Mans ceļojums, lai kļūtu par validatoru vietnē Ethereum 2.0

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogBlockchain paskaidrots

Mans ceļojums, lai kļūtu par validatoru vietnē Ethereum 2.0

Šis ir pirmais rakstu sērijā, kurā aprakstīts, kā indivīds ar ~ 32 ETH un tehniskām zināšanām var piedalīties Ethereum bākas ķēdes atklāšanā, autors: Coogan Brennan, 2020. gada 25. novembris. Ievietots 2020. gada 25. novembrī.

teku validatora plūsma

Attēls: Teku Ben Edgington (kurš arī raksta būtisko) iepriekš redzamais attēls Eth2.jaunumi biļetens), apraksta darbības, kuras mēs veiksim nākamajos trīs emuāra ierakstos. 

Piezīme. Lai gan ir beidzies termiņš, līdz validatorus iekļauj bākas ķēdes Genesis pasākumā, cilvēki joprojām var deponēt 32 ETH depozīta līgumā, veicot tālāk norādītās darbības. Saskaņā ar Alex Tudorache no Eth2stats, Kad ķēde sāksies 2020. gada 1. decembrī plkst. 12:00 pēc UTC, personas, kuras no 2020. gada 24. novembra plkst. 12:00 pēc UTC laika deponēs ģenēzei, tiks rindotas un ievēros parasto aktivizācijas procedūru. 

 1. Ievads
 2. Atruna
 3. Materiāli un prasības
 4. Iegūstot 32 ETH vietnē MetaMask
 5. Launchpad pārskats
 6. Atslēgu ģenerēšana
 7. Ethereum 1.0 un 2.0 sasaistīšana un 32 ETH bloķēšana
 8. Secinājums

1. Ievads

Šis ir pirmais rakstu sērijā, kurā aprakstīts, kā indivīds ar ~ 32 ETH un tehniskām zināšanām var piedalīties Ethereum bākas ķēdes palaišanā, Ethereum 2.0 projekta 0. fāzē. Pirms sākam nosūtīt ETH uz depozīta līgumu un iegūt validatora atslēgas, es vēlētos apspriest dažas Ethereum 2.0 motivācijas.

Ethereum gatavojas sākt jaunu un aizraujošu ceļojumu uz kartēšanas apgabalu jebkuram blokķēdes tīklam. Pāreja no darba pierādīšanas uz likmes pierādījumu ir visnozīmīgākā protokola maiņa publisko blokķēžu īsajā vēsturē. Tuvākais ekvivalents būtu Segregētais liecinieks (vai SegWit) cietā Bitcoin dakša – korekcija bloku izmēru apstrādei Bitcoin tīklā. Šīs izmaiņas, salīdzinoši nelielas salīdzinājumā ar Ethereum 2.0, izraisīja strīdīgu, rūgtu cīņu un galu galā noveda pie Bitcoin kopienas sadrumstalotības.  

Ethereum 2.0 izlaišana liek SegWit izskatīties kā riepu maiņa. Ir divi galvenie iemesli, kāpēc šī kopiena veiktu tik ievērojamu pārstrādi. Pirmkārt, Ethereum kopiena ir izstrādātāju kopiena. Izstrādātāji neizlaiž produktu un nekad to vairs nepieskaras. Mēs pastāvīgi izvietojam, novērojam, apspriežam un atkārtojam mūsu radītās idejas un darbu. Šo ciklu papildina augsts plānošanas, modelēšanas un koordinācijas līmenis daudzās komandās, kuras citos apstākļos var uzskatīt par konkurentiem. Ja ir kļūdas, kopiena sanāk kopā, lai tās atrisinātu pēc iespējas labāk.

Otrs iemesls, kāpēc mēs veicam šo jauno darbību, ir tas mēs uzskatām, ka publiskie blokķēdes ir tālu no to pilnā potenciāla. Darba pierādījums bija nepārbaudīta hipotēze, kad Bitcoin tika uzsākta 2009. gadā. Lielākā daļa cilvēku neticēja, ka jūs varētu atrisināt dubulto izdevumu problēmu, izņemot uzticamu starpnieku izmantošanu. Bitcoin un citi darba pierādīšanas tīkli tagad ir pierādījuši, ka mēs varam ieviest monetāro sistēmu kā vienādranga protokolu (es jums sūtu naudu) bez trešās puses.

Pierādīt šo punktu bija tikai sākums. Ethereum tika saukts par Bitcoin 2.0, kad to pirmo reizi izstrādāja: tā atzina Bitcoin operētājsistēmas trūkumus un sāka paplašināt vienādranga protokolu iespējas. Ethereum 1.0 gadu gaitā turpinās gūt ievērojamus panākumus, līdzās tam veidojot 2.0, bet kā Vitāliks Buterins teica nesenajā Reddit AMA:

„Ja jūs šodien atrodaties šeit, Ethereum, jums vajadzētu būt šeit nevis tāpēc, ka uzskatāt, ka pašreizējie noteikumi (ekonomiskie vai tehniskie) ir pelnījuši, lai tos par katru cenu aizsargātu un stabilizētu, bet gan tāpēc, ka jūs ticat, kur notiek ekosistēma. […] Dalība Ethereum daļēji neizbēgami ir pareģojums, ka ceļvedis ir labs un ka, tiklīdz šis jaunināšanas process beigsies, mēs faktiski nonāksim vietā, kur tīkls ir efektīvs, stabils un spēcīgs un spējīgs būt nozīmīgu tīklu pamatā. pasaules ekonomikas daļas ”


Pierādījums par likmi šajā Ethereum 2.0 posmā faktiski ir derība par Ethereum izstrādātāju un kopienas, kas jau ir izveidojušas tik daudz, spēju vēl vairāk piegādāt plašākai pasaulei. Jums vajadzētu sagaidīt bloķēt visus līdzekļus, kurus esat ievietojis šajā depozīta līgumā vismaz divus gadus, visticamāk, ilgāk. Lūdzu, nenovērtējiet par zemu riskus un ieguldiet tikai to, ko varat atļauties zaudēt. Tomēr, veicinot šo pirmo soli, jūs piedalāties potenciāli vēsturiskā brīdī, lai publiskos blokķēdes virzītu nākamajā attīstības posmā.

Sāksim.

2. Atruna

Šis ir ziņojums, kuru es rakstu kā ConsenSys darbinieks un kāds, kurš plāno faktiski piedalīties bākas ķēdē. Iepriekšējais paziņojums nozīmē, ka es piešķiru prioritāti ConsenSys produktiem (ConsenSys produkti Ethereum parasti ir labākie savā klasē, un man ir arī piekļuve inženieru komandām, kas var man palīdzēt atbildēt uz jautājumiem un novērst problēmas). Pēdējais apgalvojums nozīmē, ka es optimizēju izmaksas un lietošanas ērtumu: man nav tūkstošiem ETH, lai iegūtu būtisku atlīdzību, tāpēc es izmantoju dažus saīsnes. Es arī nevēlos, lai manā dzīvoklī būtu jāuztur serveris izmaksu un loģistikas nolūkos, tāpēc es izmantoju Amazon Web Services (AWS), lai mitinātu savu validatora mezglu. Tas ir pakalpojums, kas man ir pazīstams kā izstrādātājam, un tas ir virtuāls, lai es tam varētu piekļūt no jebkuras vietas apkopes nolūkos. (Sākotnēji es apsvēru iespēju izmantot savu 8 GB RAM Raspberry Pi, taču nevēlējos, lai būtu jāuztraucas par interneta savienojumu, padarot vietnes barošanu vēl ieslēgtu, pārkaršanu un ātrumu vai ja mans suns pārspēj manu klēpjdatoru, kad es esmu prom. Tas ir variants un Ethereum par ARM ir grupa, kas nodrošina materiālus Ethereum 2.0 ievietošanai Raspberry Pi) 

Daudzi kriptogrāfijas kopienas cilvēki nepiekristu Infura galapunkta, nevis vietējā Ethereum 1.0 klienta izmantošanai un mitināšanai AWS (daļa no Amazones goliāta). Šie ir lēmumi, kurus esmu pieņēmis, lai Ethereum 2.0 ieguldījums būtu pēc iespējas vienkāršāks un pieejamāks personām, taču tie ir saistīti ar decentralizācijas un privātuma kompromisiem. Tomēr jūs varat sekot tālāk sniegtajai plašā virziena apmācībai un izvēlēties palaist savu Ethereum 1.0 klientu un mitināt lokāli. Patiesībā, ja jūs to varat izdarīt, es jūs mudinātu! 

3. Materiāli un prasības

Šeit ir vajadzīgie materiāli un kopējie soļi, ko veiksim trīs ziņu laikā:

Materiāli

 • Trīs gadu apņemšanās iegūt 32 ETH un uzturēt validatora mezglu
 • 32 ETH (plus <1 ETH gāzes izmaksām)
 • 717,12 ASV dolāri (trīs gadu rezervēto gadījumu cena m5.xlarge gadījumam) + 120 (viena gada 100 GB atmiņas izmaksas, konservatīvi pieņemot, ka gandrīz pilna krātuves jauda) = 837,12 USD, kas gada laikā samaksāts AWS
 • MetaMask paplašinājums (bezmaksas instalēt
 • Infura konts (bezmaksas līmenis)

Soļi

 1. Iegūstiet 32 ​​ETH vietnē MetaMask, Walkthrough Launchpad
 2. Konfigurējiet AWS gadījumu (trīs gadu saistības var būt mazākas, taču jūs ietaupāt naudu ar vairāk laika un esat ieslēgts), nostipriniet drošības funkcijas
 3. Importējiet verifikācijas atslēgas, palaidiet Teku, iestatīšanas uzraudzību 

Šajā procesā ir dažas lieliskas, vispārīgākas apmācības, proti, Māras Šmīdes un Kolina Mejersa pārskats Bankless biļetenā. Šī apmācība būs atšķirīga, jo es eju caur savu individuālo spēles procesu un pievienoju soļus, kas raksturīgi manai kopējai iestatīšanai.

4. Iegūstot 32 ETH vietnē MetaMask

Šīs apmācības vienkāršākais un grūtākais solis. Rakstot to, Ethereum piedzīvo cenu kāpumu, kas ievērojami palielina likmes izmaksas (Evan Van Ness apburošs ieraksts kas izseko apstiprināšanas izmaksas daudzu mēnešu garumā, sākot ar 2019. gada martu, kad 32 ETH iegāde līdz 2020. gada oktobrim izmaksāja 3100 USD, kad tas maksā 12 000 USD). Ir daži ļaudis, kuri jau ilgu laiku ir iegādājušies un, protams, HODLed Ethereum. Ja 2010. gadā neesat izpūtis savu kriptogrāfiju picā, uzskatiet sevi par laimīgu – erm – stratēģisko investoru.

Kāpēc mums ir nepieciešams pārlūkprogrammas maks, piemēram, MetaMask? ETH bloķēšanas plūsmai Ethereum 1.0 Mainnet depozīta līgumā un savienošanai ar Ethereum 2.0 Beacon ķēdi nepieciešama smalka veida deja. Abās ķēdēs tiek izmantotas dažādas kriptogrāfijas klases, tāpēc mums ir jāveido pilnīgi jauna veida kriptogrāfiskās atslēgas. Tomēr šīm atslēgām jābūt savienotām ar mūsu Ethereum 1.0 adresēm ar 32 ETH. Tas būtu ļoti sarežģīti darīt pats, tāpēc Ethereum fonds un ConsenSys ir izveidojuši vietni, kas apstrādā procesu, ko sauc par Launchpad. Lai mijiedarbotos ar šo vietni, mums ir nepieciešams pārlūkprogrammas maks ar Ethereum 1.0 taustiņiem, kas saistīti ar mūsu 32 ETH bilanci. Mēs tajā iesaistīsimies vēlāk, bet es vēlējos ļaut cilvēkiem uzzināt, kāpēc mēs to darām.

Ja jums nav ētera (Ethereum tīkla pamatvalūta): Jūs varat iegādāties tieši vietnē MetaMask. Jūs varat arī iegādāties ETH sertificētās biržās, piemēram Dvīņi, bet jābrīdina, ka notiek plašs KYC process, un Dvīņi glabās un var iesniegt ierakstus vietējām, valsts un nacionālām valsts aģentūrām. Ja jums ir ERC-20 žetoni, bet ne ēteris: Es iesaku izmantot MetaMask jauno mijmaiņas iespēju tieši savā MetaMask makā, kas apvieno decentralizētus apmaiņas apkopotājus, piemēram, Uniswap un AirSwap, lai iegūtu labākās cenas un zemākās tīkla maksas. Ja jūsu ETH atrodas uz Trezor vai Ledger aparatūras maka, Es iesaku jums veikt šīs darbības, lai savienotu šo maku ar MetaMask. Es izmantoju MetaMask, taču Ethereum Foundation arī iesaka pārlūkprogrammas makus, piemēram, Portis vai Fortmatic

Man tas bija nedaudz nervus kutinoši, lai manā rīcībā redzētu ievērojamu naudas summu ar tiešu kriptogrāfisko parakstu. Iespējams, ir piemērots laiks brīnīties par neticamo kriptogrāfijas spēku, lai varētu to piešķirt personām, vienlaikus atgādinot ļaudīm, lai pārliecinātos, vai esat dublējis privātās atslēgas vai atkopšanas frāzes.

5. Launchpad pārskats

Attēls: Launchpad.ethereum.org

Tagad, kad mums ir 32 ETH aizbildnības tiesības uz mietu, mēs varam doties uz Launchpad.ethereum.org, Launchpad vietne, kuru pieminējām iepriekš. Mara un Collin’s Bankless ceļvedis ļoti labi iziet cauri sākotnējai lapai (parādīta zemāk), un liela daļa no tā ir pašsaprotama, bet es gribēju sniegt personisku interpretāciju par dažām lietām:

Pirmie četri soļi (Pārskats, Pierakstīties, Pienākumi, un Šļakstīšanās) ir Ethereum 2.0 pamata kopsavilkums, spēles un jūsu kā apstiprinātāja pienākumi. Būtībā konsoles mehānisma pierādījums par likmēm balstās uz to, ka “kalnrači” (runājot par darba pierādījumu) liek naudu tur, kur atrodas mutē, nevis tērē milzīgas summas CPU, atrisinot darba pierādījumus. Tas ir 32 ETH tabulas, lai piedalītos pierādījumu par likmēm konsensā. 

Tā kā tīkls joprojām tiek izstrādāts, pārbaudītājiem vēl nav izejas (kā būtu, ja jaunajā tīklā atrastu DAO uzlaušanu? Mēs nevaram ļaut jums pamest …). Tātad visi ir tālu. (kas aptver Pārsūtīšanas kavēšanās un Apņemšanās)

Visbeidzot, ja jūs “nepareizi rīkojaties” kā validators tīklā (ļaunuma, nezināšanas vai nejaušības dēļ), jūs tiekat sodīts. Ethereum 2.0 to sauc slīpsvītra. Pozitīvi ir tas, ka, ja jūs pareizi rīkojaties kā validators, jūs saņemat “kalnrūpniecības atlīdzību”, kas saistīta ar tīklu (mēs to apspriedīsim vēlāk). Ātri novēršot to, ka atturīgais / stimulējošais līdzsvars atšķiras no Darba pierādīšanas, ja tāds ir stimuli kalnračiem nesabotāžot tīklu un pareizi uzvesties. 

Tālāk ir galvenā sistēma, kuru es minēju iepriekš. Galvenā parakstu sistēma, ko izmantos Ethereum 2.0, ir BLS. Es neesmu kriptogrāfijas eksperts, bet pārņemšana no BLS ir tā, ka tas ļauj vairākus digitālos parakstus sakļaut vienā pārbaudāmā. Tas ir noderīgi, vācot bākas apliecinājumus (“Balsošana par lausku bloka vai bākas derīgumu”). Mums visatbilstošākā ir BLS shēma, kas atšķiras no shēmas, kas izmantota Ethereum 1.0.

Lai iegūtu papildinformāciju par BLS, lūdzu, skatiet šo pavedienu no Džefa Kolemana vai šo Reddit ziņu par BLS attīstības vēsturi Ethereum 2.0

Parasti privātā atslēgas shēmas maiņa lielam publiskam tīklam būtu gandrīz neiespējama. Tomēr, tā kā Ethereum 2.0 darbosies kopā ar Ethereum 1.0, galvenie izstrādātāji ir izdomājuši gudru risinājumu, kas ir klasisks rokasspiediens:

Launchpad

Iepriekš redzamajā diagrammā zilā atslēga un lodziņi attēlo Ethereum 1.0 un tā kriptogrāfisko shēmu, bet sarkanā atslēga un lodziņi attēlo Ethereum 2.0 un tā kriptogrāfisko shēmu. Depozīta līgums, kas pastāv Ethereum 1.0 Mainnet, ļauj lietotājam pierādīt, ka viņam ir Ethereum 1.0 un Ethereum 2.0 privātās atslēgas. Lūk, kā tas darbojas:

Darījumam, kas iesniegts depozīta līgumam par Ethereum 1.0, ir jāparaksta Ethereum 1.0 privātā atslēga (tāpat kā jebkuram darījumam, kas iesniegts Mainnet). Tomēr šis darījums tiek apvilkts ar citu privātās atslēgas parakstu – privāto atslēgu Ethereum 2.0. Bākas ķēde skatās depozīta līgumu vietnē Ethereum 1.0, ja līgumam tiek iesniegts derīgs darījums ar pareizu bilanci, bākas ķēde pēc tam atritina pirmo šifrēšanas slāni un piekļūst otrajam slānim – Ethereum 2.0 ciparparakstam. Tas tiek izmantots, lai apstiprinātu Ethereum 2.0 validatora adresi un savienotu to ar Ethereum 1.0 adresi.

Cilvēkiem, kuri pārzina Solidity, šeit ir darījums, kas iekļauts Ethereum 1.0 līgumā ar apļveida parametru BLS:

Šeit ir vēl viens parametrs (atsaukšanas akreditācijas dati), kuru mēs neesam apsprieduši, un tas būtībā ir vienreizējas lietošanas atslēga, lai atsauktu 32 ETH, tiklīdz mums ir atļauts to darīt. Mēs to ģenerēsim arī ar Launchpad.

Kā redzat, tas ir sarežģīts process, kas individuālam lietotājam būtu izaicinājums veikt solo. Launchpad dod mums vadītu procesu, lai palīdzētu un samazinātu sarežģītību.

Nākamās trīs sadaļas (Apņemšanās, Agrīna adoptētāja risks un Apstiprinājums) ir pēdējais atgādinājums par riskanto un ilgtermiņa apņemšanos piedalīties Ethereum 2.0 

Lai uzzinātu vairāk par Ethereum 2.0 terminoloģiju un izpratni par validētāja lomu, lūdzu, skatiet divus izcilus Alex Alex Tudorache gabalus Ethereum 2.0 noteikumi ir demistificēti un Validatora ceļojums pa bākas ķēdi.

6. Atslēgu ģenerēšana

Tagad, kad mums ir vispārējs pārskats par mūsu lomu Ethereum 2.0 kā validatorā, mēs turpināsim procesa gaitu: ģenerēt validatora atslēgas un saistīt tās ar Ethereum 1.0, pārskaitot 32 ETH uz Ethereum 1.0 Mainnet depozīta līgumu.

Kad esat apstiprinājis, ka esat iepazinies ar atklāto informāciju, Launchpad iepazīstinās ar iespējām, kas jums jāizvēlas Ethereum 1.0 un 2.0 klientam. Mēs tos nonāksim citā ziņojumā, un tā nav prasība virzīties uz priekšu. 

Pēc tam pāriet uz sadaļu “Atslēgu ģenerēšana”, kas parādīta zemāk:

Esmu izvēlējies 1 Validator, un tas parāda manas izmaksas. Pēc tam tā lūdz manu pašreizējo operētājsistēmu man palīdzēt lejupielādēt nelielu programmatūras daļu, lai ģenerētu validatora atslēgu pārus. Tas ir grūts, jo, kamēr mans validatora klients darbosies Linux, es ikdienā izmantoju Mac. Tāpēc es izvēlos Mac, un tas mūs aizved uz nākamo soli, jautājot, kā mēs vēlētos iestatīt programmatūru:

Es izvēlos lejupielādēt CLI lietotni, un tas mani novirza uz Ethereum Foundation vietnē Github lejupielādes lapu (laidiena versija jums var izskatīties citādi, vienkārši pārliecinieties, ka tā ir jaunākā versija):

Ritiniet uz leju, lai skatītu lejupielādes sadaļu:

Lejupielādējiet atbilstošās operētājsistēmas failu `tar.gz` un izpakojiet failu.

Tagad mums ir jāatver komandrindas terminālis un jādodas uz mūsu neiesaiņotā faila direktoriju, ko sauc par eth2deposit-cli. Dažu mašīnu saīsne ir ierakstīt cd, pēc tam velciet un nometiet direktoriju terminālā, kas dos jums ceļu uz direktoriju. Nospiediet Enter un direktorijā eth2deposit-cli palaidiet šādu komandu, kuru nodrošina Launchpad:

./ deponēt new-mnemonic –ķēdes mainnet

Pastāvīgi tiek atgādināts, ka jāiekļauj ķēdes mainnet, jo iepriekšējās apmācības dažādiem testetīkliem bija atšķirīgas. Tāpēc noteikti pievienojiet mainnet, pretējā gadījumā jūsu darījumu informācija nebūs derīga!

Ievadiet to validatoru skaitu, kurus vēlaties palaist, un veiciet norādītās darbības.

Es nedomāšu kopīgot ekrānuzņēmumus nākamajām dažām darbībām, jo ​​tas ietver sensitīvu atslēgu un paroļu ģenerēšanu. Divas galvenās lietas: 1) dublējiet iegūto mnemonisko frāzi, jo tas ir vienīgais veids, kā atsaukt savu ETH, ja vien tas ir atļauts 2) Šis solis ir paredzēts tikai Teku lietotājiem: Izveidojiet vienkārša teksta failu, kurā ir parole, kuru ievadījāt validatora atslēgām. Saglabājiet to ar tādu pašu nosaukumu kā jūsu keystore.json fails, bet ar a.txt sufiksu vienā direktorijā ar atslēgām un depozīta informāciju. Piemēram, ja jūsu atslēgu krātuves fails ir KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.json, vienkāršā teksta failam ar paroli vajadzētu būt KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.txt. Tas tiks izmantots vēlāk, palaižot Teku.

Pēc veiksmīgas eth2deposit-cli palaišanas no sava termināļa un paroles faila pievienošanas direktorijai vajadzētu izskatīties šādi:

eth2deposit-cli /

└── validator_key_info /

   ├── KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.json

   ├── KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.txt

   └── DEPOSIT_DATA_YOUR_TIMESTAMP_HERE.json

└── MNEMONIC_BACKUP.txt

7. Ethereum 1.0 un 2.0 sasaistīšana un 32 ETH ieslēgšana

Šīs apmācības pēdējais solis būs mūsu apstiprinātāja informācijas nosūtīšana uz depozīta līgumu Ethereum 1.0 mainnet ar pareizu informāciju, kuru bākas ķēde arī varēs atpazīt (iepriekš pieminētais rokasspiediens).

Cilnē “Augšupielādes validators” ir vieta, kur vilkt un nomest citu failu, kuru izveidojis eth2deposit-cli: depozīta datu fails (DEPOSIT_DATA_YOUR_TIMESTAMP_HERE.json iepriekš redzamajā direktorijas piemērā). Velciet un nometiet šo failu no sava datora uz vietu Launchpad lapā:

Ja depozīta dati ir pareizi formatēti, redzēsiet:

Tagad Launchpad lūgs mums savienot programmatūras maku ar kontu, uz kuru mēs iepriekš nosūtījām 32 ETH:

Kad tas būs veiksmīgi izdarīts, redzēsiet:

Jaunām MetaMask drošības funkcijām vietnei ir jāpieprasa izveidot savienojumu ar katru kontu – ja savienojuma izveides laikā nav atlasīts konts ar 32 ETH, vienkārši atveriet MetaMask, noklikšķiniet uz konta, kuram ir 32 ETH, un pievienojiet to Launchpad.

Noklikšķinot uz Turpināt, tiks parādīts informācijas kopsavilkums, kā arī papildu uzsvars uz darāmā risku un ilgtermiņa saistībām:

Kad esat rūpīgi pārdzīvojis šos atklājumus un brīdinājumus, pienāk patiesības brīdis:

Noklikšķinot uz Sākt darījumu, jūs saskaraties ar vienu no aizraujošākajām apstiprināšanas lodziņām SAVĀ (kriptogrāfiskajā) DZĪVĒ! Elpojiet dziļi un pārliecinieties, ka esat gatavs, jo, nospiežot apstiprinājumu, nav iespējams atgriezties atpakaļ! (Nu, MetaMask patiešām ir laika jutīga funkcija “Atcelt darījumu”, jo tas ir lielisks maks, taču izliecieties, it kā jums tā nebūtu!)

Kad tas viss būs apstiprināts un iegūts, tiks parādīts šāds ekrāns:

8. Secinājums

Apsveicam! Jūs esat piedalījies vienā no aizraujošākajām norisēm valsts koordinācijas vēsturē!!

Bet darbs ir tikko sācies. Mūsu nākamajos divos ierakstos tiks izveidots AWS Ubuntu 20.04 servera eksemplārs mūsu Teku validatora mezglam, izmantojot Infura kā Ethereum 1.0 galapunktu. Pēc tam mēs strādāsim pie drošības sacietēšanas un mezglu uzraudzības, izmantojot tādu rīku kā Grafana. 

Nākamajai daļai no šīs ziņas mums būs nepieciešams tikai direktorijas eth2deposit-cli / validator_key_info saturs, tālāk sniegtie piemēri:

eth2deposit-cli /

└── validator_key_info /

   ├── KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.json

   ├── KEYSTORE-M_123456_789_ABCD.txt

   └── DEPOSIT_DATA_YOUR_TIMESTAMP_HERE.json

Sekojiet līdzi!

Paldies James Beck, Meredith Baxter, Chaminda Divitotawela, Ben Edgington, The Dark Jester, Somer Esat, Joseph Lubin, Collin Meyers, Nick Nelson, Mara Schmiedt, Adrian Sutton un Alex Tudorache par atbalstu un tehnisko palīdzību.

BlockchainCryptoEthereumEthereum 2.0NewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map