Blokķēdes integrēšanai DeFi ir vadošais virziens

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

Blokķēdes integrēšanai DeFi ir vadošais virziens

autore Nicole Adarme 2020. gada 8. aprīlis Ievietots 2020. gada 8. aprīlī

Vispārējie sociālie mediji 1200 215 628

Viena bieži dzirdēta kritika par kriptovalūtām un to pamatā esošo blokķēdes tehnoloģiju ir praktiskas lietošanas gadījumu trūkums to pielietošanai reālajā pasaulē. Papildus dažām nišas kafejnīcām mazumtirgotāji pieņems digitālās valūtas, jo ir grūti pārvērsties par fiat, laiku un enerģiju, kas nepieciešams monētu konvertēšanai un saņemšanai, kā arī acīmredzamās bailes, kas saistītas ar cenu svārstībām (neviens nevēlas uzzināt, ka bitkoini, kurus viņi pirms gada iegādājās šo picu, tagad ir miljonu vērtībā). Neskatoties uz daudzām sarunām, baņķieri un institucionālie investori īpaši saglabā konservatīvu pieeju, atsaucoties uz regulatīvās uzraudzības trūkumu un Bitcoin nespēju attīstīties kā norēķinu vienību, maiņas līdzekli vai vērtības krātuvi, nemaz nerunājot par regulāru trūkumu. atbildība un centrālās bankas garantijas.

Kaut arī daudzas no šīm bažām joprojām ir spēkā, DeFi parādīšanās sāk radīt ļoti reālu lietojumu cauruļvadu. DeFi jeb decentralizētā finansēšana atjauno tradicionālos finanšu instrumentus, piemēram, aizdevumus un procentus pelnošos kontus, arhitektūrā, kurā nav trešo personu un centralizētu sistēmu. Kā nozare DeFi strauji pieaug – vienā ziņā pārāk strauji: pastāvīga jaunu rīku un platformu plūsma liek attīstībai pārāk maz izplatīties vairākās blokķēdes tehnoloģijās un kriptovalūtās. Nesenais DeFi lietotāju ziņojums, ko pasūtīja ConsenSys Codefi par kriptovalūtu un DeFi izmantošanu, kliedē dažus mītus. Pirmkārt, izrādās, ka cilvēkus motivē ne tikai spekulācijas un potenciālā peļņa. Kriptovalūtas īpašniekus (vai hodlrs, kā uz tiem atsaucas) biežāk interesē pamatā esošā tehnoloģija un tas, kā to var izmantot praktiskiem līdzekļiem. Hodlrs seko diskusijām tiešsaistē un dodas visur, kur notiek celtniecība. Kad viņi ir atklājuši DeFi, hodlrs joprojām ir piesardzīgs, eksperimentējot, lai mācītos un augtu. Pirms ieguldīt kaut ko lielāku, lietotāji izmēģinās protokolu ar nelielu summu.

Kā piemēru ņemiet vienu DeFi lietojumprogrammu: Nodrošinātas parāda pozīcijas. Tie ir gudri līgumi, kas darbojas Ethereum blokķēdē. Deviņpadsmit no katriem 20 CDP tiek atvērti tikai testēšanas vajadzībām. Kā mēs zinām? Tā kā to vērtība ir mazāka par 0,0058 ETH, kas ir ekvivalents nedaudz vairāk par dolāru (šī raksta laikā). 

Tajā pašā laikā kriptogrāfijas vaļi (agrīnie investori un cilvēki, kuri izveidoja izmantotos digitālos marķierus) vēlas CDP izmantot plašā mērogā. Tāpēc atlikušie 5% CDP ir vidēji nodrošināti, pārsniedzot 1000 ETH (4,5 miljonus ASV dolāru), liecina ConsenSys Codefi aptauja. 

CDP ir pieprasīti kā alternatīva tradicionālākam lēnam, dārgam un neefektīvam finanšu aparātam, kurā naudas pārskaitīšana starp kontiem parasti aizņem trīs darba dienas. DeFi nodrošina tūlītējus, nemainīgus darījumus par ļoti zemām izmaksām un bez centralizētām trešajām pusēm. 


Kopā ar tehniskajiem geekiem un kriptogrāfiskajiem vaļiem DeFi testē arī plašāka sabiedrība, kas, protams, ir atturīgāka, ievietojot savu naudu neregulētām jaunām sistēmām. Uzticība ir DeFi mazumtirdzniecības lietotāju šķērslis Nr. 1. Galu galā vārds kredīts cēlies no latīņu valodas “credere” – ticēt. Bez uzticēšanās sistēmai un tās pamatā esošajai infrastruktūrai vai ticības tam nav pamata klientiem.

Ņemot vērā to, ka DeFi joprojām tiek uztverts kā riskants – kā tas parasti ir kriptogrāfija -, uzticības radīšana prasa izglītības un eksperimentu apvienojumu. Negatīva publicitāte, kas saistīta ar kodu uzlaušanu un nozaudēšanu, padara lietotājiem vēl svarīgāku laiku, lai pētītu un pārbaudītu sistēmas, pirms iegulda kapitālu monētās..

Pakāpeniski uzsākot DeFi, lietotāji nepārtraukti pārbauda savas atrunas, pārbaudot iespējamos cilvēku programmēšanas trūkumus, kas var izraisīt uzlaušanu (kā tas notika ar MakerDAO). Protokola uzticamības noteikšana ir atkarīga no vairākiem faktoriem, tostarp interneta vai Web2.0 sadarbības rakstura. Lietotāji iepazīstina ar savu pieredzi, kas tiek koplietota, apkopota un balstīta uz citu cilvēku datiem un ierakstiem. Lai arī gudrs līgums varētu būt “neuzticams” ​​- ciktāl nav jāuzticas nevienam cilvēkam – lietotāji, kuri paši nespēj pārbaudīt līgumu, apstiprināšanu lūgs kopienai un cilvēkiem, ar kuriem viņi ir saistīti.

Pielietojiet to banku un lielo finanšu pasaulē. Nav šaubu, ņemot vērā rietumu finanšu sistēmu stāvokli, kas ir izveidojušies gadu desmitiem ilgi, bet pasaulē atstāj banku bez bankām 2,5,5 miljardus cilvēku, alternatīvās decentralizētās finanšu sistēmas vīzija ir pievilcīga. DeFi var dot iespēju cilvēkiem aizņemties un aizdot, pirkt un pārdot produktus un vērtspapīrus, izmantojot pilnīgi decentralizētu tīklu un protokolus, bez centrālajām bankām, brokeriem vai trešām personām. Šādas iestādes un infrastruktūra tiek aizstāta ar neatsaucamu un nepielūdzamu programmatūru un “kods kā likums”. Lietotāji un viņu darījumu partneri mijiedarbojas pēc saviem noteikumiem, piešķirot atļauju tiem, ar kuriem viņi izvēlas iesaistīties. 

Uzticības veidošanā joprojām ir milzīgi šķēršļi – ne tikai pašā tehnoloģijā, bet arī cilvēkiem, kas to ieprogrammē. Tomēr mēs joprojām redzam šķēršļus, kas tiek nojaukti, efektīvi izmantojot blokķēdes tehnoloģiju un kriptonauda. DeFi arvien vairāk ietekmēs izveidotos finanšu tīklus un sistēmas, kas dominē mūsu monetārajās sistēmās. Instrumenti finanšu nākotnes veidošanai ir mūsu izpratnē.

Apskatiet mūsu jaunāko DeFi lietotāju pētījumu ziņojumu, lai iegūtu vairāk atklājumu. 

DeFiIndustry InsightNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map