Cilvēki aiz mašīnas: Iepazīstieties ar kriptogrāfu Amiru Buugeru

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogBlockchain izstrāde

Cilvēki aiz mašīnas: Iepazīstieties ar kriptogrāfu Amiru Buugeru

Amira stāsta par ierašanos ConsenSys, par viņas aizraušanos ar kriptogrāfiju un par to, kā privātums ir Ethereum kodols. Autors: ConsenSysNovembris 11, 2019

1 u2oS1uOusLocTgc9jxEI Q

Amira Bouguera ir Parīzes ConsenSys kriptogrāfe un drošības inženieris. Viņa ir ieguvusi inženiera grādu kriptogrāfijā un kiberdrošībā ENSIMAG Grenoblē, Francijā. Amirai ir arī maģistra grāds lietišķajā matemātikā Houari Boumedienne Zinātnes un tehnoloģijas universitātē. Viņa koncentrējas uz R&D tēmas par privātumu, mērogojamību un citiem saistītiem atklātajiem Ethereum 2.0 jautājumiem.

Kā un kad blokķēde un Ethereum parādījās jūsu radarā?

Mans draugs bija ļoti aizrāvies ar bitcoin un Ethereum, un ir runājis ar mani par slaveno DAO uzbrukums un cietā dakša Ethereum. Uzbrukums izraisīja manu interesi, un es sāku meklēt, lai uzzinātu vairāk par to, kas notika un kura drošības ievainojamība izraisīja šo kļūdu.

Turot blokķēdi savā radarā, es izvēlējos kursu 2017. gada sākumā, lai uzzinātu par kriptogrāfijas izmantošanu blokķēdes arhitektūrā. Tad es stažējos Tessi Labs, lai uzzinātu vairāk par blokķēdes praktisko darbību. Vēlāk es piedalījos hakatonā, ko organizēja ConsenSys’s Social Impact komanda. Mana komanda izveidoja CoverUs lietotne , un mēs uzvarējām finanšu iekļaušanas izaicinājumā! Es pieteicos ConsenSys un pievienojos Parīzes birojam 2018. gada janvārī.

Ko jūs esat satraukti kriptogrāfijas laukā? 

Es esmu īpaši satraukti par to, kā pēckvantu skaitļošana un nulles zināšanu protokoli tiks atskaņoti bloku ķēdes telpā.

Blockchain tehnoloģija vairākos veidos balstās uz vairākām kriptogrāfijas metodēm; piemēram, darījumu parakstīšana, izmantojot digitālo parakstu (ECDSA algoritms). Lielākās kriptogrāfijas protokolu drošības pamatā ir grūtības atrisināt dažas matemātiskas problēmas (piemēram, ECDSA diskrētā logaritma problēmai).

Tādi kvantu algoritmi kā Shor var atrisināt vairākas matemātiskas problēmas. Piemēram, Shor var atrisināt diskrētos logaritmus polinoma laikā, kas salauztu ECDSA algoritmus.


Būtībā pēckvantu kriptogrāfijas mērķis ir attīstīt kriptogrāfijas sistēmas, kas ir drošas pret kvantu un parastajiem datoriem, vienlaikus spējot sadarboties ar esošajiem sakaru protokoliem un tīkliem..

Kādas iespējas un izaicinājumus jūs strādājat ConsenSys?

Es pētīju risinājumus, lai atrisinātu kopīgus Ethereum jautājumus. Proti mērogojamība un privātums

Mērogojamība:

Mērogojamība, visticamāk, ir visbiežāk apspriestā problēma saistībā ar Ethereum. Turpmākie Ethereum un Web3 panākumi kopumā ir atkarīgi no tā spējas mērogot, pieaugot pieprasījumam. Pašlaik Ethereum tīkls var apstrādāt aptuveni 15 darījumus sekundē.

Neskaitāmi R&D komandas šobrīd testē risinājumus, lai atrisinātu mērogojamības problēmu. 1. slāņa risinājumi ietver Sharding un Casper, kā arī 2. slāņa risinājumus, piemēram, plazmas un maksājumu kanālus vai valsts kanālus. Es ļoti ceru, ka mērogojamības jautājums tiks atrisināts tuvākajā nākotnē.

Konfidencialitāte:

Privātums ir aktuāla tēma šai nozarei. Mana komanda un es pēta privātuma problēmas un paļaujamies uz tādām modernām nulles zināšanu pārbaudāmām skaitļošanas metodēm kā Ložu necaurlaidīgi, ZKSnarks, ZKStarks, un gredzenu paraksti. Gan šo kriptogrāfisko metožu ieviešana, gan to aprēķināšanas sarežģītības optimizēšana pašlaik ir izstrādātāju sastrēgums. Mēs strādājam, lai atrisinātu privātuma un mērogojamības problēmas, vienlaikus paliekot pēc iespējas decentralizētāki.

1. attēls

Kādi padomi un rīki jums ir Web3 pētniekiem?

Eth pētījumi

Ēteru nerdiem šī ir privāta vieta, kur rīkot civilizētas diskusijas par Ethereum pētījumu veicināšanu. Katra atklāta problēma, kas vēl jāatrisina, ir tur. Ja vēlaties palīdzēt attīstīt Ethereum 2.0, nekautrējieties piedalīties jebkurā atvērtā koda projektā!

Gitter tērzēšanas kanāls 

Šis atvērtā pirmkoda tērzēšanas kanāls ir noderīgs, lai Github devs mācītos no digitalizētās struktūras ekspertiem. Es pavadu daudz laika Trifele un Centība Gitter tērzēšanas istabas. 

Zepkit

Zepkit ir sākuma komplekts, kas iepazīstina devus ar dapps. Tas ietver interaktīvu apmācību un integrē Web3 populārus izstrādātāju rīkus, piemēram, Trifele, OpenZeppelin, Reaģēt, un Infura, kas palīdz paātrināt iestatīšanu un attīstību.

Remiksēt 

Remix ir Solidity IDE, kas tiek izmantots, lai rakstītu, apkopotu un atkļūdotu jūsu viedā līguma Solidity kodu. Tas arī nodrošina lieliskus rīkus statiskās analīzes un izvietošanas veikšanai tiešsaistes vidē.

Web3js

Ļoti populāra bibliotēku kolekcija, kas satur īpašu funkcionalitāti Ethereum ekosistēmai un ļauj mijiedarboties ar vietējo vai attālo Ethereum mezglu, izmantojot HTTP vai IPC savienojumu (starpprocesu komunikācija).

MetaMask

MetaMask ir pārlūka paplašinājums, lai piekļūtu Ethereum dapps jūsu pārlūkprogrammā! Tas ļauj jums izgūt datus no blokķēdes, pārvaldīt identitātes un droši parakstīties.

Par kuriem projektiem jūs esat satraukti tīklā?

Esmu sajūsmā Hiperkoders Besu. Hyperledger Besu ir atvērtā koda Ethereum klients, kas rakstīts Java valodā. Tas ietver bākas ķēde, kas ļauj mums izmantot eth2.0 ar PoW (Ethash), PoA (IBFT 2.0 un Clique.)

Ar nepacietību gaidu pievienošanu ZK-Starks Ethereum, lai atrisinātu mērogojamības jautājumus. Arī saviļņots sekot Kaspers, tā attīstību un redzot, kur tā virzīsies. Es nevaru vien sagaidīt, kad redzēšu tādu projektu ietekmi kā uPort un citi decentralizēti identitātes projekti cilvēku dzīvē. 

Ko jūs vēlaties, lai vairāk cilvēku zinātu par Ethereum un ekosistēmu?

Es vēlos, lai cilvēki zinātu, ka tas ir nākotnes instruments. Ethereum būs nozīmīga loma sociālās ietekmes projektu nākotnē un izglītības pieejamības demokratizēšanā. Piemēram, ConsenSys uzsāka Blockchain mentoringa programmu Re: Coded treneriem Irākā un visā MENA reģionā

Mani dziļi iedvesmo arī cilvēki, kas izmanto šo tehnoloģiju, un cik viņi ir izcili un drosmīgi. Šie cilvēki raksta Web3 vēsturi. Viņi pamostas katru dienu, veic izpēti, testē, atkārto, nosūta, atkļūdo, pagriež un vēlreiz nosūta. Viņi kodē nezināmos ūdeņos ar ļoti nedaudzām rokasgrāmatām un bez margām. Viņi to dara tāpēc, ka aizrauj pasauli padarīt labāku. Uzkliedziet arī agrīnajiem dapp testētājiem. 

attēls2

Kāda ir lielākā mācība, ko esat iemācījušies savā lomā?

Pacietība. Lai meklētu risinājumus, kas tiks ieviesti pēc dažiem gadiem, ir nepieciešama liela tālredzība un pacietība. Reizēm jums ir idejas, kuras vēlaties izmantot un īstenot, taču trūkst atbilstošu rīku, lai īstenotu savas idejas. Tātad jūs turpināt celt. 

Mums jāsaprot, ka Vitaliks 2015. gada vidū dzemdēja Ethereum ideju. Viņa raksts iedvesmoja neskaitāmus kriptogrāfus, izstrādātājus, kvalitātes nodrošināšanas testētājus un projektu vadītājus pamest darbu, atbildēt uz zvanu, ieiet nezināmajā, pulcēties un veidot. Salīdzinājumā, pirmā, vienkāršā, tikai lasāma hiperteksta vietne tika izveidota 1992. gadā. Nebija CSS, animācijas, UX / UI, Javascript, tādu rīku kā Photoshop vai WordPress. Pagāja ļoti ilgs laiks, līdz Web2 ieguva funkcijas, kuras mēs esam pieraduši šodien.

Būtībā mēs darām to pašu ar Web3. Risinājumi, pie kuriem strādājam, prasīs laiku, līdz tie būs gatavi ražošanai. MetaMask ir pilnībā funkcionāla lietojumprogramma, kas savieno lietotājus ar Web3 tikai četrus gadus pēc tam 0 bloks. Lai gan tas var neizskatīties, mēs strādājam pārsteidzošā ātrumā. Kā pētnieks esmu pieradis pie laika skalas, taču tas var būt nomākts gan izstrādātājiem, gan biznesa cilvēkiem. 

Kur jūs redzat sevi Ethereum ekosistēmā pēc dažiem gadiem?

Es nezinu, ko es darīšu dažus gadus pa ceļu, vai kā tas būs saistīts ar Ethereum. Es zinu, ka ar savu apbrīnojamo Ethereum ekosistēmas kolēģu palīdzību es tagad radu vērtību un atstāju ietekmi. Es to turpināšu darīt tik ilgi, kamēr tam būs jēga un sagādās prieku.

Sniedziet Amirai LinkedIn, Twitter, un Vidējs

Vēlaties apgūt prasmes, lai kļūtu par blokķēdes izstrādātāju?

Lejupielādējiet Blockchain Developer Job Kit →

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursKā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Kā izveidot un palaist Ethereum mezgluTīmekļa seminārs

Kā izveidot un palaist Ethereum mezglu

Kā izveidot savu Ethereum APITīmekļa seminārs

Kā izveidot savu Ethereum API

Kā izveidot sociālo marķieriTīmekļa seminārs

Kā izveidot sociālo marķieri

Drošības rīku izmantošana viedo līgumu izstrādēTīmekļa seminārs

Drošības rīku izmantošana viedo līgumu izstrādē

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map