Blockchain finansēšana un Ethereum dotācijas: dotācijas

Contents

Par

Mēs esam vārti atvērtā koda Ethereum projektu finansēšanai.

ConsenSys Grants finansē blokķēdes tehnoloģiju projektus, kas atbilst ātri paātrinātas Ethereum ekosistēmas vajadzībām. Dažas galvenās jomas ir: pamata infrastruktūra, sociālā ietekme, uzlaboti izstrādātāju rīki un UX, drošība un piekļuve izglītībai. Mēs vienlīdz koncentrējamies uz galveno sastāvdaļu un tehnoloģiju finansēšanu, kas ļaus tālejošus kopienas veidošanas projektus blokķēdes telpā. Visā 2019. gadā mēs piešķirsim dotācijas 550 000 USD vērtībā, kas sadalītas 10 000 USD un 25 000 USD apmērā GitCoin, kopienas virzīts rīks, kas ļauj saņēmējiem saņemt maksājumu plūsmu, veiksmīgi izpildot pagrieziena punktus. Mēs cenšamies izprast ekosistēmas pamatvajadzības un meklēt lieliskus projektus, kas reaģē uz šīm pamatvajadzībām, ļaujot citiem balstīties uz savu attīstību.

ConsenSys Grants atbalstīs projektus, savienojot gan atbalsta saņēmēju kopienu, gan Grants padomdevēju komiteju, kā arī nodrošinot piekļuvi ConsenSys produktu un iniciatīvu tīklam. Turklāt ConsenSys palīdzēs izcelt saņēmēju projektus, izmantojot ConsenSys Media.

 

Iepazīstieties ar mūsu nesenajiem grantu saņēmējiem

Bāka

Lighthouse ir uz drošību vērsts Ethereum Serenity klients. Kā bezmaksas, atvērtā koda Ethereum Serenity klients, Lighthouse lietotājiem ļaus izbaudīt sadalītas Ethereum platformas pierādījumu, nodrošinot vismaz 1000x ietilpību. Šis projekts ir pamats turpmākajiem uzlabojumiem, kas Ethereum var nodrošināt eksponenciālu mērogojamību. Turklāt pierādījumu iegūšana novērš resursu ietilpīgu ieguves darbību, samazinot enerģijas patēriņu.

Bāka

Black Girls CODE Blockchain iegremdēšanas programma

BGC cenšas nodrošināt krāsainas jaunietes ar iemaņām attīstīties un kļūt par domu līderēm izstrādātāja telpā, kā arī ieņemt izstrādātāja, dizainera un biznesa lomas paplašināšanās blokķēdes ekosistēmā. Lai to izdarītu, Black Girls CODE izstrādā trīspakāpju blokķēdes programmu, kas koncentrējas uz izglītību, iegremdēšanu un “hackternships” nodrošināšanu, lai pārbaudītu praktiskas zināšanas par ekosistēmu.

Black Girls CODE Blockchain iegremdēšanas programma

Notus

Paziņojumi un darījumu e-pasts ir būtiski kvalitatīvai lietotāja pieredzei. Notus mērķis ir padarīt pēc iespējas vieglāku tāda paša līmeņa pakalpojumu sniegšanu dapp lietotājiem. Notus ir pakalpojums, kas ļauj lietotājiem aktivizēt tīmekļa saites no Ethereum viedo līgumu notikumiem vai Graph Protocol GraphQL abonementiem.

Notus

Dotāciju kategorijas

Infrastruktūra L1 un L2

Infrastruktūra L1 un L2


Ieskaitot izpēti, mērogojamību, privātumu, savietojamību.

Izglītības pastiprinātājs Tehniskās zināšanas

Izglītība & Tehniskās zināšanas

Apmācību izveide izstrādei ar web3 kaudzīti.

Lietojamības pastiprinātājs Dev Tooling

Lietojamība & Dev Tooling

Ieskaitot makus, linters, nākamā gen lietotāja iekāpšanu.

Sociālā ietekme

Sociālā ietekme

Veicināt sabiedrības uzlabošanos un / vai demokratizēt sabiedrības piekļuvi resursiem.

Drošība

Drošība

Ieskaitot platformas, rīkus, valodas, (formālu) pārbaudi, lietojamību.

Ieteikt tēmu

Ieteikt tēmu

Vai neredzat, ko vēlaties veidot? Mēs labprāt uzklausīsim jūsu ierosinājumus.

Svarīgi datumi

I vilnis:

Slēgts – Apskatiet zemāk esošo pašreizējo grantu saņēmēju sarakstu

II vilnis:

Slēgts – Piešķīrēji tiks paziņoti Devcon 5, 2019

III vilnis:

Tagad slēgts – 

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 14. janvāris.

Pieteikšanās process

1. darbība:

Iesniedziet savu grantu pieteikumu – Tagad slēgts

2. darbība:

Mēs sazināsimies ar intervijām, ja jūsu pieteikums tiks uzskatīts par piemērotu

3. solis:

Pieņemšana & Paziņojumi par atteikumu

4. solis:

Piešķīruma saņēmējs & Pagrieziena punkta iestatīšana un mentora saskaņošana

5. darbība:

Dotācijas perioda pabeigšana & Iziet no intervijām

ConsenSys grantu grupaConsenSys Grants grupa2ConsenSys Grants grupa2ConsenSys Grants grupa3

I viļņa stipendiāti

Paldies visiem, kas pieteicās ConsenSys grantam! Mēs saņēmām izcilu skaitu pieteikumu, un mūs pāršalca saņemto daudzveidīgo un radošo iesniegumu skaits. ConsenSys Grants pastāvīgi pilnveido sevi, lai labāk kalpotu sabiedrībai, un mēs pateicamies visiem, kas sniedza noderīgas atsauksmes. Mūsu centienus vēl vairāk papildina darbs, kuru jūs katru dienu esat ieguldījis, un mēs ar nepacietību gaidīsim turpmāko pieteikumu izskatīšanu! 

Iepazīstieties ar pirmo ConsenSys grantu saņēmēju loku un uzmaniet iespējas, kā jūsu projekts var saņemt finansējumu!

Sociālā ietekme

Lentes blokķēdeSabiedrības veselības veicināšanas lietotne – 25 000 USD

Ribbon ir sabiedrības veselības veicināšanas lietotne, kurā tiek izmantoti apzīmēti stimuli, lai pozitīvi mainītu dzīvesveidu. Tas ir vērsts uz medicīnas sistēmas sloga samazināšanu un kopienu veselīgāku padarīšanu. 

Nori10 000 USD

Nori atrod veidu, kā atrisināt klimata pārmaiņas – ne tikai padarīt tās mazāk sliktas. Ir lietderīgi izmantot blokķēdes tehnoloģiju, lai stimulētu oglekļa atdalīšanu. Nori novērš krāpšanu un dubultu uzskaiti oglekļa tirgū, un NORI marķieris ļauj pasaulei noteikt patiesi tirgus virzītu cenu par tonnu oglekļa dioksīda izņemšanu no atmosfēras.

Lietojamība un izstrādes rīki

KickBack – 10 000 USD

KickBack palīdzēs blockchain pasākumu organizatoriem piesaistīt jaunus dalībniekus, kuriem ir maz vai nav zināšanu vai pieredzes par mijiedarbību ar dapps un viedajiem līgumiem. Kickback (un “Blockparty”, tā priekšgājēja prototips) līdz šim ir piedalījušies vairāk nekā 50 pasākumos ar gandrīz 1000 dalībniekiem. Tie galvenokārt bija ar kriptogrāfiju saistīti tikšanās, hakatoni, konferenču un saviesīgi pasākumi.

Vipers: – 10 000 USD  

Uz līgumu orientēta, pitoniska programmēšanas valoda, kuras mērķauditorija ir Ethereum virtuālā mašīna (EVM)

Infrastruktūra

Degvielas uzpildes staciju tīkls / EIP-1613 – 25 000 USD

Drošas decentralizētas problēmas risināšana bezgāzes lietotāju iekāpšanas problēmai, izmantojot stimulētu releju tīklu. 

Notus – 10 000 USD

Paziņojumi un darījumu e-pasts ir būtiski kvalitatīvai lietotāja pieredzei. Notus mērķis ir padarīt pēc iespējas vieglāku tāda paša līmeņa pakalpojumu sniegšanu dapp lietotājiem. Notus ir pakalpojums, kas ļauj lietotājiem aktivizēt tīmekļa saites no Ethereum viedo līgumu notikumiem vai Graph Protocol GraphQL abonementiem. 

Izglītība & Tehniskās zināšanas

Black Girls CODE Blockchain iegremdēšanas programma – 25 000 USD

BGC cenšas nodrošināt krāsainas jaunietes ar iemaņām attīstīties un kļūt par domu līderēm izstrādātāja telpā, kā arī ieņemt izstrādātāja, dizainera un biznesa lomas paplašināšanās blokķēdes ekosistēmā. Lai to izdarītu, Black Girls CODE izstrādā trīspakāpju blokķēdes programmu, kas koncentrējas uz izglītību, iegremdēšanu un “hackternships” nodrošināšanu, lai pārbaudītu praktiskas zināšanas par ekosistēmu. 

Āfrikas Blockchain izstrādātāju programma – 10 000 USD

Ethereum izstrādātāju programmas mērķis ir dot iespēju Āfrikas izstrādātājiem iegūt prasmes, kas nepieciešamas, lai kļūtu par nozarei gataviem blokķēdes izstrādātājiem. ABA sadarbojas ar mūsu partneru tīklu visā kontinentā, lai sniegtu mentoringa un atbalsta aktivitātes izstrādātājiem. Projekti dalībniekiem, kurus sponsorē šī stipendija, būs sociālās ietekmes izaicinājumi, lai atrisinātu unikālas Āfrikas problēmas, kuras ir iecerētas kopā ar ConsenSys. 

Drošība

Bāka, uz drošību vērsts Ethereum Serenity klients – 25 000 USD

Lighthouse ir uz drošību vērsts Ethereum Serenity klients. Kā bezmaksas, atvērtā koda Ethereum Serenity klients, Lighthouse ļaus lietotājiem izbaudīt sadalītās Ethereum platformas pierādījumu, nodrošinot vismaz 1000x ietilpību. Šis projekts ir pamats turpmākajiem uzlabojumiem, kas Ethereum var nodrošināt eksponenciālu mērogojamību. Turklāt pierādījumu iegūšana novērš resursu ietilpīgu ieguves darbību, samazinot enerģijas patēriņu.

II viļņa stipendiāti

Lietojamība un izstrādes rīki

Alise25 000 USD

Mobilā lietotne, lai viegli izveidotu vietējās mobilās Ethereum lietojumprogrammas.

Ethers.js25 000 USD

Pilnīga Ethereum JavaScript bibliotēka maku, ietvaru un rīku veidošanai, galveno uzmanību pievēršot drošībai, kompaktumam un vienkāršībai.

ETH Dev rīki – 10 000 USD

Hroma pagarināšanas rīks ‘Šveices armijas nazis’, kas izstrādātājiem dod spēcīgas pārbaudes, atkļūdošanas un manuālas pārbaudes iespējas dapp izstrādes laikā.

Pasta ķēde – 25 000 USD

Viegli nosūtiet un saņemiet bagātinātas multivides HTML ziņojumus starp blokķēdes publiskajām adresēm, izmantojot vienkāršu, e-pastam līdzīgu saskarni.

Sasniedziet – 25 000 USD

Programmēšanas valoda / izstrādes platforma, kas abstrahē blokķēdes sarežģījumus, vienlaikus automātiski oficiāli pārbaudot visu dapp.

Tribute – 10 000 USD

DeFi abonēšanas mikromaksājumu slānis, kas veidots uz rDAI un darbināms, virzot procentu plūsmas no kriptogrāfijas saimniecībām uz visu, ko īpašnieks vēlas atbalstīt.

Viper: – 20 000 USD

Programmēšanas valoda piešķīra turpinājumu

Drošība

Bāka – 25 000 USD

Uz drošību vērsts Ethereum Serenity klients piešķīra papildu dotāciju.

Unikeys – 25 000 USD

Biometrisko karšu aparatūras maki, kas ļauj kriptogrāfijas lietotājiem viegli un droši apstiprināt maksājumus, izmantojot savas kartes ar viedtālruņiem.

Infrastruktūra

Dappnode – 25 000 USD

Decentralizēts personīgi piederošo mezglu tīkls ar lietotājam draudzīgu saskarni.

PISA25 000 USD

Veidot un aizsargāt globālus, privātumu saglabājošus, bez atļaujas un ārpus ķēdes veidotus viedos līgumus.

Tellors 25 000 USD

Decentralizēts orākuls, kas nodrošina efektīvu, neuzticamu un decentralizētu alternatīvu ārpusķēdes datiem.

Trueblocks – 25 000 USD

Karkass, kas indeksē adrešu parādīšanos, nodrošinot zibenīgu piekļuvi jebkuras adreses pilnīgai, pilnīgai, revīzijas kvalitātes darījumu vēsturei.

Zeropool – 25 000 USD

Platforma pilnīgi anonīmiem un izsekojamiem darījumiem ar Ethereum, kas atbalsta vairākus ERC20 marķierus, ēterus un anonīmus atomu mijmaiņas darījumus..

III viļņa stipendiāti

Lietojamība un izstrādes rīki

EthereumETL – 10 000 USD

Lielo datu zinātnes procesu atvieglošana, izmantojot Ethereum datus

Savienojums – 10 000 USD

Sakaru platforma Ethereum ekosistēmas savienošanai, izmantojot decentralizētu ziņojumapmaiņu.

TypeChain – 5000 USD

TypeScript tipēšanas ģenerators Ethererum viedajiem līgumiem ar atbalstu vairākiem mērķiem.

Infrastruktūra

Ethereum valsts analīze – 25 000 USD

Pieejams un reproducējams analīzes rīks, kas izseko Ethereum izaugsmi, pamatojoties uz Turbo Geth.

Ekosistēmas izaugsme

BlockchainsForSchools – 10 000 USD

Vidusskolu un koledžu studentu komanda, kas nākamās paaudzes novatorus, uzņēmējus un inženierus ieved bloku ķēdes nozarē.

Degļa maks 2 – 10 000 USD

Nākamais Burner Wallet projekta solis ir paplašināties tālāk nekā vienkāršs onboarding / event rīks. Zema lietotāja nelielās berzes pieredze var ļaut tam darboties kā “tālvadības pultim” DAPP lietošanai.

Uzticēšanās grafiskais romāns – 10 000 USD

Grafisks romāns, kas stāsta par jaunu kenijieti, kura pārveido savu kopienu, izmantojot ethereum.

Arboreum – 10 000 USD

Apvienojot digitālās virsgrāmatas tehnoloģiju, ar mašīnmācīšanos un spietu izlūkošanas principiem, Arboreum var efektīvi pārvērst blokķēdes tīklu “baros”, kas paši spēj atrisināt sarežģītas koordinācijas problēmas!

ConsenSys Grants finansē projektus, kas atbilst ātri paātrinātas Ethereum ekosistēmas vajadzībām. Pieteikumi tiek pieņemti pēc kārtas, palielinot līdz 25 000 USD. Lai pieteiktos ConsenSys dotācijai, lūdzu, aizpildiet pieteikumu.

Iepazīstieties ar mūsu valdi

Aija Mijaguči

Ethereum fonda izpilddirektorsAya Miyaguchi ConsenSys dotācijas

Andreas Wallendahl

Līdzdibinātājs, KauriAndreas Wallendahl ConsenSys Grants

Kevins Oučkijs

Gitcoin dibinātājs, zinātnieks, galvenais sētnieksKevin Owocki ConsenSys Grants

Kens Ng

Grantu komanda, Ethereum fondsKen Ng ConsenSys Grants

Kartik Talwar

Partneris, A.Capital VenturesKartik Talwar ConsenSys Grants

Denijs Raiens

Ethereum fonda pētnieksDenijs Raiens ConsensSys Grants

Alisone Berke

Stenfordas kiberiniciatīvas izpilddirektorsAllison Berke ConsenSys Grants

Tonija Evansa

UNH Juridiskā skolaTonyaEvans ConsenSys dotācijas

FAQ par ConsenSys dotācijām

Kāds ir pieteikšanās process?

Kad jūsu komanda būs pieteikusies, jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu un vietnē Submitable varēsit skatīt savas lietojumprogrammas statusu. Mums būs vairākas iekšējās pārskatīšanas kārtas, un, ja jūsu pieteikums tiks izturēts, mēs sazināsimies ar jums par interviju.

Cik soļu ir procesā?

Kad pretendenti piesakās, pretendenti pāriet četros vērtēšanas posmos. Katrā posmā pieteikums tiek pārvietots uz nākamo posmu vai noraidīts. Pretendents procesa laikā tiek informēts tikai tad, ja viņu pieteikums netiek virzīts uz nākamo kārtu. Balva tiek izlemta pēc 4. posma, kas ir intervija.

Cik ilgs ir dotāciju process, kad mēs esam pieteikušies?

Process parasti ir 3 mēneši no pieteikšanās līdz apbalvošanai.

Kā izskatās laba aplikācija?

Lūdzu, skatiet mūsu lietojumprogrammas paraugpraksi.

Mēs esam privāts bizness, vai mēs varam pieteikties?

 Jā, privātie uzņēmumi ir laipni aicināti pieteikties, taču tiem jāpiesakās ConsenSys Grants finansējumam tikai tad, ja tas, ko viņi plāno būvēt, būs atvērta pirmkoda. 

Mēs esam fizisku personu komanda, nevis uzņēmējdarbības vienība, kuru mēs joprojām varam pieteikt?

Jā.

Mūsu komanda plāno sākt simbolisku pārdošanu, vai tā ir tiesīga saņemt dotāciju?

Nē.

Mūsu komanda tika noraidīta citā vilnī, vai mēs joprojām varam pieteikties?

Protams, jūs esat gatavs atkārtoti pieteikties 2020. gadā. Mēs nevaram sniegt komandām individuālu atgriezenisko saiti, bet mēs aicinām jūs pirms atkārtotas pieteikšanās pārskatīt kritērijus un pieteikumu..

Cik ilgs laiks ir projekta piegāde, ja to pieņem?

Projekta izpilde ir atkarīga no jūsu atskaites punktiem. Trīs mēneši ir standarts, taču mēs esam gatavi atbalstīt projektus, kas ilgst pēdējos trīs mēnešus.

Tiek plānots finansēt USD vai DAI?

Projekti tiek finansēti DAI, izmantojot Gitcoin Grants

Kas notiek, kad mēs uzvaram ConsenSys Grants hakatonā?

Ja jūsu komanda uzvar hakatonā, komandai joprojām jāpiesakās ConsenSys Grants. Pēc komandas pieteikšanās pieteikšanās tiks ātri izsekota pieteikšanās procesā, bet jūs tiksiet informēts par savu statusu vienlaikus ar citām komandām, kas pārvietojas pa procesu. 

Kā tiek sadalīti maksājumi?

Maksājumu izplatīšanai mēs izmantojam Gitcoin Grants. Gitcoin dotācijas ir atsevišķs rīks no tradicionālā Gitcoin veltes produkta, kas komandai ļauj saņemt individuālus maksājumus vai maksājumu plūsmas, kas nav saistītas ar kādu konkrētu GitHub problēmu. Tas nodrošina arī mehānismu projektiem, lai piesaistītu papildu līdzekļus no ārējiem ziedotājiem, ja viņi to izvēlētos. Padomājiet par Gitcoin Grants kā ar Ethereum darbināmu atvērto kolektīvu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map