties kā zemāk redzamais attēls. Lūdzu, noklikšķiniet uz “turpināt”, lai pabeigtu deleģēšanas procesu.

Ekrāna uzņemšana 2020. gada 12. septembrī plkst. 12.24.38 PM.png

7. SOLIS: Iesniedziet deleģēšanas pieprasījumu

Kad esat noklikšķinājis uz “Turpināt”, ekrāna augšējā labajā stūrī redzēsit deleģēšanas pieprasījuma kopsavilkumu, lai galīgajai pārskatīšanai pirms pilnvaru deleģēšanas. Kad esat gatavs turpināt, noklikšķiniet uz ‘Stake SKL to Validator’, kas aktivizēs jūsu maku un iesniegs apstiprinājuma pieprasījumu.. Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu makā ir pietiekami daudz ETH, lai apmaksātu deleģēšanas darījumu.

Ekrāna uzņemšana 2020. gada 12. jūlijā plkst. 12.24.55 PM.png

Apstiprinot darījumus savā makā, jums tiks parādīts kopsavilkuma ekrāns par jūsu pieprasījumu un turpmākajām darbībām. Lūdzu, atcerieties, ka validatoriem ir jāpieņem jūsu delegācija pirms nākamās laikmeta, pirms jūs tiksiet pilnībā pilnvarots un gatavs nopelnīt atlīdzību. Mēs iesakām nosūtīt deleģēšanas pieprasījumu 5-7 dienas pirms nākamās laikmeta sākuma, lai pārliecinātos, ka validētājiem ir pietiekami daudz laika pieņemt.

8. SOLIS: Pārvaldiet Staking Balance

Ja kādā brīdī vēlaties pārskatīt likmju atlikumus, galvenajā informācijas panelī noklikšķiniet uz “Žetonu krājums”, lai pārietu uz portfeļa lapu. Šeit jūs redzēsiet pārskatu par jūsu neapstiprinātajiem likmju pieprasījumiem, SKL bilanci un likmju kopsavilkumu.

Ekrāna uzņemšana 2020. gada 11. novembrī plkst. 8.32.50 (1) .png

Priecīgu likšanu!

Codefi Activate komanda

Decentralizētie tīkli DeFiNewsletterPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map