Forbes izlaiž “50 miljardu dolāru lielākos uzņēmumus, kas meklē blokķēdi”

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsUzņēmums Blockchain

Forbes izlaidumi "50 miljardu dolāru lielākie uzņēmumi, kas pēta Blockchain"

Amazon, Google, Samsung, Facebook: Sacensības notiek par to, lai pasaules vadošie uzņēmumi ieviestu blokķēdi. ConsenSys 2019. gada 17. aprīlī

ķēde

Forbes nesen izlaida jaunu sarakstu, kurā ir 50 uzņēmumi – ar minimālajiem ieņēmumiem vai 1 miljarda dolāra vērtībām un ASV operācijām – kas pēta vai savā darbībā integrē blokķēdes tehnoloģiju. The jauns Forbes saraksts galu galā sastāvēs no 100 uzņēmumiem, bet līdz šim ir izlaisti tikai sākotnējie 50. Jau tagad mums ir pietiekami daudz informācijas, lai sāktu ekstrapolēt viņu pētījumu secinājumus, kas uzrāda dažas ļoti iedrošinošas pazīmes Ethereum un blockchain tehnoloģijas attīstībai kopumā.

Uzņēmumi iegulda blokķēdes tehnoloģijā

International Data Corp ziņojumā teikts, ka korporatīvo un valdības izdevumi blokķēdes tehnoloģijai ir palielinājušies par 89%, salīdzinot ar pagājušo gadu, un ir paredzēts sasniegt 2,9 miljardus dolāru 2019. gadā. Līdz 2022. gadam firma ziņo, ka kopējie blokķēdes izdevumi sasniegs 12,4 miljardus ASV dolāru. Deloitte aptaujā 95% respondentu paziņoja, ka viņu uzņēmumi šogad plāno ieguldīt blokķēdes tehnoloģijās. Līdzīgi rīkojās arī PwC vēl viena 600 vadītāju aptauja kurā 84% pauda, ​​ka viņu uzņēmumi jau ir iesaistīti izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijā.

Aiz “Forbes miljardu dolāru blokķēdes mazuļu” skaita

Daudzi no uzņēmumiem tiek paziņoti par vairāku blokķēžu izpēti vai izmantošanu. Daži uzņēmumi, piemēram, JP Morgan, visticamāk, atrodas tālāk izstrādes procesā, jau publiski paziņojot, ka viņi izmanto Ethereum savam ASV digitālajam marķierim. Citas organizācijas, iespējams, testē dažādus blokķēdes un izstrādā pierādījumus par koncepcijām, kuras var ieviest to pamatā esošajā digitālajā infrastruktūrā.

No piecdesmit uzņēmumiem trīsdesmit divi būvē uz Ethereum vai Enterprise Ethereum atvasinātām blokķēdes platformām. Lai gan Forbes rakstā komentāri nav uzskaitīti, visticamāk, ka lielā izstrādātāju kopiena, saskaņā ar Uzņēmumu Ethereum alianse, un publiskā savietojamība ir daļa no Enterprise Ethereum ziņotā dominējošā stāvokļa.

Ethereum ir visizplatītākā blokķēde, ko uzņēmumi pēta un integrē esošajā darbībā. Kopumā divdesmit četri no piecdesmit uzskaitītajiem uzņēmumiem izmanto Ethereum blokķēdi.

Kādi uzņēmumi izmanto Ethereum uzņēmumu lietošanai?

Pastāv dažādi blokķēdes izmantošanas gadījumi, tāpēc uzņēmumu saraksts, kas ievieš blokķēdes tehnoloģiju, ir plašs un aptver daudzas nozares.


Piegādes ķēde un mazumtirdzniecība
Patēriņa preces un dzērieni
Banku un finanšu pakalpojumi
Enerģija
Veselības aprūpe un apdrošināšana
Fintech
Programmatūra un informācijas tehnoloģija
Telekomunikācijas
Elektronikas ražošana

Uzņēmuma Ethereum atvasinātie blokķēdes

Desmit uzņēmumi izstrādā vai pēta Quorum, Ethereum atvasinātu blokķēdi, un trīs pēta Hyperledger’s Sawtooth Ethereum blokķēdi. Sawtooth-Ethereum – vai Seth – ir saderīgs arī ar Ethereum virtuālo mašīnu.

Salīdzinājumam, Hyperledger Fabric ir astoņpadsmit uzņēmumi, kas pēta savu atļauto blokķēdi, un divdesmit astoņi izmanto IBM blokķēdes versijas, piemēram, Fabric, Burrow, Sawtooth un Indy.

Citi nozīmīgi saraksta aspekti ietver Facebook kā vienīgo uzņēmumu, kura blokķēdes platforma ir norādīta kā nezināma. Tiek ziņots, ka Google eksperimentē ar dažādām kriptovalūtām, lai gan vienīgā viedā līguma platforma, ko tā pēta, ir Ethereum.

Arvien vairāk uzņēmumu iesaistās un ievieš blokķēdes tehnoloģiju savā esošajā infrastruktūras kaudzē. Tā kā uzņēmumi neizbēgami iegulda vairāk laika un pūļu blokķēdes risinājumos, viņi sāks izlemt, kuras platformas ir vispiemērotākās viņu biznesa un tehnoloģiskajām vajadzībām. Ja esošais saraksts norāda uz vēlamo uzņēmuma bloku ķēdes tīklu, šķiet, ka Ethereum tālu un tālu vada paku.

Vēlaties uzzināt vairāk par Enterprise Ethereum?

Izpētiet nozares izmantošanas gadījumus un lietojumprogrammas →

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursPilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Kas ir Enterprise EthereumTīmekļa seminārs

Kas ir Enterprise Ethereum?

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Komgo Blockchain preču tirdzniecības finansēšanaiLietu izpēte

Komgo: Blockchain preču tirdzniecības finansēšanai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map