Protokola laboratorijas sadarbojas ar ConsenSys, lai Filecoin nogādātu Ethereum

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsNospiediet

Protokola laboratorijas sadarbojas ar ConsenSys, lai Filecoin nogādātu Ethereum

Ar ConsenSys produktu komplekta jaunajām un gaidāmajām funkcijām Filecoin kalnrači, izstrādātāji un tīkla lietotāji tagad var piekļūt būtiskiem Ethereum rīkiem un integrēties Ethereum decentralizētajā finanšu ekosistēmā. Ar ConsenSys 2020. gada 21. oktobrisPublicēts 2020. gada 21. oktobrī

Filecoin ConsenSys 2

Šodien ConsenSys paziņoja par sadarbību ar Protokola laboratorijas, Atvērtā koda programmatūras laboratorija, kuras projekti ietverStarpplanētu failu sistēma (IPFS),FilecoinA, libp2p, Un vēl. Plašās sadarbības mērķis ir vēl vairāk integrēt Filecoin nākamās paaudzes datu glabāšanas un izguves tirgu ar ConsenSys vadošo Ethereum produktu kaudzi.

Filecoin tīkla galvenā palaišana ir nozīmīgs solis ceļā uz decentralizētas krātuves ekosistēmas un kopienas palielināšanu, kas var integrēties ar Ethereum katrā decentralizēto tehnoloģiju kaudzes slānī. IPFS mērķis ir izveidot elastīgu, uzlabojamu, atvērtu tīklu, lai veicinātu ilgtspējīgāku un globāli pieejamu tīmekļa infrastruktūru. IPFS sola gan ātrāku, gan lētāku datu izguvi, vairs nepaļaujoties uz centralizētiem serveriem, kā arī iespēju piekļūt tīmeklim bezsaistē. IPFS ekonomiskā stimula slānis ir Filecoin tīkls ar savu marķieri ar nosaukumu Filecoin (FIL), kas atalgo ogļračus, kuri sacenšas par pienācīgu šifrētu datu glabāšanu Filecoin tīklā. 15. oktobrī blokā 148 888 Filecoin tīkls uzsāka savu publisko maintet, kurā jau ir 600 PiB datu, nemaz nerunājot par 600 aktīvajiem datu ieguvējiem un 230 projektiem, kas mijiedarbojas ar glabāšanas protokolu..

Ar ConsenSys produktu komplekta jaunajām un gaidāmajām funkcijām Filecoin kalnrači, izstrādātāji un tīkla lietotāji tagad var piekļūt būtiskiem Ethereum rīkiem un integrēties Ethereum decentralizētajā finanšu ekosistēmā. Šī sadarbība ļaus nodrošināt lielāku Ethereum un Filecoin tehnoloģiju integrāciju, kā arī palielināt to attiecīgo celtnieku, izstrādātāju un galalietotāju kopienu konverģenci.

Džozefs Lubins, ConsenSys dibinātājs un izpilddirektors, sacīja: “Daudzas ConsenSys lietotnes un portfeļa uzņēmumi jau gadiem ilgi izmanto IPFS, izmantojot Infura. Mēs ļoti vēlamies izveidot lielāku IPFS funkcionalitāti un ieviest jaunus rīkus, kas izstrādātājiem un patērētājiem ļaus viegli izmantot Filecoin un IPFS savu lietotņu izstrādei un tīras uzglabāšanas vajadzībām. Izmantojot Infura, Codefi, MetaMask un citus ConsenSys projektus laika gaitā, izstrādātāji viegli integrēs IPFS un Filecoin funkcionalitāti savās lietotnēs un vienmērīgi sadarbosies ar Ethereum balstītu funkcionalitāti un citām lietotnēm katrā kaudzes slānī, sākot no protokola slāņa līdz finanšu slānis ar DeFi. Bagāta sadarbība starp decentralizētiem protokoliem, kas pakļauj ļoti dažādas funkcijas, piemēram, Ethereum, IPFS, Filecoin un libp2p, ir decentralizētā tīmekļa pazīme, kas patiešām sāk veidoties. ”

Džozefs Lubins tagad ir Filecoin Foundation padomnieku padomes loceklis.

Huans Benets, uzņēmuma dibinātājs un izpilddirektorsProtokola laboratorijas teica: “Pēdējo piecu gadu laikā mēs esam redzējuši milzīgu decentralizētu lietojumprogrammu vilni, kas balstīti uz Ethereum un IPFS. Šonedēļ Filecoin palaišana Ethereum izstrādātājiem paver pilnīgi jaunu funkcionalitātes pasauli, nodrošinot, ka viņu datus var droši uzglabāt ģeogrāfiski izplatītā veidā un par efektīvu cenu. Pēdējo mēnešu laikā mēs jau esam redzējuši milzīgu Ethereum kopienas iesaistīšanos Filecoin tīklā, un es priecājos, ka šī sadarbība ar ConsenSys radīs jaunus tiltus starp mūsu kopienām. “

Filecoin uzglabāšana

Codefi aktivizētAtvieglo blokķēdes tīklu palaišanu un izmantošanu, izmantojot lietderības marķierus vienreizējai lietotājam draudzīgai platformai. Šodien palaists Codefi ActivateFilecoin uzglabāšanaLai nodrošinātu vislabāko Filecoin krātuves tirgus skatu, kas pieejams, izmantojot tīmekļa lietotni, kā arī API. Mērķis ir padarīt cenu atklāšanu glabāšanai Filecoin tīklā vienkāršu un pārredzamu.

Lietotne Filecoin Storage sastāv no vienkārša tirgus, kurā var meklēt, kas ļauj ekosistēmas dalībniekiem iegūt pilnīgu priekšstatu par Filecoin krātuves tirgu un ļauj klientiem filtrēt, kārtot un atrast labākās kalnračus savām vajadzībām. Filecoin kalnrači, kas piedāvā datu glabāšanas pakalpojumus, var izmantot šo lietotni, lai paziņotu par savu cenu un pieejamību tirgū, kuru pārlūko klienti, kuri sadarbojas ar ogļračiem, lai uzglabātu un izgūtu datus, izmantojot krātuves piedāvājumus.


Filecoin DeFi tilts

Codefi Activate arī uzsāk Filecoin DeFi Bridge, lai Filecoin savienotu ar decentralizēto finanšu sistēmu Ethereum mainnet. DeFi tilts ļauj Filecoin (FIL) kriptovalūtu pārveidot par ERC-20 tokenizētu FIL, izmantojot marķiera tiltu, ko darbinaRen protokols. Pēc Ethereum FIL turētāji un kalnrači var noguldīt savu simbolizēto FIL kā nodrošinājumu DeFi kreditēšanas tirgū, lai nopelnītu procentus, vai aizņemties vairāk FIL, lai piedalītos raktuvju kalnrūpniecības darbībās. Ieviešot FIL turētājiem iespēju aizdot un aizņemties FIL pa ERC-20 tiltu, Ethereum DeFi plašais likviditātes un ekonomiskās aktivitātes fonds kļūs pieejams visai Filecoin ekosistēmai..

Ethereum vietējie DeFi lietotāji, kas interesējas par iesaiņota Filecoin tirdzniecību un tīkla attīstības paātrināšanu, var izmantot Codefi izveidoto platformu, lai noguldītu uz ETH balstītus aktīvus kā nodrošinājumu, aizņemtos iesaiņotus FIL un pārveidotu tos par vietējiem FIL, lai uzglabātu datus vai iesaistītos Filecoin tīklā..

MetaMask’s Filecoin Snap

Ar vairāk nekā 4 miljoniem lejupielāžuMetaMask ir pasaulē populārākais portāls Web3. Lai sasniegtu jaunus lietotājus un izmantotu gadījumus, komanda iepazīstinājaMetaMask Snaps, Paplašināma API sistēma, kas ļauj izstrādātājiem pievienot jaunu funkcionalitāti MetaMask, ieskaitot atbalstu papildu blokķēdei, mērogošanas risinājumiem, datu protokoliem, kriptogrāfijas standartiem, ziņojumapmaiņas pakalpojumiem vai drošības pakalpojumiem.

MetaMask pašlaik strādā ar Protocol Labs, lai izveidotu Filecoin Snap, kurā paredzēts iekļaut atbalstu daudzām atļaujām un funkcijām:

  • Filecoin (FIL) būs apskatāms MetaMask aktīvu sarakstā, un lietotāji var apskatīt marķiera informāciju un veikt darījumus ar FIL, izmantojot MetaMask.
  • Atļaujas: Tīkla piekļuve, RPC API, atklāj un sazinās ar Snap no Web3 iespējotas vietnes.
  • MetaMask IPFS izšķirtspēja: MetaMask pilnībā atbalstīs IPFS nosaukuma izšķirtspēju ārpus kastes, izmantojot MetaMask paplašinājumu. MetaMask lietotāji, kas apmeklē ipfs: // URL, tiks novirzīti uz attiecīgo IPFS failu.

Infura’s Filecoin Network API

InfuraNodrošina pielāgojamu API piekļuvi Ethereum tīklam, un tas bija pirmais produkts, kas izveidoja IPFS API, kas ir pamats decentralizētu lietojumprogrammu veidošanai. IPFS pakalpojums atbalsta piespraustā satura piespraušanu un piekļuvi tam, tieši izmantojot Infura API, un ļauj lietotājiem piekļūt datiem, kas caur vārteju ir piesprausti visā IPFS tīklā. Pašlaik Infura mitina vairāk nekā 74 miljonus unikālu objektu un apstrādā vairāk nekā 4,5 TB datu pārsūtīšanu dienā.

Uzsākot Filecoin tīklu, Infura atsevišķiem lietotājiem piedāvā bez maksas, tikai ielūgumu piekļuve Filecoin API beta versijai. Beta ļauj izstrādātājiem ātri un viegli izveidot savienojumu ar Filecoin mainnet un veidot lietojumprogrammas, funkcijas vai pakalpojumus virs Filecoin tīkla. Apmaksātā funkcionalitāte tiks pievienota un paplašināta nākamajās versijās. Izmantojot Filecoin API, izstrādātāji varēs: iegūt reālā laika Filecoin tīkla stāvokli, lasīt no Filecoin blokķēdes, nosūtīt maksājumus un citus ziņojumus Filecoin tīklam un vaicāt Filecoin tirgu stāvokli.

Lai lietotāji varētu pieprasīt piekļuvi Infura Filecoin API beta versijai, viņiem vispirms būs jāreģistrējas InfurašeitA.

ConsenSys centība

No 2020. gada jūnija līdz oktobrim ConsenSys Diligence sadarbojās ar Protocol Labs, lai novērtētu Filecoin iebūvēto dalībnieku drošību: izpildāmā koda kolekcija, kas īsteno Filecoin bloku ķēdes bāzes krātuves tīkla pamatdarbības loģiku. Revīzijas darbības joma aptvēra Filecoin protokola apakšsadaļu plašākos šīs grupas citu drošības pasākumu lokos. Filecoin ir jauna un eksperimentāla tehnoloģija, un daudzi ilgtermiņa aktieru uzvedības veidi tīklā vēl nav zināmi, taču ConsenSys Diligence revīzijas galvenais mērķis bija atrast un novērst kļūdas, lai Filecoin mainnet būtu pēc iespējas drošāka palaišanas laikā. Revīzijā tika konstatētas dažas ievainojamības, kas tika novērstas pirms Filecoin mainnet palaišanas 2020. gada 15. oktobrī, savukārt citi kļūdu labojumi turpinās.

Sekundārā ieguve

ConsenSys programmatūra R&D unConsenSys acsR&D izveidoja Filecoin sekundārās izguves tirgus arhitektūras un inženierijas plānu, kurā lietotāji varēja izgūt datus, kas droši saglabāti, izmantojot Filecoin. Sekundārais izguves tirgus paplašinās dalību Filecoin ekosistēmā, ļaujot failu izgūšanai virknei ierīču, tostarp tīmekļa pārlūkprogrammām un tālruņiem. Izmantojot dažādas tīkla dizaina, kešatmiņas aparatūras un algoritmu konfigurācijas, tirgus dizains stimulē tādu izguves pakalpojumu sniedzēju izveidi un līdzdalību, kuri piedāvā pieejamus un pieejamus izguves pakalpojumus, kas lietotājiem pieejami visā pasaulē. Pēc pirmā dizaina un diagnostikas novērtējuma piegādes pagājušajā mēnesī ConsenSys darbs ar Filecoin izguves tirgos turpināsies.

Tachyon Launchpad Accelerator

30. jūlijā ConsenSys Labs atvēra lietojumprogrammas Filecoin Launchpad Accelerator, kuru darbina Tachyon. Kohorta tikko pabeidza programmas 1. nedēļu. Nākamo 4 mēnešu laikā kopā ir izveidojušās 13 komandas, kuru sastāvā ir 32 dibinātāji no 11 valstīm, lai izveidotu savus uzņēmumus, ieguldot ConsenSys Labs un Protocol Labs. Šī kohorta sastāv no jaunizveidotiem uzņēmumiem, kas izveido sadarbspējīgākus rīkus, infrastruktūru un lietojumprogrammas izplatītajam tīmeklim, izmantojot IPFS un Filecoin.

Klienta paziņojumsFilecoinNewsletterPiesakieties uz mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adreseEkskluzīvs satursEthereum Q3 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q3 2020 DeFi ziņojums

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojumsZiņot

Ethereum Q2 2020 DeFi ziņojums

Ethereum 2 0 Staking Ecosystem ReportZiņot

Ethereum 2.0 vērtīgais ekosistēmas ziņojums

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map