Pašvaldību finanses COVID-19 pandēmijas laikmetā

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsCodefi aktīvi

Pašvaldību finanses COVID-19 pandēmijas laikmetā

Autors Alex Kostura 2020. gada 11. jūnijs Ievietots 2020. gada 11. jūnijā

Michael longmire RhBVoJnRqVg unsplash

ASV štati un pilsētas saskaras ar akūtu kritiskās infrastruktūras un pakalpojumu finansējuma trūkumu, ko izraisa COVID-19 reaģēšanas izmaksas, kuras federālais finansējums ir novērsis tikai daļēji, un to tradicionālo ieņēmumu avotu samazināšanās. Tagad ir laiks radošiem un pārdomātiem risinājumiem, lai novērstu ieņēmumu deficītu un plānotu nākotni. Mēs piedāvājam mikro / mini pašvaldību obligācijas, kuras atbalsta Codefi Assets digitālā platforma, kā vienu instrumentu pašvaldības var izmantot, lai nostiprinātu savas bilances.

COVID-19 vēsturiski ārkārtīgi ietekmē mūsu dzīvi

Mērogs un ātrums, kādā COVID-19 pandēmija ir ietekmējusi mūsu dzīvi, ir ārkārtēja, pat ja to nosaka vairāk nekā 100 gadu ekonomiskās vēstures kontekstā. Labs vēsturisko un relatīvo seku mērogs ir zaudēto darbvietu skaits. ASV, darbu zaudēja vairāk nekā 22 miljoni cilvēku šā gada pirmajā pusgadā reģistrētais lielākais samazinājums ir 1 no katriem 7 nodarbinātajiem.

1. attēls: vēsturiski dati par ASV nodarbinātību. Pašlaik mēs piedzīvojam vislielāko un ātrāko kopējā nodarbinātības līmeņa kritumu ASV vēsturē.

1. attēls: vēsturiski dati par ASV nodarbinātību. Pašlaik mēs piedzīvojam vislielāko un ātrāko kopējā nodarbinātības līmeņa kritumu ASV vēsturē.


Sakrīt ar nopietnu valsts un pašvaldību resursu trūkumu

Tas ir arī laiks, kad pārdomātai sabiedrības palīdzībai būs vislielākā ietekme uz rezultātiem nākamajās desmitgadēs. Tomēr valsts un pašvaldību rīcībā esošie resursi krītas. Nacionālā novadu asociācija (NACo) lēš, ka a ~ 114 miljardi USD, samazinot ieņēmumus no pārdošanas nodokļiem, bruto ieņēmumiem un citiem maksājumiem. Tas kopumā nozīmē ~ 17% novadu budžetu samazinājumu. Lai gan papildu izmaksas, kas saistītas ar COVID-19 atbildi, tiek lēstas ~ 30 miljardi USD.

2. attēls. Valstu finansējuma avoti un to ietekme uz COVID saistīto ietekmi.

2. attēls. Valstu finansējuma avoti un to ietekme uz COVID saistīto ietekmi.

Izņemot kritiskos priekšējās līnijas pakalpojumus un ilgtermiņa ieguldījumus infrastruktūrā, izglītība un bērnu aprūpe ir īpaši pakļauti. Bieži tiek pieļauta kļūda, ka ASV finansējums K-12 nāk tikai no īpašuma nodokļiem, un, sakot, tam ir pārāk liela ietekme. Lai gan parasti ir taisnība, ka lielāko daļu K-12 finansējuma iegūst no vietējiem un valsts budžetiem, Valsts izglītības statistikas centrs dati par 2015. – 2016. gadu liecina, ka valsts pamatskolas un vidusskolas saņēma apmēram 8% finansējuma no federālās valdības, 47% no štatu valdībām un 45% no vietējām pašvaldībām. Ar aptuveni 81% no šiem vietējiem ieņēmumiem, kas gūti no īpašuma nodokļiem, nedaudz vairāk nekā trešdaļa (apmēram 36%) no visa skolas finansējuma bija tieši no īpašuma nodokļiem.

Bet dažādu iemeslu dēļ tas joprojām var izraisīt nesakārtotus rezultātus. Piemēram, Kolorādo federālā valdība finansē tikai 6% no K-12 izglītības. Valsts ieņēmumi tomēr tiek saskaņoti ar vietējo dzīves līmeni. Tādējādi finansējums ir saistīts ar bieži vien krasi atšķirīgu dzīves līmeni. Piemēram, salīdzinoši turīgais Aspen iztērē USD 14 090 uz vienu studentu, turpretī Boulder iztērē 9 247 USD, un daļa Denveras metro rajona iztērē tikai 6 958 USD, saskaņā ar 2016. gadu NPR pētījums.

3. attēls: Federālais finansējums veido mazāk nekā 10% no kopējā K-12 finansējuma Kolorādo.

3. attēls: Federālais finansējums veido mazāk nekā 10% no kopējā K-12 finansējuma Kolorādo.

Šī atšķirība parādās visā Amerikas Savienotajās Valstīs, un to lielā mērā nosaka pašvaldību finansējuma mijiedarbība no īpašuma nodokļiem. Pat Ņujorkas štatā, kur ASV ir visaugstākais un viendabīgākais K-12 izglītības finansējums, jums joprojām ir milzīgs diapazons – Ņūoršela iztērē 18 809 USD vienam studentam, Highland Falls 28 198 USD un Onteora 42 715 USD. Tas kļūst jauns steidzami 2020. gadā. NY gubernators Kuomo sāka gadu ierosinot palielināt vietējo pašvaldību izdevumus par 3%, lai vairāk līdzekļu novirzītu nabadzīgākiem skolu rajoniem. Kopš NY PAUSE rīkojuma un postošās COVID-19 ietekmes, it īpaši uz zemākiem ienākumiem un minoritāšu kopienām, gubernators Kuomo vēršas pie Vārtu fonda, lai saņemtu palīdzību “Pārdomāt” skolu. Neskatoties uz to, NY kopā ar daudziem štatiem meklē milzīgu budžeta iztrūkumu, kuru federālais palīdzības finansējums vēl nav izdevies novērst. The 150 miljardu ASV dolāru koronavīrusa palīdzības fonds pašvaldības var izmantot tikai “algas sabiedrības veselības un sabiedriskās drošības darbiniekiem ir maksājumi par pakalpojumiem, kas būtiski paredzēti COVID-19 sabiedrības veselības ārkārtas situāciju mazināšanai vai reaģēšanai”. Turklāt atšķirībā no federālās valdības, kurai ir plašas pilnvaras drukāt naudu; 49 no 50 valstīm ir sabalansētas budžeta prasības, kas nozīmē, ka tās nevar tērēt vairāk par ienākumiem.

Papildus ieņēmumu iztrūkumam, ko rada zemākas maksas, maksājumi un tirdzniecības nodokļi, valstis arī dažādā mērā kavē esošie tiesību akti. Piemēram, Kolorādo Galaghar grozījums prasa, lai 45% no iekasētā valsts īpašuma nodokļa kopsummas būtu jānāk no dzīvojamā īpašuma, bet 55% no iekasētā īpašuma nodokļa – no komercīpašuma.

Dzīvojamo īpašumu nodokļi ir diezgan noturīgi pret COVID-19 pandēmiju, jo tos iekasē par nekustamā īpašuma novērtētajām vērtībām (kas parasti ir ievērojami zemākas nekā tirgus vērtības, un tāpēc finanšu krīzes laikā ir mazāk svārstīgas). Rezultātā tie rada stabilāku ieņēmumu plūsmu. Tomēr komerciālā nekustamā īpašuma tirgus ir daudz nepastāvīgāks un var izraisīt komerciālā īpašuma nodokļa iekasēšanas samazināšanos, kas saskaņā ar Galagher grozījumu prasa samazināt iekasēto dzīvojamo īpašumu nodokļus.

4. attēls: COVID radīja pakāpenisku ~ 2,5 miljardu ASV dolāru lielu ieņēmumu deficītu Kolorādo budžetā

4. attēls: COVID radīja pakāpenisku ~ 2,5 miljardu ASV dolāru lielu ieņēmumu deficītu Kolorādo budžetā

Kopā ņemot, Kolorādo tagad sagaida a Izdevumu samazinājums par 25% šogad.

Kaut arī federālā valdība efektīvi atbalsta visu ekonomiku, ieskaitot korporācijas, tā līdz šim faktiski ir izslēgusi valstis un pašvaldības

Federālā valdība ir izlaidusi vēl nebijušu stimulu USD 2Trn + apmērā. Tajā pašā laikā Fed paziņoja par “visu nepieciešamo” pieeju Amerikas ekonomikas atbalstam, tostarp atbalstot visus korporatīvos parādus, kas pirms COVID-19 pandēmijas tika novērtēti kā ieguldījumu pakāpes. Lai gan norādot, ka tā varētu rīkoties, Fed līdz šim nav ieņēmis šādu nostāju attiecībā uz valstīm vai pašvaldībām, nedz programmu pašvaldību parādu iegādei, nedz kādu citu piedāvāto palīdzības veidu ārpus koronavīrusa palīdzības fonda.

Turklāt Senāta vairākuma līderis Mičs Makkonels 23. aprīlī paziņoja, ka viņš noteikti atbalstīs to, ka valstīm tiek atļauts izmantot bankrota ceļu … mēs neesam ieinteresēti viņu pensiju problēmu risināšanā … mēs neesam ieinteresēti viņus glābt no slikti lēmumi, ko viņi ir pieņēmuši pagātnē. ”

Tā rezultātā izveidojās Bloomberg Moody / S indekss&P, ar AAA vērtējumu, ar 30 gadu pieprasāmām pašvaldību obligācijām, kuru tirdzniecība ir ~ 60 bps, izplatījās līdz 30 gadu valsts kases obligācijām. Tas ir divas standarta novirzes, kas pārsniedz vidējo ~ 8bps pēdējās desmitgades laikā.

5. attēls: Bloomberg indekss ar AAA novērtētām 30 gadu pieprasāmām pašvaldību obligācijām salīdzinājumā ar 30 gadu valsts kases obligācijām.

5. attēls: Bloomberg indekss ar AAA novērtētām 30 gadu pieprasāmām pašvaldību obligācijām salīdzinājumā ar 30 gadu valsts kases obligācijām.

Turklāt, Apple nesen emitētā 30 gadu obligācija ar ienesīgumu 2,60% apmērā ir aptuveni vienāda ar Gruziju, pamatojoties uz nodokļu ekvivalentu. Kā norāda Hārlijs Bassmans, “lai gan gandrīz nav pārliecības, ka Gruzija atmaksās savas saistības (vienkārši palielinās nodokļus), to nevar teikt par Apple. Atgādināsim, ka Motorola, Nokia un Blackberry vienā brīdī piedāvāja arī tālruni, kuram jābūt. ”

Vienkārši sakot, federālās valdības morālā apdraudējuma dēļ valstīm un pašvaldībām ir grūtāk piesaistīt kapitālu, lai finansētu tādas tūlītējas vajadzības kā efektīva COVID-19 reaģēšana, izglītība un bērnu aprūpe, nekā korporācijas.

Tas attiecas uz vietējām kopienām, taču kopienām bieži trūkst mērogojamu mehānismu, kā pašiem fiskāli atgūties

Ja vien federālā nostāja nemainīsies, vietējām kopienām būs jānāk klajā ar radošiem un pārdomātiem risinājumiem, lai izvairītos no ieņēmumu deficīta, kas ietekmē kritiskos pakalpojumus.

Lai gan mēs esam pieredzējuši daudzus uzmundrinošus stāstus par privātiem ziedotājiem, piemēram, Geitsa fondu, ir liela neatliekamība krīzes risināt plašākā mērogā.

Codefi var palīdzēt vietējām kopienām ar mērķtiecīgām līdzekļu vākšanas kampaņām, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju

Tādas kolektīvās finansēšanas platformas kā Kickstarter un GoFundMe ir izrādījušās veiksmīgas, savienojot personas, kas orientētas uz produktu un misiju, ar projektiem, kuri viņiem rūp un kurus viņi vēlētos atbalstīt. Aplūkojot mūsu digitālo aktīvu ekosistēmu visā pasaulē, mēs atrodam spēcīgu kopības izjūtu un vēlmi palīdzēt lokāli.

Paturot to prātā, mēs esam izveidojuši pašvaldību finansēšanai izveidotu finansēšanas platformu Codefi, kas izveidota virs Codefi Assets platformas, lai iedzīvotāji varētu atbalstīt un piedalīties savas kopienas attīstībā..

Vietējās sabiedrības ieguldījumiem ir ievērojamas iespējas uzlabot

Pašvaldību obligāciju emisijas šodien ir samērā grūti ieguldīt, pat ja nominālvērtības ir 5000 USD. Dokumenti noteikti ir mazāk nekā intuitīvi, un tie parasti attiecas uz lieliem vispārīgiem lietojumiem, nevis uz projektu specifiskiem paaugstinājumiem, kas varētu piesaistīt vietējo iedzīvotāju. Rezultātā lielākā daļa vietējo pircēju rezidentu iegādājas pašvaldības obligācijas ar brokera dīlera vai reģistrēta ieguldījumu konsultanta starpniecību. Turpretī Codefi ir izstrādāts, pievēršot lielu uzmanību tam, lai tas būtu iekļaujošs un viegli lietojams, pazīstams ar mobilo banku, vienlaikus atzīmējot visas atbilstības rūtiņas.

6. attēls: Investoru skats uz pašvaldību obligācijām, kas piedāvā pirmsinvestīcijas - Codefi pazemina piekļuves šķēršļus, izmantojot uz lietotāju vērstu dizainu

6. attēls: Investoru skats uz pašvaldību obligācijām, kas piedāvā pirmsinvestīcijas – Codefi pazemina piekļuves šķēršļus, izmantojot uz lietotāju vērstu dizainu

Neapšaubāmi ir ieguldītāju interese par šāda veida pieeju finanšu tehnoloģijām. Pieejamības barjeru nojaukšana ir radījusi strauju izaugsmi lietotājam draudzīgās brokeru aģentūrās, piemēram, Robinhood vairāk mobilo ikmēneša aktīvo lietotāju nekā Fidelity, Etrade, TDAmeritrade un EdwardJones kopā. Mobilajām bankām, piemēram, NuBank, mēnesī ir aptuveni tikpat daudz aktīvo lietotāju kā Chase Bank, un lietotāju skaits katru gadu dubultojas, salīdzinot ar Chase gada pieauguma tempu ~ 10%. Mēs uzskatām, ka pašvaldības telpā ir vēl lielāka iespēja, ņemot vērā, ka ieguldījumiem vietējos projektos ir konkrēta un taustāma ietekme uz viņu iedzīvotāju dzīvi.

Digitālās platformas nodrošina lielāku pārredzamību pašvaldību finansējumā un veido pamatu citām iespējām palielināt pilsonisko līdzdalību. Codefi var dot iespēju iedzīvotājiem izsekot un iegūt viedokli par līdzekļu izmantošanu. Piemēram, ar ierosināto integrāciju blokķēdes balsošanas funkcionalitātē, izmantojot balsošanu ar cieto vai mīksto balsi, vietējie investori var paust savu viedokli par visu, sākot no vietējā rotaļu laukuma slaida krāsas, ko finansē Codefi, līdz plašākām bažām par to, vai līdzekļi tiek izmantoti efektīvi. Platformu var izmantot arī ar digitālās identitātes risinājumu, lai piekļūtu konkrētiem notikumiem, skatījumiem un citiem veidiem, kā piedalīties finansētajā projektā.

7. attēls. Investoru skats - Codefi nodrošina emitentus ar rīkiem, lai informētu un piesaistītu vietējos investorus

7. attēls. Investoru skats – Codefi nodrošina emitentus ar rīkiem, lai informētu un piesaistītu vietējos investorus

Turklāt pašvaldībām, kuras emitē parādu vietējo projektu finansēšanai, bieži nav tiešas piekļuves saviem investoriem. Tas apgrūtina pastāvīgu ieguldītāju iesaistīšanos un kavē ar projektu saistītas informācijas izplatīšanu. Līdzīgi ieguldītāji bieži ir lieli aktīvu pārvaldnieki, kurus līdzekļu izmantošana ārpus obligāciju finansiālās atdeves tieši neietekmē. Codefi pašvaldībām sniedz atjauninātu informāciju par ieguldītājiem, lai tās varētu piesaistīt vietējos iedzīvotājus līdzekļu piesaistē.

8. attēls. Emitenta skats - Investor Dashboard. Atšķirībā no mantotajām platformām pašvaldībām ir pieejams atjaunināts ieguldītāju saraksts un viņu pasta indeksi.

8. attēls. Emitenta skats – Investor Dashboard. Atšķirībā no mantotajām platformām pašvaldībām ir pieejams atjaunināts ieguldītāju saraksts un viņu pasta indeksi.

Visbeidzot, obligāciju emisija tieši vēsturiski nozīmēja, ka pilsētām nācās saskarties ar ievērojamām aizmugurējo un priekšējo biroju sarežģītībām, kas izmaksu, prasmju trūkuma un / vai pieejamo tehnoloģiju trūkuma dēļ vai nu liedza pašvaldībām pašiem emitēt, vai ierobežoja piedāvājumu līdz sākotnējai atlaide emisijas, augstas nominālvērtības obligācijas un fiziskas apliecības. Codefi automatizē obligāciju emisiju un daudzus back-office procesus, tādējādi dodot iespēju pilsētai pašiem emitēt parādus, kuru nominālvērtība ir mazāka par 100 USD, lai gan Codefi var vienādi izmantot kā daļu vai visu parakstīto piedāvājumu.

Raksta Emma Čeninga, Alekss Kostura un Tims Pusņiks Jausovecs

Uzziniet vairāk par to, kā Codefi var palīdzēt pilsētām piesaistīt iedzīvotājus vietējiem projektiem, apmeklējot vietni vai sazinoties ar komandu!

Apmeklējiet Codefi vietni. Runājiet ar mums Industry InsightNewsletterRakstieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map