ConsenSys ETH Waterloo 2019: Codefi, PegaSys, Metamask, Gitcoin, Bounties

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

ConsenSys ETH Waterloo 2019: Codefi, PegaSys, Metamask, Gitcoin, Bounties

Pārbaudiet visus runātājus, bagātības un ekskluzīvo piekļuvi produktiem. ConsenSys projekti piesaista sākotnējo ETHGlobal pasākumu – ETHWaterloo. Autors Jemayel Khawaja 2019. gada 6. novembris Ievietots 2019. gada 6. novembrī

Ekrānuzņēmums - 2019 11 05 plkst. 3 30 20

Kas attiecas uz globālo Ethereum kopienu, viss sākās Vaterlo, Kanādā. ETH Vaterloo ir ETHGlobal pasākumu un hakatonu sērijas sākotnējais notikumu centrs, kas tagad izplatās no Bruklinas līdz Bangalorei un šajā procesā ir iekļāvis tūkstošiem izstrādātāju bloku ķēdes ekosistēmā. Kopš darbības uzsākšanas 2017. gadā ETH Waterloo ir kļuvis par vienu no gaidītākajiem hakatoniem kalendārajā gadā. 

Šī gada izdevums piedāvā spēcīgu bloku ķēdes nozares izplatītāko BUIDLers un ietekmētāju klāstu, tostarp Ethereum radītāju Vitaliku Buterinu, kā arī virkni komandu, kas cīnās par to, lai veidotu jaunus risinājumus uz hakatona izaicinājumiem. 

Tāpat kā visās lielākajās uz Ethereum vērstajās sanāksmēs, arī ConsenSys būs nozīmīga loma ETHWaterloo procesos, piedaloties konferenču runātājiem, hakatonu tiesnešiem, piekļuvei ekskluzīviem produktiem un daudzām bagātībām, kas nāk no ConsenSys tīkla.. 

Apskatiet dažus svarīgākos ConsenSys veltes un prezentācijas ETHWaterloo 2019 un nāciet sveicināt komandu visas nedēļas nogalē, lai uzzinātu vairāk par visiem jaunākajiem notikumiem Ethereum un Consensys…

foto3

PegaSys

PegaSys, kas nodrošina publiskus un privātus blokķēdes risinājumus uzņēmumiem, finansēs 1000 ASV dolāru lielu prēmiju par savu nesen uzsākto Hyperledger Besu un atvērtā koda Ethereum klientu, kas izstrādāts ar Apache 2.0 licenci. Balva tiks piešķirta komandai, kura var sasniegt “Labāko Binnes mainnet lietošanas gadījumu”.

MetaMask

Metamask – tilts no tīmekļa pārlūkprogrammām uz Web3 un viena no blokķēdē visvairāk izmantotajām lietojumprogrammām – nesen paziņoja par būtiskām izmaiņām savā produktu līnijā ar Web3 maka un Metamask Snaps spraudņiem. Metamask hakatona prēmija ETHWaterloo būs “Labākais Metamask Snaps spraudnis ”komandām, kas savā projektā integrē Metamask Snaps spraudņus. 


ConsenSys dotācijas

ConsenSys Grants – pasaules vārteja ēku projektam, kas dod labumu Ethereum ekosistēmai – ir uzsācis ConsenSys Grants Wave III – un jūs joprojām varat pieteikties! 

Lai atbalstītu šo vilni, ConsenSys Grants piešķir 1000 USD DAI par labāko lietojumprogrammu vienā no šīm kategorijām: Infrastruktūra, Izstrādātāju rīki, Sociālā ietekme, Izglītība un Drošība. Atcerieties: visām lietojumprogrammām ir jāgūst labums lielākai Ethereum ekosistēmai, un tām jābūt atvērtā pirmkoda projektiem. 

ConsenSys laboratorijas

ConsenSys Labs, sākumposma ieguldījumu fonds atvērtiem protokoliem, infrastruktūrai un lietojumprogrammām, nesen uzsāka programmu Relays decentralizētiem hakatoniem. 

ConsenSys Labs Relays komanda patlaban vada jaunu grantu programmu projektiem, kas parādās tādiem hakatoniem kā EthWaterloo un GitCoin’s Web3 World Virtual Hackathon, lai izveidotu lieliskus hakatona prototipus finansētos un veiksmīgos starta uzņēmumos, kas pievienotu vērtību Ethereum ekosistēmai. Tu vari atrast vairāk info šeit.

Turklāt ConsenSys Labs partneris Min Teo būs EthWaterloo hakatona tiesnesis. 

Bounties tīkls

ETHWaterloo’19 sacensībās Bounties komanda uzsāks vairākas aktivitātes, kas vērstas uz to balvu palielināšanu, kuras parasti tiek izsniegtas hakatonā. Komanda rīko mazākas balvas komandām, kuras piegādā ražošanai, būvē mākslas projektus, risina ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus un daudz ko citu. Ir arī balvas par pasīvāku dalību, piemēram, dzejas rakstīšanu par to, kā jūs jūtaties, atrodoties pasākumā. 

Visi iepriekš minētie veltījumi ir pieejami vietnē waterloo.bounties.netdarbs. Bounties komanda sestdienas pēcpusdienā prezentēs arī tehnisko darbnīcu par saliekamiem viedajiem līgumiem, pamatojoties uz viņu pieredzi, vadot StandardBounties protokolu uz priekšu pēdējo 2 gadu laikā.

Ekrānuzņēmums - 2019 11 06 plkst. 11 18 24

Skaļruņi

Džošs Kritess no Consensys akadēmijas

Iegūstiet vēlu nakts hakatonu, kas sākās agri un uzreiz, izmantojot būtiskus pamatus no Džona Kritsa no ConsenSys akadēmijas. Nodarbība ar nosaukumu “Darba sākšana ar Ethereum izstrādi: Kā lietot Metamask, Remix un Web3.js” ir obligāti jāpiedalās iesācējiem, un aplūkos jaunāko draugu galvenās mācības BUIDLers

Piektdien, 8. novembrī, pulksten 16:30 – 30:30

Kevins Oučki no Gitcoin

Džitkoinas dibinātājs Kevins Owocki uzstāsies ar sarunu ar nosaukumu “Finanšu sistēma cilvēkiem un cilvēkiem”. Sarunā tiks aplūkoti šādi jautājumi: Ko darīt, ja industriālā laikmeta 20. gadsimta Volstrītas finanšu sistēma nav vienīgā iespējamā finanšu sistēmas mērogojamā arhitektūra? Kā būtu, ja mēs izstrādātu planētas mēroga finanšu operētājsistēmu, balstoties uz pirmajiem principiem, kas ietver ekoloģiskās daudzveidības, sociālās harmonijas un garīgās pārpilnības dizaina mērķus?

Sestdien, 9. novembrī, Buterina istabā, pulksten 14:00 līdz 14:25

Marks Beilins no Bounties tīkls 

Papildus Bounties Network aktivizācijām visā ETHWaterloo hakatonā, dibinātājs Marks Beilins prezentēs arī sarunu ar nosaukumu “Komponējamo viedo līgumu izaicinājumi”, kurā tiek aplūkoti vairāki tehniski apsvērumi, veidojot Ethereum..

Sestdien, 9. novembrī, Buterina istabā, pulksten 14:30 – 14:55

Mara Schmiedt un Collin Myers no Codefi Networks / Aktivizēt 

Mara Schmiedt un Collin Myers no Codefi Networks iepazīstinās ar dziļu niršanu Codefi nesen uzsāktajā Activate platformā. Šīs sarunas nosaukums ir “Aktivizēt Codefi Networks: jauns veids, kā uzsākt un piedalīties decentralizētos tīklos”. Sarunā tiks sniegts pārskats par decentralizēto tīklu stāvokli, lietderības marķieriem un to, kā platforma Activate novērš sarežģītību, uzsākot un piedaloties decentralizētajos tīklos. tīklos.

Piektdien, 8. novembrī, pulksten 10:00 – 22:25 

Ekrānuzņēmums 2019 11 06 plkst. 11 19 50

Piekļuve ConsenSys produktiem 

Ethereum viedo līgumu drošības spēkstacija MītsX nodrošinās piekļuvi nesen izlaistajam MythX Pro rīku komplektam. 

Kaleido, Blockchain Business Cloud ļaus piekļūt arī tās pilnas kaudzes platformai, lai izveidotu pilnīgus uzņēmuma risinājumus.  

Un neaizmirstiet iegūt savu #FollowNarly SWAG

IzstrādātājiEth GlobalEthereumEventsNewsletterPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map