Iepazīstinām ar jauno AirSwap

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsAirSwap

Iepazīstinām ar jauno AirSwap

Šodien mūsu pāreja uz II fāzi ir pabeigta. Līdz ar jaunākajiem līgumiem un kopienas pārvaldības procesu, AirSwap mērķis ir būt pasaulē labākā decentralizētā vienādranga tirdzniecības sistēma. Piedalīšanās balsošanai sākas šodien vietnē Codefi Activate. Autors ConsenSys – 2021. gada 9. aprīlis

airswap emuāra ziņu vāks

AirSwap ir vietējs globāls projekts. Kopš sākotnējā dokumenta līdz marķiera palaišanai gan tā galvenie līdzstrādnieki, gan palaišanas dalībnieki ir izplatīti visā pasaulē. Pats žetona palaišana bija starp 9447 cilvēkiem no 135 valstīm.

Viens no AirSwap pirmajiem mērķiem bija darboties kā efektīvai atvērtai organizācijai ar pārredzamu struktūru un procesu. Ar plašu AirSwap kopienas līdzdalību mēs turpinām kopā censties sasniegt šo mērķi, un II posms iezīmē mūsu progresu.

Misija

AirSwap misija ir kļūt par labāko pasaules vienādranga tirdzniecības sistēmu. Izmantojot norēķinu pieprasījuma (RFQ) protokolu un atomu mijmaiņas darījumus, AirSwap tirgotāji tiek pasargāti gan no sākuma, gan no cenu paslīdēšanas, tirgojoties tieši no maka līdz seifam..

AirSwap darbojas kopā ar automatizētiem tirgus veidotājiem (AMM), piemēram, Uniswap. Mēs to vērtējam RFQ uztvers aptuveni 40% apjoma, izmantojot agregatorus. Šodien AirSwap vidējais rādītājs  ikdienas apjoms pārsniedz USD 2 miljonus un tas ir tendence uz augšu ar jaunām integrācijām.

Process

Centrs uz jaunu principi, tīkla attīstība ir nepārtraukts process no idejām līdz piegādei. AirSwap uzlabošanas priekšlikumi (AIP) palīdzēs sabiedrībai uztvert, atlasīt un noteikt prioritātes jauniem projektiem, kuriem tīklam jāpiešķir resursi.

Tas ietver abus tīkla tehnoloģija un produktus, lai atbalstītu decentralizētu tirdzniecību, piemēram, AirSwap Instant un AirSwap ārpusbiržas. Izmantojot oficiālu priekšlikumu iesniegšanas procesu, tiek identificēts, noteikts un ieviests jauns darbs. Ir iebūvēti vairāki stimuli.

Ierosinātāja stimuls

To priekšlikumu autori, kurus pieņem kopienas balsojums, var nopelnīt AirSwap žetonus par savu ieguldījumu. Sīkāka informācija par priekšlikuma stimulu tiek pabeigta tagad, un tas būs viens no nākamajiem kopienas balsojumiem. (AIP 15

Vēlētāju stimuls

Par priekšlikumiem balso sabiedrība decentralizētā pārvaldības sistēmā. Katrs vēlētājs var nopelnīt punktus par piedalīšanos, kurus pēc tam var izmantot, lai pieprasītu atlīdzību. Apbalvojumus finansē no protokola maksām, kas tiek novērtētas, izmantojot AirSwap darījumus. (AIP 7)

Izstrādātāja stimuls

Kad priekšlikums tiek pieņemts kopienas balsojumā, tas tiek ievietots projekta neizpildītajā sarakstā, lai atlasītu līdzstrādnieki. Parasti projekti ietilpst atvērtā pirmkoda attīstības, izaugsmes un mārketinga kategorijās, un ieguldītāji tiek kompensēti, izmantojot AirSwap marķieru kasi. (AIP 10)

Kā piedalīties

Sākot ar šodienu, jūs varat likt savus AirSwap žetonus Codefi aktivizēt piedalīties priekšlikumu pārvaldībā. Līdz šim ir publicēti 15 AIP, no kuriem vairāki jau ir ieviesti. Pārējie gaida balsojumus, kas sāksies šonedēļ un turpināsies mūžīgi.

Lai sniegtu ieguldījumu kā ierosinātājs vai izstrādātājs, skatiet vietni AirSwap vietne un pievienojies nesaskaņām lai uzzinātu vairāk par sistēmas darbību, kopiena ir sakārtota un process ir strukturēts. Gan tīkla tehnoloģijā, gan produktu līmenī ir daudz jaunu iespēju.

Ja jūs vadāt simbolisku projektu, varat izmantot jaunā Codefi Activate pārvaldības portāla priekšrocības, lai stimulētu savas kopienas dalību. Pārbaudiet Aktivizēt vietni un sazinieties ar komandu Activate tiešsaistē vai pa tālruni e-pasts.

Pievienojieties un veidojiet nākotni

Tā kā internets demokratizēja informāciju, blokķēde demokratizē finanses. Pievienojoties AirSwap misijai, tu spēlē savu lomu. Lai gan pēdējā gada laikā ir palaistas daudzas jaunas lietojumprogrammas, vienādranga tirdzniecības vienkāršība nodrošina AirSwap ilgstošu spēku un drošību.

Kad ekosistēma nobriest un sarežģītāki likviditātes nodrošinātāji nonāk tiešsaistē, RFQ modelis turpinās uzvarēt arvien vairāk darījumu tā vienkāršības, labāku cenu noteikšanas un zemāku izpildes izmaksu dēļ. Uz šī pamata tirdzniecības tīklu iespējas ir neierobežotas.

Pārbaudiet mūs Nesaskaņas nākt uz kuģa. &# 128311;

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map