LawCoin pabeidz pasaulē pirmo tiesvedības finanšu ieguldījumu tokenizāciju

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi

LawCoin pabeidz pasaulē pirmo tiesvedības finanšu ieguldījumu tokenizāciju

autors James Beck 2019. gada 4. decembris Ievietots 2019. gada 4. decembrī

Ekrānuzņēmums 2019 08 27. plkst. 5 35 37

PHILADELPHIA, PA – LawCoin Inc.. (“LawCoin”), legāla fintech kompānija, šodien paziņoja par īpašumtiesību digitālo apzīmēšanu LawCoin Investments, LLC (“LCI”), padarot to par pirmo pasaulē simbolizēto tiesvedības finanšu ieguldījumu instrumentu. LCI ir LawCoin portfeļa ieguldījumu instruments ieguldījumiem tiesvedības finanšu iespējās un citās juridiskās prasībās. LawCoin veido platformu ieguldījumiem tiesvedībā un citās juridiskajās prasībās, kuru paredzēts sākt 2020. gada sākumā.

Ekrānuzņēmums 2019. gada 12. septembrī plkst. 4.19.11 PM.png

Sadarbībā ar ConsenSys Codefi, LawCoin digitalizēja un izveidoja LCI dalības intereses Ethereum blokķēdē. Codefi ir elastīgs un pielāgojams produktu komplekts, kas darbina bloku ķēdes operētājsistēmu tirdzniecībai un finansēm un ir izveidots, lai optimizētu biznesa procesus un maksājumus, digitalizētu finanšu instrumentus un izveidotu pielāgotas decentralizētas lietojumprogrammas. Izmantojot platformu Codefi Assets, LawCoin varēja izveidot žetonus, kas pārstāv īpašumtiesības LCI. Pēc sākotnējās tokenizācijas LCI plāno izdot drošības žetonus, lai institucionāliem un akreditētiem ieguldītājiem nodrošinātu plašu pakļautību šai nekorelētajai aktīvu klasei. Tā kā tiesas prāvas parasti ir mazāk saistītas ar finanšu tirgiem, tās ir efektīvs nodrošinājums pret recesiju.

LawCoin izpilddirektors un līdzdibinātājs Noass Akslers sacīja: “Mēs lepojamies, ka esam sasnieguši svarīgo pagrieziena punktu, kas saistīts ar mūsu portfeļa ieguldījumu marķēšanu un kā pirmais izmantojis tokenizāciju tiesvedības finansēs. LawCoin ir spēris sākotnējo soli, ieviešot digitālos aktīvus mūsu nozarē, un mēs sagaidām, ka mūsu modeļa ieviešana turpināsies, jo investori un emitenti atzīst paaugstinātu efektivitāti un likviditāti, ko nodrošina marķēšana. ”

Noa Akslers turpināja: “Tagad, kad mēs esam padarījuši tokenizētu LCI, mēs turpināsim meklēt kvalitatīvus aktīvus, ko pievienot fonda portfelim. Mēs arī šobrīd strādājam, lai ar savu investoru tīkla starpniecību simbolizētu individuālus tiesvedības finanšu darījumus, un, sākot ar nākamo gadu ar paredzamo mūsu platformas palaišanu, LawCoin plāno piedāvāt marķētas tiesvedības finanšu iespējas vēl plašākam institucionālo un akreditēto investoru lokam. Strādājot ar lielisku partneri ConsenSys, mēs palīdzam pārveidot tiesvedības finansējumu un veicinām nepārtrauktu tirgus izaugsmi. ”

Šis paziņojums nāca klajā pēc tam, kad LCI pabeidza ieguldījumus vairāku miljonu dolāru komerclietās, kas bija pirmais individuālais finansējums.


“Atvērtā pirmkoda programmējamas blokķēdes tehnoloģijas un marķēšanas spējas dēļ mēs esam sākuši liecināt par būtiskām izmaiņām, cik uzņēmumiem un uzņēmējiem ir viegli izveidot jaunus un pieejamākus ieguldījumu modeļus tādiem uzlabotas izmantošanas gadījumiem kā tiesvedības finansēšana. Viens no iemesliem, kāpēc mēs izveidojām Codefi, bija demokratizēt piekļuvi kapitālam, un ir ļoti aizraujoši palīdzēt LawCoin darīt tieši to aizraujošā nozarē, piemēram, tiesvedības finansēšanā, ”sacīja Patrick Berarducci, ConsenSys globālais Fintech līdzpriekšsēdētājs..

Tiesvedības finansēšana ir prakse nodrošināt kapitālu strīdā iesaistītajai pusei pretī jebkurai finanšu atgūšanai no tiesas procesa. Pēdējo vairāku gadu laikā Amerikas Savienoto Valstu tiesvedības finanšu tirgū ir vērojams ievērojams pieaugums, un pēc dažām aplēsēm tā lielums katru gadu tiek likts vairāku miljardu dolāru diapazonā. Tas ir kļuvis par galveno finansēšanas risinājumu, kas palīdz izlīdzināt piekļuvi tiesību sistēmai.

Tiesvedības finanšu ieguldījuma apzīmēšana ir digitālo dalības interešu izsniegšanas process kontrolakciju sabiedrībā, kurai pieder tiesvedības finanšu aktīvs. Vispārīgāk, digitalizētās žetonus var strukturēt, lai pārstāvētu dažādas īpašumtiesības un ekonomiskās intereses par pamataktīvu, piemēram, kapitālu uzņēmumā, kam pieder aktīvs, interesi par parādiem, kas nodrošināti ar nākotnes ieņēmumiem, vai ienākumu plūsmu, kuras pamatā ir naudas plūsmas no aktīva.

______________________________________________________________________________

Par LawCoin

LawCoin ir pasaulē pirmais fintech uzņēmums, kas veic simboliskus ieguldījumus tiesvedības finansēšanā un sociālā taisnīguma kopfinansējumā. Izmantojot blokķēdes tehnoloģiju un pūļa finansēšanas principus, lai savienotu investorus ar ieinteresētajām personām juridiskos strīdos, LawCoin palielina likviditāti strauji augošam tirgum un nodrošina piekļuvi nekorelētai aktīvu klasei, kas vēsturiski nav pieejama ieguldītājiem..

Par ConsenSys

ConsenSys ir viens no pasaules lielākajiem bloku ķēdes uzņēmumiem, kas veido rīkus, infrastruktūru un lietojumprogrammas, kas darbojas Ethereum tīklā. Kopš 2014. gada mēs esam simbolizējuši miljardiem dolāru digitālos aktīvos, ieskaitot plašu patēriņa preču klāstu, nekustamos īpašumus, nekustamo īpašumu un finanšu instrumentus, izmantojot blokķēdes darījumos desmitiem miljardu dolāru. Izmantojot mūsu lietojumprogrammas, mēs esam apkalpojuši simtiem tūkstošu lietotāju, sākot no centrālajām bankām un lielākajām finanšu institūcijām līdz Ethereum mainnet izstrādātājiem un mazumtirdzniecības lietotājiem. Kā ES Blockchain observatorijas un foruma oficiālais blokķēdes partneris un kā organizācijas dibinātājs Globālās digitālās finanses un Bruklinas projekts, ConsenSys ir aprīkots, lai pārvietotos un izvietotu uz blokķēdes balstītu programmatūru vissarežģītākajā normatīvajā vidē.

Nav piedāvājuma, piedāvājumu, ieguldījumu konsultāciju vai ieteikumu

Šis izlaidums ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tas nav piedāvājums pārdot, aicinājums pirkt vai ieteikums jebkuram vērtspapīram vai žetonam, kā arī tas nav LawCoin Inc., LawCoin Investments piedāvājums sniegt ieguldījumu konsultācijas vai citus pakalpojumus. LLC un ConsenSys vai kāds no to saistītajiem uzņēmumiem, meitasuzņēmumiem, virsniekiem, direktoriem vai darbiniekiem. Neviena atsauce uz kādu īpašu vērtspapīru vai žetonu nav ieteikums pirkt, pārdot vai turēt šo vērtspapīru vai žetonu, vai jebkuru citu vērtspapīru vai žetonu. Nekas šajā izlaidumā nav uzskatāms par aicinājumu pirkt vai pārdot vērtspapīrus, žetonus, nākotnes līgumus, opcijas vai citus finanšu instrumentus vai piedāvāt vai sniegt ieguldījumu konsultācijas vai pakalpojumus jebkurai personai jebkurā jurisdikcijā. Nekas šajā izlaidumā nav ieguldījumu konsultācijas un nepiedāvā viedokli par vērtspapīru vai žetonu piemērotību, un šajā laidienā izteiktie viedokļi nav jāuzskata par ieteikumiem pirkt, pārdot vai turēt vērtspapīrus vai žetonus. Gatavojot šajā laidienā ietverto informāciju, mēs neesam ņēmuši vērā neviena konkrēta ieguldītāja vajadzības pēc ieguldījumiem, mērķus un finansiālos apstākļus. Šī informācija neņem vērā konkrētus ieguldījumu mērķus, finansiālo situāciju un jebkura konkrēta šīs informācijas saņēmēja īpašās vajadzības, un apspriestās investīcijas var nebūt piemērotas visiem investoriem. Visi šajā izlaidumā izteiktie viedokļi tika sagatavoti, pamatojoties uz informāciju, kas mums bija pieejama šo viedokļu rakstīšanas laikā. Mainīta vai papildu informācija var izraisīt šādu skatu maiņu. Visa informācija var tikt koriģēta.

LawCoin Media pieprasījumiem:

[e-pasts aizsargāts]

Saistītās saites

Lawcoinx.com

Aktīvu marķēšana Lietas izpēteKlientu paziņojumsJaavrakstsPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map