Codefi Sandboxes: 2021. gada janvāra produktu atjauninājums

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

Codefi Sandboxes: 2021. gada janvāra produktu atjauninājums

Codefi aktīvu smilškaste ir pirmā no smilškastes programmatūras vidēm, kuras izstrādājusi ConsenSys Codefi. Nicole Adarme 2021. gada 29. janvāris Ievietots 2021. gada 29. janvārī

Codefi Sandbox emuārs

Codefi aktīvu smilškaste  

Digitālo aktīvu ietekmes un funkcionalitātes izpratne var būt sarežģīta. Tomēr pirmie finanšu spēlētāji jau ir sākuši izmantot šos jauninājumus.

Pēdējo divu gadu laikā aktīvu pārvaldnieki, investīciju bankas, pārskaitījumu aģenti, brokeri-dīleri, centrālie vērtspapīru depozitāriji, reģistrētie investīciju konsultanti un pūļa finansēšanas platformas visā pasaulē ir centušies labāk izprast, kā Codefi Assets platforma un Ethereum blokķēde darbosies mainīt veidu, kā viņi izsniedz, izplata un pārvalda finanšu produktus. 

Atbildot uz to, šodien mēs izlaižam Codefi Assets Sandbox – testēšanas platformu, kas finanšu iestādēm ļaus novērtēt un izpētīt digitālos aktīvus simulētā digitālajā ekosistēmā. Aktīvu smilškasti var pielāgot videi, kurā darbojas finanšu iestāde, ļaujot eksperimentēt, mācīties, apmācīt un demonstrēt: 

  • Eksperiments: Simulēt digitālo aktīvu emisiju, izplatīšanu un apmaiņu. 
  • Uzziniet: Dodiet piekļuvi komandas locekļiem, kuri vēlas uzzināt, kā darbojas Codefi Assets un ko nozīmē darboties ar blokķēdi.
  • Vilciens: Pārvaldiet lietotājus, iebūvētos investorus un izveidojiet digitālos līdzekļus, neriskējot ar reālas ieviešanas risku, līdz jūsu komanda ir gatava.
  • Pārliecināt: Piekļūstiet produktu demonstrācijām, lai ieinteresētajām personām parādītu platformas iespējas un priekšrocības. 

Smilšu kastē aktīvu pārvaldnieki, ieguldījumu fondi un citi uzņēmumi iegūs pilnas iespējas pilnībā izmantot Codefi Assets, digitālās aktīvu pārvaldības platformu un API, kas ļauj digitalizēt plašu finanšu produktu un darījumu klāstu..

Aktīvu smilškastē būs šādas un citas funkcijas:

  • Pielāgojama izdošana: Vienkāršojiet un konfigurējiet slēgto un atvērto fondu, kā arī parāda kapitāla tirgus instrumentu, piemēram, nulles kupona, fiksētas likmes un mainīgas procentu likmes, dizainu, emisiju un izplatīšanu.
  • Iebūvēta atbilstība: Pārliecinieties, ka jūsu digitālie aktīvi atbilst noteikumiem, izmantojot kodu, kas veidots pēc tradicionālajiem vērtspapīru likumiem. 
  • Paātrināta investoru iekļaušana: Paātriniet KYC un AML darbības, nosakiet izplatīšanas noteikumus, kopīgojiet atbilstības datus ar regulatoriem un citiem tīkla dalībniekiem un pilnveidojiet revīziju.
  • Vienota dzīves cikla vadība: Automatizēt pirkšanas un izpirkšanas pasūtījumu apstrādi, kā arī korporatīvo darbību sadali (ieskaitot dividenžu un kuponu maksājumus).
  • Racionalizēta sekundārā tirdzniecība: Ļauj investoriem viegli tirgoties vienādranga tirgos. Notīriet un norēķinieties ar darījumiem reāllaikā, izmantojot vairākas maksājumu iespējas, bez norēķinu kavēšanās un bez darījumu partnera riska.
  • Reālā laika investoru reģistrs: Reāllaikā kontrolējiet savu aktīvu reģistru. Saglabājiet pārredzamu un nemainīgu darījumu vēsturi, skatiet pozīcijas un veiktspējas rādītājus un ģenerējiet praktiskas ieskatus no viena informācijas paneļa.

API versija izstrādātājiem

Codefi Assets API Sandbox ir pieejams arī izstrādātājiem, kuri savā lietojumprogrammā vēlas eksperimentēt ar blokķēdē balstītiem aktīviem. Lūdzu, saziņas veidlapā norādiet, vai jūs interesē Codefi Assets Sandbox API versija, un mēs jums nosūtīsim nepieciešamo informāciju, lai sāktu darbu.


Piekļūstiet aktīvu smilškastei

Codefi smilšu kastes

Aktīvu smilškaste ir pirmā no smilškastes programmatūras vidēm, ko izstrādā ConsenSys Codefi. Vēlāk 2021. gada 1. ceturksnī ConsenSys Codefi uzsāks savu Workflow Sandbox un CBDC Sandbox.

Uzziniet par CBDC Sandbox reģistru CBDC Sandbox

Smilškastes kopienas sesijas

Lai informētu institucionālo sabiedrību par Codefi Sandboxes progresu un mācībām, ConsenSys Codefi katru mēnesi rīkos tīmekļa semināra formāta kopienas sesijas, kuras rīko mūsu produktu potenciālie klienti. Pirmā sesija notiks 2021. gada februārī.

Produktu komandas būs pieejamas arī atbalstam un jautājumiem mūsu Discord kanālā.

Reģistrējieties pirmajai kopienas sesijai Sazinieties ar Codefi aktīviem nesaskaņās

Codefi SandboxProduktu atjauninājumsJaavrakstsParakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map