Privātuma politika

Šī privātuma politika (“Politika”) Aprakstīts, kā ConsenSys Software Inc. (“Uzņēmums”,“mēs”,“mūsu”Vai“mums”) Vāc, izmanto, kopīgo un uzglabā savu vietņu lietotāju personisko informāciju, https://consensys.net/, https://metamask.io/, https://infura.io/, https://consensys.net/quorum/, https://diligence.consensys.net/ un https://codefi.consensys.net/ (“Vietnes”). Šī politika attiecas uz vietnēm, lietojumprogrammām, produktiem un pakalpojumiem (kopāPakalpojumi”) Vai kurā tas ir ievietots, saistīts vai uz kuru ir atsauce. 

Izmantojot Pakalpojumus, jūs piekrītat šīs politikas noteikumiem un mūsu lietošanas noteikumiem, kā arī piekrītat mūsu informācijas vākšanai, izmantošanai, izpaušanai un saglabāšanai, kā aprakstīts šajā politikā. Lūdzu, pārskatiet arī mūsu lietošanas noteikumus, ja vēl neesat to izdarījis. Lietošanas noteikumos ir noteikumi, kas ierobežo mūsu atbildību pret jums un pieprasa, lai jūs ar mums risinātu visus strīdus individuāli, nevis kā daļu no grupas vai pārstāvības darbības. JA JŪS NEPIEKRĪTAT AR ŠO PRIVĀTUMA POLITIKAS DAĻU VAI MŪSU LIETOŠANAS NOTEIKUMIEM, TAD, LŪDZU, IZMANTOJIET NEKĀDU PAKALPOJUMU.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī politika neattiecas uz informāciju, kas savākta, izmantojot trešo pušu vietnes vai pakalpojumus, kuriem varat piekļūt, izmantojot Pakalpojumus, vai kuru iesniedzat mums pa e-pastu, īsziņu vai citu elektronisku ziņojumu vai bezsaistē.

Ja apmeklējat vietnes no Eiropas Savienības (ES), skatiet mūsu paziņojumu ES datu subjektiem, lai uzzinātu par mūsu juridisko pamatu jūsu datu apstrādei un pārsūtīšanai. 

 

KO MĒS VĀCAM

Mēs iegūstam informāciju par jums dažādos veidos. 

Informācija, kuru sniedzat mums. Informācija, ko mēs no jums vācam, var ietvert:

 • Informācija par identitāti, piemēram, vārds, uzvārds, lietotājvārds vai līdzīgs identifikators, nosaukums, dzimšanas datums un dzimums;
 • Kontaktinformācija, piemēram, pasta adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs;
 • Profila informācija, piemēram, jūsu lietotājvārds un parole, intereses, preferences, atsauksmes un aptaujas atbildes;
 • Atsauksmes un sarakste, piemēram, informācija, kuru jūs sniedzat savās atbildēs uz aptaujām, kad jūs piedalāties tirgus izpētes darbībās, ziņojat par Pakalpojuma problēmu, saņemat klientu atbalstu vai citādi sazināties ar mums;
 • Finanšu informācija, piemēram, kredītkarte vai cita maksājumu kartes informācija;
 • Informācija par darījumiem, piemēram, informācija par pirkumiem, ko veicat, izmantojot Pakalpojumu, un norēķinu informācija;
 • Informācija par lietošanu, piemēram, informācija par to, kā jūs izmantojat pakalpojumu un mijiedarbojaties ar mums;
 • Mārketinga informācija, piemēram, jūsu vēlmes saņemt mārketinga paziņojumus un informācija par to, kā jūs ar tām sazināties;
 • Finanšu informācija, piemēram, bankas konta numurs un bankas maršruta numurs; finanšu aktīvu turēšana; un
 • Tehniskā informācija, piemēram, Ethereum seifa adrese, lietojumprogrammu saskarnes (API) atslēga un tīkla informācija par darījumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu Ethereum seifa adresi neapkopo https://metamask.io/ vai saistītie spraudņi un mobilās lietojumprogrammas (“Metamask”). 

Papildinformācija, ko jūs mums sniedzat saistībā ar Codefi vietni un Codefi pakalpojumiem. Papildu informācija, ko mēs no jums vācam saistībā ar vietni https://codefi.consensys.net/ (“Codefi vietne”) un Codefi pakalpojumiem, var ietvert:

 • Papildu informācija par identitāti, piemēram, dzimšanas valsts, valstspiederība, sociālās apdrošināšanas numurs, dzimšanas vieta, darba devējs un nodarbošanās;
 • Pase un / vai personu apliecinošs dokuments ar fotogrāfiju identitātes pārbaudei; 
 • Informācija, kas nepieciešama, lai izpildītu likumus par naudas atmazgāšanu (AML) un prasības par sava klienta zināšanu (piemēram, valstspiederību un dzimšanas vietu); 
 • Līdzekļu avots dalībai žetonu palaišanā; un
 • Informācija, ko jūs mums sniedzat saistībā ar iegādātajiem žetonu krājumiem, piemēram, ieņēmumi, kas saņemti no mieta, un žetonu skaits jūsu makā. 

Informācija, ko mēs iegūstam no citiem. Mēs varam iegūt informāciju par jums no citiem trešo personu avotiem, un mēs varam to pievienot informācijai, ko mēs iegūstam, izmantojot Pakalpojumus. Šāda informācija var ietvert:

 • Reģistrācija, izmantojot vienreizējas pierakstīšanās kontu: Reģistrējot dažus lietotāju kontus (piemēram, vietnē Codefi), jums ir arī iespēja izmantot vienreizēju pierakstīšanās kontu (“SSO”). Izmantojot SSO, jūs varat reģistrēties dažādiem pakalpojumiem un platformām ar vienu kontu. Dažas no mūsu vietnēm pašlaik piedāvā jums iespēju izmantot SSO pakalpojumus, ko piedāvā Google, LLC, Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA (“Google”). Google konfidencialitātes politika un lietošanas noteikumi attiecas uz Google SSO pakalpojuma reģistrāciju un izmantošanu, skatiet vietni https://policies.google.com/privacy/. Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz reģistrēšanos un SSO pakalpojumu izmantošanu attiecas Google konfidencialitātes politika un lietošanas noteikumi, kurus mēs nevaram kontrolēt..

Automātiski apkopota informācija. Mēs varam automātiski ierakstīt noteiktu informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu Vietnes (mēs šo informāciju saucam par “Žurnāla dati”). Žurnāla dati var ietvert tādu informāciju kā lietotāja interneta protokola (IP) adrese, ierīces un pārlūka tips, operētājsistēma, mūsu vietņu lapas vai funkcijas, kurās lietotājs pārlūkoja, un šajās lapās vai funkcijās pavadītais laiks, biežums vietnes izmanto lietotājs, meklēšanas vienumi, saites mūsu vietnēs, uz kurām lietotājs noklikšķināja vai izmantoja, un cita statistika. Mēs izmantojam šo informāciju Pakalpojuma administrēšanai, un mēs analizējam (un varam piesaistīt trešās puses analizēt) šo informāciju, lai uzlabotu un uzlabotu Pakalpojumu, paplašinot tā funkcijas un funkcionalitāti un pielāgojot to mūsu lietotāju vajadzībām un vēlmēm.

Mēs varam izmantot sīkfailus, vietējo krātuvi vai līdzīgas tehnoloģijas, lai analizētu tendences, administrētu Vietnes, izsekotu lietotāju kustību pa Vietnēm un apkopotu demogrāfisko informāciju par mūsu lietotāju bāzi kopumā. Lietotāji var kontrolēt sīkfailu un vietējās krātuves izmantošanu individuālā pārlūka līmenī. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politika.

Mēs arī varam izmantot Google Analytics, lai palīdzētu mums piedāvāt optimizētu lietotāja pieredzi. Plašāku informāciju par to, kā Google Analytics izmanto jūsu personas datus, varat atrast šeit: https://www.google.com/analytics/terms/us.html. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Metamask savā makā neizmanto Google Analytics. 

Dažos savos Pakalpojumos mēs izmantojam notikumu izsekošanas rīku Segments, lai labāk izprastu, kā jūs izmantojat vietnes. Plašāku informāciju par personas datu izmantošanu segmentā varat atrast šeit: https://segment.com/docs/legal/privacy/

Dažos no mūsu pakalpojumiem mēs arī izmantojam Mixpanel, lai labāk izprastu, kā jūs izmantojat vietnes. Plašāku informāciju par Mixpanel jūsu personas datu izmantošanu varat atrast šeit: https://mixpanel.com/legal/privacy-policy/


Dažos savos Pakalpojumos mēs izmantojam Hotjar, lai labāk izprastu lietotāju vajadzības un optimizētu šo pakalpojumu un pieredzi. Hotjar ir tehnoloģiju pakalpojums, kas palīdz mums labāk izprast mūsu lietotāju pieredzi (piemēram, cik daudz laika viņi pavada kādās lapās, kuras saites izvēlas noklikšķināt, ko lietotāji dara un nepatīk utt.), Un tas ļauj mums izveidot un uzturēt mūsu pakalpojumu ar lietotāju atsauksmēm. Hotjar izmanto sīkfailus un citas tehnoloģijas, lai apkopotu datus par mūsu lietotāju uzvedību un viņu ierīcēm (jo īpaši ierīces IP adresi (tverta un saglabāta tikai anonimizētā veidā), ierīces ekrāna izmēru, ierīces veidu (unikālie ierīces identifikatori), pārlūka informāciju, ģeogrāfisko atrašanās vietu (tikai valstī), vēlamā valoda, ko izmanto, lai parādītu mūsu Vietnes). Hotjar saglabā šo informāciju pseidonimizētā lietotāja profilā. Ne Hotjar, ne arī mēs nekad neizmantosim šo informāciju, lai identificētu atsevišķus lietotājus vai saskaņotu to ar citiem datiem par atsevišķu lietotāju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet Hotjar konfidencialitātes politiku, noklikšķinot uz šīs saite. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Metamask neizmanto Hotjar. 

Informācija, kuru mēs nekad neapkoposim. Mēs nekad nelūgsim jūs koplietot savas privātās atslēgas vai seifa sēklas. Nekad neuzticieties nevienam vai nevienai vietnei, kas lūdz ievadīt privātās atslēgas vai seifa sēklas. 

 

PERSONAS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA

Lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus

Mēs izmantosim jūsu personisko informāciju šādos veidos:

 • Lai ļautu jums piekļūt Pakalpojumiem un tos izmantot
 • Nodrošināt un piegādāt produktus un pakalpojumus, kurus jūs varat pieprasīt.
 • Lai apstrādātu un pabeigtu darījumus un nosūtītu jums saistītu informāciju, tostarp pirkuma apstiprinājumus un rēķinus
 • Lai nosūtītu informāciju, tostarp apstiprinājumus, tehniskus paziņojumus, atjauninājumus, drošības brīdinājumus un atbalsta un administratīvos ziņojumus.

Lai ievērotu likumu

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, ja uzskatām, ka tā ir vajadzīga vai piemērota, lai izpildītu piemērojamos likumus (tostarp likumus par naudas atmazgāšanu (AML) un prasības par jūsu klientu zināšanu (KYC)), likumīgiem pieprasījumiem un tiesvedību, piemēram, lai atbildētu uz pavēstēm vai valdības iestāžu pieprasījumi.  

Lai sazinātos ar jums

Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai sazinātos par akcijām, gaidāmajiem pasākumiem un citām ziņām par produktiem un pakalpojumiem, ko piedāvājam mēs un mūsu izvēlētie partneri.

Lai optimizētu mūsu platformu

Lai optimizētu jūsu lietotāja pieredzi, mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai darbotos, uzturētu un uzlabotu mūsu Pakalpojumus. Mēs varam arī izmantot jūsu informāciju, lai atbildētu uz jūsu komentāriem un jautājumiem par Pakalpojumiem, kā arī lai sniegtu jums un citiem lietotājiem vispārēju klientu apkalpošanu. 

Ar jūsu piekrišanu

Mēs varam izmantot vai kopīgot jūsu personisko informāciju ar jūsu piekrišanu, piemēram, kad jūs piekrītat ļaut mums ievietot jūsu atsauksmes vai apstiprinājumus mūsu vietnēs, jūs uzdodat mums veikt konkrētas darbības attiecībā uz jūsu personisko informāciju vai jūs izvēlaties trešo personu mārketinga komunikācijas.

Atbilstībai, krāpšanas novēršanai un drošībai

Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju, lai aizsargātu, izmeklētu un atturētu no krāpnieciskas, neatļautas vai nelikumīgas darbības.

 

PERSONAS INFORMĀCIJAS APKOPE

Mēs nedalāmies ar personisko informāciju, kuru jūs mums sniedzat, ar citām organizācijām bez jūsu skaidras piekrišanas, izņemot gadījumus, kas aprakstīti šajā konfidencialitātes politikā. Mēs izpaužam personisko informāciju trešajām personām šādos apstākļos: 

 • Filiāles. Mēs varam izpaust jūsu personisko informāciju mūsu meitasuzņēmumiem un korporatīvajiem saistītajiem uzņēmumiem (t.i., mūsu uzņēmumu saimei, kas ir saistīti ar kopēju īpašumtiesību vai kontroli) nolūkos, kas atbilst šai konfidencialitātes politikai.
 • Biznesa nodošana. Mēs varam kopīgot personisko informāciju, kad veicam biznesa darījumu vai veicam pārrunas par biznesa darījumu, kas ietver visa mūsu biznesa vai aktīvu vai tā daļas pārdošanu vai nodošanu. Šie darījumi var ietvert visus apvienošanās, finansēšanas, iegādes vai bankrota darījumus vai procedūras.
 • Likumu ievērošana un likuma izpilde; Aizsardzība un drošība. Mēs varam kopīgot personisko informāciju juridiskiem, aizsardzības un drošības mērķiem.
 • Mēs varam kopīgot informāciju, lai ievērotu likumus, tostarp KYC un AML prasības.
 • Mēs varam kopīgot informāciju, lai atbildētu uz likumīgiem pieprasījumiem un juridiskiem procesiem.
 • Mēs varam kopīgot informāciju, lai aizsargātu Uzņēmuma, mūsu aģentu, klientu un citu tiesības un īpašumu. Tas ietver mūsu līgumu, politikas un lietošanas noteikumu izpildi.
 • Mēs varam kopīgot informāciju ārkārtas situācijās. Tas ietver mūsu darbinieku un aģentu, klientu vai citu personu drošības aizsardzību.
 • Profesionāli konsultanti un pakalpojumu sniedzēji. Mēs varam dalīties ar informāciju ar tiem, kuriem tā nepieciešama, lai strādātu mūsu labā. Šie saņēmēji var būt trešo personu uzņēmumi un privātpersonas, kas administrē un sniedz Pakalpojumu mūsu vārdā (piemēram, rēķinu un kredītkaršu maksājumu apstrāde, klientu atbalsts, mitināšana, e-pasta piegāde un datu bāzes pārvaldības pakalpojumi), kā arī juristi, baņķieri, auditori, apdrošinātājiem.
 • Cits. Jūs varat atļaut mums dalīties ar jūsu personisko informāciju ar citiem jūsu izvēlētiem uzņēmumiem vai organizācijām. Uz šiem lietojumiem attiecas saņēmēja subjekta vai vienību konfidencialitātes politika. 
 • Mēs varam arī koplietot apkopotus un / vai anonimizētus datus citiem ar savām vajadzībām.

   

  STARPTAUTISKAIS PĀRVIETOJUMS

  Uzņēmumam ir biroji ārpus ES, un tam ir saistītie uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji Amerikas Savienotajās Valstīs un citās valstīs. Jūsu personiskā informācija var tikt pārsūtīta uz Amerikas Savienotajām Valstīm vai no tām, vai citām vietām ārpus jūsu štata, provinces, valsts vai citas valdības jurisdikcijas, kur privātuma likumi var nebūt tikpat aizsargājoši kā jūsu jurisdikcijā..

  ES lietotājiem vajadzētu izlasīt tālāk sniegto svarīgo informāciju par personiskās informācijas pārsūtīšanu ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ).

   

  KĀ INFORMĀCIJA NODROŠINĀTA 

  Mēs glabājam apkopoto informāciju tik ilgi, kamēr tā ir nepieciešama un būtiska, lai sasniegtu šajā privātuma politikā izklāstītos mērķus. Turklāt mēs saglabājam personisko informāciju, lai vajadzības gadījumā ievērotu piemērojamos tiesību aktus, novērstu krāpšanu, atrisinātu strīdus, novērstu problēmas, palīdzētu veikt jebkādas izmeklēšanas, izpildītu mūsu lietošanas noteikumus un citas ar likumu atļautas darbības. Lai noteiktu atbilstošu personiskās informācijas glabāšanas periodu, mēs ņemam vērā personiskās informācijas apjomu, raksturu un jutīgumu, iespējamo kaitējuma risku, ko rada neatļauta jūsu personiskās informācijas izmantošana vai izpaušana, mērķus, kuriem mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju, un to, vai mēs varam sasniegt šos mērķus, izmantojot citus līdzekļus, un piemērojamās juridiskās prasības.

  Dažos gadījumos mēs varam anonimizēt jūsu personisko informāciju (tā, lai to vairs nevarētu saistīt ar jums), tādā gadījumā mēs varam izmantot šo informāciju uz nenoteiktu laiku, bez papildu paziņojuma jums.

  Mēs izmantojam nozares standarta drošības pasākumus, kas paredzēti, lai aizsargātu visas ar Pakalpojumiem iesniegtās informācijas drošību. Tomēr nekad nevar garantēt ar internetu pārraidītās informācijas drošību. Mēs neesam atbildīgi par jebkādas saziņas pārtveršanu vai pārtraukšanu internetā vai par datu izmaiņām vai zaudēšanu. Pakalpojumu lietotāji ir atbildīgi par jebkuras paroles, biometrikas, lietotāja ID vai cita veida autentifikācijas drošības uzturēšanu, kas saistīta ar piekļuvi jebkura mūsu digitālā pakalpojuma ar paroli aizsargātām vai drošām zonām. Lai aizsargātu jūs un jūsu datus, mēs varam bez iepriekšēja brīdinājuma pārtraukt jebkura Pakalpojuma izmantošanu, līdz tiek sākta izmeklēšana, ja ir aizdomas par drošības pārkāpumu.

   

  INFORMĀCIJAS IZVĒLE UN IZMAIŅAS

  Piekļuve informācijai, tās atjaunināšana, labošana un dzēšana

  Jūs varat piekļūt informācijai, kuru esat brīvprātīgi sniedzis, izmantojot savu kontu Pakalpojumos, un pārskatīt, labot vai dzēst to, nosūtot pieprasījumu [e-pasts aizsargāts] Jūs varat pieprasīt mainīt kontaktu izvēli, atteikties no mūsu kopīgošanas ar citiem un atjaunināt savu personisko informāciju un preferences.

  Izsekošanas tehnoloģijas kopumā

  Parastās sīkdatnes parasti var atspējot vai noņemt ar rīkiem, kas pieejami kā daļa no lielākās komerciālās pārlūkprogrammas, un dažos gadījumos tos var bloķēt, izvēloties noteiktus iestatījumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politika

  Google Analytics

  Varat izvēlēties izvēli attiecībā uz sīkfailu izmantošanu no Google Analytics, apmeklējot vietni https://tools.google.com/dlpage/gaoptout un lejupielādējot Google Analytics atteikšanās pārlūka papildinājumu..

   

  KONTAKTINFORMĀCIJA. Mēs atzinīgi vērtējam jūsu komentārus vai jautājumus par šo politiku, un jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu: [e-pasts aizsargāts]

   

  IZMAIŅAS ŠAJĀ PRIVĀTUMA POLITIKĀ. Mēs jebkurā laikā varam mainīt šo konfidencialitātes politiku. Mēs iesakām periodiski pārskatīt šo lapu, lai iegūtu jaunāko informāciju par mūsu privātuma praksi. Ja veiksim kādas izmaiņas, mēs mainīsim iepriekšējo pēdējās atjaunināšanas datumu.

  Jebkādas šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas stājas spēkā pēc mūsu jauno noteikumu publicēšanas un / vai pēc vietņu izmaiņu ieviešanas (vai kā citādi norādīts norīkojuma laikā). Visos gadījumos vietņu vai pakalpojumu turpmāka izmantošana pēc jebkuras modificētas konfidencialitātes politikas publicēšanas norāda uz jūsu piekrišanu modificētās konfidencialitātes politikas noteikumiem.

   

  ATBILSTĪBA

  Ja jūsu dzīvesvietas jurisdikcijā esat nepilngadīgs, Pakalpojumus drīkst izmantot tikai ar vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišanu vai uzraudzībā. Atbilstoši Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likuma (COPPA) prasībām, ja uzzinām, ka esam saņēmuši jebkādu informāciju tieši no bērna, kas jaunāks par 13 gadiem, vispirms nesaņemot viņa vai viņas vecāku pārbaudītu piekrišanu, mēs izmantosim šo informāciju tikai, lai tieši atbildētu bērnam (vai viņa vecākiem, vai likumīgajam aizbildnim) informēt bērnu, ka viņš vai viņa nevar izmantot Vietnes, un pēc tam mēs šo informāciju izdzēsīsim.

   

  PAZIŅOJUMS KALIFORNIJAS IEDZĪVOTĀJIEM

  Saskaņā ar Kalifornijas Civilkodeksa 1789. panta 3. punktu Kalifornijas lietotājiem ir tiesības saņemt šādu paziņojumu par patērētāju tiesībām: Kalifornijas iedzīvotāji var sazināties ar Kalifornijas Patērētāju lietu departamenta Patērētāju apkalpošanas nodaļas Sūdzību palīdzības nodaļu pa pastu 1625 North Market Blvd., Sakramento. CA 95834 vai pa tālruni (916) 445-1254 vai (800) 952-5210.

  Šajā sadaļā ir sniegta papildu informācija par personisko informāciju, ko mēs apkopojam par Kalifornijas patērētājiem, un tiesībām, kas viņiem tiek piešķirtas saskaņā ar Kalifornijas patērētāju privātuma likumu vai “CCPA”.

  Lai iegūtu sīkāku informāciju par personīgo informāciju, ko mēs no jums vācam, lūdzu, skatiet iepriekš sniegto sadaļu “Ko mēs vācam”. Mēs apkopojam šo informāciju uzņēmējdarbības un komerciāliem mērķiem, kas aprakstīti iepriekš sadaļā “Personiskās informācijas izmantošana”. Mēs kopīgojam šo informāciju ar trešo personu kategorijām, kas aprakstītas iepriekš sadaļā “Personiskās informācijas kopīgošana”. Uzņēmums nepārdod (jo šāds termins ir definēts CCPA) personisko informāciju, ko mēs vācam (un nepārdosim, nenodrošinot tiesības atteikties). Lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politika lai iegūtu vairāk informācijas par trešo pušu sīkfailu veidiem, ja tādi ir, kurus mēs izmantojam.

  Ievērojot noteiktus ierobežojumus, CCPA nodrošina Kalifornijas patērētājiem tiesības pieprasīt uzzināt sīkāku informāciju par mūsu apkopotās personiskās informācijas kategorijām vai konkrētām daļām (tostarp par to, kā mēs izmantojam un izpaužam šo informāciju), dzēst viņu personisko informāciju, atteikties no tās jebkura “pārdošana”, kas var notikt, un lai tā netiktu diskriminēta par šo tiesību izmantošanu.

  Kalifornijas patērētāji var iesniegt pieprasījumu atbilstoši savām tiesībām, kas izriet no CCPA, sazinoties ar mums vietnē [e-pasts aizsargāts] Lūdzu, ņemiet vērā, ka pirms turpmākas darbības jums ir jāpārbauda sava identitāte un pieprasījums. Kā daļu no šī procesa var būt nepieciešama valdības identifikācija. Saskaņā ar Kalifornijas tiesību aktiem jūs varat iecelt pilnvarotu aģentu, kas iesniegs pieprasījumu jūsu vārdā. Lai ieceltu pilnvaroto aģentu, kas iesniegtu pieprasījumu jūsu vārdā, jums jāiesniedz derīga pilnvara, pieprasītāja derīga valdības izdota personas apliecība un pilnvarota aģenta derīga valdības izsniegta personas apliecība..

   

  PAZIŅOJUMS ES DATU PRIEKŠMETIEM

  Personīgā informācija

  Attiecībā uz ES datu subjektiem “personas informācija”, kas izmantota šajā konfidencialitātes politikā, ir līdzvērtīga informācijai

  “Personas dati”, kā definēts Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR). 

  Sensitīvi dati

  Daļa no jūsu sniegtās informācijas var būt sensitīvi dati, kā definēts GDPR (saukti arī par īpašām personas datu kategorijām), tostarp jūsu rases vai etniskās piederības identificēšana valdības izdotos personu apliecinošos dokumentos.

  Apstrādes juridiskie pamati

  Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju tikai saskaņā ar likumu. Mums ir jāinformē jūs par mūsu personiskās informācijas apstrādes juridiskajiem pamatiem, kas ir aprakstīti zemāk esošajā tabulā. Ja jums ir jautājumi par juridisko pamatu, saskaņā ar kuru mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju, sazinieties ar mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts]

  Apstrādes mērķis Juridiskais pamats
  Lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus Jūsu personiskās informācijas apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu līgumu, kas regulē mūsu Pakalpojumu sniegšanu, vai lai veiktu darbības, kuras jūs pieprasāt pirms reģistrēšanās Pakalpojumā..
  Lai sazinātos ar jums

  Lai optimizētu mūsu platformu

  Atbilstībai, krāpšanas novēršanai un drošībai

  Lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus

  Šīs apstrādes darbības ir mūsu likumīgās intereses. Pirms mēs apstrādājam jūsu personisko informāciju mūsu likumīgo interešu dēļ, mēs noteikti apsveram un līdzsvarojam iespējamo ietekmi uz jums (gan pozitīvo, gan negatīvo) un jūsu tiesības. Mēs neizmantojam jūsu personisko informāciju darbībām, kurās mūsu intereses tiek aizstātas ar jebkādu nelabvēlīgu ietekmi uz jums (ja vien mums nav jūsu piekrišanas vai likums to nepieprasa vai neatļauj).
  Lai ievērotu likumu Mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, lai ievērotu piemērojamos likumus un mūsu juridiskās saistības, tostarp likumus par naudas atmazgāšanu (AML) un prasības par klienta zināšanu (KYC)..
  Ar jūsu piekrišanu Ja mūsu personas informācijas izmantošana ir balstīta uz jūsu piekrišanu, jums ir tiesības to jebkurā laikā atsaukt Pakalpojumā norādītajā veidā vai sazinoties ar mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts]

  Izmantot jauniem mērķiem

  Mēs varam izmantot jūsu personisko informāciju tādu iemeslu dēļ, kas nav aprakstīti šajā konfidencialitātes politikā, ja likums to atļauj darīt un ja iemesls ir saderīgs ar mērķi, kuram mēs to apkopojām. Ja mums vajadzēs izmantot jūsu personisko informāciju nesaistītam mērķim, mēs par to paziņosim un paskaidrosim šīs izmantošanas piemērojamo juridisko pamatu. Ja mēs esam paļāvušies uz jūsu piekrišanu konkrētai personiskās informācijas izmantošanai, mēs lūgsim jūsu piekrišanu jebkuram nesaistītam mērķim.

  Jūsu tiesības

  Saskaņā ar GDPR jums ir noteiktas tiesības attiecībā uz jūsu personisko informāciju. Jūs varat lūgt mums veikt šādas darbības saistībā ar jūsu rīcībā esošo personisko informāciju:

  • Atteikšanās. Pārtrauciet sūtīt jums tiešā mārketinga paziņojumus, kurus esat iepriekš piekritis saņemt. Mēs varam turpināt jums sūtīt ar pakalpojumu nesaistītus un citus ar mārketingu nesaistītus paziņojumus.
  • Piekļuve. Sniedziet jums informāciju par mūsu personiskās informācijas apstrādi un dodiet piekļuvi personiskajai informācijai.
  • Pareizi. Atjauniniet vai labojiet personiskās informācijas neprecizitātes.
  • Dzēst. Dzēsiet savu personisko informāciju.
  • Pārskaitījums. Pārsūtiet mašīnlasāmu personiskās informācijas kopiju jums vai trešajai personai pēc jūsu izvēles.
  • Ierobežot. Ierobežojiet personiskās informācijas apstrādi.
  • Objekts. Iebilst, ka mēs paļaujamies uz mūsu likumīgajām interesēm, kas ir jūsu personiskās informācijas apstrādes pamats, kas ietekmē jūsu tiesības.

  Šos pieprasījumus varat iesniegt pa e-pastu uz [e-pasts aizsargāts] Mēs varam pieprasīt no jums konkrētu informāciju, lai palīdzētu mums apstiprināt jūsu identitāti un apstrādāt jūsu pieprasījumu. Piemērojamie tiesību akti var pieprasīt vai atļaut mums noraidīt jūsu pieprasījumu. Ja mēs noraidīsim jūsu pieprasījumu, mēs jums pateiksim iemeslu, ievērojot juridiskus ierobežojumus. Ja vēlaties iesniegt sūdzību par mūsu personiskās informācijas izmantošanu vai atbildi uz jūsu pieprasījumiem attiecībā uz jūsu personisko informāciju, varat sazināties ar mums pa e-pastu [e-pasts aizsargāts] vai iesniedziet sūdzību datu aizsardzības regulatoram jūsu jurisdikcijā. Jūs varat atrast savu datu aizsardzības regulatoru šeit.

  Pārrobežu datu pārsūtīšana

  Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu personas dati tiks pārsūtīti, apstrādāti un uzglabāti Amerikas Savienotajās Valstīs. Datu aizsardzības likumi ASV var atšķirties no tiem, kas ir jūsu dzīvesvietas valstī. Jūs piekrītat savas informācijas, tostarp personiskās informācijas, pārsūtīšanai uz ASV, kā noteikts šajā konfidencialitātes politikā, apmeklējot mūsu vietnes vai izmantojot mūsu pakalpojumu.

  Ikreiz, kad mēs pārsūtīsim jūsu personisko informāciju no EEZ uz ASV vai valstīm, kuras, pēc Eiropas Komisijas domām, nenodrošina pienācīgu personas informācijas aizsardzības līmeni, pārsūtīšana tiks balstīta uz datu pārsūtīšanas mehānismu, ko Eiropas Komisija atzinusi par atbilstošu aizsardzību personīgai informācijai.

  Lūdzu, sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt papildinformāciju par konkrēto mehānismu, kuru izmantojām, pārsūtot personisko informāciju no EEZ.

   

  Sīkdatnes

  Jūs varat iestatīt, lai pārlūkprogramma noraidītu visus vai dažus pārlūka sīkfailus vai brīdinātu jūs, kad vietnes nosaka vai piekļūst sīkfailiem. Ja atspējojat vai atsakāt sīkdatnes, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas Vietņu daļas var kļūt nepieejamas vai nedarboties pareizi. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, lūdzu, skatiet mūsu Sīkdatņu politiku.

   

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map