ConsenSys palaiž Codefi Data API

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi dati

ConsenSys palaiž Codefi Data API

autore Nicole Adarme 2020. gada 1. aprīlis Ievietots 2020. gada 1. aprīlī

Funkcijas dati

Mēs, ConsenSys Codefi Data, esam izlaiduši mūsu Codefi Data API kā veidu, kā Decentralized Finance (DeFi) lietotājiem un dalībniekiem tiešu un reāllaiku piekļuvi DeFi reitingiem un riska datiem, piemēram, viedā līguma riskam, likviditātei, nodrošinājumam un centralizācijai. 

Mēs esam apkopojuši informāciju par DeFi kreditēšanas protokoliem un viedajiem līgumiem, tāpēc lietotājiem un lietotājiem ir vairāk jēgas. Mūsu DeFi Score komanda ir apkopojusi un sintezējusi informāciju, kas pašlaik ir izkaisīta vairākos avotos, bagātinātā datu modelī, kas tagad ir pieejams kopienai tieši izmantošanai. Izmantojot šo API, izstrādātāji, investori, uzņēmumi un DeFi entuziasti tagad var iegūt šos DeFi riska datus viegli integrējamā formātā, kas labāk atbalsta viņu projektus, bez nepieciešamības veidot vai uzturēt pielāgotu indeksēšanas infrastruktūru.

Mēs uzskatām, ka atklātā decentralizētā finansējuma patiesais potenciāls ir absolūta pārredzamība un pārredzamība visos protokolos, lai saprastu, kas, kā un kāpēc viss notiek tā, kā tas ir, neatkarīgi no tā, vai tas ir procentu likmes vai dažādi decentralizēti finanšu produkti. Tāpēc mēs esam izveidojuši ConsenSys Codefi Data platformu, lai lietotājiem piedāvātu precīzus un praktiski izmantojamus datus, lai sekmētu finanšu pakalpojumu nākotni. Mēs laižam klajā Codefi Data API, lai lietotājiem atvērtu šos DeFi datus ērti lietojamā, mašīnlasāmā formātā. 

Viens no mūsu komandas pamatprincipiem ir sabiedrības atbalsts un attīstība. Mums ir ārkārtīgi svarīgi, lai DeFi kopiena iesaistītos un pamatotos uz mūsu datiem un vērtēšanas metodiku. Šī iemesla dēļ mūsu API būs pakalpojumu līmenis, kuru var brīvi izmantot. Decentralizētās finanses strauji pieaug, taču mēs joprojām uzskatām sevi par lielākiem testēšanas posmiem, kad ekosistēma demonstrē to, kas ir iespējams ar DeFi. Codefi Data aizrauj mūsu telpā lielāku pārredzamību un līdz ar to arī atbildību un līdz ar to arī briedumu, un mums patīk sekot katram no šiem DeFi protokoliem, kad tie parādās un aug..

Reģistrējies tagad piekļuvei ConsenSys Codefi Data API!

Kāpēc DeFi dati ir svarīgi

Visiem finanšu tirgu dalībniekiem piekļuve uzticamiem, darboties spējīgiem datiem ir pamats finanšu analīzei un lēmumu pieņemšanai. Pareizo datu atrašana reti ir vienkārša, un tradicionālajos finanšu tirgos veselas nozares ir balstītas uz klientu datu iegūšanas, organizēšanas un apstrādes darbību, lai pieņemtu sarežģītākus, uz datiem balstītus lēmumus. Pirmspārdošanas analīzi, aktīvu novērtēšanu, portfeļa pārvaldību, tirdzniecības izpildi, norēķinus pēc tirdzniecības, riska pārvaldību, portfeļa apstrādi, darbības pārskatus un atbilstību normatīvajiem aktiem nosaka mašīnlasāmi dati.. 

Tas pats attiecas arī uz jauno DeFi ekosistēmu. Kripto fondiem, kriptogrāfijas tirgotājiem, kreditēšanas platformas lietotājiem, ieinteresētajiem tīkla dalībniekiem, kā arī platformām un darījumu vietām, kuras izmanto šie investori, – visiem ir nepieciešami kvalitatīvi dati, lai pieņemtu pamatotus lēmumus. Dati joprojām ir svarīgi, lai analizētu ieguldījumu iespējas, izveidotu algoritmus, atrastu likviditāti, veiktu darījumus, novērtētu sniegumu, atbilstu atbilstības prasībām un pārvaldītu portfeļus. DeFi šiem datiem var būt grūti piekļūt, un tie var pastāvēt gan ķēdē, gan ārpus ķēdes. 


Sākotnēji palaižot ConsenSys Codefi Data API, tagad varat piekļūt DeFi Score vērtējumam un kritiskajiem pamatā esošajiem ķēdes un ārpus ķēdes kreditēšanas protokola datu elementiem, kas ir šī vērtējuma ievadi.. 

Avots: ConsenSys Codefi DeFi rādītājs

Avots: ConsenSys Codefi DeFi rādītājs

DeFi rādītājs 

Sākotnēji to izstrādāja ConsenSys komanda DeFi rādītājs ir atvērtā koda metodika riska kvantitatīvai noteikšanai bezatļautu kreditēšanas portfeļos, un tā tika veidota, lai veicinātu pārredzamību un izpratni par tehniskajiem un finanšu riskiem, kas ietekmē DeFi kreditēšanas tirgus. DeFi rādītājs piedāvā vienu, konsekventi salīdzināmu vērtību protokola riska noteikšanai, pamatojoties uz faktoriem, tostarp viedā līguma risku, nodrošinājumu un likviditāti. Modelis nodrošina viegli saprotamu 0–10 punktu skaitu, ko var uzrādīt lietotājiem vai integrēt citās sistēmās. 

Padarot DeFi Score reitinga datus pieejamus, izmantojot Codefi Data API, tiek izveidots efektīvs veids, kā DeFi datiem un analītikai bagātināt mūsu ekosistēmu. Piemēram, mēs esam sadarbojušies ar MonētaGecko, vadošais kriptogrāfijas tirgus analīzes nodrošinātājs, lai sniegtu ar DeFi saistītus datus, lai lietotājiem piedāvātu visaptverošāku viņu DeFi kreditēšanas iespēju salīdzinājumu. Viņu lietotāji tagad gūst labumu no papildu ieskatiem, ko sniedz Deoin Score vērtējumi, kas integrēti CoinGecko platformā Earn.

Avots: CoinGecko Earn Platform

Avots: CoinGecko Earn Platform

Turpmākajos mēnešos Codefi Data API iekļaus papildu digitālo aktīvu un DeFi datus, izmantojot esošās ConsenSys platformas un ārējos avotus. Mēs priecājamies šodien izlaist šo API un dzirdēt no jums par to, kādus datus vēlaties redzēt mūsu platformā un jūsu dzīvē. Codefi Data API padarīs visas šīs datu kopas pieejamas no viena, viegli lietojama API galapunkta.

Lai iegūtu piekļuvi Codefi Data API, sazinieties šeit. Lai iegūtu papildinformāciju par API un ar to saistīto, apmeklējiet mūsu vietni šeit. Pievienojieties sarunai par DeFi datiem un sniedziet mums atsauksmes DeFi Score telegrammu grupa šeit. 

Will Janensch, Codefi Data Business Lead

Kriss Vesels, Codefi Data tehniskais vadītājs

Džordans Lijals, DeFi Score produktu vadošais 

Paziņojums par produktuJaavrakstsPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map