Blockchain Eiropā: ES Blockchain observatorija un forums

Blockchain inovāciju paātrināšana Eiropā

Izaicinājums

The Eiropas Savienība jau sen ir atzinusi blokķēdes potenciālu, lai veicinātu digitālo inovāciju Eiropas biznesa un sabiedrības labā gan publiskajā, gan privātajā sektorā. Eiropa arī ir bijusi ļoti aktīva attiecībā uz blokķēdes izpēti, sākot no Eiropas Parlamenta Blockchain rezolūcija uz Eiropas Blockchain partnerība (EBP), uz nesen paziņoto Starptautiskā uzticamo blokķēdes lietojumu asociācija (INATBA). Nemaz nerunājot par ievērojamo finansējumu, kas pieejams blockchain projektiem, izmantojot Apvārsnis 2020 programmu.

Eiropas valdības vadītāji saprot, ka stingrai politikai jābūt balstītai uz pareizu informāciju un ieskatu. Ņemot vērā blokķēdes topošo un ātri mainīgo raksturu, kā Eiropas politikas veidotāji varētu gūt ieskatu par blokķēdes risinājumu stāvokli un attīstību Eiropā? Kā viņi varēja nodrošināt, ka viņi dzird bažas un paliek sinhronizēti ar Eiropas blokķēdes kopienu?

Atbilde: Eiropas Savienības Blockchain observatorija & Forums, divu gadu projekts, kuru uzsāka Eiropas Komisija ar Eiropas Parlaments. ES Blockchain observatorija & Forums tika izstrādāts, lai sniegtu analīzi, diskusijas, izglītību un saturīgus ieteikumus, lai veicinātu blokķēdes jauninājumus Eiropas ekosistēmā.

 

ConsenSys ieguldījums

Nozīmīgu blokķēdes politikas lēmumu pieņemšana Eiropā

Eiropas Komisija no 18 kandidātu grupas izvēlējās ConsenSys un tās akadēmiskos partnerus kā ES Blockchain observatorijas galveno partneri. & Forums. Kā galvenais darbuzņēmējs ConsenSys tika lūgts izveidot Observatorijas platformu un nodrošināt forumu, lai nodrošinātu, ka visas ieinteresētās ieinteresētās personas Eiropas blokķēdes kopienā varētu sniegt savu pieredzi un ieskatus diskusijā un turpmākajos ieteikumos. Observatorija & Forums ir tehnoloģiju agnostisks un atzinīgi vērtē gan publisko, gan privāto izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju praktiķu viedokļus.

Observatorijas mērķi & Forums ir šāds:

 • Nepārtraukti strādāt, lai identificētu un uzraudzītu blokķēdes tendences un iniciatīvas visā Eiropā un pārējā pasaulē
 • Apkopot ieskatu un zināšanas no labākajiem Eiropas un pasaules resursiem un veikt oriģinālus pētījumus, lai iegūtu visaptverošus, publiski pieejamus blokķēdes zināšanu avotus
 • Izveidot pievilcīgu un pārredzamu forumu, kurā visas Eiropas bloku ķēdes ieinteresētās puses var dalīties pieredzē, debatēt par jautājumiem un pārdomāt šīs jaunās tehnoloģijas nākotni.
 • Sniegt ieteikumus par Eiropas dalībvalstu lomu, cenšoties paātrināt blokķēdes pieņemšanu un inovāciju

Lai sasniegtu šos mērķus, ConsenSys cieši sadarbojas ar Eiropas Komisijas Sakaru tīklu, satura un tehnoloģiju ģenerāldirektorātu (DG CONNECT), kā arī ar tādām ievērojamām akadēmiskām institūcijām kā Sauthemptonas Universitāte, Atvērtās universitātes Zināšanu mediju institūts, Lucernas universitāte Lietišķo zinātņu fakultāte un Londonas Universitātes koledža.

Kaut arī ConsenSys un akadēmiskie partneri ir būtisks kodols, ES Blockchain observatorija & Forums tika iecerēts kā visas Eiropas mēroga darbs, aktīvi meklējot ieguldījumu no dažādām ieinteresētajām personām, kuras dažādos veidos sniedz ieguldījumu forumā:

 • Foruma darba grupas, kas sastāv no 60 Eiropas blokķēdes domu līderiem, ir atbildīgas par esošo iniciatīvu izpēti un iespējamās ES rīcības nepieciešamības apzināšanu..
 • Forums pieprasa vairāk nekā 1000 ES un citu valstu politikas veidotāju, uzņēmēju, pētnieku un profesionāļu ieguldījumu, kuri sniedz ieguldījumu ad hoc veidā.
 • Forums atzinīgi vērtē arī sabiedrības viedokļus un viedokļus, izmantojot #EUBlockchainCommunity tiešsaistes platforma.

Šo ieinteresēto personu informācija ir pieejama, izmantojot Observatoriju & Foruma dažādās sabiedrības aktivitātes. Tie ietver:

 • Kartēšana: Observatorija & Forums ir uzsācis visaptverošu, dinamisku simtiem blokķēdes iniciatīvu, notikumu un resursu kartēšanu Eiropā un visā pasaulē.
 • Analīze un ziņošana: Observatorija & Forums veic analīzi un ziņojumus par plašu svarīgu blokķēdes tēmu loku, pamatojoties uz Eiropas Komisijas prioritātēm un balstoties uz tās darba grupu un citu ieinteresēto personu ieguldījumu.
 • Izglītība un zināšanu apmaiņa: Observatorija & Forums piedāvā vairākus izglītības resursus, tostarp publiskus kursus, izmantojot tīmekļa seminārus un līdzīgus kanālus. Šie resursi ir pieejami tās tīmekļa vietnē. Tā nepārtraukti ziņo par savu progresu un dalās ar jaunumiem un viedokļiem, izmantojot savu biļetenu, sociālos medijus un citus saziņas kanālus.
 • Notikumi un interaktīva diskusija: Observatorija & Forumā notiek virkne tematisko semināru, kā arī citi pasākumi, kuru mērķis ir veicināt veselīgas debates un ideju apmaiņu.

“Es uzskatu blokķēdi kā spēļu mainītāju un vēlos, lai Eiropa būtu tās attīstības priekšgalā. Mums ir jāizveido pareizā labvēlīgā vide … ES Blockchain novērošanas centrs un forums ir svarīgs solis šajā virzienā. ”

– Marija Gabriela, digitālās ekonomikas un sabiedrības komisāre

Rezultāti, kas sasniegti no 2019. gada maija


Darbnīcas

 • Sadarbībā ar Eiropas Komisiju, tās akadēmiskajiem partneriem un darba grupām Forums līdz šim ir organizējis un rīkojis deviņus seminārus par šādām galvenajām blokķēdes tēmām:
 • Forums un tā partneri Observatorijas darbības laikā kopumā vadīs 18 darbnīcas.
 • Analīze un ziņošana

  • Sadarbībā ar foruma darba grupām, kā arī citiem izvēlētiem priekšmetu ekspertiem, forumam līdz šim ir jāpēta, jāuzraksta un jāpublicē pieci tematiski ziņojumi:
 • Forums aktīvi strādā pie papildu tematiskiem ziņojumiem par juridiskās atzīšanas, piegādes ķēdes un konverģences tēmām un Observatorijas darbības laikā publicēs 13 ziņojumus..
 • Forums kopā ar saviem akadēmiskajiem partneriem ir publicējis arī virkni īpaši pasūtītu pētījumu, kā arī citus resursus, tostarp izglītojošus video. Zināšanas lappuse.
 • Kopienas aktīvi

  ES Blockchain observatorija & Forums turpinās izskatīt attiecīgos jautājumus, ar kuriem saskaras blokķēde Eiropā. Observatorijas turpmākajā plānā ietilpst dziļi ieniršana blokķēdē un:

  • Digitālie aktīvi
  • Veselības aprūpe
  • Finanšu pakalpojumi
  • Kiberdrošība – privātums
  • Izglītība
  • Sociālā ietekme
  • Enerģija & Vide

  Lai iegūtu vairāk informācijas un aktuālas ziņas par ES Blockchain observatoriju & Forums, izbraukšana https://www.eublockchainforum.eu/

  ConsenSys risinājumi

  Reģistrējieties uzņēmuma blockchain konsultācijai

  ConsenSys Solutions ienes blokķēdi biznesā. Mēs palīdzam uzņēmumiem, valdībām, bezpeļņas organizācijām un jaunizveidotiem uzņēmumiem visā pasaulē veidot, testēt un izvietot publiskos un privātos blokķēdes risinājumus.

  Sazinieties ar blokķēdes ekspertuReģistrējieties uzņēmuma blockchain konsultācijai

  Pētniecības partneri

  zināšanu mediju institūta logotipsLucernas UniversitāteLucernas UniversitāteLondonas Universitātes koledžas logotipsUni southamptom logotips zilsUni southamptom logotips zils

  Uzziniet vairāk par ES Blockchain observatoriju & Forums

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map