Iekšējais stāsts par CryptoKitties sastrēgumu krīzi

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsJaunumi

Iekšējais stāsts par CryptoKitties sastrēgumu krīzi

Izstrādātāju vārdiem, kuri sadarbojās, lai to atrisinātu, uzziniet, kas notiek, ja viens dapp kļūst tik liels, ka aizsprosto visu tīklu. – ConsenSys – 2018. gada 20. aprīlis. Ievietots 2018. gada 20. februārī.

1 jbaJS 72rAbw5jKR4BmGVA

Kad Vancouver balstīta riska studija Aksioma Dena uzsākta CryptoKitties 2017. gada oktobrī tas bija paredzēts kā rotaļīgs agrīnās stadijas blokķēdes tehnoloģijas eksperiments. CryptoKitties lietotāji audzē un tirgo unikālus digitālos kaķēnus, balso par sabiedrību un iesaistās tajā, kā arī priecājas par joprojām funkcionālo lietojumprogrammas prieku, kas balstīta uz izplatīto tīklu. Konceptuāli kaut kur starp Neopets un nākotnes tirdzniecību atbruņojoši vienkāršā CryptoKitties spēle aizrāva iztēli ar topošo blokķēdes kopienu un ārpus tās. Drīz vien CryptoKitties trakums bija pārvērties par labu un sliktu.

Līdz decembra sākumam CryptoKitties bija pārvērta vīrusu sensāciju, nosūtot cenas dažiem kaķēniem sešās figūrās, nopelnot nedaudz apjukušus minējumus no visiem galvenajiem ziņu medijiem un aizsērējot Ethereum tīklu ar tik daudz darījumiem – sešu reižu kopējo tīkla pieprasījumu pieaugums tikai decembra pirmā nedēļa – ka daudzi baidījās, ka visa Ethereum blokķēde apstāsies, pirms tai vispār bija iespēja sasniegt solījumu.

Reaģējot uz nozares dilemmu, Ethereum izstrādātāju ekspromta darba grupa no tādiem projektiem kā MetaMask, Infura, un Režģis+ sanāca kopā un pievienojās CryptoKitties komandai, izstrādājot īstermiņa optimizācijas un ilgtermiņa mērogošanas risinājumus, kas ne tikai mazināja tiešās briesmas, bet arī izklāstīja ceļvežus uz funkcionālāku nākotni. Varbūt vēl svarīgāk, sāga izceļ ievērojamu sadarbības un sadarbības raksturu bloku ķēdes telpā un izstrādātāju kopienā.

Pēc viņu pašu vārdiem, šeit ir iekšējais stāsts par CryptoKitties pārslodzes krīzi 2017. gadā …

Bryce Bladon, CryptoKitties līdzdibinātājs: “Lai gan mēs nebūtu turpinājuši CryptoKitties projektu, ja negribētu, lai tas būtu veiksmīgs, mēs negaidījām, ka tas aizdegsies gluži kā tas bija. Un es to domāju metaforiskā un, iespējams, tiešā nozīmē. Mēs programmatūrā ETH Waterloo laidām klajā alfa, kas ir spēles visvienkāršākā versija Rinkeby Testnet. Visas pazīmes bija lieliskas. Mēs domājām, ka esam noķēruši visas kļūdas un problēmas. Mēs gaidījām, ka kādā brīdī būs jārisina tādas lietas kā mērogošana. Mēs nebijām gaidījuši, ka tā būs pirmajā nedēļā … ”

Dan Finlay, MetaMask: “Kad es devos uz ETH Waterloo, es satiku šo nelietīgo komandu, kas man iedeva vizītkarti, kas iespiesta Pokemon kartes aizmugurē. Es vienmēr esmu teicis par šo telpu: tā ir tik jauna un nenobriedusi, ka mums vispirms vajadzētu izmēģināt mazas, stulbas lietas, lai mēs varētu iemācīties to darīt labi. Piemēram, kad notika DAO, piemēram. Likmes bija tik lielas, ka tam nebija jēgas. Tāpēc es biju iesaistījies CryptoKitties un tweeted par projektu apmaiņā pret kaķa nosaukšanu. Viņiem nepārprotami bija zinoša sociālā saziņa un viņi sazinājās ar daudziem cilvēkiem, virzot šo ideju. ”

Briss Bladons, CryptoKitties: “Nepilnu nedēļu vēlāk mēs sākām startēt, un uzreiz bija skaidrs, ka esam uz augšu vērstu trajektoriju. Nedēļas beigās mēs zinājām, ka mērogošana pārskatāmā nākotnē būs mūsu pirmais jautājums. ”

Dan Finlay, MetaMask: “Kad beidzot notika CryptoKitties, tie sāka darboties piektdien, un šai nedēļai mēs bijām ieplānojuši Consensys dizaina domāšanas atkāpšanos. Mēs visi bijām Ņujorkā, būtībā izrakstījušies, un neviens nebija personāls. Kamēr mēs tur bijām, cilvēki turpināja runāt par CryptoKitties, parādot mums savas kolekcijas, un ļoti ātri lietas saasinājās līdz vietai, ka cilvēki, kurus mēs satikām, atmaksāja savus koledžas parāda gabalus, šķirstot kaķus. Pats, es tikai mēģināju izaudzēt smieklīga izskata kaķi! Tieši tad, kad šī mānija sāka notikt, mēs sākām saņemt ziņojumus par lieliem sastrēgumiem, problēmām, neko nedarīt.


Maikls Veehlers, Infura: Sākotnēji CryptoKitties pieņēma lēmumu būt pilnībā atkarīgam no MetaMask un visus, izmantojot MetaMask pārlūku, novirzīja uz visiem lietotājiem, lai izmantotu dApp, un visa šī datplūsma iet caur aizmugures Infura mezgliem. Rezultātā mēs atbalstījām visu šo datplūsmu. Tīkls sāka patiešām aizsērēt. Visas blokķēdes lasīšanas aktivitātes izraisīja mūsu ikdienas pieprasījumus eksplodēt no 2 miljardiem dienā līdz vairāk nekā 4 miljardiem dienā … pa nakti! Turklāt gaidāmo darījumu rinda turpināja pieaugt, kas nozīmē, ka tīkls netika apstrādāts pietiekami ātri, lai notīrītu jaunus pieprasījumus. Kad tas notiks, kalnrači atiestata gāzes cenu, lai darījumi maksātu vairāk, un tad tirgus spēki kontrolēs rindu. Tātad pēkšņi maksa par kaķēna iegādi maksā vairāk nekā pats aktīvs. Tas nebija labi, un tas bija iemesls, kāpēc mums radās problēma. Tas draudēja pilnībā nogalināt CryptoKitties, jo, kad maksa ir tik nomācoša, spēle ir beigusies. “

Alekss Millers, Režģis+: “Es dzirdēju par CryptoKitties pirms tā palaišanas. Es biju viens no pirmajiem lietotājiem tajā. Viņi izveidoja visus mākslas darbus, vietni, uzrakstīja viedos līgumus. Tā bija pirmā veida galvenā lietotne, kas tikko parādījās un bija izmantojama no pirmās dienas. Tā darbības joma nebija milzīga, tā tika diezgan labi izpildīta. No līguma puses ir dažas neefektivitātes, taču kopumā tas ir labi izdarīts. Tas bija ļoti jautri, bet, kad tas kļuva vīrusu, tas diezgan ātri aizsprostoja tīklu. Tas būtībā bija neizmantojams, tāpat kā tajā brīdī viss tīkls. ”

Dan Finlay, Metamask: “Tīkls kādu laiku nebija tik intensīvi izmantots. Nebija tādu pūlīšu, kas pilnīgi visu salauztu, jo daudzi no viņiem bija daudz taktiskāki attiecībā uz gāzi un sastrēgumiem. Mēs jau iepriekš bijām redzējuši, kā izskatījās slikts atpalicība, un viņi vienmēr nāca ar radzēm. Mūsu risinājums mūsu lietotājiem vienmēr bija – vienkārši pagaidiet! Pāris dienas ne vairāk. Šķita, ka tas varētu kļūt par daudz lielāku problēmu. Bija virsraksti, kuros teikts, ka CryptoKitties ir iznīcinājis Ethereum tīklu. Tas mums deva pamošanās brīdi. Tas nebija vēl viens pāris dienu uzkrājums, piemēram, Bancor vai Status pārdošana. Tas var būt jauns tīkla normāls. Tas daudziem cilvēkiem šķita kā īsta tīkla krīze. Vienmēr ir kāds, kurš mēģinās maksāt 1Gwei par kaķēnu! ”

Briss Bladons, CryptoKitties: “Atbilde bija pacilātības un panikas sajaukums. Blockchain ir tehnoloģija, kurai mēs pilnībā ticam. Tas var mainīt veidu, kā darbojas daudzas sabiedrības mantotās struktūras. Bet tajā pašā laikā pastāv šī sasniegumu un šausmu izjūta, ka mēs, iespējams, esam salauzuši vienu no pasaules ievērojamākajiem blokķēdes piemēriem. Lai kā mēs vēlētos virzīt tehnoloģiju uz priekšu, mēs negribējām izstumt citus no ceļa, lai to izdarītu. Jo īpaši tāpēc, ka kopiena un sadarbība ir kaut kas, kam mēs tik ļoti ticam. Mēs redzam, ka citi cilvēki šajā telpā to virzās uz priekšu mums līdzās, tāpēc pēdējā lieta, ko mēs vēlējāmies darīt, bija uzkāpt uz viņu pirkstiem. Tas nozīmē, ka Ethereum, MetaMask un mūsu pašu serveri bija trīs galvenās struktūras, kas nosaka, kā šī lieta darbosies. Ir ļoti biedējoši, ja divas no šīm struktūrām ir ārpus mūsu kontroles – tāpēc sadarbība bija tik svarīga! Katra mijiedarbība ar Ethereum fondu ir bijusi tikai pozitīva. Kopš Alfa mēs strādājām ar MetaMask kā rīku, tāpēc mēs ar viņiem bijām sazinājušies. Mēs sazinājāmies ar visiem, ko varējām. ”

Pieprasījumi iet cauri Infura mezgliem, kas pieauga decembra sākumā, kad CryptoKitties pacēlās.

 

Dan Finlay, Metamask: “CryptoKitties komanda sazinājās ar zināmu līdzību:” Nu, ko mēs tagad darām? “Mums paveicās, ka MetaMask, Infura un Kyokan, kas strādā arī pie MetaMask, visi bija vienuviet dizaina atkāpšanās vietā. Bija vakars, kurā visi pārējie ballējās, spēlēja dzeršanas spēles, un mēs pieci no mums sēdējām stūrī un nojaucām problēmu līdz pat pusnaktij. Tas bija jautrs brīdis. Mēs ar viņiem sazinājāmies nepārtraukti, izmantojot video tērzēšanu, Slack, tweets. Es paskatījos uz viņu kodu, un ne visam tam vajadzēja būt ķēdē, tādējādi darījumu skaitu varēja samazināt uz pusi. Galvenais jautājums bija tāds, ka lietotāji sūtīja darījumu, kas bija par zemu cenu par gāzi, jo tirgus bez tiem bija virzījies uz augšu un vairākas dienas gaidīja, kad tas notiks. Bet viņi to nezināja, un likās, ka viss Ethereum tīkls ir salauzts. ”

Briss Bladons, CryptoKitties: “Mēs darījām dažas ļoti vienkāršas lietas no lietotāja puses, lai paziņotu par dažiem izaicinājumiem. Blockchain tehnoloģija pārvietojas daudz lēnāk nekā jūsu parastais internets, tāpēc daudzi cilvēki, kas bija jauni šajā telpā, bija ļoti apjukuši un noraizējušies, kad lietas nebija acumirklīgas. Izglītība kļuva par galveno īstermiņa prioritāti. Mūsu iekāpšanas procesā bija jāparedz problēmas. Vietnei pievienojām funkciju, kas tiešraidē ierakstīja Ethereum tīkla statusu. Mēs pievienojām darījumu rindu. Rufflet, ko mēs izveidojām ETH Waterloo hakatonam, ir pierādījis neticami noderīgu analīzes rīku. Liela daļa no tā bija saistīta ar lietotāju pieredzi un pārliecību, ka cilvēki atkārtoti netraucē tīklu, kad ir slikts laiks, vai izmanto briesmīgus gāzes maksas aprēķinus, sazinoties ar tīkla aizrīšanās punktiem un laikiem … “

Dan Finlay, Metamask: “Īstermiņā viņi pievienoja rādītājus, lai nomierinātu cilvēkus. Tas ir gandrīz viss, ko viņi varēja darīt, mēs tos bloķējām. Mēs piedāvājām nelielu risinājumu vietnē MetaMask: darījumiem, kas ilga ilgu laiku, mēs parādījām pogu, kas ļāva cilvēkiem atkārtoti iesniegt darījumu ar augstākām gāzes cenām. Šī mazā poga būtībā atrisināja visu problēmu. Tas ļāva cilvēkiem piedalīties gāzes izsolē. Ilgtermiņā ir svarīgi, ka mēs dodam lietotājiem iespēju nebūt kriptoekonomikas spēļu pasīviem pasažieriem, bet gan būt aktīviem spēlētājiem. Mēs uzzinājām, ka jūs nevarat vienkāršot gāzes izsoli. Reizēm cilvēkiem ir vajadzīga vara, lai piedāvātu augstākas cenas. ”

Globāla sensācija, CryptoKitties nesen pacēlās līdz “peak meme” statusam Krievijā.

Alekss Millers, Režģis +: “Viņi vienkārši mēģināja pārdzīvot dienu, izmantojot dažas optimizācijas, kas samazinātu lietotāju pieskaitāmās izmaksas, taču tas izraisīja ideju, ar kuru es spēlēju dažus mēnešus agrāk, lai iegūtu ilgtermiņa labojumu. Ja mums vienā tīklā ir pat dažas veiksmīgas lietojumprogrammas, tas ātri kļūs nepietiekams. Es biju iecerējis apdomāt uzticamos stafetes dalībniekus, bet situācija palielināja tā steidzamību. Ideja ir tāda, ka Ethereum MainNet savienojat vairākas blakusķēdes, un lietotāji var pārvietoties starp ķēdēm. Tas ir ļoti līdzīgs plazmai, taču ir atšķirība, ka jūs tikai pārsūtāt galvenes, nevis norādāt. CryptoKitties kādreiz patika ideja pāriet uz blakusķēdi. Tas ir paņēmiens, kuru esam ļoti ieinteresēti ieviest tīklā Grid mūsu fizisko aģentu ierīcēm, un tas ir tikai viens no daudzsološajiem mērogošanas risinājumiem, ar kuriem tiek strādāts, runājot. “

[Grid + Medium lasiet Aleksa Millera grāmatu “Iepazīstamie uzticamie stafeti”]

Briss Bladons, CryptoKitties: “Viena no lielākajām lietām, ko mēs uzzinājām, bija tā, ka, lai arī daudzi ļoti interesanti blokķēdes tehnoloģijas aspekti ir saistīti ar decentralizāciju. Tajā pašā laikā mēs uzskatām, ka noteiktas centralizētas funkcijas var būt veids, kā mazināt decentralizēto pieprasījumu, un liela daļa darījumu svara, kas piesaistīta sānu ķēdes mērogošanas risinājumam, ir ļoti interesanta iespēja. Kaut arī mijiedarbība ar blokķēdi padara to interesantu, tas ne vienmēr ir viss. Mēs atklājām, ka bija daudz lietotāju, kuri pērk un audzē kaķus – sīkumus, kas tieši veic darījumus tīklā, taču ir arī lietotāji, kuri vienkārši vēlas pārlūkot vai izteikt vēlmi vai iesaistīties kopienā. ”

Dan Finlay, MetaMask: Tas, pie kā mēs tajā nedēļā strādājām, nebija līdzīgs mērogošanas risinājumam tādā nozīmē, ka cilvēki bieži domā par mērogošanu, kas ir tīkla kopējā caurlaidspēja. Bet tas ir šis cita veida mērogošana, tāpat kā šo risinājumu lietotāja pieredze. Es visu laiku domāju par to. Mēs izdomājam šīs teorētiski pilnīgas kriptokonomiskās spēles, taču, ja cilvēki nezina, kā tās spēlēt, tad tās ir bezjēdzīgas. MetaMask ir smieklīgi, jo mēs nestrādājam pie protokola slāņa, bet mēs esam pilnībā atbildīgi par to, kā cilvēki uztver protokolu. Un protokola uztvere bieži to definē. ”

Alekss Millers, Režģis +: “Pēc tam sākotnējais vilnis nedaudz norima. CryptoKitties lietotāju bāzei ir zināms pastāvības līmenis, taču tas ir daudz mazāks nekā periods, kurā tas kļuva vīrusu. Tagad tīkls atrodas kaut kādā līdzsvarā. Maksa ir augsta, taču šobrīd tā krasi nepalielinās. Lai to pārvarētu pāri barjerai, būs nepieciešama vēl viena vīrusu lietotne, taču pagaidām mums viss ir kārtībā. Daudzi mērogošanas risinājumi nāk kopā, tāpēc, cerams, mēs redzam dažus uzlabojumus infrastruktūrā, pirms tīkls redz vēl vienu pieņemšanas vilni. ”

Briss Bladons, CryptoKitties: Daži saka, ka šīs augšanas sāpes ir nepieciešamas. Citi varētu teikt, ka tie varēja būt mazāk sāpīgi. Un mēs vēl neesam tam visam galā. Mēs aplūkosim uzsākšanu Ķīnā jau tuvākajā laikā. Mēs ceram, ka tīkls ir pietiekami nobriedis, un mums ir savi optimizācijas risinājumi, taču viss, ko mēs varam darīt, ir labāk sagatavoties ugunsgrēku dzēšanai, ne vienmēr apturot ugunsgrēku pastāvēšanu. ”

Maikls Veehlers, Infura: “Viena no lietām, kas padara Ethereum kopienu atšķirīgu: Visi, pat ja viņi strādā pie potenciāli konkurējošiem projektiem, strādā kopā, lai noskaidrotu sīkumus. Tas ir pretrunā ar kapitālistu, startup pasauli, kur visi cenšas visus pārspēt. Es nekad neko tādu neesmu redzējis nevienā citā tik lielā kriptogrāfijas kopienā. ”

Alekss Millers, Režģis +: “Es domāju, ka sadarbības raksturs ir unikāls. Tas ir daudz sadarbīgāks nekā vairums telpu, un liela daļa no tā ir saistīta ar kopīgiem ekonomiskiem stimuliem. Ikviens, kam pieder ēteris, tiek mudināts uzlabot sistēmu. Ievietojot baru gudru cilvēku ar tehnisko iemaņu komplektiem vienā un tajā pašā ekosistēmā ar kopīgiem stimuliem, jūs varat ļoti ātri atkārtot un veidot foršas lietas. Es domāju, ka tas ir liels iemesls, kāpēc mēs redzam, ka Ethereum pieņemšana notiek ļoti ātri. ”

Dan Finlay, MetaMask: “Blokķēdes pasaulē mēs visi vēlamies redzēt, kā tas darbojas. Mēs dalāmies ar šo blokķēdi, šo patiesības avotu, tāpēc mums tas jāredz nevainojami. Tas rada kopīgu telpu, kurā mums ir stimuls kopīgi izstrādāt jautājumus. Ja citi cilvēki būtu zinājuši, kā dot savu ieguldījumu, viņi būtu priecīgi to darīt. ”

Briss Bladons, CryptoKitties: “Mēs izstrādājām CryptoKitties tā, lai arī citi projekti varētu uzplaukt kosmosā. Tā ir publiska API, un lietotāji var meklēt ERC-721 marķieri vietnē Github. Mēs esam redzējuši visdažādākos paplašinājumus un fanu projektus, kas būvēti mūsu pašu virsotnē. Sabiedrība šo projektu sākotnēji ietekmēja, un visus lielākos panākumus un šķēršļus ir izraisījusi sabiedrības dedzība, tāpēc mēs cenšamies to efektīvāk izmantot un formalizēt dažus instrumentus un procesus tam. Visa pieredze tikko ir bijusi fenomenāla. Ne tikai attiecībā uz to, ko cilvēki ir uzbūvējuši uz CryptoKitties, bet arī to, ka visi satiktie cilvēki, pat potenciālie konkurenti, rīkojas kā draugi. Mēs visi virzāmies uz priekšu, un tā ir patiešām laba sajūta. Pēc tam, kad tas stagnē un nav lielas problēmas, kuras būtu jārisina, tad lietas var sākt kļūt nedaudz iecienītākas. Bet pagaidām izstrādātāji attīstīsies un palīdzēs viens otram. Un es par to nevarētu būt laimīgāka. ”

 

Alekss Millers, Režģis +: “Viņi vienkārši mēģināja pārdzīvot dienu, izmantojot dažas optimizācijas, kas samazinātu lietotāju pieskaitāmās izmaksas, taču tas izraisīja ideju, ar kuru es spēlēju dažus mēnešus agrāk, lai iegūtu ilgtermiņa labojumu. Ja mums vienā tīklā ir pat dažas veiksmīgas lietojumprogrammas, tas ātri kļūs nepietiekams. Es biju iecerējis apdomāt uzticamos stafetes dalībniekus, bet situācija palielināja tā steidzamību. Ideja ir tāda, ka Ethereum MainNet savienojat vairākas blakusķēdes, un lietotāji var pārvietoties starp ķēdēm. Tas ir ļoti līdzīgs plazmai, taču ir atšķirība, ka jūs tikai pārsūtāt galvenes, nevis norādāt. CryptoKitties kādreiz patika ideja pāriet uz blakusķēdi. Tas ir paņēmiens, kuru esam ļoti ieinteresēti ieviest tīklā Grid mūsu fizisko aģentu ierīcēm, un tas ir tikai viens no daudzsološajiem mērogošanas risinājumiem, ar kuriem tiek strādāts, runājot. “

Briss Bladons, CryptoKitties: “Viena no lielākajām lietām, ko mēs uzzinājām, bija tā, ka, lai arī daudzi ļoti interesanti blokķēdes tehnoloģijas aspekti ir saistīti ar decentralizāciju. Tajā pašā laikā mēs uzskatām, ka noteiktas centralizētas funkcijas var būt veids, kā mazināt decentralizēto pieprasījumu, un liela daļa darījumu svara, kas piesaistīta sānu ķēdes mērogošanas risinājumam, ir ļoti interesanta iespēja. Kaut arī mijiedarbība ar blokķēdi padara to interesantu, tas ne vienmēr ir viss. Mēs atklājām, ka bija daudz lietotāju, kuri pērk un audzē kaķus – sīkumus, kas tieši veic darījumus tīklā, taču ir arī lietotāji, kuri vienkārši vēlas pārlūkot vai izteikt vēlmi vai iesaistīties kopienā. ”

Dan Finlay, MetaMask: Tas, pie kā mēs tajā nedēļā strādājām, nebija līdzīgs mērogošanas risinājumam tādā nozīmē, ka cilvēki bieži domā par mērogošanu, kas ir tīkla kopējā caurlaidspēja. Bet tas ir šis cita veida mērogošana, tāpat kā šo risinājumu lietotāja pieredze. Es visu laiku domāju par to. Mēs izdomājam šīs teorētiski pilnīgas kriptokonomiskās spēles, taču, ja cilvēki nezina, kā tās spēlēt, tad tās ir bezjēdzīgas. MetaMask ir smieklīgi, jo mēs nestrādājam pie protokola slāņa, bet mēs esam pilnībā atbildīgi par to, kā cilvēki uztver protokolu. Un protokola uztvere bieži to definē. ”

Alekss Millers, Režģis +: “Pēc tam sākotnējais vilnis nedaudz norima. CryptoKitties lietotāju bāzei ir zināms pastāvības līmenis, taču tas ir daudz mazāks nekā periods, kurā tas kļuva vīrusu. Tagad tīkls atrodas kaut kādā līdzsvarā. Maksa ir augsta, taču šobrīd tā krasi nepalielinās. Lai to pārvarētu pāri barjerai, būs nepieciešama vēl viena vīrusu lietotne, taču šobrīd mums viss ir kārtībā. Daudzi mērogošanas risinājumi nāk kopā, tāpēc, cerams, mēs redzam dažus uzlabojumus infrastruktūrā, pirms tīkls redz vēl vienu pieņemšanas vilni. ”

Briss Bladons, CryptoKitties: Daži saka, ka šīs augšanas sāpes ir nepieciešamas. Citi varētu teikt, ka tie varēja būt mazāk sāpīgi. Un mēs vēl neesam tam visam galā. Mēs aplūkosim uzsākšanu Ķīnā jau tuvākajā laikā. Mēs ceram, ka tīkls ir pietiekami nobriedis, un mums ir savi optimizācijas risinājumi, taču viss, ko mēs varam darīt, ir labāk aprīkots ugunsgrēku dzēšanai, ne vienmēr apturot ugunsgrēku pastāvēšanu. ”

Maikls Veehlers, Infura: “Viena no lietām, kas padara Ethereum kopienu atšķirīgu: Visi, pat ja viņi strādā pie potenciāli konkurējošiem projektiem, strādā kopā, lai noskaidrotu sīkumus. Tas ir pretrunā ar kapitālistu, startup pasauli, kur visi cenšas visus pārspēt. Es nekad neko tādu neesmu redzējis nevienā citā tik lielā kriptogrāfijas kopienā. ”

Alekss Millers, Režģis +: “Es domāju, ka sadarbības raksturs ir unikāls. Tas ir daudz sadarbīgāks nekā vairums telpu, un liela daļa no tā ir saistīta ar kopīgiem ekonomiskiem stimuliem. Ikviens, kam pieder ēteris, tiek mudināts uzlabot sistēmu. Ievietojot baru gudru cilvēku ar tehnisko iemaņu komplektiem vienā un tajā pašā ekosistēmā ar kopīgiem stimuliem, jūs varat ļoti ātri atkārtot un veidot foršas lietas. Es domāju, ka tas ir liels iemesls, kāpēc mēs redzam, ka Ethereum pieņemšana notiek ļoti ātri. ”

Dan Finlay, MetaMask: “Blokķēdes pasaulē mēs visi vēlamies redzēt, kā tas darbojas. Mēs dalāmies ar šo blokķēdi, šo patiesības avotu, tāpēc mums tas jāredz nevainojami. Tas rada kopīgu telpu, kurā mums ir stimuls kopīgi izstrādāt jautājumus. Ja citi cilvēki būtu zinājuši, kā dot savu ieguldījumu, viņi būtu priecīgi to darīt. ”

Briss Bladons, CryptoKitties: “Mēs izstrādājām CryptoKitties tā, lai arī citi projekti varētu uzplaukt kosmosā. Tā ir publiska API, un lietotāji var meklēt ERC-721 marķieri vietnē Github. Mēs esam redzējuši visdažādākos paplašinājumus un fanu projektus, kas būvēti mūsu pašu virsotnē. Sabiedrība šo projektu sākotnēji ietekmēja, un visus lielākos panākumus un šķēršļus ir izraisījusi sabiedrības dedzība, tāpēc mēs cenšamies to efektīvāk izmantot un formalizēt dažus instrumentus un procesus tam. Visa pieredze tikko ir bijusi fenomenāla. Ne tikai attiecībā uz to, ko cilvēki ir uzbūvējuši uz CryptoKitties, bet arī to, ka visi satiktie cilvēki, pat potenciālie konkurenti, rīkojas kā draugi. Mēs visi virzāmies uz priekšu, un tā ir patiešām laba sajūta. Pēc tam, kad tas stagnē un nav lielas problēmas, kuras būtu jārisina, tad lietas var sākt kļūt nedaudz iecienītākas. Bet pagaidām izstrādātāji attīstīsies un palīdzēs viens otram. Un es par to nevarētu būt laimīgāka. ”

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map