Codefi aktīvi | Digitālo aktīvu marķēšana, izdošana un dzīves cikla pārvaldība

Pārskats

Digitālo aktīvu pārvaldība no gala līdz beigām

Tradicionālie parāda kapitāla tirgi un aktīvu pārvaldība saskaras ar daudzām problēmām un neefektivitātisākot no dārgiem papīra formāta procesiem līdz vairākiem starpniekiem, atvienotiem datu silosiem un lēniem darījumu norēķiniem. Šie berzes punkti rada sliktu datu drošību un koplietošanu, nepilnīgu drošības administrēšanu, izmaksu pieaugumu un galu galā novecojušu investoru pieredzi.

Codefi Assets ir pilna gala digitālo aktīvu pārvaldības platforma, kas droši digitalizē plašu finanšu produktu un darījumu klāstu.

kodefi aktīvu pārskats e2e

Veikls pielāgošana

Vienkāršojiet un konfigurējiet digitālo aktīvu un vērtspapīru dizainu, emisiju un izplatīšanu aktīvu klasēs.

Aktīvu marķēšana

Digitalizējiet slēgtos un atvērtos fondus, kā arī parāda kapitāla tirgus instrumentus, piemēram, nulles kuponus, fiksētas likmes un mainīgas likmes obligācijas.

Darbības efektivitāte

Uzlabojiet darbplūsmu un samaziniet izmaksas, izmantojot automatizētus procesus un blokķēdes vietējo datu pieejamību.

Produkta priekšrocības

Monetizējiet plašāku aktīvu klāstu

Marķējiet esošos finanšu produktus

Digitalizējiet produktus, tostarp parāda kapitāla tirgus instrumentus, obligācijas un aktīvu pārvaldības instrumentus. Tas ietver atvērtos fondus (kopfondus un SICAV daļas) un slēgtos fondus (privātā kapitāla fondus un īpaša mērķa sabiedrības).

Izveidojiet jaunus finanšu produktus

Veidojiet pilnībā digitalizētu aktīvu, saistīto tirgu un finanšu instrumentu savienojamību, lai izveidotu pilnīgi jaunus produktus un pakalpojumus.


codefi aktīvu priekšrocības gūst peļņu

codefi aktīvu priekšrocības ir drēbnieks

Pielāgojiet produktus tirgus prasībām

Pielāgojiet aktīvu emisiju tieši saskaņā ar emitenta specifikācijām un pārstrukturējiet lēni norēķinošos finanšu produktus, lai ātri reaģētu uz tirgus svārstībām.

Paplašināt sekundārā tirgus iespējas

Plaša piekļuve investoriem

Padariet savus produktus pieejamus lielākam ieguldītāju lokam, digitāli sadalot aktīvus, samazinot emisijas izmaksas un visā pasaulē izplatot drošus, uz blokķēdes balstītus marķierus..

Peer-to-peer tirdzniecība

Paplašiniet savu digitālo aktīvu piedāvājumu, izmantojot Codefi Markets integrēto tirdzniecības funkcionalitāti un atbrīvojot likviditāti, ātri un droši veicot vienādranga aktīvu pārsūtīšanu.

Aktīvi StartTrade

pieprasīt demonstrāciju

Produkta īpašības

Paaugstiniet savu digitālo aktīvu pārvaldības paketi nākamās paaudzes tirdzniecībai un finansēm.

Pielāgojama izdošana

Pielāgojama izdošana

Emitē jaunus vērtspapīrus dažu minūšu laikā, emitentu un ieguldītāju tiesībām un pienākumiem kodējot un automatizējot.Iebūvēta atbilstība

Iebūvēta atbilstība

Nodrošiniet, lai jūsu digitālie aktīvi atbilstu noteikumiem, izmantojot kodu, kas veidots pēc tradicionālajiem vērtspapīru likumiem.Paātrināta investoru iekļaušana

Paātrināta investoru iekļaušana

Paātriniet KYC un AML darbības, nosakiet izplatīšanas kārtību, koplietojiet atbilstības datus ar regulatoriem un citiem tīkla dalībniekiem un pilnveidojiet revīziju.Vienota dzīves cikla vadība

Vienota dzīves cikla vadība

Automatizējiet digitālās drošības dzīves cikla notikumus, atvieglojiet pārvaldības darbības, uzlabojiet ieguldītāju attiecības un iespējojiet portfeļa un reāllaika ierobežojuma tabulas pārvaldību. Tiešā aktīvu sadale

Tiešā aktīvu sadale

Izplatiet produktus tieši investoriem ar vienādranga tirgiem. Notīriet un norēķinieties darījumus reāllaikā, izmantojot vairākas maksājumu iespējas un neradot darījumu partnera risku.Precīzs veiktspējas mērījums

Precīzs veiktspējas mērījums

Saglabājiet pārredzamu un nemainīgu darījumu vēsturi, skatiet pozīcijas un veiktspējas rādītājus un ģenerējiet praktiskas ieskatus no viena informācijas paneļa.codefi aktīvi drīzumā

Codefi aktīvu smilškaste

Digitālo aktīvu ietekmes un funkcionalitātes izpratne var būt sarežģīta. Tomēr pirmie finanšu spēlētāji jau ir sākuši izmantot šos jauninājumus.

Aktīvu pārvaldnieki, investīciju bankas, pārskaitījumu aģenti, brokeri-dīleri, centrālie vērtspapīru depozitāriji, reģistrētie ieguldījumu konsultanti un pūļa finansēšanas platformas visā pasaulē ir sazinājušās, cenšoties labāk saprast, kā platforma Codefi Assets mainīs veidu, kādā viņi emitē, izplata un pārvalda finanšu produktiem.

Atbildot uz to, mēs izveidojām Codefi Assets Sandbox – testēšanas platformu, kas finanšu iestādēm ļaus novērtēt un izpētīt digitālos aktīvus simulētā digitālajā ekosistēmā. Smilšu kasti var pielāgot videi, kurā darbojas finanšu iestāde, ļaujot eksperimentēt, mācīties, apmācīt un demonstrēt:

  • Eksperiments: Modelēt digitālo aktīvu emisiju, izplatīšanu un apmaiņu.
  • Uzziniet: Piešķiriet piekļuvi komandas locekļiem, kuri vēlas uzzināt, kā darbojas Codefi Assets un ko nozīmē darboties ar blokķēdi.
  • Vilciens: Pārvaldiet lietotājus, iebūvētos investorus un izveidojiet digitālos līdzekļus, neriskējot ar reālas ieviešanas risku, kamēr jūsu komanda nav gatava.
  • Pārliecināt: Piekļūstiet produktu demonstrācijām, lai ieinteresētajām personām parādītu platformas iespējas un priekšrocības.

 

Piekļūstiet Codefi aktīvu smilškastei

kodefi aktīvi fordev

Izstrādātājiem

Codefi Assets API

Integrējiet blokķēdi un izsniedziet digitālos aktīvus, vienlaikus saglabājot kontroli pār sava produkta darbplūsmu. Izvietojiet digitālo aktīvu marķēšanas, izdošanas un dzīves cikla pārvaldības funkcijas, neveidojot visu no jauna, algojot izstrādātāja resursus vai nemaksājot par viedo līgumu auditiem.

Lietojiet Codefi Assets funkcionalitātes, lai izmantotu gadījumus, kas pārsniedz Codefi Assets platformas atbalstītos gadījumus ar Universal Token for Assets and Payments.

 

Pieprasiet demonstrāciju par Codefi Assets API

Izpētiet aktīvu un maksājumu universālo marķieri

LIETU PĒTĪJUMI

Būvēts ar Codefi aktīviem

Nekustamā īpašuma ieguldījumu katalizēšana ar blokķēdes tehnoloģijuNekustamā īpašuma ieguldījumu katalizēšana ar blokķēdes tehnoloģiju 2020. gada maijsNekustamā īpašuma aktīvu tokenizācijas izpēte LielbritānijāNekustamā īpašuma ieguldījumu katalizēšana ar blokķēdes tehnoloģiju 2020. gada maijsNekustamā īpašuma aktīvu tokenizācijas izpēte LielbritānijāNekustamā īpašuma aktīvu marķēšanas izpēte Lielbritānijā 2020. gada janvārīkodefi aktīvu video

Skatīties Baptiste Saint-Martin, Produktu vadītājs Mata Capital, pārrunājiet nekustamā īpašuma fonda misiju, lai nodrošinātu lielāku dalību ieguldījumos nekustamajā īpašumā, samazinot ieguldītāju minimālās parakstīšanās summas no EUR 100 000 līdz EUR 1

MĒRĶU TIRGUS

Uzziniet, kā Codefi Assets pārveido finanšu pakalpojumus

Aktīvu pārvaldības risinājumiAktīvu pārvaldības risinājumiAktīvu pārvaldības risinājumiNekustamā īpašuma risinājumiNekustamā īpašuma risinājumiAktīvu pārvaldības risinājumiNekustamā īpašuma risinājumiNekustamā īpašuma risinājumiNekustamā īpašuma risinājumiKapitāla tirgu risinājumiKapitāla tirgus risinājumiKapitāla tirgu risinājumi CBDC risinājumiCBDC risinājumiKapitāla tirgu risinājumi CBDC risinājumiCBDC risinājumiCBDC risinājumi

Nospiediet

    Lielākā finanšu starpniecības iestāde pēta Ethereum digitālo aktīvu pārvaldībai 2020. gada jūlijs. Kā Ethereum 2020. gada maijā tika iezīmēts 350 miljonu eiro vērts nekustamais īpašums Mata Capital un ConsenSys partneris nekustamā īpašuma Blockchain platformā
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map