Kas būs vajadzīgs, lai centralizētais finansējums aptvertu decentralizēto finansējumu?

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

Kas būs vajadzīgs, lai centralizētā finansēšana aptvertu decentralizēto finansējumu?

Centralizētās finanses var veiksmīgi integrēties DeFi, izmantojot tādus pakalpojumus kā Codefi aktīvu un maksājumu universālais marķieris. Džeimss Beks (James Beck) 2021. gada 1. februāris Ievietots 2021. gada 1. februārī

2020. gada 4. ceturkšņa emuārs DEFI REPORT Lejupielādēt pārskatu

Šī ir daļa no ConsenSys Codefi 2020. gada 4. ceturkšņa Ethereum DeFi ziņojuma rakstu sērijas. Lejupielādējiet pilnu ziņojumu, lai uzzinātu vairāk par marķieru standartiem aktīviem un maksājumiem, NFT tirgotavām, sociālajiem un kopienas marķieriem, DAO, ātrajiem kredītiem, iesaiņotajiem Bitcoin un Filecoin, aizdevumu projektiem un daudz ko citu..

2019. gadā Societe Generale izsniegta 100 miljonu eiro (112 miljonu ASV dolāru) apmērā segtā obligācija kā drošības žetons publiskajā Ethereum. Mēnesi pirms tam Santanders norēķinājās ar obligāciju darījumu 20 miljonu ASV dolāru vērtībā, arī publiskajā Ethereum. Abas instances bija pirmie lielie testi, vai iestādes varēja norēķināties ar tradicionālajiem finanšu aktīviem globālā bez atļauju tīklā. Kaut arī reālās pasaules aktīvi ir apzīmēti ar atļautām Ethereum versijām, piemēram, 350 miljonu eiro liels nekustamā īpašuma fonds ConsenSys Quorum, centralizēto finanšu piesaistīšana decentralizētai finansēšanai ir sarežģīta.. 

Programmā DeFi neviens cits kā žetona īpašnieks nevar izlemt, vai pārsūtīt žetonu, kas ir viens no Ethereum galvenajiem solījumiem: šai uzticībai vajadzētu būt protokola kodolam, nevis valsts vai privātai iestādei..

Tradicionālajās finansēs reģistra uzturēšana ir lielām institūcijām, piemēram, centrālajiem drošības depozitārijiem, pārskaitījumu aģentiem vai pat pašiem emitentiem. ERC-20 marķieros nav funkcijas, kas ļautu trešajai pusei kontrolēt, kam un kādiem nolūkiem tas tiek nosūtīts. Tā, piemēram, ja ERC-20 pārstāvētu nekustamā īpašuma obligācijas, regulatori nevarētu novērst valsts attīstībai nozīmīgu aktīvu nonākšanu personīgajos bankas kontos vai likvidāciju kā luksusa preces (piemēram, kas notika ar 1MDB skandāls Malaizijā). 

Tātad, kā aktīvs var būt gan bez atļaujas, bet tomēr tam ir dažas juridiskās jurisdikcijas nepieciešamās kontroles? Tāpat kā lielākā daļa lietu Ethereum, arī inženiertehniskais darbs notiek standartu līmenī, proti, ERC-1400, kas ir Ethereum hibrīda marķieris, kas paredzēts tradicionālajiem finanšu aktīviem. ERC-1400 piemīt gan neaizstājama marķiera (piemēram, ERC-721), gan aizstājama marķiera (piemēram, visizplatītākā ERC-20) īpašība. Tā kā tas ir saderīgs ar ERC-20 standartu, tas joprojām ir saderīgs ar lielāko daļu esošo rīku un platformu. Bet tam ir arī vairāk kontroles, lai tas varētu izpildīt prasības aktīvu emitentiem. 

16. attēlsKā žetoni ar depozīta funkcionalitāti varētu būt savietojami ar DeFi

ConsenSys Codefi ir virzījis tālāk ERC-1400 ideju, piedāvājot a Aktīvu un maksājumu universāls marķieris. Tāpat kā ERC-1400, tā ir saderīga ar ERC-20, tāpēc tā var mijiedarboties un būt nododama DeFi lietotnēs. Bet vissvarīgāk ir tas, ka tas ievieš jauna veida žetonu aizturēšanu, kurā lietotājs var piešķirt kādam citam pilnvaru pārsūtīt žetonus viņu vārdā, vai arī aizliegt lietotājam tērēt žetonus par kaut ko tādu, par ko nav panākta vienošanās. Tas ir optimālāk nekā ERC-1400 atļauju / denilistu jēdziens, jo tas garantē izpildes noteiktību, pārsūtot marķieri, kas pārstāv reālās pasaules aktīvu, ar marķieri, kas apzīmē skaidru naudu, neļaujot lietotājam izmantot marķieri kaut kam citam nosaka tirdzniecības pasūtījums. Atkal minot 1MDB piemēru, ja attīstības fonds būtu piešķirts tokenizācijā saskaņā ar Universal Token standartu, Malaizijas valdība būtu varējusi novērst līdzekļu izmantošanu piesavinājās Džo Lovs pirmkārt, neizmantojot miljonus revīzijai un juridiskajām nodevām.

18. attēlsAktīvu un maksājumu universālā marķiera iezīmes


Universal Token standartam ir šādas funkcijas: 

  • Kontroles mehānismiem tā piedāvā moduli sertifikātu pārbaudēm un atļauto sarakstu pārbaudi + piedāvā piespiedu pārsūtīšanas moduli
  • Investoru reģistra uzticamībai tas nodrošina moduli, lai izveidotu marķieru aizturēšanu
  • Lai pārliecinātos par piegādes pret samaksu (DVP) izpildi, tas ietver atomu DVP žetonu aizturēšanu un Hash Time Locked Contract (HTLC) mehānismu neatomu DVP
  • Savietojamībai tā piedāvā ERC20 saskarni

19. attēlsKā aktīvu un maksājumu universālais marķieris varētu pāriet no CeFi uz DeFi

Tā kā Ethereum ir tik pielāgojams, tieši šāda veida standarta standartus 2021. gadā turpinās pārbaudīt ar reāliem izmantošanas gadījumiem, lai pilnīgāk piesaistītu centralizēto finanšu nozari decentralizētai finansēšanai. Lai aktīvi ietvertu DeFi priekšrocības, kā arī apmierinātu tradicionālo finanšu prasības, ir nepieciešama modulārāka pieeja, lai marķiera dzīves cikla laikā varētu ieslēgt un izslēgt noteiktas funkcijas. Attīstoties likumiem ap žetoniem, arī tradicionālās finanses var lēnām pāriet uz “decentralizētāku” kārtību. Esošajām DeFi lietojumprogrammām drīz arī tās var kļūt saderīgas ar arvien lielāku skaitu marķieru standartu.

Codefi aktīvu smilškaste

Codefi Assets Sandbox ir testēšanas platforma, kas finanšu iestādēm ļaus novērtēt un izpētīt digitālos aktīvus simulētā digitālajā ekosistēmā. Aktīvu smilškasti var pielāgot videi, kurā darbojas finanšu iestāde, ļaujot eksperimentēt, mācīties, apmācīt un demonstrēt. Ja vēlaties piekļūt, varat aizpildīt šo veidlapu.

Codefi AssetsDeFiPaymentsQ4 2020 DeFi ReportToken StandardsNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map