JAUNUMU Vēstule # 6: Paziņošana par atbilstību Codefi

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

JAUNUMU Vēstule # 6: Paziņošana par atbilstību Codefi

Autors Nicole Adarme 2020. gada 9. jūnijs Ievietots 2020. gada 9. jūnijā

kodefi iezīme

Hei draugs,

Cerot, ka šis e-pasts jūs labi atradīsit un pielāgosiet (vai pielāgosities) mūsu jaunajiem uzvedības modeļiem. Šajā mēnesī mēs aplūkojam dažus niansētākus Ethereum blokķēdes lietojumus, un mēs atkārtojam gan Codefi atbilstības uzsākšanu, gan Ethereum apdrošināšanas stāvokli.

Zvani ēterā

Sabiedrība ir progresējusi laikmetos uz kustību, dumpju, sacelšanās, protestu un kliedzienu papēžiem. Šīs kustības virza vēsturi uz priekšu, taču tās nepareizi atspoguļo arī mūsu vēsturiskā amnēzija. Plašsaziņas līdzekļu neobjektivitāte, vēsturiskā balināšana, tīša cenzūra, politiskā programma un vainas retrospektivitāte var izraisīt mūsu realitātes sagrozīšanu vai bīstamu nepareizu atspoguļošanu.

Ethereum bloku ķēdē pagātnes ziņojumi tika sūtīti, glabāti un uzturēti pastāvīgi, ārpus plašsaziņas līdzekļu, valdības, cenzūras vai dzēšanas ietekmes. Cilvēki, kuri ir nosūtījuši šos ziņojumus, vēlas, lai mēs neaizmirstam. “Aicinājums ēterā” ir aicinājums uz mūžību.

(Padoms zemāk esošajām saitēm par Etherscan. Virzieties uz: “Noklikšķiniet, lai skatītu vairāk” → “Ievades dati” → “Skatīt ievadi kā” → “UTF-8”).

COVID ziņotājs |

Saraksts, ko atcerēties |


Melnais dzīvo |

Džordža Floida taisnīgums |

Man ir sapnis |

No Lex Sokolin’s (Global Co-Head Codefi) 1. jūnija informatīvā izdevuma The Fintech Blueprint:

Tā ir tava skola. Tā ir jūsu televīzija. Tas ir jūsu darbs, jūsu tiesību sistēma, direktoru padome, nodokļi un valdības pārstāvis. Mūsu valstu pārnesumi ieslēdz gadsimtu vēsturi, gadsimtus, kas burtiski būvēti no lietām, kuras šodien mums šķiet neērti skatīties. Vai vēlaties novērsties no protestiem, kas norobežo mūsu sabiedrības vainas līnijas? Jums šķiet, ka laupīšana ir neglīta, un ceļos nerespektējoša?

Paskaties varas vēsturē. Tās pavedieni ir ieausti mūsu naudā. Mūsu ekonomiskā impērija un tās suverēnās izvēles, melnā cieņas, izvēles un iespēju atņemšana, izmantojot kapitālistiskas meritokrātijas mītu, joprojām dominē pasaulē. Kā mēs mainīsim to, kas ir pasaules dzīvības spēks? Visas lielvalstis tika uzceltas uz šīm asinīm, naudu, kas plūda no nevienlīdzības.

Dolārs dienvidos auga ar kokvilnu, ar ķīniešu rokām uzcēla lielos dzelzceļus, Lielās depresijas laikā stāvēja bez darba, ražoja tankus pasaules kariem un uzsprāga no Hirosimas. Tā cīnījās pret ļaunumu un ievāca savu. Tas salauza Padomju Savienību un nonāca uz Mēness. Dolārs nogalināja Džordžu Floidu. Tas ietaupīs neskaitāmus citus. Cīnīties par tās dvēseli ir mūsu ziņā.

Ja jums nepatīk tas, ko redzat, balsojiet ar savu naudu. Izvēlieties nodokli, kuru jūs maksājat, kura zobenu jūs spīdat un kura spēku jūs augat.

Lasīt vairāk

Codefi uzmanības centrā:

Paziņošana par Codefi atbilstību

Vakar Codefi paziņoja par kriptovalūtas un digitālo aktīvu automatizētas un veiklas regulēšanas un atbilstības platformas Codefi Compliance palaišanu. Kā nākamās paaudzes risinājums cīņai pret naudas atmazgāšanu (AML) un cīņai pret terorisma finansēšanu (CFT) Codefi Compliance nodrošina digitālo aktīvu atbilstību normatīvajām prasībām, neapdraudot tirgus un biznesa prasības, neatkarīgi no jurisdikcijas un dizaina. Tas ir vienīgais atbilstības risinājums, kas paredzēts tikai Ethereum balstītiem aktīviem un ko ir izstrādājis ConsenSys, Ethereum attīstības līderis.

Šodien Codefi Compliance Ethereum tīklā atbalsta vairāk nekā 280 000 digitālo līdzekļu veidu. Codefi Compliance izmanto pielāgotu sistēmu, lai nodrošinātu AML / CFT risinājumu, kas ir saderīgs ar ēteri, un visplašāk izmantotajiem marķieru standartiem, piemēram, ERC20, ERC721, ERC179, ERC777, kā arī ievērojamiem stablecoins, piemēram, DAI, USDC un Tether, aptverot vairāk nekā 280 000 digitālo veidu. Ethereum būvētie aktīvi. Tas ir pirmais digitālajiem aktīviem izstrādātais risinājums, kas darbosies ar ETH 2.0, tik gaidīto tīkla jauninājumu, kas eksponenciāli palielinās darījumus sekundē un ļaus Ethereum skalu.

“Nodrošināt stingru AML / CFT atbilstību Ethereum balstītiem digitālajiem aktīviem ir galvenais solis, lai institucionālā finanšu nozare nonāktu pie decentralizētas finansēšanas. Codefi atbilstība ir nākamais modulis mūsu produktu komplektā, lai novērstu sarežģītību un riskus, izmantojot DeFi, un palīdzētu jebkuram uzņēmumam gūt labumu no digitālo aktīvu izmantošanas. ” – Lekss Sokolins, ConsenSys Codefi globālais līdzpriekšsēdētājs.

Lasiet Bloomberg rakstu

Ātrie kodefi hits

Paziņojumi

  • Jaunums informatīvajā izdevumā un Codefi? Apskatiet šo skaidrojošo videoklipu par ConsenSys Codefi.

  • ConsenSys Codefi atsauksmes: TLDR; mēs vēlamies jūs labāk iepazīt, un tas aizņems minūti.

  • Paziņošana par atbilstību Codefi. Atbilstība Codefi nodrošina, ka digitālie aktīvi atbilst regulējuma cerībām un tirgus un biznesa prasībām. Mēs veidojam uzticību digitālajiem aktīviem, nodrošinot uzticamus naudas atmazgāšanas apkarošanas (AML) un terorisma finansēšanas (CFT) apkarošanas risinājumus, izmantojot mehānismus, kas pazīstami (KYT), lai pasargātu no krāpšanas un finanšu noziegumiem. Izlasiet Bloomberg rakstu par atbilstību Codefi.

  • ConsenSys iegūst Fluidity. Fluidity ir galvenais AirSwap izstrādātājs, un viņš ir sagatavojis vairākus nozares pirmos jautājumus par nekustamā īpašuma tokenizāciju, tokenizētu vērtspapīru tirdzniecību, sistēmām reāla nodrošinājuma ieķīlāšanai decentralizētās kredītplatformās, kā arī ir rīkojis Fluidity Summit. Lasiet vairāk par Fluidity un ConsenSys.

  • Kā Ethereum Blockchain tika iezīmēts nekustamā īpašuma vērts EUR 350 miljoni

Datu niršana: Blockchain apdrošināšana

Ieskats Opyn, vienas no vadošajām Ethereum apdrošināšanas platformām, darbības ķēdē. Datus apkopoja un analizēja Codefi Data.

Opyn Insurance, kas tika uzsākta 2020. gada februārī, ir Ethereum apdrošināšanas protokols, kas nodrošina aizsardzību DeFi lietotājiem un ETH spekulantiem. Opyn esošie produkti ļauj lietotājiem pirkt vai pārdot aizsardzību pret saliktajiem noguldījumiem (USDC un DAI) un nodrošināt pret ETH cenu svārstībām, pērkot vai pārdodot ETH aizsardzību.

Dati rāda, ka kopš uzsākšanas ETH cenu riska ierobežošanas tirgū ir izveidotas vismaz 35 iespējas. Zemāk esošajā sakrautajā apgabala diagrammā ir parādīts katra opcijas marķiera līguma individuālais atlikums un kopējā Opyn platformā bloķētās vērtības summa. Fiksētā vērtība 23. aprīlī sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 1,6 miljonus USD, un šobrīd tā ir ~ 1,1 miljona USD. Diagrammā parādīts arī katras opcijas dzīves cikls; kad katra krāsaina sakrauta josla pazūd, tas nozīmē, ka opcija ir sasniegusi derīguma termiņu un tika izmantota.

Parasti līdz šim 2020. gadā vienlaikus bija pastāvējušas aptuveni četras iespējas, un katra no tām bloķē vidēji ~ 400 000 USD. Parasti nobriedušais garums ir aptuveni 15 – 40 dienas.

unnamed.png

USDC likviditātes nodrošinātāji ir cilvēki, kuri deponējuši USDC Opyn apdrošināšanas protokolā, lai nodrošinātu likviditāti cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties ETH. Šie USDC noguldītāji liek derības, ka ETH cena palielinās, un to mērķis ir vēlāk izņemt USDC par prēmiju. Cilvēki, kuri pērk ETH ar pieejamo USDC, aizsargā to pret cenu samazināšanos.

Īpaši pēc marta vidus tirgus sabrukuma, pēc kura cilvēki, iespējams, bija vairāk ieinteresēti atrast veidus, kā aizsargāt savas ETH daļas, ir palielinājies ikdienas pakalpojumu sniedzēju skaits un noguldīto USDC apjoms. Kopš aprīļa ir bijušas gandrīz 25 dienas ar vairāk nekā 20 likviditātes nodrošinātājiem un četras dienas ar vairāk nekā 40 likviditātes nodrošinātājiem. Turklāt šie likviditātes nodrošinātāji iemaksā lielākas USDC summas. Aprīļa mēneša beigās ieraksti tika noguldīti nedaudz zem USD 500k USDC. Maija apjomi sasniedza vēl lielāku, ar divām dienām USDC noguldījumi pārsniedza USD 500k USDC.

nenosaukts (1) .png

Likviditātes nodrošinātāju stimuls ir iegūt prēmiju par USDC noguldījumiem, ja palielināsies ETH cena. Labākie USDC prēmiju saņēmēji ir saņēmuši no 700 līdz 22 000 USDC. Lielākais prēmiju saņēmējs – 22,3 000 USD USD – ir veidojis vairāk nekā 30% no visām prēmijām Opyn platformā.

nenosaukts (2) .png

Opyn platformas palaišana februārī notika laikā, kad blokķēde, Ethereum un jo īpaši DeFi ekosistēma pievērsa lielāku uzmanību drošībai. Starp daudziem drošības un tirgus notikumiem pēdējos divos ceturkšņos Ethereum lietotāji meklē labākus veidus, kā nodrošināt viņu līdzekļu aizsardzību, strādājot ar šīm jaunajām platformām. Auditi, stingras drošības pārbaudes un atvērtā pirmkoda arhitektūra neapšaubāmi palīdzēs, taču drošības pasākumi turpināsies. Apdrošināšana ir vienīgais veids, kā nodrošināties gan pret drošību, gan no svārstībām. Opyn un Nexus Mutual – divi lielākie Ethereum apdrošināšanas spēles spēlētāji – abi ir nonākuši tirgū, lai palīdzētu ekosistēmai palikt vēl izturīgākai (negaidītu) notikumu priekšā.

Nobeiguma piezīmes

Paldies, ka izlasījāt šo biļetenu. Sekojiet mums Twitter, uzziniet vairāk mūsu vietnē un informējiet mūs par savām domām. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties sadarboties ar mums, mums, vai vēlaties vienkārši sasveicināties, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai pārsūtīt šo ziņojumu? Reģistrējieties ikmēneša atjauninājumiem.

Līdz nākamajai reizei,

ConsenSys Codefi komanda

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map