ConsenSys Codefi, lai palaistu Filecoin DeFi tiltu un krātuves tirgu

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogCodefi Aktivizēt

ConsenSys Codefi, lai palaistu Filecoin DeFi tiltu un krātuves tirgu

Autors James Beck 2020. gada 1. oktobris Ievietots 2020. gada 1. oktobrī

Ophelia mājas darbvirsma 1

Filecoin decentralizētās krātuves ekosistēma šomēnes sāks mainnet ar Codefi Activate darbināmu tirgus lietojumprogrammu un ar Ethereum saistītu kreditēšanas protokolu

Decentralizēta krātuve ir kritiska Web 3.0 arhitektūras sastāvdaļa. Viens no daudzsološākajiem un vērienīgākajiem projektiem, lai apstrīdētu datu ekonomisko un uzglabāšanas paradigmu, ir Filecoin. Šis vienādranga tīkls ļauj ātrāk un lētāk uzglabāt datus, samazina paļaušanos uz centralizētajiem serveriem un pat ļauj piekļūt tīmeklim bezsaistē. Filecoin dizains ir decentralizētas glabāšanas tirgus.

Sākot ar aizdevumu un aizņēmumu platformām līdz stabiliem naudas zīmēm un tokenizētu BTC, augošā Ethereum Decentralized Finance (DeFi) ekosistēma ir uzsākusi plašu integrētu protokolu un finanšu instrumentu tīklu, kura vērtība pārsniedz USD 11B. ConsenSys Codefi, kas nodrošina tokenizācijas, tirdzniecības un atbilstības produktus DeFi sektoram, ir pievienojis atbalstu Filecoin un izmantos savu Aktivizēt platforma, lai katalizētu Filecoin tīkla palaišanu.

Šodien mēs priecājamies par pirmo ieskatu, kā Codefi Activate palīdzēs paātrināt Filecoin tīkla ieviešanu. Pirmkārt, Filecoin Storage ļaus lietotājiem ar mitināšanas vajadzībām atrast labākās krātuves cenas no cienījamākajiem kalnračiem. Otrkārt, Filecoin DeFi Bridge ļaus likvīdiem tirgiem aizdot un aizņemties Filecoin Ethereum spēcīgajos DeFi tirgos, lai nodrošinātu, ka Filecoin tīklā ir pieejams pietiekams un likvīds Filecoin piegāde..

Kā darbojas Filecoin

Filecoin tīklā lietotāji maksā krātuvju kalnračiem par savu failu glabāšanu. (Ņemiet vērā, ka Filecoin ir papildu protokols IPFS; atšķirība ir tā, ka Filecoin stimulē krātuvi un tāpēc piedāvā stingrākas noturības garantijas.) Filecoin krātuves kalnrači palaiž programmatūru un aparatūru, lai klientiem saglabātu failus un saņemtu kompensāciju par to darīšanu vietējā kriptovalūtā ( FIL). Filecoin bloku ķēde reģistrē darījumus, lai nosūtītu un saņemtu FIL, kā arī pierādījumus no krātuvju kalnračiem, ka viņi pareizi uzglabā savus failus. Tipiski failu tipi ietver arhīva datus, tātad, tie ir neatgriezeniski pastāvīgi, un decentralizētas tīmekļa lietojumprogrammas.

Filecoin mainnet oficiāli tiks palaists 148 888. laikmetā, kas sagaidāms aptuveni 2020. gada 15. oktobrī. Codefi Activate piedāvās divus produktus, lai nodrošinātu Filecoin mainnet agrīnā tirgus dinamikā būtisku lietojamību.. Filecoin uzglabāšana, spēcīgs Filecoin kalnraču tirgus centrs palīdzēs datu ieguvējiem nodrošināt vislabākās cenas un klientiem pārlūkot datu sniedzēju labākās cenas. Tīkla agrīnie ekonomiskie stimuli būs kritiski Filecoin DeFi tilts starp Filecoin FIL kriptovalūtu un Ethereum, kas ļaus Filecoin īpašniekiem tokenizēt savu FIL Ethereum balstītos DeFi protokolos. Šie rīki būs pieejami ikvienam, izmantojot intuitīvas Codefi saskarnes, kas apvieno ieskatu Filecoin tīkla statistikā un datos ar vienmērīgu plūsmu FIL kreditēšanā / aizņemšanā vai krātuves darījumu veikšanā..


Filecoin uzglabāšana

Kopā ar DeFi tiltu tiek palaists Codefi Activate Filecoin uzglabāšana lai sniegtu vislabāko skatu uz Filecoin krātuves tirgu, kuram var piekļūt, izmantojot tīmekļa lietotni, kā arī API. Mērķis ir padarīt cenu atklāšanu glabāšanai Filecoin tīklā vienkāršu un pārredzamu.

Lietotne Filecoin Storage sastāvēs no vienkāršas tirgus, kurā var meklēt, kas ļauj ekosistēmas dalībniekiem iegūt pilnīgu priekšstatu par Filecoin krātuves tirgu un ļauj klientiem filtrēt, kārtot un atrast labākās ogļračus savām vajadzībām. Filecoin kalnrači, kas piedāvā datu glabāšanas pakalpojumus, var izmantot šo lietotni, lai paziņotu par savu cenu un pieejamību tirgū, kuru pārlūko klienti, kuri sadarbojas ar kalnračiem, lai uzglabātu un izgūtu datus, izmantojot krātuves piedāvājumus..

Abas lietotnes būs pieejamas, izmantojot platformu Codefi Activate, kas atvieglo decentralizēto tīklu palaišanu un paātrina tīkla lietotāju līdzdalību. Tās misija ir novērst dalības decentralizētajos tīklos sarežģītību, veicinot mijiedarbību starp tīkla lietotājiem, iespējotājiem un veidotājiem. Informācijas panelis Activate lietotājiem nodrošina makroekonomisko pārskatu par konkrēto tīklu. Šis informācijas panelis izšķir un parāda tiešraides tīkla informāciju, lai lietotājs varētu saprast, kāda būs nākamā darbība ar viņu pilnvarām.

Galvenā lapa (darbvirsma) .png

DeFi tilts

The Filecoin DeFi tilts savieno Filecoin ar plaukstošo DeFi finanšu sistēmu Ethereum Mainnet. Tas ļauj pārveidot Filecoin FIL kriptovalūtu par ERC-20 tokenizētu FIL, izmantojot marķiera tiltu, ko darbina Ren protokols. Pēc tam, kad Ethereum, FIL turētāji un kalnrači var noguldīt savu marķēto FIL kā nodrošinājumu DeFi kreditēšanas tirgū, lai nopelnītu procentus vai aizņemtos vairāk FIL, lai piedalītos krātuvju kalnrūpniecības darbībās..

Kad Filecoin mainnet palaidīs, FIL cirkulējošais krājums sākumā būs zems. Tā kā tīkla lietotājiem ir jāuzņemas FIL, lai palaistu kalnračus, FIL likvīdas piegādes nodrošināšana šajos kreditēšanas tirgos ir kritisks elements krātuves tirgus izveidē un tīkla izmantošanas veicināšanā. Ieviešot FIL turētājiem iespēju aizdot un aizņemties FIL pa ERC-20 tiltu, plašais Ethereum DeFi likviditātes un ekonomiskās aktivitātes fonds kļūs pieejams Filecoin ekosistēmai. Ethereum vietējie DeFi lietotāji, kas interesējas par iesaiņota Filecoin tirdzniecību un tīkla attīstības paātrināšanu, var izmantot Codefi izveidoto platformu, lai noguldītu uz ETH balstītus aktīvus kā nodrošinājumu, aizņemtos iesaiņotus FIL un pārveidotu tos par vietējiem FIL, lai uzglabātu datus vai iesaistītos Filecoin tīklā..

Ophelia - Sākums - Darbvirsma (1) .png

Dodieties uz Market ar Filecoin Mainnet

Codefi komanda ir priecīga atbalstīt Filecoin ļoti gaidīto Mainnet palaišanu oktobra vidū ar šiem diviem jaunajiem piedāvājumiem. Filecoin Storage sāk darboties kopā ar Mainnet, lai kalnrači un lietotāji uzreiz varētu gūt atpazīstamību krātuves tirgū, un Filecoin DeFi Bridge būs pieejams drīz pēc tam. Nākamajās nedēļās sekojiet līdzi abu produktu atjauninājumiem un gatavojieties Filecoin Liftoff!

Reģistrējieties Codefi atjauninājumiem, lai saņemtu paziņojumu, kad Filecoin Storage un Filecoin DeFi Bridge ir gatavi lietošanai.

Pierakstīties Klienta paziņojums DeFiFilecoinFilecoin DeFi BridgeFilecoin StorageNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map