Bagātības pārvaldības nākotne blokķēdē

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

Bagātības pārvaldības nākotne blokķēdē

Kopsavilkums par problēmām, ar kurām saskaras bagātības pārvaldnieki, un atbilstošās iespējas, ko Blockchain tehnoloģija rada Lex Sokolin, CMO un Fintech globālais vadītājs ConsenSys. Nicole Adarme, 2021. gada 28. janvāris Ievietots 2021. gada 28. janvārī

WTVR Blockchain I Consen Sys Feature Paziņojums 2

Pēdējo divu desmitgažu laikā bagātības pārvaldības vērtības piedāvājums ir mainījies no piekļuves un nodrošināšanas uz partnerību un konsultācijām. Piekļuve tradicionālajam ieguldījumu iepakojumam, ko atspoguļo globālā aktīvu sadale, indeksējot tirgus betas, ir samazinājusies pēc vērtības un kļuvusi par precēm. Tehnoloģiju jauninājumu viļņi ir automatizējuši ETF iesaiņošanu un tirdzniecību, algoritmisko tirdzniecību un apvienotā portfeļa līdzsvarošanu, alfa, kas iegūta no nodokļu zaudējumu ievākšanas alfa, un privāto banku darbības pārskatu sniegšanas iespējas. Šodien mēs stāvam ar bagātības pārvaldību, kas ir kārtīgi iesaiņota mūsu tālrunī, un triljoni aktīvu ir gatavi pārliet par zemākās cenas aktīvu pārvaldīšanas produktu.

Šajā kontekstā bagātības pārvaldniekiem ir vairākas diferenciācijas asis. Viens no tiem ir uzlabot cilvēku attiecības ar plašāka veida padomiem, pārejot no vienkārša ieguldījumu ieteikuma uz finanšu plānošanu, nodokļu strukturēšanu, kā arī plašāku pakalpojumu kategoriju un dzīves plānošanu. Šajā sakarā konsultanti kļūst par finanšu terapeitiem, kuriem viņu klientiem nav jāpieļauj uzvedības kļūdas. Vēl viens ceļš ir izcelt alfa ieguldījumu pārvaldībā. Lai gan alternatīvas aktīvu klases, piemēram, riska ieguldījumu fondi, fondu fondi vai privātais kapitāls, agrāk ir bijuši par diferencētas peļņas stāstījumu, tie netiek indeksēti kā galvenais cilvēka laika virzītājspēks – inovācijas un tehnoloģijas.

Tāpēc ir pienācis laiks apskatīt digitālos un kriptogrāfiskos aktīvus, kā arī darbības infrastruktūru, pa kuru tie pārvietojas. Jaunums ir sarunu iesācējs un veids, kā finanšu konsultanti sniedz jaunu perspektīvu kaut kam, kas daudziem mazumtirdzniecības klientiem tagad ir svarīgs. Kriptogrāfijas vietējo aktīvu, piemēram, Bitcoin un Ether, mazumtirdzniecības īpašumtiesības tagad ir ar divciparu skaitli, un dažas iestādes un dotācijas ir veikušas pasākumus, lai pareizi iesaiņotu un regulētu produktu iekļautu plašākā aktīvu sadalījumā. Apgādības, apmaiņas, norēķinu un digitālā seifa vērtību ķēde ir izveidota, pārbaudīta un ir uz plaša sliekšņa robežas ar tādiem nozares smagajiem svariem kā NASDAQ, Starpkontinentālā birža un Fidelity.

Labklājības pārvaldnieki ir pakārtoti kapitāla tirgus produktu ražotājiem. Viņiem ir nepieciešamas pazīstamas permutācijas un produktu struktūras, kas iekļaujas pazīstamajās tehnoloģijās, ieguldījumu pārvaldībā un klientu ziņošanas platformās. Tas ir pasargājis bagātības pārvaldnieku no iesaistīšanās aktīvu klasē, kurai jau ir pakļauti viņu klienti un tādējādi arī portfelī. Tomēr gaidīšana vēl vairākus gadus vienkārši nav iespēja. Tādi uzņēmumi kā Coinbase lepojas ar vairāk nekā 40 miljoniem lietotāju un vairāk nekā 90 miljardu ASV dolāru aktīviem, kas atrodas kāda veida glabāšanā vai pārvaldībā. Ieguldījumu programmatūrā, kas iegūta no roboadvisoriem un ieviesta publiskajos blokķēdēs, tagad ir vairāk nekā 20 miljardi USD naudas ekvivalentos un 25 miljardi USD nodrošinātajās saistībās. Pieprasījums ir, ja jūs zināt, kā mijiedarboties ar topošo pasaules kārtību un atklāt vērtību saviem klientiem.

Izdalīsim divus galvenos jautājumus. Pirmais ir pati kriptogrāfijas aktīvu klase un tās jaunās atdeves īpašības, kas korelē ar paaudžu filozofiju un tehnoloģisko evolūciju. Otrais ir finanšu infrastruktūra, pa kuru šādi aktīvi pārvietojas, – nosakot, kas ir akcijas, nauda vai aizdevums. Atšķirībā no tradicionālajām sistēmām, kas īpašumtiesības uz aktīviem traktē kā abstrakciju ar prasību pret citu vērtības ķēdes pusi (piemēram, CUSIP vai turētājbankas svītru, kas savieno CSD), blokķēdes sistēmas īsteno faktiskās digitālā īpašuma tiesības attiecībā uz attiecīgais aktīvs. Šādas tiesības ļauj veikt tūlītēju saimniecisko darbību, globālos decentralizētos tirgus, trešo personu aizdevumu parakstīšanu vai maržinālo tirdzniecību un piekļuvi īpašiem procentu likmju produktiem, kas pieejami tikai publiskajos tīklos.

Šāda jauna un spēcīga infrastruktūra nozīmē lielu efektivitātes uzlabojumu un jauninājumus ieguldījumu pārvaldnieka funkcijās. Alternatīvām un specializētām finanšu investīcijām, piemēram, nekustamajam īpašumam, privātajam kapitālam un mazo uzņēmumu finansēšanai, ir ceļš uz to, lai tos pārvaldītu tikpat raiti kā publiski tirgotas akcijas un obligācijas. Šodien, jaudīga programmatūra ļauj šādus aktīvus tokenizēt – būtībā pārstrādājot papīru daļās, digitālās alternatīvās – pieejamā un atkārtojamā veidā. Pašlīdzsvarojoša portfeļa veidošana, kas sastāv no jaunām ieguldījumu iespējām ar piekļuvi topošajiem sekundārajiem tirgiem, ir atlīdzība par iesaistīšanos šajā ekosistēmā. 

Atklājiet Codefi aktīvus

Lai gan pēdējo gadu laikā kosmosā ir bijis stāstījums par atbilstību un normatīvo uzraudzību, patiesība ir daudz niansētāka. Tāpat kā jebkurā strauji attīstošajā nozarē, kuru pārpludina investīciju kapitāls, cilvēka daba var pievērsties ēnas pusei. Tomēr blokķēdes nodrošina mums pārbaudāmus, pārredzamus reālo darījumu un naudas plūsmu ierakstus, kas notikuši kopš tīkla izveidošanas, vienlaikus saglabājot lietotāja pseidonomiju. Daudzos projektos ir ieviesta arī privātuma un atļauju piešķiršana, kas atbilst mūsu nozares standartiem. Tas viss nozīmē, ka uz blokķēdes balstīta finanšu infrastruktūra, visticamāk, radīs labāk regulētu, atbilstošāku finanšu sektoru nekā tas bija iespējams iepriekš.

Bagātības pārvaldība ir palīdzēt cilvēkiem dzīvot labāko finansiālo dzīvi un sasniegt pozitīvus personiskos rezultātus. Digitālie aktīvi un decentralizētā finansēšana piesaista miljoniem lietotāju jauna veida finanšu pieredzē, kas atstāj lielu daļu 20. gadsimta starpprogrammatūras un neefektivitātes. Uzņēmīgais finanšu konsultants dziļi iesaistīsies nākotnes solījumos, vienlaikus balstoties uz mūžīgiem saprātīgas naudas pārvaldības un diversifikācijas principiem. Nekas neuzdrošinājās, nekas neieguva!


Uzziniet vairāk par bloku ķēdes risinājumiem aktīvu pārvaldībai

ConsenSys ir izstrādājis ConsenSys Codefi produktu komplektu, lai palīdzētu bagātību pārvaldniekiem, ģimenes birojiem un privātajām bankām piekļūt jauninājumiem, kas notiek uz blokķēdes balstītu finanšu un digitālo aktīvu jomā. Codefi ir īss komercijas un decentralizēta finansējuma elements, un tā mērķis ir atvieglot konsultantiem jaunu aktīvu klašu izpēti, eksperimentēšanu un integrēšanu. Šis komplekts ir modulārs un aptver funkcionalitāti no digitālo aktīvu izdošanas un izplatīšanas līdz programmatūrai tirdzniecībai jaunajos digitālajos tirgos, līdz atbilstības un KYC prasībām, kā arī datu, riska un analīzes pārklājumiem..

Varas pārvaldnieki var būt ieinteresēti palīdzēt saviem klientiem piederēt (1) kriptogrāfijas aktīviem, piemēram, Bitcoin un Ether, vai (2) alternatīviem vērtspapīriem, kas ir strukturēti tokenizētā formā. Žetons ir digitāla informācija par to, kāda varētu būt jebkura aktīvu klase, sākot no tradicionālajām akcijām un fiksētā ienākuma, beidzot ar privāto kapitālu, nekustamo īpašumu un specializēto finansējumu. Arvien vairāk aktīvu pārvaldnieku un primāro emitentu izmanto marķēšanu Ethereum, lai pilnveidotu aktīvu un ieinteresēto personu pārvaldību, samazinātu datu saskaņošanas izmaksas, atbalstītu modernu tirgus infrastruktūru un izveidotu savienojumu ar globālu tirgotāju un investoru grupu. Labklājības pārvaldnieki, kuri meklē jaunus klientus un individuālas ieguldījumu iespējas, var sadarboties ar šiem darījumu partneriem savu klientu labā, izmantojot mūsu programmatūras produktus.

Lasiet pilnu The Wealth Mosaic bagātības pārvaldības ziņojumu šeit.

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map