ConsenSys un Securosys, lai palaistu drošu metodi ilgtermiņa Ethereum 2.0 likšanai

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

ConsenSys un Securosys, lai palaistu drošu metodi ilgtermiņa Ethereum 2.0 likšanai

Iesniedzis ConsenSys 2021. gada 2. februārī Ievietots 2021. gada 2. februārī

Codefi Staking un Securosys

ConsenSys, vadošā Ethereum programmatūras kompānija, un Securosys, kiberdrošības, šifrēšanas un digitālās identitātes aizsardzības līderis šodien paziņoja par vienmērīgas un drošas metodes uzsākšanu ilgtermiņa Ethereum 2.0 ieguldīšanai. 

Partnerība nodrošina iespēju izveidot Ethereum 2.0 izņemšanas atslēgas Securosys aparatūras drošības moduļos (gan uz vietas, gan kā mākoņpakalpojumu) tieši no ConsenSys Codefi Staking API. Atslēgas nekad netiek pakļautas ne Codefi, ne Securosys, un ieinteresētās personas saglabā pilnīgu kontroli un juridisko īpašumtiesības uz atslēgām. 

“Kopā ar Securosys mēs varam nodrošināt pilnu risinājumu Ethereum 2.0 dalīšanai,” saka Kuhan Tharmananthar, Codefi Staking produktu vadītājs. “Apvienojot Codefi ar Securosys aparatūras drošības moduļiem, mūsu klienti sasniedz visaugstāko drošības un ērtības pakāpi, pārejot no Eth1 uz Eth2.”

“Securosys jau no paša sākuma ir koncentrējies uz blokķēdes lietojumprogrammām un ir apņēmies paplašināt savu vadošo lomu, nodrošinot aparatūras drošību kriptogrāfijas sektoram,” saka Roberts Rogenmosers, izpilddirektors Securosys. “Galvenā Ethereum platformas izstrādātāja atzinība ir ne tikai lielisks atzinums par šiem centieniem, bet arī spēcīga motivācija turpināt sniegt labākos pakalpojumus mūsu klientiem.” 

Lai apstiprinātu darījumus vietnē Ethereum 2.0, ieinteresētajām personām ir ērti jāiegulda ETH un jāizveido savas Eth2 izņemšanas atslēgas, pārliecinoties, ka pirmajā pārejas posmā no darba pierādīšanas līdz drošībai ir drošībā pret visu veidu uzbrukumiem un neveiksmēm., kas varētu notikt šogad. 

ConsenSys Codefi Staking nodrošina lietotāja saskarni ETH noguldīšanai Eth2 Beacon ķēdē un novērš neatkarīgu validatoru mezglu darbības problēmas. Codefi Staking paļausies uz Teku, ConsenSys Eth2 klientu institucionālajā likmju veidošanā. Integrācija ar Securosys ekosistēmu nodrošina visaugstāko drošības līmeni procesā, jo ieinteresētās personas var bez problēmām izveidot atslēgas tieši Primus aparatūras drošības moduļos (HSM) un aizsargāt tās ar Securosys galvenajiem vadības mehānismiem. Ir vairāki autentifikācijas un autorizācijas līmeņi, kas nodrošina, ka ieinteresētās personas neatsakās no kontroles pār Eth2 izņemšanas atslēgām.  

Kaut arī Securosys autentifikācijas mehānismi nodrošina atslēgu drošību pret ārējiem uzbrukumiem, to drošība pret dažādiem kļūmes faktoriem ir ļoti svarīga arī ilgtermiņa glabāšanai. Securosys Primus HSM ir veidoti uz ļoti uzticamas, uzņēmuma līmeņa aparatūras, kas paredzēta ilgstošai 24/7 darbībai, var būt sakopota, lai nodrošinātu augstas pieejamības lieku iestatīšanu, vai droši dublēta. Ja operācija uz vietas nav iespējama, Securosys piedāvā savu ISO27001 sertificēto CloudsHSM pakalpojumu. To darbina vairāki ģeogrāfiski lieki datu centri, kas atbilst visaugstākajiem darbības drošības standartiem, tostarp EMP un uzbrukumiem droša iekārta dziļi Šveices kalnos. 

Lai uzzinātu vairāk par ConsenSys un Securosys Eth2 zīmēšanas risinājumu, pievienojieties mums 4. februārī plkst. 16:00 pēc GMT un uzklausiet Codefi Staking, Secruosys, Ledger un Microsoft. 

Par Securosys SA


Securosys SA, kas atrodas Cīrihē, Šveicē, ir kiberdrošības, šifrēšanas un digitālās identitātes nodrošināšanas tirgus līderis. 2014. gadā dibinātais Securosys Šveices Nacionālās bankas uzdevumā nodrošina Šveices finanšu tirgu drošību un katru dienu aizsargā darījumus, kuru vērtība pārsniedz 100 miljardus eiro. Uzņēmums piegādā vairāk nekā pusi no 1. līmeņa bankām visā pasaulē ar Šveicē izstrādātiem un būvētiem aparatūras drošības moduļiem.

Securosys piedāvā plašu drošības tīkla ierīču klāstu, kas koncentrējas uz komerciālām lietojumprogrammām. Tie ietver komunikācijas šifrēšanu un atslēgu ģenerēšanu un pārvaldību. Visi produkti ir izstrādāti un ražoti Šveicē, bez piesārņojošas ietekmes.

Papildu informāciju var iegūt tieši no Securosys SA pa e-pastu: [e-pasts aizsargāts], zvanot pa tālruni +41 44 552 31 00 vai no biroja Cīrihē, Minhenē un Honkongā.

www.securosys.com

Par ConsenSys

ConsenSys ir vadošā Ethereum programmatūras kompānija. Mēs ļaujam izstrādātājiem, uzņēmumiem un cilvēkiem visā pasaulē veidot nākamās paaudzes lietojumprogrammas, uzsākt modernu finanšu infrastruktūru un piekļūt decentralizētajam tīmeklim. Mūsu produktu komplekts, kas sastāv no Infura, Kvorums, Trifele, Codefi, MetaMask, and Diligence, apkalpo miljoniem lietotāju, atbalsta mūsu klientiem miljardiem uz blockchain balstītus vaicājumus un ir apstrādājis miljardiem dolāru digitālos aktīvus. Ethereum ir lielākā programmējamā blokķēde pasaulē, kas ir vadošā uzņēmējdarbības ieviešanas, izstrādātāju kopienas un DeFi aktivitāšu jomā. Uz šī uzticamā, atvērtā koda pamata mēs veidojam rītdienas digitālo ekonomiku.

ConsenSys Codefi ir blokķēdes lietojumprogrammu komplekts, kas nodrošina nākamās paaudzes komerciju un finanses. Mūsu vīzija ir vadīt esošo un decentralizēto finanšu tehnoloģiju konverģenci, lai ikvienam un visur radītu pieejamākus un taisnīgākus finanšu pakalpojumus. Mēs strādājam ar finanšu institūcijām, globāliem uzņēmumiem un Ethereum projektiem, lai optimizētu biznesa procesus, digitalizētu finanšu instrumentus, aktivizētu tirgus un tīklus un izvietotu ražošanai gatavus blokķēdes risinājumus..

Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet vietni consensys.net

Klienta paziņojumsCodefi StakingConsenSysEthereum 2.0SecurosysStakingTekuNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map