Bloku ķēde multivides un izklaides jomā

Kādi ir Blockchain ieguvumi plašsaziņas līdzekļos un izklaidei?

Mūzikas bizness joprojām galvenokārt darbojas ar mantotajām sistēmām un uzņēmējdarbības modeļiem, kas izveidoti, kad dziesmas tiek izplatītas papīra formātā un netiek izlaistas internetā. Tikai daži spēlētāji ir nonākuši pie digitalizācijas, un tie dominē straumēšanas tirgū, izspiest māksliniekiem peļņu.

Ethereum publiskās platformas atvērtais un decentralizētais raksturs ļaus izklaides industrijas dalībniekiem gūt šādas priekšrocības:

  • Samazināts IP pārkāpums
  • Nesaistīts saturs no nozares starpniekiem
  • Tieša visu monetizēto aktīvu monetizācija, izmantojot viedos līgumus un P2P mikramaksājumus

 

Kā blokķēde samazinās IP pārkāpumus plašsaziņas līdzekļos un izklaidei?

Digitālais pirātisms, krāpnieciskas kopijas, pārkāpts studijas intelektuālais īpašums (IP) un digitālo priekšmetu dublēšana maksā ASV filmu un TV industrijai tiek lēsts 71 miljards USD gadā. Enterprise Ethereum ļauj māksliniekiem un radītājiem digitalizēt sava unikālā satura metadatus un pārvaldīt un saglabāt IP tiesības uz laika zīmoga, nemaināmas virsgrāmatas. Blokķēdes tikai pievienotā struktūra ļauj radītājiem vieglāk likumīgi īstenot savas tiesības pēc pārkāpuma iestāšanās.

Kā blokķēde nesaistīsies ar plašsaziņas līdzekļiem un izklaidi?

Reklāmas un mediju nozarē ir daudz starpnieku. CitiGroup ziņojumi kaut arī ASV mūzikas industrijas izdevumi ir visu laiku augstākie – USD 43 miljardi gadā; mākslinieks atved mājās tikai 5 miljardus dolāru jeb aptuveni 12 procentus. Straumēšanas pakalpojumi pēc pieprasījuma, piemēram, YouTube, Spotify, Apple Music un Soundcloud, ir starpnieki, kā arī nozares spēlētāji, piemēram, mūzikas ierakstu kompānijas, mūzikas izdevēji, mūzikas menedžeri un mūzikas izplatītāji.

Kā blokķēde ļaus veikt mikromaksājumus plašsaziņas līdzekļos un izklaidei?

Kad satura veidotājs ir reģistrējis savu īpašumu blockchain platformā, blockchain reģistrē katru šī satura gabala lietojumu. Šī izsekošana nodrošina reāllaika, elastīgus un pilnīgi caurspīdīgus uz patēriņu balstītus cenu noteikšanas mehānismus, piemēram, uzskaitītos rēķinus. Viedu līgumu var izmantot, lai veiktu automātiskas mikromaksājumus starp patērētāju un radītāju.

komercija & Finanses gadījumu izpēte

MītsX: kriptovalūtas abonēšanas maksājumu atvieglošana uzņēmumam

Kriptovalūtas abonēšanas maksājumi ar Codefi Payments produktu, Daisy. Šī iniciatīva ļāva MythX integrēt kriptovalūtas maksājumu risinājumu, lai ļautu viegli ķēdes norēķinu alternatīvai fiat opcijām.


MythX Kriptovalūtas abonēšanas maksājumu atvieglošana uzņēmumam

Kādi ir multivides bloku lietošanas gadījumi & Izklaide?

Reklāmā ir vairākas blockchain lietojumprogrammas & mediju industrija. Šeit ir daži no populārākajiem lietošanas gadījumiem, kurus ConsenSys ir identificējis:

  • Peer-to-peer pārdošana un satura izplatīšana
  • Racionalizēti autoratlīdzības maksājumi
  • Uz lietošanu balstīti norēķinu modeļi

 

Kā blockchain tehnoloģija ļaus vienādranga tirdzniecību un satura izplatīšanu plašsaziņas līdzekļos un izklaidei?

Izmantojot Ethereum, mākslinieki var automatizēt lielu daļu uzņēmējdarbības administrēšanas darba, kas saistīts ar licencēšanu, līgumiem un maksājumiem. Kad darbs, kas balstīts uz līgumu, parasti ir daudz starpnieku, tiek automatizēts un veikts par nelielu daļu no izmaksām, veidotāji var pārdot savus darbus tieši vienaudžiem. Blokķēdē balstītas digitālā satura tirgus ļauj radītājiem un patērētājiem mijiedarboties bez dārgiem starpniekiem.

Kā blockchain tehnoloģija racionalizēs autoratlīdzības maksājumus?

Uz blockchain balstītas platformas mākslinieki var augšupielādēt oriģināldarbus, pašpublicēt, kontrolēt licencēšanas iespējas un pārvaldīt izplatīšanu. Autoratlīdzības maksājumus var ieprogrammēt viedā līgumā par katru satura gabalu, un tos var automātiski izmaksāt radītājam pēc lietošanas.

Kā blokķēdes tehnoloģija radīs jaunas maksas satura cenu noteikšanas iespējas?

Pašlaik klienti maksā satura apkopotājiem par piekļuvi reklāmai un plašsaziņas līdzekļiem, piemēram, YouTube, Hulu, Tidal, Amazon Prime un Netflix. Tā kā klienti tiek bombardēti ar straumēšanas pakalpojumu pārslodzi, paveras iespēja maksāt uz patēriņu balstītus modeļus. Blockchain tehnoloģijai ir iespēja reģistrēt sarežģītu multivides lietojuma datu ierakstu un ļauj efektīvi veikt mikromaksājumu cenu noteikšanas modeļus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map