Blockchain globālajai tirdzniecībai un tirdzniecībai

Kādi ir Blockchain ieguvumi globālajā tirdzniecībā un tirdzniecībā?

Starptautiskā tirdzniecība

Starptautiskā tirdzniecība ir 16 triljonu ASV dolāru liels tirgus, kas nodrošina kapitāla, preču un pakalpojumu apmaiņu pāri starptautiskām robežām vai teritorijām. Tas ir sadalīts divās kategorijās:

 • 75% dažādu preču parasti tiek piegādātas ar konteineriem vai sauszemes transportu
 • 25% preču

No kuģniecības un transporta viedokļa tirdzniecības un finansēšanas nozare galvenokārt cieš no uzticības un koordinācijas trūkuma starp eksportētājiem un importētājiem, īpaši jaunattīstības un attīstītajos tirgos. Turklāt nozare uztur dažādas darbības neefektivitātes, jo starptautiskajā preču un preču tirdzniecībā ir sarežģīti darbības procesi. Piemēram, pārvadājumi un tirdzniecība joprojām lielā mērā paļaujas uz cilvēkresursiem, un tos ietekmē manuāli un uz papīra balstīti procesi, kas ir ļoti dārgi, lēni un pakļauti kļūdām..

Eksportētājiem un importētājiem ir grūtības finansēt vai garantēt savus darījumus, kas kavē izaugsmi un ierobežo globalizācijas priekšrocības. Vēsturiski šī telpa ir bijusi ļoti izturīga pret tehnoloģiju un digitalizācijas sasniegumiem, lai gan dažas tehnoloģijas, piemēram, Commodities Trading & Riska pārvaldības (CTRM) risinājumi ir izrādījušies noderīgi. 

Pēdējo 10–15 gadu laikā daudzi jaunuzņēmumi un tehnoloģiju uzņēmumi ir mēģinājuši izstrādāt produktus ar atšķirīgiem panākumiem – līdz parādās blokķēdes tehnoloģija, kurai starptautiskā tirdzniecība tiek identificēta kā primārais lietošanas gadījums. Blokķēdes tehnoloģijas iespējamā ietekme uz starptautiskās tirdzniecības finansēšanu ir pamudinājusi daudzus uzņēmumus un konsorcijus atjaunināt novecojušās tehnoloģijas. Blakus digitālās ēras ieviešanai, blockchain ļauj marķēt esošos dokumentus, akreditīvus un daudz ko citu. Viedie līgumi uzlabos koordināciju starp eksportētājiem un importētājiem, automatizējot līgumus, biznesa pasākumus un citus manuāli intensīvus procesus. Blockchain tehnoloģijas globāla ieviešana radīs vēl lielākus ieguvumus pārrobežu koordinācijai, tirdzniecības norēķiniem un standartizācijai. 

Starptautiskās tirdzniecības ziņas

Covantis iniciatīva paziņo par tehnoloģiju partneri ConsenSys

Iniciatīvas Covantis dibinātāji, kuru mērķis ir modernizēt globālās tirdzniecības operācijas, ir paziņojuši par ConsenSys, tirgus vadošā Ethereum blokķēdes tehnoloģiju uzņēmuma, atlasi kā vadošo tehnoloģiju partneri, lai izstrādātu savu pārveidojošo platformu..

Covantis iniciatīva paziņo par tehnoloģiju partneri ConsenSysProdukta uzmanības centrā

Codefi aktīvi

Codefi aktīvi ļauj aktīvu pārvaldniekiem izveidot, izdot un pārvaldīt digitālo aktīvu, saistīto tirgu un digitālo finanšu instrumentu dzīves ciklu publiskos vai atļautos blokķēdes tīklos.

Codefi aktīvi

Preču tirdzniecība

Preču tirdzniecība veido 25% no starptautiskās tirdzniecības, un to veido:

 • 40% enerģijas 
 • 30% bāzes un rūpnieciskie metāli 
 • 30% lauksaimniecības un mīksto preču

Vairāk nekā pusi no preču tirdzniecības finansē bankas un citas finanšu iestādes vai fondi. Programmatūra un jaunas tehnoloģijas ir parādījušās, lai kalpotu šai nozarei pēdējo divdesmit gadu laikā ar dažādiem panākumiem, īpaši ar CTRM. 


Bet tāpat kā starptautisko konteineru preču tirdzniecību, preču tirgus joprojām ietekmē darbības neefektivitāte un izmaksas, tostarp: 

 • Krāpšana: Papīra dokumentu plaša izmantošana palielina ļaunprātīgas rīcības iespējas (dubultā finansēšana utt.).
 • Kavēšanās: Ir nepieciešamas 90–120 dienas, lai rezervētu preces piegādi, pieprasītu tirdzniecības finansējumu, savāktu dokumentus, piegādātu dokumentus pircējiem un atvieglotu maksājumus..
 • Ienākumu un iespēju zaudēšana: Šie salauztie procesi un augstās ekspluatācijas izmaksas kavē inovācijas visai nozarei un rada miljardiem dolāru vērtu ienākumu un iespēju zaudējumus gadā. 

Blockchain tehnoloģija nodrošina iespēju samazināt krāpšanu, izmantojot sadalītu un nemainīgu virsgrāmatu, kur ar informāciju nevar manipulēt, par to nepaziņojot visām iesaistītajām pusēm. Visa darījumu vēsture ir viegli pieejama, izmantojot izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas raksturīgās īpašības. 

Turklāt blokķēdes vietējā spēja radīt un pārsūtīt digitālos aktīvus uzlabo dažādus esošos preču tirdzniecības procesus, kas izklāstīti iepriekš. Reāllaika dati un darījumi, ko nodrošina viedie līgumi, var samazināt kavēšanos un automatizēt manuālos procesus. Neefektivitāte visā preču tirdzniecības nozarē zaudē ienākumus un uzņēmējdarbības iespējas. Tā kā blokķēdes tehnoloģija pieaug pieņemšanā, tā palīdzēs uzņēmumiem, investoriem un citām izejvielu tirdzniecībā iesaistītajām pusēm realizēt lielāku peļņu un lielāku rentabilitāti.   

 

Tirdzniecības finansēšana

Pamatojoties uz 4,4 triljonu ASV dolāru lielu preču tirgu aplēsēm, aptuveni 30% no tirdzniecības finansēšanas labuma pieprasa bankas, finanšu iestādes, institucionālie investori vai fondi. Āzijas Attīstības banka uzsvēra globālās tirdzniecības finanšu tirgus izaugsmes potenciālu, nosakot 1,6 triljonu ASV dolāru plaisu starp tirdzniecības finansēšanas piedāvājumu un pieprasījumu, īpaši attiecībā uz tirdzniecības plūsmām uz jaunajiem tirgiem un no tiem. Šī atšķirība izriet no jautājumiem par jūsu klientu (KYC) un atbilstības jautājumiem, kā arī no sliktas rentabilitātes darbietilpīgu izmaksu dēļ (darbības, KYC, padziļināta pārbaude).

Blockchain tehnoloģiju, piemēram, Ethereum, var ieviest, lai pārvarētu dažādus jautājumus, kas rodas visā KYC un normatīvo aktu ievērošanas procesā. Vēsturiskais ieraksts un caurspīdīgā virsgrāmata, ko nodrošina bloku ķēdes tīkli, nodrošina gandrīz reāllaika darījumu uzraudzību vairākām iesaistītajām pusēm. Regulatīvās aģentūras var piekļūt atļautajiem blokķēdes konsorcijiem, uzlabojot AML vai revīziju. Visbeidzot, blokķēde var atvieglot lielāku piekļuvi tirdzniecības finansējumam gan piedāvājuma (alternatīvo investoru), gan pieprasījuma (MVU no jaunajiem tirgiem) pusē. 

 

Skatiet Citi globālo preču tirdzniecības finanšu vadītāju, lai izskaidrotu, kā dažas no pasaules lielākajām institūcijām apvienojas, lai izveidotu pilnīgu bloku ķēdes risinājumu preču tirdzniecības finansēšanai.

Starptautiskās tirdzniecības gadījumu izpēte

komgo: Iegādājoties preču tirdzniecības finansējumu 21. gadsimtā

Blokķēdes pamatā atvērta platforma, kas ieved preču tirdzniecības finansējumu 21. gadsimtā, optimizējot finansēšanas procesus un paātrinot nozares darbības ar digitalizētiem darījumiem un uzticamu dokumentu avotu, lai mazinātu krāpšanu.

komgo Preču tirdzniecības finanšu ievešana 21. gadsimtā

Kādi ir blokķēdes lietošanas gadījumi globālajā tirdzniecībā un tirdzniecībā?

 

Kā blokķēde ietekmēs biznesa procesus un piegādes ķēdes pārvaldību?

Blockchain var digitalizēt, nodrošināt, pilnveidot un galu galā paātrināt darbības procesus un piegādes ķēdes visā pasaules tirgū. Darījumu veikšana starptautiskajā tirdzniecībā var ilgt līdz 120 dienām. Pāreja no papīra procesiem uz digitāli pārbaudāmu un juridiski izpildāmu dokumentāciju nozīmē ātrāku nozares darbību un krāpšanas samazināšanu. 

Gāzei & jauda, ​​kur problēmas ir saistītas ar uzticamu datu koplietošanu – blokķēde ļaus saskaņot informāciju, ātrāk atrisināt nelīdzsvarotību un veikt norēķinus, kā arī efektīvāku piegādes praksi. 

Atjaunojamās enerģijas jomā, kur problēmu centrā ir uzticama ziņošana par rūpniecības oglekļa emisijām vai enerģiju, kas saražota, izmantojot atjaunojamos resursus, blokķēde piedāvā lielāku uzticību, izmantojot tīkla pārredzamību un pārvaldības sistēmas, kas savieno visas ieinteresētās puses..

Kā blokķēde ietekmēs lielāko preču loģistiku?

Milzīgu apjomu pamatmateriālu, kas nepieciešami, lai degviela un barošana pasaulē, pārvietošanās ir sarežģīta. Tam nepieciešami vairāki darījumu partneri, kuriem trūkst efektīvas koordinācijas, jo daudzi ražotāji ir atrodami attālās vietās un jaunietekmes valstīs. Tirgiem kļūstot efektīvākiem, preču tirdzniecība kļūst par zemas peļņas pakalpojumu biznesu. Tirgotāji arvien vairāk pelna iztiku, nodrošinot stabili uzticamus loģistikas pakalpojumus starp ražotājiem un patērētājiem. Šie aspekti pēc būtības paaugstina darījumu risku, veicinot ierobežotu piekļuvi jauniem vai augošiem uzņēmumiem. Blockchain izmaksu samazināšanas iespējas palielinās rezerves, savukārt tā deterministiskā uzticības struktūra vadīs pieejamību tirgū.

Kā blokķēde ietekmēs tirdzniecības finanses?

Paplašinot starptautisko tirdzniecību, tirdzniecības finansēšanā notiek vienādi apgrūtinoši darbības procesi. Lielākā daļa noraidījumu tirdzniecības finansēšanas pieprasījumiem, ko MVU jaunajos tirgos iesniedz finanšu iestādēm, izriet no atbilstības problēmām, uzticības trūkuma un zemas rentabilitātes. Blockchain atrisina daudzus no šiem jautājumiem, autentificējot dokumentāciju, racionalizējot darbības procesus un atvieglojot koordināciju starp vairākām ieinteresētajām personām. Turklāt blokķēde vienkāršo piekļuvi alternatīviem investoriem, izmantojot tirgus vietas, tādējādi palielinot līdzekļu avotus mazākiem spēlētājiem.  

globālās tirdzniecības dalītājs

“Kad jūs nolemjat veidot Ethereum, jums jābūt kopā ar” labāko savā klasē “. 

ConsenSys ir šajā amatā. Platformas izveidošanas laikā, 

mēs esam redzējuši komandas milzīgas inženiertehniskās iespējas. ” 

Souleima Baddi

Komgo izpilddirektors

Kā blokķēde ietekmēs norēķinus pēc tirdzniecības?

Pašreizējā tirdzniecības apkarošana parasti tiek uzskatīta par neefektīvu, ja tajā ir iesaistīts pārāk daudz starpnieku (vērtspapīru tirdzniecības brokeri, turētājbankas un maksājumu aģenti), tiek pakļauti norēķinu riskiem un norēķinu cikli ir neparedzami un laikietilpīgi. Blockchain tehnoloģija var dramatiski vienkāršot pēcpārdošanas operāciju ķēdi, garantējot un veicinot vērtspapīru reģistru konsolidāciju, vienlaikus nodrošinot lielāku izpildes ātrumu, samazinot darījumu izmaksas un ļaujot norēķināties reāllaikā ar T + 0.

Kā blokķēde ietekmēs tirgus vietas un aktīvu marķēšanu?

Visās trīs kategorijās – piegādes ķēdes pārvaldība, preču loģistika un norēķini pēc tirdzniecības – pastāv ievērojams ilgtermiņa potenciāls attīstīt uz tirdzniecību un finansēm vērstas tirgus, lai vienkāršotu piekļuvi gan piedāvājuma, gan pieprasījuma pusēm, palielinātu likviditāti, stimulētu konkurenci un paaugstinātu efektivitāti. 

Kā blockchain ietekmēs trasi & izsekot?

Blockchain tehnoloģija piedāvā lielāku pārredzamību un vienotu patiesības avotu dalībniekiem, kuri izmanto piegādes ķēdes tīklus. Vieda pasūtījumu, preču izsekošana un aizkavēšanās, izmantojot blokķēdi, varētu paātrināt preču nosūtīšanu un saņemšanu. 

Jo īpaši blockchain nodrošina šādas priekšrocības:

 • Digitalizācija. Lielākā daļa neintegrēto piegādes ķēžu joprojām paļaujas uz nedrošiem un neefektīviem fiziskiem procesiem. Izmantojot blokķēdi, ieinteresētās personas digitalizē fiziskos procesus ar viedajiem līgumiem, lai risinātu šos jautājumus un uzlabotu produktivitāti.
 • Autentiskums. Ražotājiem, ražotājiem, mazumtirgotājiem un klientiem ir grūtības pārbaudīt produkta autentiskumu. Tas veicina viltošanu. Izmantojot blokķēdi, izstrādes izveidošanas brīdī produkti var būt saistīti ar nepārvietojamiem marķieriem. Pēc tam šos marķierus var izmantot kā digitālos sertifikātus. 
 • Izplatīšanas kontrole. Lielākā daļa zīmolu un mazumtirgotāju nevar kontrolēt izplatīšanu ārpus saviem kanāliem. Izmantojot blokķēdi, viņi var izmantot viedos līgumus, lai definētu īpašus noteikumus izplatīšanas pārvaldīšanai vairākos kanālos.
 • Pēcpārdošanas pakalpojumi. Daudzi mazumtirgotāji nespēj sniegt visaptverošus pēcpārdošanas pakalpojumus, tostarp atsaukšanu, garantijas un apkopi, jo viņiem trūkst informācijas par produkta izcelsmi. Izmantojot blokķēdi, viņi var izmantot viedajos līgumos nodrošināto informāciju par produkta dzīves ciklu, lai izstrādātu papildu pēcpārdošanas pakalpojumus.
 • Pārredzamība. Klienti sagaida pārredzamu informāciju par produktu izejvielām un ražošanas procesiem. Izmantojot blokķēdi, katra ieinteresētā puse visā piegādes ķēdē var sniegt pārbaudītu informāciju.
 • Pārbaudīta īpašumtiesības. Klientiem rodas grūtības pierādīt produkta īpašumtiesības. Tas veicina zādzību un viltošanu. Izmantojot blokķēdi, klienti var savākt un pārvaldīt nepastāvīgus marķierus, kas saistīti ar fiziskiem produktiem, un izmantot šos marķierus, lai pierādītu produkta autentiskumu un īpašumtiesības, ļaujot drošiem sekundārajiem tirgiem..
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map