Oficiālais ceļvedis SKL balvu pieprasīšanai un deleģēšanas maiņai

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogCodefi Aktivizēt

Oficiālais ceļvedis SKL balvu pieprasīšanai un deleģēšanas maiņai

Autors Collin Myers 2020. gada 25. novembris Ievietots 2020. gada 25. novembrī

skalas pārsegs

Sākot ar 1. decembri plkst. 12:00 pēc UTC, pirmie SKALE tīkla lietotāji sāks apmierināt izmantošanas apliecinājumu un tādējādi varēs cita starpā izslēgt automātisko deleģēšanu un brīvi pārsūtīt savus marķierus uz citu adresi vai deleģēto personu. jaunam validatoram. Pirmā agrīno lietotāju partija, kas atbilst lietošanas pierādījumiem, būs tie, kuri ir iesaistījušies pirmajos divos SKALE tīkla laikmetos, kas tika uzsākti 2020. gada 1. oktobrī..  

Visiem lietotājiem, kuri atbilst lietošanas pierādījumu prasībām, lūdzu, atsaucieties uz šo dokumentu kā patiesības avotu, lai saņemtu norādījumus par to, kā pieprasīt un likt uz Activate. Jebkura cita dokumentācija var būt maldinoša, un Codefi Activate vai SKALE to neapstiprina. 

Lūdzu, sekojiet arī Aktivizēt  Telegrammu grupa un redzēt SKALE STABLE FAQ lai iegūtu papildinformāciju un atjauninājumus. Ja rodas kāda problēma, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu vietnē https://activateteam.zendesk.com.

Pirms jūs pieprasāt atlīdzību, pievienojiet žetonus jaunam validatoram vai nedelegējiet, lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu reģistrētajā makā ir pietiekami daudz ETH, lai segtu ar darījumiem saistītās gāzes izmaksas..

1. SOLIS: Delegācijas maiņa

Pēc otrās laikmeta pabeigšanas lietotāji, kuri būs apmierinājuši izmantošanas pierādījumus un izslēgs automātisko atjaunošanu, varēs pārsūtīt savus SKL marķierus uz jebkuru adresi vai atkārtoti deleģēt savus žetonus jaunam validatoram. Ja vēlaties turpināt spēlēt, nav jāveic nekādas darbības, un jūs varat pāriet uz 2. darbību. Ja lietotāji vēlas mainīt deleģēšanu, viņiem jāizslēdz automātiskā atjaunošana līdz 29. novembra plkst. 12:00 pēc ET. Ja automātiskā atjaunošana nav izslēgta, lietotāju žetonus turpinās deleģēt divu mēnešu solīs 3. un 4. laikposmam līdz 31. janvārim utt.. Izslēdzot automātisko atjaunošanu, jūsu pilnvaras vairs netiks deleģētas, un jūs pārtrauksit saņemt delegācijas atlīdzības. Kad jūs atkārtoti deleģējat, jaunā laikmeta darbība sākas nākamā mēneša 1. dienā (plkst. 00:00 pēc UTC laika), līdz kuram laikam jūs nesaņemat deleģēšanas atlīdzību. Varat atkārtoti deleģēt jebkurā mēneša laikā, un deleģēšana sāksies automātiski, tiklīdz nākamā mēneša 1. mēnesī validators būs to pieņēmis..

Lai izslēgtu automātisko atjaunošanu, dodieties uz Token Inventory lapu, kur apakšējā labajā stūrī atradīsit automātiskās atjaunošanas pogu. Pēc noklikšķināšanas uz pogas jums tiks lūgts apstiprināt atcelšanu, veicot ķēdes darījumu. Kad darījums būs veiksmīgi pabeigts, lietotāju žetoni viņiem būs viegli pieejami nākamajā dienā pēc otrās laikmeta noslēguma, kas beidzās 30. novembrī plkst. 12:00..

Ekrāna uzņemšana 2020. gada 11. novembrī plkst. 8.34.32 AM.png

2. SOLIS: Pieprasiet savas balvas

Delegācijas atlīdzības par PoU periodu un par katru nākamo laikmetu kļūst pieejamas prasību saņemšanai vairāku dienu laikā pēc katra laikmeta / mēneša beigām. Jūs varat pieprasīt atlīdzību jebkurā brīdī. To derīguma termiņš nekad nebeigsies un vienmēr tiks piešķirts jums viedā līgumā.

Pēc novembra laikmeta pabeigšanas var pieprasīt un pārsūtīt atlīdzību, ko lietotāji nopelnījuši pirmajās divās laikmetās. Kad esat pierakstījies, dodieties uz marķieru krājuma lapu. Noklikšķiniet uz “Pieprasīt SKL”, lai palaistu uznirstošo logu uz marķējuma pieprasīšanu un skatītu kopsavilkumu par pirmajās divās laikmetās nopelnītajām SKL atlīdzībām.. PIEZĪME: makā ir jābūt pietiekamam ETH, lai pieprasītu atlīdzību (aptuveni ~ 20,00 USD izlikšanas brīdī).

Noklikšķiniet uz ‘Ielādēt manus SKL marķierus’, lai sāktu pārsūtīšanas pieprasījumu. Tam vajadzētu atvērt modāli jūsu reģistrētajam seifam apstiprināšanai. 

Ekrāna uzņemšana 2020. gada 11. novembrī plkst. 8.32.50 AM.png

Kad būs pieejami ilgāki deleģēšanas periodi?

Saskaņā ar SKALE Network informāciju ilgāki deleģēšanas periodi, iespējams, tiks ieviesti 9-10 mēnešus pēc ģenēzes pēc ieviešanas un apstiprināšanas, izmantojot pārvaldības procesu. Līdz tam laikam ir pieejams 2 mēnešu spēles periods, kas pieejams visiem tīkla atbalstītājiem.

Decentralizētie tīkliSKALENewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me