ConsenSys iegūst Quorum® platformu no J.P.Morgan

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

ConsenSys iegūst Quorum® platformu no J.P.Morgan

ConsenSys šodien paziņoja par Quorum® iegādi, Ethereum blokķēdes uzņēmuma variantu, ko izstrādājis J. P. Morgan. Ar ConsenSys 2020. gada 25. augustu Ievietots 2020. gada 25. augustā

kvoruma prese 01

Ņujorka, NY, 2020. gada 25. augusts—ConsenSys, nozares vadošais blokķēdes programmatūras uzņēmums, šodien paziņoja par iegādi Kvorums®, Ethereum blokķēdes uzņēmuma variants, kuru izstrādājis J. P. Morgans (NYSE: JPM). Pievienojot Quorum, ConsenSys tagad piedāvā pilnu Quorum produktu, pakalpojumu un atbalsta klāstu, paātrinot tādu funkciju un iespēju pieejamību kā digitālo aktīvu funkcionalitāte un dokumentu pārvaldība. 

J. P. Morgans un ConsenSys ir divas vadošās organizācijas Enterprise Ethereum, un pēc sadarbības vadīšanas tām ir ilga sadarbības vēsture. Uzņēmumu Ethereum alianse, palīdzot piesaistīt Mainnet Ethereum klientu, Hiperkoders Besu, uz Linux Foundation un kopīgi strādājot pie Quorum balstītām nozares lietojumprogrammām, piemēram, komgo un Kovantis. Kopš Quorum izlaišanas 2016. gadā ConsenSys un J. P. Morgan ir sadarbojušies, lai padarītu Ethereum par izvēles platformu uzņēmumiem, kas plašā mērogā veido drošus un pielāgojamus biznesa tīklus..

“Kvoruma izveide bija pirmais J. P. Morganam gan attiecībā uz sava blokķēdes protokola izstrādi, gan atvērtas programmatūras iegūšanu izstrādātāju kopienai,” teica Umar Farooq, Blockchain globālais vadītājs., J. P. Morgans. “Mēs esam neticami lepni par Quorum lietošanu pēdējos gados un esam priecīgi, ka ConsenSys ir partneris, kas vīziju virzīs tālāk.” 

ConsenSys apvienos savu esošo protokolu izstrādes plānu ar Quorum, izmantojot labāko no abām koda bāzēm. Uz ConsenSys visu Enterprise Ethereum protokola tehnoloģiju pieder ConsenSys Quorum zīmols, un izstrādātājiem būs iespēja izvēlēties savu pamatā esošo tehnoloģiju kaudzi. Kvorums paliks atvērtā koda un kļūs savietojams ar citiem ConsenSys citiem vadošajiem blokķēdes produktiem, piemēram, Codefi finanšu un komercijas lietojumprogrammu komplektu. J.P.Morgans būs ConsenSys uzlaboto funkciju un pakalpojumu klients, kas izvietoti Kvorumā.

“Pat pirms pirmā Ethereum bloka ieguves un ConsenSys izveidošanas mēs esam sadarbojušies ar J. P. Morganu Ethereum koncepcijas un ražošanas sistēmu pierādījumos. Mēs esam ļoti priecīgi par Quorum iekļaušanu ConsenSys Enterprise Ethereum kaudzē un ceram apvienot mūsu Hyperledger Besu balstīto Enterprise Ethereum klientu ar Quorum un atbalstīt visas Quorum instalācijas visā pasaulē. Mēs ceram turpināt daudzpusīgo partnerību ar J.P.Morgan daudzu gadu garumā un uzsākt uzņēmējdarbības un mainnet savietojamības laikmetu, ”sacīja Džozefs Lubins, ConsenSys dibinātājs un izpilddirektors, Ethereum līdzautors.. 

Papildus ConsenSys kvoruma iegādei J. P. Morgans veica stratēģisku ieguldījumu ConsenSys, lai atbalstītu tās misiju palīdzēt izstrādātājiem veidot nākamās paaudzes tīklus un ļaut uzņēmumiem izveidot jaudīgāku finanšu infrastruktūru.

Par ConsenSys

ConsenSys ir vadošā Ethereum programmatūras kompānija. Mēs ļaujam izstrādātājiem, uzņēmumiem un cilvēkiem visā pasaulē veidot nākamās paaudzes lietojumprogrammas, uzsākt modernu finanšu infrastruktūru un piekļūt decentralizētajam tīmeklim. Mūsu produktu komplekts, kas sastāv no Infura, Kvorums, Kodefi, MetaMask, and Diligence, apkalpo miljoniem lietotāju, atbalsta mūsu klientiem miljardiem uz blockchain balstītus vaicājumus un ir apstrādājis miljardiem dolāru digitālos aktīvus. Ethereum ir lielākā programmējamā bloku ķēde pasaulē, kas ir vadošā biznesa pārņemšanas, izstrādātāju kopienas un DeFi aktivitāšu jomā. Uz šī uzticamā, atvērtā koda pamata mēs veidojam rītdienas digitālo ekonomiku. Lai izpētītu mūsu produktus un risinājumus, apmeklējiet vietni https://consensys.net/.

Par J.P.Morgan’s Corporate & Investīciju banka


J.P.Morgan’s Corporate & Investīciju banka ir pasaules līderis banku, tirgu un vērtspapīru pakalpojumu jomā. Pasaules nozīmīgākās korporācijas, valdības un iestādes mums uztic savu biznesu vairāk nekā 100 valstīs. Ar 27 triljonu dolāru aktīvu apcietinājumu un 607 miljardu dolāru noguldījumiem korporatīvais uzņēmums & Investīciju banka sniedz stratēģiskas konsultācijas, piesaista kapitālu, pārvalda risku un paplašina likviditāti pasaules tirgos. Sīkāka informācija par J.P.Morganu ir pieejama vietnē www.jpmorgan.com

Produkta paziņojumsJaavrakstsPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map