ConsenSys iegūst J.P.Morgana kvorumu, lai veicinātu uzņēmuma blokķēdes pieņemšanu

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

ConsenSys iegūst J.P.Morgana kvorumu, lai veicinātu uzņēmuma blokķēdes pieņemšanu

Tikko paziņots, JPM Quorum atvērtā koda bāzes bāzi tagad uztur ConsenSys un padarīs saderīgu ar citiem uzņēmuma produktiem. Autors: ConsenSys 2020. gada 25. augusts Ievietots 2020. gada 25. augustā

kvoruma prese 01

Kas notiek

2020. gada 25. augustā JP Morgan un ConsenSys paziņoja, ka ConsorSys iegādāsies un vadīs Quorum atvērtā koda projektu JPM stratēģisko ieguldījumu ietvaros.. 

Iegāde ir būtisks solis, lai paātrinātu uzņēmumu blokķēdes tehnoloģiju un Ethereum balstītu risinājumu ieviešanu. Izmantojot Quorum kopā ar citiem ConsenSys uzņēmuma produktu piedāvājumiem, uzņēmumi var izveidot ļoti pielāgojamus, drošus un efektīvus risinājumus.

  • Izlasiet paziņojumu presei
  • Apmeklējiet jauno Kvoruma vietni

Kas ir ConsenSys kvorums?

Ar šo paziņojumu ConsenSys ar prieku paziņo par savu jauno atvērtā pirmkoda protokola piedāvājumu ConsenSys Quorum. ConsenSys Quorum ir atvērtā pirmkoda protokola slānis, kas uzņēmumiem kalpo par pamatu publisku vai privātu Ethereum balstītu uzņēmumu risinājumu veidošanai. ConsenSys kvorums sastāv no četriem atvērtā koda koda slāņiem: klienta programmatūra, privātu darījumu pārvaldība, ārējo darījumu parakstīšana un papildu rīki.

kvoruma bloķēšanas nospiediet 03

Lai saņemtu palīdzību atklātā pirmkoda slāņa ieviešanā un uzturēšanā, izstrādātāji un uzņēmumi var pieprasīt uz abonementiem balstītu atbalstu no ConsenSys Quorum atbalsta. Mūsu atbalsta komandu veido izstrādātāji un eksperti līdzstrādnieki visos atklātā pirmkoda projektos saskaņā ar ConsenSys Quorum.

Atklātā pirmkoda slāņa augšpusē izstrādātāji un uzņēmumi var arī izvietot virkni ConsenSys izstrādātu institucionāla līmeņa produktu funkciju, lai iespējotu aktīvu marķēšanu un pārvaldību, maksājumus, dokumentu pārvaldību, darbplūsmas optimizāciju, risku ievērošanu un daudz ko citu..

consensys pinuma ikona apaļa 16. septembra vebinārs: Ievads ConsenSys kvorumu reģistrā tūlīt


Ko iegāde nozīmē uzņēmumiem un izstrādātājiem

ConsorSys iegūtais Quorum signāls ir svarīgs solis ekosistēmas saistībās ar uzņēmuma ieviešanu un attīstību. Izmantojot Quorum, ConsenSys paplašinās sava uzņēmuma Ethereum piedāvājumus trīs galvenajos veidos: 1) apņemšanās attīstīt atvērto pirmkodu, 2) saskaņoti attīstīt un attīstīt gan privāto, gan valsts uzņēmumu risinājumus un 3) spēcīgākas ražošanas kvalitātes funkcijas papildus atvērtajiem pirmkodu bāzes.

Apņemšanās atvērtā koda attīstībai

Sadaļā ConsenSys ConsenSys Quorum paliks atvērtā koda koda bāze, kas pieejama ikvienam, lai sāktu veidot ražošanas līmeņa lietojumprogrammas. Stingru dokumentāciju uztur ConsenSys protokola inženieru komanda. ConsenSys kvorums turpinās ConsenSys ilgo atvērtā pirmkoda protokolu izstrādes vēsturi, īpaši turpinot Hyperledger Besu, ar mainnet saderīgā Ethereum klienta, attīstību..

ConsenSys piedāvā arī atbalsta abonementus ConsenSys Quorum, lai paātrinātu laiku līdz tirgum un nodrošinātu uzticību ražošanas tīkliem. Mērķis ir nodrošināt, ka spēja veidot uz blokķēdes balstītus risinājumus paliek bez atļaujas, vienlaikus nodrošinot arī atbalsta pakalpojumus, lai paātrinātu pieņemšanu, ja nepieciešams.

Privāto un valsts uzņēmumu risinājumi

Līdz šim ConsenSys ir uzturējis Hyperledger Besu, ar mainnet saderīgu Enterprise Ethereum klientu. Saskaņā ar JPM Quorum ir atbalstījis daudzus uzņēmuma līmeņa risinājumus privātajos Ethereum balstītos tīklos. Ar iegādi ConsenSys Quorum saskaņos gan privātu atļauju, gan ar mainnet saderīgu uzņēmumu risinājumu izstrādi, ļaujot pilnīgāk un spēcīgāk attīstīt blokķēdes tehnoloģiju starp uzņēmumiem. Tuvākajā nākotnē ConsenSys centīsies panākt, lai GoQuorum būtu savietojams ar Hyperledger Besu, saskaņojot to ar ConsenSys redzējumu par iespēju izmantot gan privātā, gan publiskā tīkla lietojumus..

Produkcijas kvalitātes funkcijas un pakalpojumi

Iegādājoties, ConsenSys paātrinās produktu komplekta izstrādi, kas darbojas ConsenSys Quorum atvērtā pirmkoda protokola slānī. Šie produktu moduļi ļauj konfigurēt pieeju uzņēmuma lietojumprogrammām, ļaujot uzņēmumiem visās nozarēs veidot īpaši pielāgotus risinājumus, kas atbilst konkrētām vajadzībām. Šo produktu moduļu nolūks – apvienojumā ar ConsenSys Quorum kodu bāzes atvērtā pirmkoda raksturu – ir pavērt durvis teorētiski neierobežotai uzņēmējdarbības ieviešanai. 

Kopumā Quorum iegāde nostiprina ConsenSys kā avotu uzņēmumiem, kuri vēlas uzzināt vairāk, izpētīt iespējas un galu galā veidot ražošanas līmeņa risinājumus, kas atbilst viņu biznesa vajadzībām.

Detalizēts ConsenSys kvoruma apskats: Pilnīgs atklātā pirmkoda Blockchain protokola slānis uzņēmējdarbībai

Paziņojot par iegādi, ConsenSys Quorum izstrādātājiem būs jāizvēlas divas atvērtā pirmkoda kaudzes, uz kurām balstīties: Go-GoQuorum vai Java-Hyperledger Besu. 

Uz Go balstīta kaudze (kas iepriekš JPM bija pazīstama kā “Quorum”) ietver GoQuorum klienta programmatūru, Tessera privāto darījumu pārvaldnieku un EthSigner privāto atslēgu pārvaldnieku. Java bāzes Hyperledger Besu kaudze sastāvēs no tiem pašiem projektiem, kurus šodien pazīst un izmanto ConsenSys, kas pārkategorizēti ConsenSys Quorum. Java balstītā kaudze ietver Hyperledger Besu klienta programmatūru, Orion privāto darījumu pārvaldnieku un EthSigner ārējo darījumu parakstītāju.

ConsenSys kvoruma atklātā pirmkoda slānis

Paziņojot par iegādi, Hyperledger Besu, Orion, EthSigner tiks apvienots ConsenSys Quorum piedāvājumā kopā ar GoQuorum un Tessera. Kā minēts iepriekš, ConsenSys Quorum tagad dos izstrādātājiem iespēju izvēlēties starp Go balstītu GoQuorum vai Java balstītu Hyperledger Besu steku. Tuvākajā nākotnē mēs Quorum pievienosim papildu funkcionalitāti, uzlabojot izstrādātāju pieredzi un nodrošinot pievienotās vērtības funkcionalitāti tālāk augšpusē.

PegaSys orķestris pievienosies Codefi lietojumprogrammu komplektam kā Codefi Orchestrate, kas ir katra uzņēmuma blokķēdes risinājuma galveno tehnisko komponentu kolekcija. Codefi Orchestrate ietvers paplašinātās iespējas, lai paātrinātu uzņēmuma bloku ķēdes risinājumu ražošanu, samazinātu izstrādes izmaksas un paātrinātu nonākšanu tirgū. Tas savienos vairākus Codefi produktu moduļus un funkcijas ar Quorum atvērtā koda protokola slāni.

PegaSys Plus tiks aizstāts ar ConsenSys Quorum Support, uz abonēšanu balstītu atbalsta pakalpojumu, kas izstrādātājiem un uzņēmumiem nodrošina atbalstu pēc pieprasījuma Quorum atvērtā pirmkoda protokola projektiem. ConsenSys kvoruma atbalsts piedāvā arī spraudņus, kas paplašina Hyperledger Besu Ethereum klientu un nodrošina funkcionalitāti, lai izpildītu papildu uzņēmuma prasības.

PegaSys Teku un R.&D nekur nedosies. Turpmākajos mēnešos viņi dzīvos citur ConsenSys ietvaros, taču darbs turpināsies bez pārtraukumiem. Pagaidām tos joprojām var atrast vietnē PegaSys vietne.

Uzņēmumu ieviešanas attīstība un paātrināšana ar ConsenSys kvorumu

ConsenSys veido produktu komplektu, ko var veidot uz ConsenSys Quorum atvērtā koda protokola slāņa. Šie produktu moduļi ļauj uzņēmumiem veidot pielāgojamus risinājumus, kas optimizēti to īpašajām nozares vajadzībām. Papildus šīm funkcijām šie funkciju moduļi ļauj aktivizēt marķēšanu un pārvaldību, maksājumus, dokumentu pārvaldību, darbplūsmas optimizāciju un atbilstību riskam.

Visi uzņēmuma produktu moduļi ir saderīgi ar Quorum atvērtā koda slāni, izmantojot Codefi Orchestrate. Orchestrate ļauj uzņēmumiem veidot blokķēdes darbināmas lietojumprogrammas, vienkāršojot biznesa lietojumprogrammu izstrādi un savienojamību ar Ethereum blokķēdi.

consensys pinuma ikona apaļa Izpētiet mūsu uzņēmuma produktu moduļus ConsenSys Quorum Enterprise kaudze

Kā sākt darbu ar ConsenSys kvorumu 

Viss, kas nepieciešams, lai sāktu darbu ar Quorum kā izstrādātāju vai uzņēmumu, ir atrodams ConsenSys Quorum vietnē. Mūsu izstrādātāja lapā ir iekļauta papildinformācija par atvērtā pirmkoda koda bāzēm un saites uz mūsu dokumentāciju. Mūsu produktu lapā ir izskaidroti produktu moduļi, kas pieejami virs Quorum, un kontaktinformācija, lai sāktu veidot uzņēmuma lietojumprogrammas virs Quorum. Ja esat uzņēmums vai attīstītājs, kurš meklē praktisku atbalstu, sazinieties ar mums šeit.

consensys pinuma ikona apaļa Sākt darbu ar ConsenSys kvorumu Sākt

Pievienojieties mūsu kopienai:

Produkta paziņojumsJaavrakstsPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map