Ethereum tīkla stāvoklis – 2018. gads

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

Ethereum tīkla stāvoklis – 2018. gads

Statistika no visa tīkla, lai sniegtu momentuzņēmumu par Ethereum blokķēdi šodien, tās pagātni un tās ceļvedi nākotnei. – ConsenSys – 2018. gada 1. jūnijs Ievietots 2018. gada 1. jūnijā

ConsenSys 400 blockchain projekti balstās uz ethereum varoni

Blockchain tehnoloģija – un jo īpaši Ethereum – kopš tās izlaišanas 2015. gadā ir ieguvusi starptautisku uzmanību un saķeri. Jo īpaši 2017. gada beigās un 2018. gada sākumā bija vērojama ievērojama tautas uzmanības palielināšanās, pateicoties straujai cenu pieaugumam visā kriptogrāfisko aktīvu ekosistēmā. Divu gadu laikā vārds “Ethereum” ir iekļauts vairāk nekā 110 miljonos Google meklējumu. Hashtag #ethereum vidēji tiek tvītots 20 000 reizes dienā.

Bet ko šī pakāpeniskā un akūtā uzmanības palielināšanās ir nozīmējusi Ethereum tīklam kopumā? Ja mēs atvelkam daudz apspriesto ētera cenu priekškaru, kas notiek Ethereum tīklā? Apskatīsim.

Aplūkojot skaitļus: Blockchain darbība

Kopš darbības sākuma tīkls ir apstrādājis gandrīz 240 miljonus darījumu. 4. janvāra augstākajā laikā tīkls 24 stundu laikā apstrādāja 1,3 miljonus darījumu.

Ethereum darījumu diagramma

Tīkls ir milzīgs un izplatīts. Līdz šim Ethereum blokķēdē pastāv 35 miljoni unikālu adrešu. 2018. gada 4. janvārī Ethereum aktīvo (t.i., darījumu) adrešu skaits pirmo reizi pārsniedza 1 miljonu. 2018. gada 4. janvārī tika izveidotas vairāk nekā 350 000 jaunas adreses – līdz šim visvairāk adreses ģenerētas 24 stundu laikā. Ethernodes ziņo par nedaudz mazāk nekā 17 000 mezglu, kas darbojas Ethereum blokķēdē sešos kontinentos, padarot to par vis decentralizētāko pastāvošo bloku ķēdes platformu.

Ethereum mezgli visā pasaulē Ethereum unikālās adrešu izaugsmes diagramma

Ethereum blokķēde, bez šaubām, ir visaktīvākā viedā līguma platforma, kas pastāv. No 100 labākajiem žetoniem pēc tirgus ierobežojuma 94% ir uzbūvēti virs Ethereum. No 800 galvenajiem žetoniem 87% ir veidoti uz Ethereum. Lielākā daļa no šiem marķieriem ir “ERC-20 žetoni”, kas ļāva panākt lielāko daļu 5,5 miljardu ASV dolāru, kas tika savākti ar marķieru pārdošanu 2017. gadā, un 6,5 miljardus USD, kas tika savākti tikai šī gada pirmajā ceturksnī.

Aiz Blockchain: Ethereum kopiena


Tiek lēsts, ka Ethereum izstrādātāju kopiena ir lielākā pasaulē – 250 000. 2017. gada oktobrī, Trifele– Ethereum izstrādes ietvars – pārsniedza 200 000 lejupielāžu. Nepilna gada laikā lejupielādes tagad ir gandrīz 550 000. Github, kas piesaista atvērtā koda izstrādātājus no visas pasaules, uzskaita 14 000 krātuvju un 220 000 saistību ar Ethereum. MetaMask– pārlūkprogrammas paplašinājums, kas ļauj lietotājiem palaist dApps, neizlaižot visu Ethereum mezglu – ir sasniedzis vairāk nekā 1 miljonu lietotāju.

Papildus decentralizētajam Ethereum izstrādātāju tīklam ir izveidojušies organizēti konsorciji, kas atbalsta un paplašina Ethereum kopienu. The Ethereum uzņēmumu alianse (EEA) izveidota 2017. gada martā ar 30 dibinātājiem, kas apņēmušies integrēt blokķēdes tehnoloģiju ar uzņēmuma uzņēmumiem. Tagad, nedaudz vairāk kā gadu vēlāk, EEA ir izaugusi līdz vairāk nekā 500 biedriem. Jaunie uzņēmumi, korporācijas, fondi un organizācijas ir apvienojušās, lai sniegtu ieguldījumu un gūtu labumu no Ethereum ekosistēmas nepārtrauktas attīstības.

Ethereum sveicināšana: valdības pieņemšana

Lai gan ilgi apspriesta blokķēdes tehnoloģijas izmantošana ir tradicionālās valdības pārstrukturēšana un pat izšķīšana, valstis visā pasaulē ir atradušas veidus, kā ieviest blokķēdes tehnoloģiju – it īpaši Ethereum -, lai gūtu labumu saviem pilsoņiem. Šī gada sākumā Grieķijas valdība Brazīlija paziņoja par nodomu pārvietot lūgumrakstus un tautas balsošanu uz Ethereum. Kanāda izmēģina Ethereum, lai nodrošinātu valsts dotāciju izmantošanas pārredzamību, lai mazinātu pilsoņu bažas par piesavināšanos un korupciju. Cūgas pilsēta, Šveice – ilgstošs kriptogrāfijas bastions – 2017. gadā sāka piedāvāt Ethereum reģistrētos digitālos ID.. Čīle izmanto Ethereum, lai izsekotu datus un finanses no energotīkla, cerot apkarot korupciju un izmantošanu, izmantojot pārredzamus, nemaināmus datus, kas pieejami katram pilsonim, lai redzētu. Dubaija ir ceļā, lai līdz 2020. gadam kļūtu par pilnībā integrētu, ar blokķēdi darbināmu pilsētu. Igaunija kļuva par izplatītās ekosistēmas plakātu bērnu un nobrieda par “digitālo republiku”, pārvietojot daudzas savas nacionālās sistēmas uz Ethereum blokķēdi.

Lai gan blokķēdes tehnoloģija ir minēta kā iespēja, lai atkārtoti definētu pašreizējo globālo politisko struktūru ar digitālajām robežām un pilsonību, pašreizējās sistēmas nav piesardzīgas, izmantojot savu nemainīgo, drošo virsgrāmatu savu pakalpojumu papildināšanai. Mēs turpināsim redzēt valdības pieņemto Ethereum blokķēdi, jo tās lietderība ir pierādīta pašreizējos piemēros.

Pamatojoties uz Ethereum: decentralizēti lietojumi

Decentralizētās lietojumprogrammas (dApps) ir galvenais Ethereum blokķēdes pārdošanas punkts. Ethereum kā atvērtā koda, pilnīgu pasaules datoru, jebkurš izstrādātājs var izmantot, lai izveidotu savu viedo līgumu sēriju (t.i., decentralizētu lietojumprogrammu). Vietnē, kurā tiek izsekota dApp izstrāde, ir uzskaitīti 1 552 palaistie dApps, lai gan pašlaik tiek izstrādāti vēl citi. DApps sastāv no visa, sākot no prognozēšanas tirgiem līdz spēlēm, un turpinās pieaugt, tiklīdz tiek uzlabots tīkls.

Zilonis telpā: mērogošanas risinājumi

Ethereum tīkla mērogošanas risinājumu ir daudz, un pie tiem strādā vairāki tīkla dalībnieki. 2018. gads Ethereum būs aizraujošs laiks, it īpaši, ja tiek plānots pārbaudīt likmi, izmantojot Casper protokola ieviešanu. Daudzu aktīvo projektu mērķis ir nodrošināt 2. slāņa risinājumus vai “starpbloku ķēdes protokolus”. Šīs iniciatīvas risina “trilemmu” – mērogojamības, drošības un decentralizācijas panākšanu blokķēdē. Cosmos ir bez atļaujas izveidots tīkls, kas izveidots izstrādātājiem, kas ļauj blokķēdes savietojamību un mērogošanu. Loom tīkls ir izstrādājis un palaists 2. slāņa platformu Ethereum virsū, ļaujot mērogot spēļu un sociālās lietotnes, vienlaikus paļaujoties uz Ethereum galveno drošību un decentralizāciju. Komanda ir uzsākusi darbību KriptoZombiji, tiešraides lietotne, kas ļauj ikvienam iemācīties kodēt viedos līgumus Ethereum (ar vairāk nekā 200 000 studentiem). OmiseGo ļauj lietotājiem nosūtīt ātrgaitas maksājumu darījumus starp uzņēmumiem un pāri robežām, izmantojot plazmu. Otrā slāņa mērogošanas risinājumus, pēc Vitālika Buterina teiktā, “var uzbūvēt tā, lai tie būtu atkarīgi no otrā līmeņa veiktspējas, bet ne no drošības … Tad viņiem var būt stimuls iegūt reputāciju un gaidāmos ienākumus nākotnē, lai liktu viņiem labi darboties. patlaban, un negatīvās negatīvās izmaksas tiek mazinātas. ”

Skatoties uz ceļa

Ko šie dati nozīmē? Ethereum blokķēdes ekosistēma ir daudzveidīga, tā ir decentralizēta, spēcīga, un to pārpludina jauninājumi un aktivitātes. Kopš tās darbības uzsākšanas 2015. gadā šī ātri pieņemtā un novērtētā tehnoloģija sola atrisināt jautājumus, kas nomoka gandrīz katru vēsturisko nozari uz zemes. Visā pasaulē izstrādātāji, domātāji, novatori, vadītāji un reklāmdevēji apvienojas, lai izveidotu jaunu saziņas, darījumu un organizēšanas veidu. Mēs meklējam Web 3.0. Mēs esam šeit, lai gaidītu decentralizētu nākotni. Mēs esam šeit Ethereum.

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map