JAUNUMU Vēstule Nr. 7: 2020. gada 2. ceturkšņa DeFi ziņojums

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

JAUNUMU Vēstule Nr. 7: 2020. gada 2. ceturkšņa DeFi ziņojums

ConsenSys Codefi pārskatīja un analizēja DeFi protokolus un veiktspēju 2020. gada otrajā ceturksnī.

Nicole Adarme 2020. gada 15. jūlijs Ievietots 2020. gada 15. jūlijā

2020. gada 2. ceturkšņa defi ziņojuma vāks

DeFi 2020. gada otrajā ceturksnī

Vakar mēs publicējām savu ceturkšņa DeFi ziņojumu. 2020. gada 2. ceturkšņa DeFi ziņojums ir uz datiem balstīts kopsavilkums, analīze un diskusija par jauno finanšu ekosistēmu, kas tiek veidota Ethereum virsotnē.

lejupielādēt pārskatu

Daži no galvenajiem ziņojumā aplūkotajiem tematiem ir:

 • Vispārējā DeFi datu statistika, kopsavilkumi un vizualizācijas.

 • DeFi lietotāju uzvedība un tīkla attiecību vizualizācija starp protokoliem un lietotāju attiecībām.

 • COMP, savienojumu un ražas lauksaimniecība.


 • BTC marķēts Ethereum.

 • Lielākie drošības incidenti un DeFi apdrošināšanas pieaugums.

 • Īpašu augsta profila protokolu, tostarp Uniswap, Maker un Compound, veiktspēja.

 • Stablecoīnu stāvoklis Ethereum DeFi.

 • Skats uz DeFi 2020. gadā un pēc tam.

Piemēram, ņemiet vērā metriku Kopējā vērtība bloķēta (TVL), ko parasti izmanto kā Ethereum DeFi progresa etalonu. TVL ir visu aktīvu (ETH, WETH un ERC-20 žetonu) USD mērījums, kas jebkurā laikā ir bloķēts DeFi. Mēs vēlējāmies atbildēt uz jautājumu: cik spēcīga ir šī metrika? Vai pastāv iespēja, ka mēs dubultā ieskaitām dažus bloķētos līdzekļus un palielinām TVL?

Sniegt teorētisku piemēru: lietotājs var bloķēt 1 ETH savienojumā un saņemt 250 DAI kā aizdevumu (pieņemot, ka 1 ETH = 250 USD), pēc tam pāriet uz citu protokolu un bloķēt šo 250 DAI. Ja paskatāmies uz TVL, mēs teiktu, ka USD 500 ir bloķēti DeFi, lai gan patiesībā bloķētā USD vērtība ir tikai sākotnējā bloķētā ETH vērtība, 250 USD.

Tāpēc mēs apskatījām datus. Konkrēts piemērs notika 8. jūnijā, kad lietotājs (0x… aa7a) izņēma 12M DAI no Compound un AAVE, aizņēmās vēl 2,5M DAI vietnē dYdX un pēc tam visu šo DAI noguldīja MakerCDP. Ar aptuvenu aptuveni 200% nodrošinājuma koeficientu WETH depozītam mēs zinām, ka līdz brīdim, kad lietotājs pārvietoja šos DAI uz CDP, viņi bloķēja dYdX vismaz 5 miljonus USD (lai aizņemtos 2,5 miljonus DAI) un 14,5 miljonus ASV dolāru. USD Maker. Tas nozīmē, ka viņi ieguldīja USD 19,5 miljonus USD TVL DeFi, bet faktiskie līdzekļi, ko lietotājs ienesa DeFi, ir aptuveni 17 miljoni USD (USD 5 miljoni USD uz dYdX un 12 miljoni USD, kas izņemti no Compound un AAVE). Šī lietotāja līdzekļu kustība ir redzama zemāk redzamajā attēlā.

TTVL Codefi Q2 2020 DeFi ziņojums

Pārējais Q2 2020 DeFi ziņojums aptver plašu tēmu loku, un tiem visiem ir pievienoti objektīvi dati par ķēdi. Pārbaudiet pārējo pārskatu un sekojiet līdzi DeFi.

lejupielādēt pārskatu

Ātrie kodefi hits

 • Jaunums informatīvajā izdevumā un Codefi? Pārbaudiet šis paskaidrojuma video par ConsenSys Codefi.

 • ConsenSys Codefi atsauksmes: TLDR; mēs vēlamies nokļūt labāk pazīstu, un tas aizņems minūti.

 • Vai esat gatavs Ethereum 2.0? 16. jūnijā ConsenSys paziņoja par Codefi Staking, Ethereum 2.0, kā pakalpojuma platformas ar institucionālu funkcionalitāti, uzsākšanu apmaiņai, glabātājiem, fondiem, makiem un citiem potenciālajiem klientiem..

 • Atskatoties uz 5 gadu darba pierādījumiem. Darbojoties ar Codefi Data, Proof of Work Mining Report ir pilnīga retrospekcija par PoW veiktspēju un kalnrūpniecības attīstību kopš publiskās Ethereum mainnet darbības uzsākšanas 2015. gadā.

 • SKALE tīkls ir pieejams tiešraidē tīklā Mainnet! 30. jūnijā SKALE sāka darboties Ethereum mainnet. Februārī Codefi paziņoja, ka SKALE būs pirmais decentralizētais tīkls, kas uzsāks marķieri Aktivizēt platformu.

 • Runājot par SKALE, Codefi Active izsole ir ap stūri. Izsole būs Nīderlandes izsole, “samazinošās cenas izsole, kurā piedalīsies viens pārdevējs un vairāki pircēji, kuri kopīgi nosaka galīgo klīringa cenu. Izklausās sarežģīti? Tā nav – paskaidrosim sīkāk.

 • ConsenSys partneru programma piedāvā tehnoloģiju partneriem, sistēmu integrētājiem, lietojumprogrammu firmām un programmatūras piegādātājiem piekļuvi pielāgotām priekšrocībām un jaunām uzņēmējdarbības iespējām ar mūsu vadošajiem blokķēdes produktiem. Piekļuve Codefi produktiem, to atbalsts un apmācība ir tikai viena no priekšrocībām, ko sniedz pievienošanās Partneru programmai.

Gaidāmie notikumi

 • Ceturtdiena, 16. jūnijs: “Sindikētie aizdevumi un blokķēdes tehnoloģija”. Ievads sindicēto aizdevumu tirgū un iespēja uz blokķēdes balstītiem risinājumiem. Runātāju vidū ir LIDA izpilddirektore Bridžita Marša, Didier Le Floche, ConsenSys Codefi CTO un Guillaume Dechaux, ConsenSys stratēģiskās pārdošanas un BD globālais vadītājs.

Codefi uzmanības centrā: Codefi Staking

ConsenSys Codefi 16. jūnijā paziņoja par Codefi Staking ieviešanu. Codefi Staking ir Ethereum 2.0 piesaistes platforma ar institucionālu funkcionalitāti apmaiņai, glabātājiem, fondiem, makiem un citiem potenciālajiem klientiem. Codefi atklāja savu pirmo izmēģinājuma programmas dalībnieku partiju, kas paredzēta atgriezeniskās saites un funkciju pieprasījumu iekļaušanai projektēšanas un izstrādes laikā. izveidojot Codefi Staking API pirms Ethereum 2.0 palaišanas. Pabeidzot izmēģinājuma programmu, partneri iegūst dziļāku izpratni par Ethereum 2.0 un viņiem ir iespēja būt pirmajiem tirgū, nodrošinot saviem klientiem Ethereum 2.0 iespējas..

Izmēģinājuma programmas dalībnieku vidū ir galvenie ekosistēmas spēlētāji, tostarp: Binance, Crypto.com, DARMA Capital, Huobi Wallet, Matrixport un Trustology.

“Izmantojot likmi Binance, lietotāji var saņemt likmju atlīdzību, neizveidojot mezglus, neuztraucoties par minimālajiem likmju apjomiem, laika garumiem vai jebkādiem nozvejas gadījumiem. Lietotāji ir pelnījuši atlīdzību, ka viņu monētas var tās nopelnīt. Ar iespējamo Ethereum 2.0 palaišanu mēs priecājamies atbalstīt visu mūsu ETH īpašnieku likmes Binance, ”sacīja Binance izpilddirektors Čangpens Žao (CZ)..

Codefi Staking ir veidots uz uzticama programmatūras skursteņa, ko izveidojusi ConsenSys. Misija ir nodrošināt baltās etiķetes institucionālās klases API ar ērtu un efektīvu piekļuvi Ethereum 2.0 tīklam, lai uzņēmumi varētu droši un izdevīgi iesaistīties Ethereum attīstības nākamajā posmā.

Codefi pieņem Early Adopter klientus partneriem pirms Ethereum 2.0 Beacon ķēdes palaišanas. Pirmie adoptētāji paliek priekšā sacensībām ar zemu risku, ar zemu šķērsli iekļūšanai, lai sniegtu atsauksmes par pakalpojumu, kā arī mācītos tieši no Eth2 komandām, kas veido nākamās paaudzes Ethereum un sāk likt ETH. Lai reģistrētos, noklikšķiniet šeit.

Nobeiguma piezīmes

Paldies, ka izlasījāt šo biļetenu. Seko mums Twitter, uzziniet vairāk mūsu vietnē un informējiet mūs par savām domām. Neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties sadarboties ar mums, mums, vai vēlaties vienkārši sasveicināties, lūdzu, sazinieties ar mums.

Pārsūtīja šo ziņojumu? Pierakstīties ikmēneša atjauninājumiem.

Līdz nākamajai reizei,

ConsenSys Codefi komanda

Industry InsightNewsletterProduktu atjaunināšanaJaavrakstsParakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map