Citi un ConsenSys izmanto Blockchain, lai modernizētu preču tirdzniecību

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsUzņēmums Blockchain

Citi un ConsenSys izmanto Blockchain, lai modernizētu preču tirdzniecību

Citi globālais preču tirdzniecības finanšu vadītājs paskaidro, kā dažas pasaules lielākās institūcijas apvienojas, lai izveidotu pilnīgu bloku ķēdes risinājumu preču tirdzniecības finansēšanai. Ar ConsenSys 2020. gada 10. martu

ConsenSys Citi blockchain tirdzniecības finanšu varonis

Nesen Forbes Blockchain 50 sarakstā iekļauto Ethereum balstīto komgo platformu pieņem arvien lielāks skaits globālo banku, preču tirgotāju, enerģijas uzņēmumu un citu galveno tirdzniecības finanšu ekosistēmas dalībnieku, kuri ir apņēmības pilni nozari ievest 21. vietā. gadsimtā. Sākot no digitalizētām akreditīvām līdz drošai datu koplietošanai, platforma palīdz vienkāršot, nodrošināt un standartizēt darbības visā tradicionālajā tirdzniecības finanšu nozarē, atbalstot blokķēdes izmantošanas gadījumus pasaules tirdzniecībā.. 

komgo tika palaists 2018. gadā pēc tam, kad 15 no dažām pasaules lielākajām bankām, tirdzniecības uzņēmumiem un naftas gigantiem sadarbojās ar ConsenSys, lai risinātu tādas problēmas kā papīra apstrāde, aizkavēta darījumu nokārtošana, potenciāli dārga rēķinu faktorings un sadrumstalots ieraksts. izsekošana tirdzniecības finansēšanā. Platforma ir pirmais uz blokķēdi balstīts risinājums preču tirdzniecības ekosistēmai. 

komgo logotipi

Kopš darbības uzsākšanas komgo ir pārsniedzis USD 1B USD finansējumu platformā un samazinājis digitālās akreditīvas izsniegšanas laiku no vidēji 10 dienām līdz 1 stundai. 2019. gadā platforma ieviesa debitoru parādu diskontēšanu un rezerves kredītvēstules un iekļāva starptautiskas finanšu un enerģētikas iestādes ārpus sākotnējās akcionāru grupas, piemēram, TOTSA Oil Trading SA, SMBC un Lloyds Bank. 

komgo turpina strādāt sadarbībā ar ConsenSys, lai paātrinātu attīstību un vienkāršotu pieņemšanu citiem institucionālajiem dalībniekiem preču tirdzniecībā. Nesen mēs apsēdāmies ar Kris Van Broekhoven, Citi preču tirdzniecības finanšu vadītāju, vienu no komgo dibinātājiem, lai pārrunātu blockchain priekšrocības tirdzniecības finansēšanā, Citi ieguldījumu motivāciju un viņa vīziju par komgo platformu. 2020. gads un pēc tam. 

Kā jūs raksturotu komgo platformu?

komgo ir jauns uzņēmums, kas nodarbojas ar pilnībā decentralizētas digitālās platformas izveidi, lai pilnībā finansētu tirdzniecību preču nozarē. Ar komgo starpniecību preču pircēji un pārdevēji, kā arī to bankas un pakalpojumu sniedzēji varēs sazināties un apmainīties ar datiem elektroniskā veidā. Mugurkaula infrastruktūra izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai palīdzētu nodrošināt lielāku uzticību un drošību. Platforma ir veidota integrācijai un ērtai savietojamībai ar daudzām tās lietotāju back-office sistēmām, kā arī citām esošajām platformām. Mērķis ir izstrādāt vienas pieturas aģentūru preču tirdzniecības finansēšanai, piedāvājot nozarei ātrumu, efektivitāti un pirmās klases lietotāju pieredzi..

Tradicionālais globālais tirdzniecības tīklsTradicionālais globālais tirdzniecības tīkls

 

Blockchain tīkls globālai tirdzniecībaiBlockchain tīkls globālai tirdzniecībai

Kādu problēmu komgo mēģina atrisināt?

komgo cenšas pārsniegt tikai pašreizējā preču tirdzniecības finanšu procesa pārveidošanu par digitālu. Lai pārliecinātu lietotājus izvēlēties jaunu saziņas veidu un, lai kaut ko mainītu, mums jārisina reāli sāpju punkti lietotājiem visās darījuma pusēs. Tas var notikt dažādos veidos, ieskaitot manuālu saskares punktu noņemšanu. Savukārt tas palīdz paātrināt izpildes laiku, uzlabot datu saskaņošanu un samazināt krāpšanas un cilvēku kļūdu risku.

komgo ir strādājis pie vairākām aizraujošām funkcijām, kuru mērķis ir krasi uzlabot lietotāju pieredzi. komgo sākotnējā uzmanība ir pievērsta akreditīviem, kreditoru parādu finansēšanai un KYC. Citas funkcijas, piemēram, krājumu finansēšana un elektronisko dokumentu automātiska saskaņošana, tiks pievienotas vēlāk.

“Komgo cenšas pārsniegt tikai pašreizējā preču tirdzniecības finanšu procesa pārveidošanu par digitālu procesu … komgo palīdz paātrināt apgrozījuma laiku, uzlabot datu saskaņošanu un samazināt krāpšanas un cilvēku kļūdu risku.”

Kā Citi iesaistās komgo? 

Citi ir viens no komgo dibinātājiem. Mēs pirmo reizi ieguldījām uzņēmumā, kad tas tika dibināts 2018. gada sākumā, un nesen papildinājām savu kapitālu, lai ļautu uzņēmumam turpināt attīstīties. Tā kā Citi globālais tirdzniecības bizness pārvalda ieguldījumu, es esmu tieši iesaistīts partnerībā ar komgo. Mēs to darījām, lai palīdzētu maksimāli palielināt vērtību, ko mēs varam dot komgo produkta izstrādes un lietotāju iesaistes sākuma posmā. Citi, līdzīgi kā citas atbalstošās bankas un korporācijas, piešķir laiku un resursus produktu izstrādes semināriem, IT un drošības pārskatiem un dalās ar lietotāju atsauksmēm. Mēs pat sākām integrēt savu tirdzniecības apstrādes sistēmu ar komgo, lai mēs jau varētu sākt saīsināt apgrozījuma laiku un izmantot komgo sniegtās priekšrocības.

Kāpēc Citi izvēlējās pievienoties komgo?

Citi lepojas ar to, ka ir vadošā digitālā banka, un blokķēdes tehnoloģija piedāvā milzīgas iespējas, lai palīdzētu uzlabot banku un klientu darbību šodien. Kā viena no pasaules vadošajām tirdzniecības bankām mēs ļoti nopietni uztveram tirdzniecības digitalizāciju. Vairāk nekā 100 gadus nozare ir bijusi ļoti atkarīga no papīra dokumentu apmaiņas un manuālas apstrādes. Tagad blokķēdes tehnoloģija kalpo kā katalizators, lai traucētu nozari virzīties uz elektronisko datu apstrādi. Bankas un klienti vēlas vienkāršu un elegantu lietotāja pieredzi, ko nodrošina digitālie rīki. Šīm pašām bankām un uzņēmumiem ir jāatrod efektivitāte, lai palīdzētu samazināt izmaksas, paātrināt apgrozījuma laiku un krāpšanas samazināšanu. Citi mēs esam ļoti aktīvi iesaistījušies digitalizācijas ieviešanā, un mūsu klienti sagaida, ka mēs būsim viens no virzītājspēkiem šajā pārmaiņu procesā.

Tā kā citas bankas cenšas sasniegt šo līdzīgo mērķi, mēs jau agri sapratām, ka tas būtu daudz spēcīgāk, ja apvienosimies un veidosim kopā ar komgo. Strādājot, lai apvienotu tirgu un kopā ar citām bankām un korporatīvajiem lietotājiem izstrādātu risinājumu, mēs cenšamies sasniegt vairāk. Tieši tas padara komgo tik interesantu: tas ir viens no vienīgajiem konsorcijiem, kas apvieno bankas un uzņēmumus kā dibinātājus. Sākotnējā grupā ietilpst dažas no lielākajām bankām un uzņēmumiem, kas aktīvi darbojas preču tirdzniecībā. Tādā veidā mēs palīdzam nodrošināt, ka komgo izstrādātās funkcijas patiešām pievērš uzmanību dažādu lietotāju sāpēm – ne tikai bankām – un platformai ir vairākas iestādes, kas apņemas veikt darījumus platformā..

“Vairāk nekā 100 gadus nozare ir bijusi ļoti atkarīga no papīra dokumentu apmaiņas un manuālas apstrādes. Tagad blokķēdes tehnoloģija kalpo kā katalizators, kas traucē nozari virzīties uz elektronisko datu apstrādi. ” 

Kāds ir komgo biedra labums Citi un tā klientiem? 

Pasaulē, kas ir ļoti globāla, tirgus turpina meklēt efektivitātes uzlabojumus, lai turpinātu sniegt vērtību akcionāriem. Ņemot vērā mūsu finansiālo spēku, plašo risinājumu kopumu un piekļuvi klientiem visā pasaulē, Citi ir ideāli piemērota, lai virzītu klientus pārmaiņu un digitalizācijas periodos. Mūsu iesaistīšanās komgo ir izraisījusi lielu mūsu klientu interesi. Digitalizācija ir galvenā prioritāte daudzās mūsu klientu sarunās, un, atklāti sakot, jums ir jābūt tieši iesaistītam, lai patiešām saprastu, kas notiek, un jums būtu jēgpilns dialogs par šo tēmu. Tas ir tas, ko komgo jau ir atnesis Citi. Mēs daudz uzzinājām par blokķēdi, par to, kas liek lietotājiem mainīt savu uzvedību un kā mēs varam palīdzēt atrisināt sāpju punktus ne tikai sev, bet arī plašākai ekosistēmai.

Kādus KPI jūs izsekojat?

Pirmajā gadā mēs tērējām pietiekami daudz laika un enerģijas, lai uzlabotu IT iestatījumus un drošību. Gadu vēlāk mēs tagad cenšamies sākt izsekot KPI par komgo progresu. Mēs uzraugām platformas ieguldījumu izmaksas, lai nodrošinātu, ka tai ir finansiālas iespējas turpināt darīt to, ko mēs iecerējām, un mēs uzraugām progresu attiecībā uz lietotāju iekļaušanu un klientu atsauksmēm, lai izsekotu pieņemšanas rādītājus, lai mēs varētu pielāgoties optimāliem rezultātiem.

Ko komgo ir paveicis līdz šim? Kādi ir nākamie soļi?

Pēdējo četru gadu laikā ap pilotiem ir bijis liels troksnis, kas saistīts ar digitalizāciju un blokķēdi. Tika uzdoti jautājumi par to, ka blokķēde ir tikai modes vārds. Šajā ziņā es esmu pacietīgāks nekā daži citi. Kad esat tieši iesaistīts, jūs saprotat, ka tas prasa laiku. Nav tik grūti uzskaitīt iespējamās priekšrocības, ko sniedz izplatītās grāmatas un elektronisko datu izmantošana. Mēs arī esam iemācījušies, ka pat nav tik grūti organizēt izmēģinājuma versijas un pierādīt, ka digitālo datu apstrāde ir daudz ātrāka un efektīvāka nekā manuāla papīra dokumentu apstrāde. Mēs esam nonākuši posmā, kad šķiet, ka lielākā daļa tirgus dalībnieku saprot, kas ir blokķēdes un kādas priekšrocības tas var dot. Bet tas ir milzīgs lēciens, lai pārietu no POC uz tiešraides ražošanas platformu. 

komgo tika izveidots 2018. gadā. IT infrastruktūras izveidei un testēšanai, kā arī pirmo funkciju kopuma izstrādei, kas piesaistīja lietotājus, vajadzēja apmēram gadu. 12 mēneši infrastruktūras attīstībai ir ļoti ātri un fantastisks sasniegums. Tagad, kad platforma ir izveidota un darbojas, uzmanība tiek pievērsta lietotāju iekāpšanai. Tas ir tad, kad tas patiešām kļūs interesants. Kad lietotāji sāk mijiedarboties ar jauno digitālo platformu, mēs ceram iegūt jaunus ieskatus no aktīviem lietotājiem, lai mēs varētu tālāk attīstīt un pilnveidot funkcijas, lai labāk atrisinātu viņu sāpju punktus. Kad jaunie lietotāji reģistrējas, mēs paredzam, ka platforma iegūs saķeri, un mums vajadzētu redzēt, ka tiek ātri apstrādāti darījumi. Tāpat kā jebkuram jaunam, arī pārējiem tirgiem bieži vien ir vajadzīgi daži agri virzītāji, un mēs esam gatavi tajā piedalīties..

Rītdienas pasaule būs pavisam savādāka nekā šodien. Jaunā tehnoloģija rada jaunas iespējas, un mūsu ikdienas mijiedarbība ar viedtālruņiem un sociālajiem medijiem rada cerības. Kaut arī tehnoloģiju ideju un pierādījumu ir daudz, daudzi to nepadarīs ražošanā. Bet es uzskatu, ka trīs līdz piecu gadu laikā tirgus izveidos jaunu ekosistēmu, kurā lietotāji digitāli sazināsies savā starpā tieši vai ar platformu starpniecību, un datu apmaiņa var notikt starp atsevišķām, bet savienotām platformām. Preču finanšu pasaulē šī jaunā ekosistēma jau parādās komgo atvērtajā finansēšanas platformā, kā arī Vakt, Covantis lauksaimniecības preču pēcpārdošanas izpildes platformā, kā arī citās iniciatīvās, kas saistītas ar kuģošanu un apdrošināšanu. Kopumā šīm pilnas kaudzes integrācijām būtu jāpanāk paaugstināta efektivitāte un lietotāja pieredze, par kuru mēs šodien sapņojam. 

Izlasiet mūsu bezmaksas komgo gadījumu izpēti

Uzziniet vairāk par pasaulē pirmo uz blockchain balstīto preču tirdzniecības ekosistēmas platformu.

Izlasiet gadījumu izpēti

Globālā tirdzniecībaPilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Kas ir Enterprise EthereumTīmekļa seminārs

Kas ir Enterprise Ethereum?

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Komgo Blockchain preču tirdzniecības finansēšanaiLietu izpēte

Komgo: Blockchain preču tirdzniecības finansēšanai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map