ConsenSys paziņo par trim jauniem SaaS produktu Freemium pakalpojumiem

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

ConsenSys paziņo par trim jauniem SaaS produktu Freemium pakalpojumiem

Trīs ConsenSys produkti ir sākuši piedāvāt izcilus programmatūras kā pakalpojuma modeļus populāru Ethereum izstrādātāju rīku un infrastruktūras pakalpojumu klientiem. Iesniedzis ConsenSys 2019. gada 8. oktobris Ievietots 2019. gada 8. oktobrī

paziņo consensys

Osaka, Japāna – 2019. gada 3. ceturksnī trīs ConsenSys piederošie produkti paziņoja par jauniem programmatūras kā pakalpojums modeļiem, lai klientiem piedāvātu pakalpojumu līmeņa līgumus, apmierinātu Ethereum infrastruktūras nobriešanas tirgu, analīzi un izstrādātāju rīkus. Tā kā Ethereum ir attīstījies iezīmei bagātīgu pakalpojumu un rīku tirgus, attīstās arī klientu vajadzības. 2019. gada 3. ceturksnī, Infura, MītsX un Aletio, uzsāka abonēšanas pakalpojumus, lai atbalstītu dažādus piedāvājumus – sākot no iesācēja līdz uzņēmuma līmenim, daži no Ethereum tīkla visplašāk izmantotajiem drošības un infrastruktūras pakalpojumiem ar infrastruktūru, datu analīzi un drošības audita programmatūru.

attēlota infura

Infura +: uzlabota Ethereum infrastruktūra

17. jūlijā Ethereum infrastruktūras nodrošinātājs Infura uzsāka Infura + – augstākās klases abonēšanas pakalpojumu Infura Ethereum API, nodrošinot uzlabotu Ethereum infrastruktūras atbalstu visu izmēru lietojumprogrammām. Lietotāji var izvēlēties daudzpakāpju pakalpojumu iespējas– Pamata, Izstrādātājs, Komanda un Izaugsme – lai ļautu pareiza izmēra plānu, kā viņu Ethereum balstīto projektu no koncepcijas pierādīšanas pārvērst globālajā ražošanā. Pamatojoties uz Infura esošās lietotāju kopienas pieprasījumu, apmaksātie plāni ļaus palielināt ikdienas lietošanu, pielāgotus SLA un uzlabotu klientu atbalstu, tostarp īsāku reakcijas laiku, kā arī pārmērīgas apstrādes iespējas. Infura joprojām saglabās bezmaksas līmeni, lai turpinātu veicināt izstrādātāju izaugsmi un blokķēdes un Web3 tehnoloģijas ieviešanu.

Infura jau apkalpo tūkstošiem unikālu Ethereum izstrādātāju un apstrādā miljardiem pieprasījumu dienā. Infura, kas tika palaists 2016. gadā DevCon2, ir visspēcīgākais infrastruktūras pakalpojums, kas nodrošina uzticamu, mērogojamu piekļuvi Ethereum un IPFS (InterPlanetary File System). Pēdējā gada laikā Infura ir uzturējis darbspējas laiku par 99,95%. Tā kā projektu klāsts, ņemot vērā Infura infrastruktūras vajadzības, ir paplašinājies, jaunie abonēšanas plāni palīdzēs saglabāt šo augsto pakalpojumu līmeni, vienlaikus pievienojot vairāk funkciju un pielāgošanas iespēju. Izmantojot Infura +, lietotāji var piekļūt pat vienas dienas konta pakalpojumam, lai palīdzētu nevainojami darboties gatavām lietojumprogrammām.  

Infura līdzdibinātājs E.G. Galano saka: “Infura ir ievērojami pieaudzis mūsu pirmajos 3 gados, tāpat kā Ethereum ekosistēma. Sākumā mēs plānojām palaist Web3, nodrošinot bezmaksas, pielāgojamu infrastruktūru, lai izstrādātāji varētu sākt veidot Ethereum. Tagad ir lieli uzņēmumi, kas izmanto mūsu pakalpojumus sava biznesa vadīšanai. Lai turpinātu apmierināt šo pieaugošo pieprasījumu, mēs pārejam uz ilgtspējīgāku uzņēmējdarbības modeli. Izmantojot jauno plānu klāstu, mēs joprojām varam piedāvāt bezmaksas pakalpojumu, lai veicinātu izstrādātāju izaugsmi un labāk atbalstīt lielākas, ražošanas laikā notiekošas lietojumprogrammas. Infura + pieredzes ieviešana ir liels solis mūsu komandai un zīme visai ekosistēmai, ka Ethereum nobriest. ”

2019. gada 4. oktobrī, Infura kļuva par ConsenSys pilnībā piederošu biznesa vienību.

vebināros tika parādīts mīts

MythX Pro: Ethereum drošība


MītsX, galvenais drošības analīzes pakalpojums Ethereum viedajiem līgumiem šodien uzsāka MythX Pro. Tagad MythX lietotāji atklāj pilnu viedo līgumu ievainojamību un palīdz novērst drošības pārkāpumus – izmantojot caurspīdīgu un viegli lietojamu DAI-stablecoin abonēšanas pakalpojumu, izmantojot Margrietiņu maksājumi

“Pirms vairāk nekā diviem gadiem mūsu dibinātājs un” galvenais hakeru direktors ” Bernhards Muellers, izveidoja atvērtā pirmkoda rīku Mitrils sniegt viedo līgumu simbolisku analīzi. Līdz šim šis rīks ir lejupielādēts vairāk nekā 420 000 reižu, tāpēc acīmredzami pēc tā bija zināms pieprasījums. Bet drošības rīku palaišana lokāli ir sarežģīts un resursu ietilpīgs process, un arvien tiek atrastas jaunas ievainojamības un metodes. Mūsu komanda drīz saprata, ka, lai neatpaliktu no tehniskās vajadzības pēc visaptverošas viedās līgumu analīzes, mums ir jāveido pakalpojums, kas ietver virkni rīku, tostarp ne tikai simbolisku analīzi, bet arī statisku un dinamisku analīzi ar sakausējumu, visi strādā koncerts, ”sacīja Toms Lindemans, MythX līdzdibinātājs.

Atšķirībā no citiem drošības rīkiem, MythX ir all-in-one automatizēts risinājums, kas izmanto integrētu dziļās analīzes mikropakalpojumu komplektu, kas vienmērīgi darbojas kopā, lai palīdzētu sašaurināt ievainojamības virsmu un koncentrēt centienus uz noteiktām koda jomām..

MythX API darbojas kā SaaS pakalpojums mākonī, nodrošinot lielu dinamiskās analīzes un dziļu saplūšanas iespēju skaitļošanas jaudu. MythX ir integrēts ar tādiem populāriem izstrādes rīkiem kā Truffle, Remix un VS Code, lai komandas varētu viegli iekļaut drošības skenēšanu ikdienas darba plūsmās tieši no iecienītākajiem klientu rīkiem.

Kaleido, vadošais uzņēmumu bloku ķēdes biznesa mākonis, un MythX arī paziņoja par partnerību DevCon 2019. MythX viedo līgumu pārbaude tagad ir pieejama Kaleido tirgū, ļaujot biznesam & organizācijas droši izmantot viedos līgumus ar ērtu spiedpogu.

produkti alethio

Alethio API PRO

Alethio ir izlaidis savu Blockchain API kā tiešu veidu izstrādātājiem, lai iegūtu reāllaika piekļuvi indeksētiem, sintezētiem, ķēdes Ethereum datiem stabilā un uzticamā veidā. Alethio API atrisina Ethereum datu sadrumstalotības problēmu, kas daudziem mainnet lietotājiem neļauj droši un tīri piekļūt blokķēdes datiem. Izstrādātāji, investori, uzņēmumi un entuziasti tagad var iegūt šos ķēdes datus tādā formātā, kas labāk atbalsta viņu projektus un var tos integrēt ar minimālu piepūli, bez nepieciešamības veidot vai uzturēt pielāgotu indeksēšanas infrastruktūru.

2019. gada 20. jūnijā Alethio paziņoja Alethio API PRO. Ikviens var bez maksas sākt lietot Alethio API, lai uzzinātu vairāk par produkta darbību un apmierinātu tā funkcionalitāti. Līdz 10 000 zvanu mēnesī ir bez maksas (lai sāktu darbu, nav nepieciešama kredītkartes informācija). Alethio izmanto pakāpeniskus cenu līmeņus, proti, jo vairāk pieprasījumu jūs veicat, jo mazāk jūs maksājat par katru pieprasījumu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat pārbaudiet kalkulatoru.

Lai sāktu lietot, veiciet trīs vienkāršas darbības: 

  • Reģistrējieties kontam vietnē izstrādātāji.aleth.io
  • Izmantojiet savu API atslēgu un sāciet veidot API pieprasījumus

Skatiet Alethio’s plaša dokumentācija lai iegūtu sīkāku informāciju par galapunktu izmantošanu.

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map