Iepazīstinām ar Filecoin Launchpad Accelerator, kuru darbina Tachyon

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

Iepazīstinām ar Filecoin Launchpad Accelerator, kuru darbina Tachyon

Tachyon tagad pieņem pieteikumus viņu kritiena paātrinātājam, ko līdzīgi atbalsta Protocol Labs un kas koncentrējas uz IPFS un Filecoin pieņemšanu. Iesniedzis ConsenSys 2020. gada 30. jūlijs Ievietots 2020. gada 30. jūlijā

Filecoin palaidējs

Ņujorka, Ņujorka, 2020. gada 30. jūlijs – šodien ConsenSys Labs paziņoja, ka ir atvērtas programmas Filecoin Launchpad Accelerator, kuru darbina Tachyon. Šī kohorta uzmanība tiks koncentrēta uz jaunizveidotiem uzņēmumiem, kas izveido atvērtākus, sadarbspējīgākus un programmējamākus rīkus, infrastruktūru un lietojumprogrammas izplatītajam tīmeklim, izmantojot IPFS un Filecoin.

Visā 2020. gada rudenī 15 līdz 20 komandām tiks nodrošinātas divpadsmit nedēļas ilgs finansējums, mentorings, pabalsti un programmēšana uzņēmējdarbībai un blokķēdes specifiskiem jautājumiem, kas beidzas ar demonstrācijas dienu un atbalstu pēc līdzekļu vākšanas pēc programmas. Komandas nodrošina piekļuvi ConsenSys un Protokola laboratorijas tīkli un zināšanas, sākot no uzņēmējiem un juridiskajiem konsultantiem līdz pat tehnikas pētniekiem. Katra komanda saņems 80 000 USD lielu finansējumu. Komandas var piesakies šeit, un pieteikšanās tiek slēgta 21. augustā. 

ConsenSys Labs Tachyon akselerators šogad būs unikāls ar to, ka to atbalstīs Protokola laboratorijas. Izveidota 2014. gadā, Protocol Labs ir atvērtā koda pētījumu, izstrādes un izvietošanas laboratorija, kuras projekti ietver Starpplanētu failu sistēma (IPFS), Filecoin, libp2p, un vēl daudz vairāk. Vienkāršāk IPFS mērķis ir pilnībā izplatīts tīmeklis, kur lietojumprogrammas nedzīvo centralizētos serveros, bet darbojas tīklā, kas sastāv no lietotāju datoriem. IPFS mērķis ir izveidot elastīgu, uzlabojamu, atvērtu tīklu, lai veicinātu ilgtspējīgāku un pieejamāku tīmekļa infrastruktūru visai cilvēcei. Tā vietā, lai mēģinātu atrast saturu pēc PVO to mitina, lietotāji meklē saturu pati. Tas nozīmē gan ātrāku, gan lētāku datu izguvi, vairs nepaļaušanos uz centralizētiem serveriem un pat iespēju piekļūt tīmeklim bezsaistē.

IPFS ekonomiskā stimula slānis ir tīkla marķieris ar nosaukumu Filecoin (FIL), kas atalgo kalnračus par konkurenci par šifrētu datu pareizu glabāšanu Filecoin tīklā. Kopš tā pārpilnības 2017. gadā, Protocol Labs ir smagi strādājis, nogatavinot protokolu un veidojot savu gaidāmo palaišanu.  Filecoin testnet jau satur 25 PiB krātuves, tūkstošiem datu glabātāju, desmitiem lietojumprogrammu, kas balstītas uz protokolu, un vairāk nekā 1350 atvērtā pirmkoda programmatūras atbalstītāju. Filecoin’s stimulēts testnet oficiāli uzsāk 2020. gada 3. augusta nedēļu, paredzams, ka Filecoin publiskajā mainnet uzsākšana 2020. gada 3. ceturksnī

Filecoin Launchpad, kuru darbina Tachyon, nodrošinās finansējumu, individuālu mentoringu un programmēšanu, lai paātrinātu Filecoin pieņemšanu Ethereum un DeFi ekosistēmās un piesaistītu pašreizējos tīmekļa izstrādātājus, kuri vēlas integrēties efektīvi cenu un ģeogrāfiski sadalītā krātuves tīklā..

Tiks ņemtas vērā visas pretendentu komandas, kas izveidos protokolu laboratoriju kaudzi, vai pat Ethereum projekti, kas apsver iespēju protokolu laboratoriju kaudzes elementu integrēšanu. Tie varētu ietvert: 

  • Infrastruktūra: Pamatinfrastruktūra un izstrādātāju rīki, lai atbalstītu šifrēšanu, failu pārvaldību / izguvi un pamata iekļaušanu Filecoin un IPFSnetworks.
  • Starpprogrammatūra: Platformas, kas veido Filecoin un IPFS integrāciju un lietošanu citās lietojumprogrammās, piemēram, plug-and-play dApp vai DeFi rīku komplektos un datos & analītisko ieskatu par IPFS notiekošo darbību.
  • Pieteikumi: Rīki, kas izmanto Filecoin vai IPFS kā daļu no to pamata tehnoloģiju kaudzes, lai izstrādātu galalietotāju lietojumprogrammas, piemēram, failu koplietošanu, DeFi, arhīvu rīkus, video, audio, lielu datu glabāšanu un tīklu veidošanu.

Šī partnerība starp ConsenSys Labs un Protocol Labs balstās uz ilggadēju sadarbību un sinerģiju starp Ethereum un IPFS ekosistēmām. Komandām ir daudz kopīgu mērķu attiecībā uz decentralizētās protokola ekosistēmu un izplatīto tīmekli: izveidot drošākus un izturīgākus globālos digitālos tīklus, atgriezt datu kontroli lietotājiem un izveidot atvērtāku, ilgtspējīgāku un pieejamāku Web. Filecoin palaišana paātrinās sadarbību un piedāvās jaunas iespējas koplietošanas lietām; šis paātrinātājs palīdzēs kalpot par palaišanas punktu, lai panāktu lielāku konverģenci starp decentralizētiem protokoliem un tīkliem. 

Par Protocol Labs

Protocol Labs ir atvērtā koda R&D laboratorija, kas veido protokolus, rīkus un pakalpojumus, lai radikāli uzlabotu internetu. Protokolu laboratoriju projekti ietver IPFS, Filecoin, libp2p, un vairāk – kas kalpo tūkstošiem organizāciju un miljoniem cilvēku. The Filecoin projekts ir decentralizēts glabāšanas tīkls, kura uzdevums ir izveidot decentralizētu, efektīvu un stabilu pamatu cilvēces informācijai. 


Par ConsenSys Labs

ConsenSys Labs ir ieguldījumu pārvaldnieks, kura portfelis sastāv no vairāk nekā 78 uzņēmumiem 22 valstīs. ConsenSys Labs iegulda ārkārtas komandās trīs līmeņos: Tachyon, paātrinātājs agrīnās stadijas blokķēdes starta iesācējiem; Stafetes, izplatīti hakatoni uzņēmējiem un dibinātāju attīstība; un riska grupa, kas koncentrējas uz ieguldījumu sākuma iespējām decentralizētos protokolos, infrastruktūrā un lietojumprogrammās.

Klienta paziņojumsFilecoinNewsletterPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map