Privātuma politika

101 Blockchins Privātuma politika

Pēdējoreiz pārskatīts: 2018. gada 27. maijā

101 Blockchains un tā saistītie uzņēmumi (“Uzņēmums”Vai“mēs”) Ievērot savu lietotāju privātumu (“Lietotājs”Vai “Tu”) Un ir apņēmušies aizsargāt Lietotāja informāciju. Mēs uzskatām, ka jums ir tiesības zināt mūsu praksi attiecībā uz informāciju, ko mēs varam apkopot un izmantot, apmeklējot mūsu patentēto tiešsaistes platformu, kurā ir dažādi rīki un informācija, kas saistīta ar dažādām pilsētām visā pasaulē (“apkalpošana”), Kas pieejama interneta adresē [https://101blockchains.com] (“Vietne”).

Mēs 101 Blockchains nodibinām sakarus ar vadošajiem uzņēmumiem visā pasaulē, lai mūsu kopienas locekļiem nodrošinātu ekskluzīvus tiešsaistes pasākumus un vebinārus. Šādos gadījumos, kad mēs sadarbojamies ar citiem uzņēmumiem, mēs pievienosim izvēles rūtiņu, kas norāda, ka informācija tiek pārsūtīta šim partnerim, lai sniegtu atbilstošu informāciju. Ja partnera informācija vai piedāvājumi lietotājam nav nozīmes, viņš var jebkurā laikā anulēt abonementu. Lietotāji var piekļūt partnera politikai savā vietnē un 101 Blockchains politikai mūsu vietnē.

Šī politika ir iekļauta mūsu lietošanas noteikumos un tiek uzskatīta par daļu no tiem.

1. Jūsu piekrišana (lūdzu, uzmanīgi izlasiet!)

Piekļūstot vietnei vai pakalpojumam un / vai izmantojot to, jūs piekrītat noteikumiem un nosacījumiem, kas izklāstīti šajā konfidencialitātes politikā, ieskaitot jūsu personiskās informācijas vākšanu un apstrādi (kā noteikts tālāk). Ja nepiekrītat kādam šeit norādītajam terminam, jūs nedrīkstat piekļūt Vietnei un Pakalpojumam vai to izmantot.

2. Kādu informāciju mēs varam apkopot par saviem lietotājiem?

Mēs apkopojam divu veidu datus un informāciju:

2.1 Nepersoniska informācija. Pirmais veids ir neidentificējama un anonīma informācija. Vienkāršāk sakot, mums nav ne mazākās nojausmas, kāda ir tā Lietotāja identitāte, no kura esam apkopojuši Nepersonisko informāciju. Apkopotā nepersoniskā informācija sastāv no tehniskas informācijas un uzvedības informācijas, kas sīkāk aprakstīta zemāk:

Tehniskā informācija:

 • Darbības sistēmas tips (piemēram, Windows, Linux utt.)
 • Pārlūkprogrammas veids (piem., Explorer, Firefox, Chrome, Safari utt.)
 • Ekrāna izšķirtspēja (piem., 800 × 600, 1024 × 768 utt.)
 • Pārlūka un tastatūras valoda (piem. Angļu)
 • IP adrese.
 • Jūsu datora konfigurācijas un iestatījumi, kā arī visi līdzīgi tehniskie dati un informācija.

Uzvedības informācija:

 • Lietotāja klikšķu plūsma pakalpojumā (t.i. fakts, ka Lietotājs ir izvēlējies noklikšķināt uz noteiktas saites vai piekļūt noteiktai pakalpojuma funkcijai).
 • Lietotāja darbības pakalpojumā un jebkura līdzīga uzvedības informācija.

2.2 Personīgā informācija. Cits informācijas veids, ko mēs varam savākt, ir individuāli identificējama informācija. Vienkāršāk sakot, šī informācija var identificēt personu vai tai ir privāts un / vai sensitīvs raksturs, piemēram, vārds, adrese un e-pasta adrese. Apkopotā personiskā informācija sastāv no jebkādas personas informācijas, ko Lietotājs brīvprātīgi sniedzis reģistrējoties Vietnē.

2.2.1 Reģistrācija Vietnē / Pakalpojumos. Reģistrēšanās laikā Vietnei un jebkuram tās pakalpojumam vai saturam jums būs jāsniedz mums noteikta personiskā informācija. Šāda informācija ietver jūsu e-pastu un papildu informāciju, kuru jūs varat sniegt pēc saviem ieskatiem.


Lūdzu, ņemiet vērā: dažas trešās puses var koplietot jūsu personisko informāciju ar mums, ja jūs tām atļaujat kopīgot šādu informāciju. Šāda informācija tiek kopīgota ar mums jūsu ērtībām, lai jūs varētu piekļūt Pakalpojumam pēc pierakstīšanās šādās trešās pusēs un bez nepieciešamības reģistrēties pakalpojumā atsevišķi..

3. Kā mēs apkopojam informāciju par mūsu lietotājiem?

Ir divas galvenās metodes, kuras mēs izmantojam:

(a) Mēs vācam informāciju, kamēr jūs piekļūstat vietnei vai pakalpojumam vai izmantojat to. Citiem vārdiem sakot, kad jūs piekļūstat Pakalpojumam vai izmantojat to, mēs zinām, ka izmantojat Pakalpojumu, un mēs varam apkopot, apkopot un reģistrēt ar šādu lietošanu saistīto informāciju. Piemēram, kad izveidojat savienojumu ar pakalpojumu, jūsu dators mums norāda jūsu IP adresi. Mēs varam reģistrēt saturu, kuru jūs ģenerējāt, izmantojot pakalpojumu.

(b) Mēs apkopojam informāciju, kuru jūs brīvprātīgi atļāvāt trešajām pusēm mums sniegt. Piemēram, kad jūs pirmo reizi vēlaties izveidot savienojumu ar Facebook, izmantojot Pakalpojumu, mēs lūgsim jums atļaut Facebook sniegt mums noteiktu informāciju (kā aprakstīts iepriekš).

4. Kādi ir informācijas vākšanas mērķi?

a) Nepersoniska informācija tiek vākta, lai to izdarītu:

 • Uzlabojiet lietotāja pieredzi pakalpojumā (piemēram, nosakot ekrāna izšķirtspēju).
 • Uzziniet par lietotāju preferencēm un pakalpojuma vispārīgajām tendencēm (piemēram, saprotiet, kuras funkcijas ir populārākas nekā citas).
 • Statistikas vajadzībām.

b) Personiskā informācija tiek vākta, lai:

 • Iespējojiet pakalpojumu kopumā.
 • Personalizējiet savu pieredzi pakalpojumā.
 • Sniedziet jums noteiktu informāciju un pakalpojumus, kas pieejami tikai reģistrētiem lietotājiem.
 • Ļaujiet mums sazināties ar jums, iesniedzot priekšlikumus un pielāgotu informāciju par pasākumiem, piedāvājumiem, pakalpojumiem utt.
 • Identificējiet jūs, veicot klientu apkalpošanas darbības (piemēram, sniedzot atsauksmes utt.).
 • Ļauj reģistrēties īpašajiem piedāvājumiem, konkursiem vai augstākās kvalitātes pakalpojumiem.

5. Personiskās informācijas kopīgošana ar trešajām pusēm

Mēs sazināmies ar citiem uzņēmumiem mārketinga nolūkos, lai mūsu lietotājiem nodrošinātu vēl atbilstošāku saturu un piedāvājumus. Reģistrējoties mūsu sponsorētajos tiešsaistes pasākumos vai vebināros, jūs piekrītat, ka jūsu vārds un kontaktinformācija šajā pasākumā tiek pārsūtīti tieši mūsu partnerim / partneriem..

Mēs kopīgojam personisko informāciju arī šādos gadījumos:

(a) izpildīt visus piemērojamos likumus, noteikumus, tiesvedības procesus, pavēstes vai valdības pieprasījumus; (b) ieviest šo konfidencialitātes politiku vai lietošanas noteikumus [www.101blockchains.com \ terms], ieskaitot iespējamo to pārkāpumu izmeklēšanu; c) atklāt, novērst vai citādi risināt krāpšanas, drošības vai tehniskas problēmas; (d) atbildēt uz apgalvojumiem, ka jebkurš Pakalpojumā publicēts saturs pārkāpj jebkuras trešās puses tiesības; (e) atbildēt uz apgalvojumiem, ka Pakalpojumā ir ievietota neatļauta informācija (piemēram, tālruņa numurs, vārds utt.); (f) lai aizsargātu Uzņēmuma, tā Lietotāju vai plašākas sabiedrības tiesības, īpašumu vai personisko drošību; (g) kad Sabiedrībā notiek jebkādas izmaiņas kontrolē, tostarp apvienojot, iegādājoties vai iegādājoties visus vai būtībā visus Sabiedrības aktīvus; (h) saskaņā ar jūsu piekrišanu, lai sniegtu noteiktus pakalpojumus, kurus esat pieprasījis no uzņēmuma; vai (i) ļaut mūsu partneriem un saistītajiem uzņēmumiem apkalpot jūs ar reklāmām.

6. Reklāma

Ar šo jūs piekrītat, ka mēs izmantosim jūsu kontaktinformāciju, lai informētu jūs par produktiem un pakalpojumiem (kurus piedāvā uzņēmums un / vai trešās personas), kas jūs varētu interesēt, un lai nosūtītu jums reklāmas un citu mārketinga materiālu, kas nosūtīts norādīto e-pasta adresi.

Iepriekš minētā piekrišana ir piekrišana reklāmas pārsūtīšanai saskaņā ar 2008. gada Telekomunikāciju likumu (Bezeq un pārraides) (Grozījums Nr. 40). Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, rakstiski paziņojot Uzņēmumam vai tādā pašā veidā, kā reklāma tika pārsūtīta jūs.

Ir paskaidrots, ka mēs neesam atbildīgi par minēto reklāmu saturu un trešo personu piegādātajiem produktiem vai sniegtajiem pakalpojumiem, un jūs neatgriezeniski un bez ierunām piekrītat, ka mēs par to neuzņemamies atbildību vai atbildību..

Ņemiet vērā, ka, noklikšķinot uz kādas no šīm reklāmām, šie reklāmdevēji var izmantot sīkfailus un citas tīmekļa izsekošanas tehnoloģijas, lai vāktu nepersonisku un / vai personisku informāciju par jums. Pirms to darīt, ieteicams pārskatīt jebkura reklāmdevēja, ar kuru jūs mijiedarbojaties, lietošanas noteikumus un konfidencialitātes politiku. Viņu konfidencialitātes politika, nevis mūsu, tiks piemērota jebkurai no šīm mijiedarbībām.

7. Sīkdatnes & Vietējā krātuve

Kad piekļūstat vai izmantojat Pakalpojumu, Uzņēmums var izmantot visas nozares tehnoloģijas, piemēram, “sīkdatnes” un Flash (vai līdzīgas tehnoloģijas), kas jūsu datorā glabā noteiktu informāciju (“Vietējā krātuve“) Un kas ļaus mums iespējot noteiktu funkciju automātisku aktivizēšanu un padarīs jūsu pakalpojumu pieredzi daudz ērtāku un bez piepūles. Pakalpojuma izmantotās sīkdatnes tiek izveidotas katrā sesijā, neietver nekādu informāciju par jums, izņemot jūsu sesijas atslēgu, un tiek noņemtas, sesijai beidzoties (parasti pēc 24 stundām). Vietējo krātuvi ir viegli aizliegt. Lielākā daļa pārlūkprogrammu ļaus jums izdzēst sīkfailus no datora cietā diska, bloķēt sīkfailu pieņemšanu vai saņemt brīdinājumu pirms sīkdatnes saglabāšanas. Lai izdzēstu vai atspējotu vietējās krātuves opciju Flash, jums jāizmanto Flash iestatījumu opcija saskaņā ar īpašajām instrukcijām, ko sniedzis tehnoloģiju nodrošinātājs. Tomēr, ja jūs bloķējat vai izdzēšat sīkfailus vai maināt Flash iestatījumus, jūsu tiešsaistes pieredze var būt ierobežota.

Mēs izmantojam arī noteiktus trešo personu sīkfailus. Tie ir cita veida sīkfaili, kurus jūsu datorā glabā trešās personas, nevis uzņēmums (piemēram, skatiet 6. sadaļu par reklamēšanu). Šāda veida sīkfaili tiek lasīti (un Pakalpojums tos nemaina) tikai katru reizi, kad apmeklējat pakalpojumu, kā arī tad, kad apmeklējat noteiktas vietnes vai programmas, kurās tiek izmantoti līdzīgi sīkfaili. Trešās puses sīkfailos parasti tiek glabāta tikai informācija, kas nav personiska informācija, piemēram, apmeklētās tīmekļa lapas, pārlūkošanas ilgums utt..

8. Drošība

Mēs ļoti rūpējamies par Pakalpojuma un jūsu informācijas drošības uzturēšanu un neatļautas piekļuves novēršanu, izmantojot nozares standarta tehnoloģijas un iekšējās procedūras. Tomēr mēs negarantējam, ka neatļauta piekļuve nekad nenotiks.

9.Trešo personu vietnes

Lietojot Pakalpojumu, var rasties saites uz trešo pušu vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šādas trešo personu tīmekļa vietnes ir neatkarīgas no Pakalpojuma, un mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai atbildību par privātuma jautājumiem vai citiem juridiskiem jautājumiem attiecībā uz šādām trešo personu vietnēm. Mēs iesakām rūpīgi izlasīt konfidencialitātes politikas un šādu vietņu izmantošanas vai pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

10. Trešās puses programmatūra / pakalpojums

Mēs varam izmantot trešās puses programmatūru un / vai pakalpojumus, lai vāktu un / vai apstrādātu papildu informāciju.

11.Izmaiņas konfidencialitātes politikā

Šīs Privātuma politikas noteikumi reglamentēs Pakalpojuma un tajā apkopotās informācijas izmantošanu. Uzņēmums patur tiesības jebkurā laikā mainīt šo politiku, tāpēc, lūdzu, bieži apmeklējiet šo lapu bieži. Jebkuru būtisku izmaiņu gadījumā mēs pieliksim saprātīgas pūles, lai Pakalpojumā ievietotu skaidru paziņojumu.

Šīs konfidencialitātes politikas izmaiņas stājas spēkā ar norādīto “Pēdējo reizi pārskatīto”, un jūsu turpmākā Vietnes un / vai Pakalpojuma izmantošana pēdējā Pārskatīšanas datumā vai pēc tā būs šo izmaiņu pieņemšana un piekrišana tām būt saistītām.

12.Ir kādi jautājumi?

Ja jums ir kādi jautājumi (vai komentāri) par šo konfidencialitātes politiku, jūs esat laipni aicināts nosūtīt mums e-pastu uz šo adresi:

[[e-pasts aizsargāts]101blockchains.com],un mēs pieliksim pūles saprātīgā termiņā.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map