Sievietes Blockchain Tech pie ETH Lagos: Ese Mentie

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

HomeBlogBlockchain izstrāde

Sievietes Blockchain Tech pie ETH Lagos: Ese Mentie

uPort kvalitātes nodrošināšanas direktors Ese Mentie uzzīmē saikni starp decentralizētajām sistēmām un senajām Āfrikas civilizācijām – Lesa Moné, 2020. gada 17. janvāris

Eseoghene Mentie

Dzīvojot Lagosā, Nigērijā, Ese dalās ar to, kā viņa sāka interesēties par blokķēdes tehnoloģijām un atklāj slēptu saikni starp decentralizāciju un senajām Āfrikas struktūrām. Ese domā, ka ir pienācis laiks saprast, ka tehnoloģija ir ne tikai sasniedzama, bet to var izmantot ikviens, kurš vēlas mācīties. Šis ir viņas stāsts.

Gadsimtu gaitā ārzemnieki ir uzspieduši savas sistēmas Āfrikai, un mūs piespieda tās izmantot – bieži vien kaitējot mums.

Web3 ir veidots kā atvērta tehnoloģija. Mēs varam izmantot šo tehnoloģiju, lai attīstītu sabiedrību, kas mūs atspoguļo, sabiedrību, kas varētu nākt par labu Āfrikas iedzīvotājiem.

Mana mamma mani iepazīstināja ar kriptogrāfiju.

Mums vienmēr bija apkārt datori, un man bija nepārtraukta vēlme uzzināt, kā lietas darbojas. Šī aizraušanās noveda pie datorzinātņu bakalaura grāda iegūšanas Bensona Idahosas universitātē, Edo štata Nigērijā.

Interesanti, ka mana mamma manā radarā ienesa kriptogrāfiju! Viņa mani iepazīstināja ar terminu “Bitcoin”. Kā “tehniskais cilvēks” manā ģimenē es devos pētīt. Pēc tam, kad viņai bija īkšķis, lai nopirktu kriptogrāfiju, es turpināju izpētīt blokķēdi un kriptovalūtu. Mani pārsteidza tas, kā nav vajadzīgs centrālais serveris, kā tas tiek izplatīts un ka tas ir atvērtais kods.

Šobrīd visā pasaulē turpinās cīņa par robežām, vīzām, uzticību un identitāti. Ja ir veids, kā atrisināt šo notiekošo problēmu, tas notiks ar tehnoloģiju palīdzību. Šo divu tēmu kombinācija mani noveda pie uPort projektu, blokķēdes uzņēmums, kas Ethereum protokolā koncentrējas uz pašpārvaldi. UPort platformā jums pieder tiesības uz datiem, kas veido jūsu identitāti, un jūs varat dalīties un atsaukt piekļuvi šiem datiem pēc saviem ieskatiem. Identifikācijas struktūru pārdomāšana varētu daudz pozitīvi ietekmēt Āfrikas kontinentu tiek lēsts, ka 500 miljoniem cilvēku nav oficiālas identifikācijas.

Es pievienojos uPort kā kvalitātes nodrošināšanas vadītājs 2017. gadā, un 2019. gada sākumā es kļuvu par QA direktoru. Mans uzdevums ir saistīt riskus ar problēmām un kļūdām, lai samazinātu riska līmeni.


Pašlaik mēs strādājam pie veidiem, kā cilvēkiem atvieglot uPort integrāciju un piekļuvi saviem datiem pat bez jaunākajām tehnoloģijām. Mērķis ir padarīt to pieejamu cilvēkiem, kuriem ir īpašie tālruņi – tāda veida mobilais tālrunis, kuram ir vairāk iespēju nekā standarta mobilajam telefonam, bet kas nav līdzvērtīgs viedtālrunim, vai arī cilvēkiem, kuriem nav tālruņa.

Web3 atspoguļo pašpārvaldītas Āfrikas sabiedrības pirms koloniālisma

Kad es pievienojos blokķēdes telpai, es sāku atklāt vēl vairāk līdzību starp šīm “jaunajām” tehnoloģijām un laikietilpīgajiem un uzticamajiem mehānismiem Āfrikas kopienās..

Web3 uzbūve atspoguļo tradicionālos jēdzienus un sabiedrības struktūras par to, kā mēs pašpārvaldījām Āfrikā pirms koloniālisma. Iepriekšējās reizēs Āfriku veidoja decentralizētas ciltis, klani un kopienas, nevis centralizētas nācijas. Robežas un valstis nepastāvēja. Alkatība un koloniālisms radīja visas šīs lietas.

Šīs “jaunās” decentralizācijas un vienprātības sistēmas, orākuli un valsts kanāli iedvesmo senās civilizācijas un karaļvalstis.

Piemēram, dažās Āfrikas kopienās, kad kāda persona vēlas apprecēties, viņi dodas uz sava partnera ciematu un veic fona pārbaudi. Viņi varēja runāt ar Oracle, vecu sievieti no ciema, kurš stāsta katras ģimenes vēsturi un viņu savienojumu. Blokķēdes protokolos orākuli ir pakalpojumi, kurus izmanto, lai iegūtu papildu ārēju informāciju sistēmā, lai validētu datus.

Lai arī blokķēde var būt jauna tehnoloģija, tā pielieto senus taisnīgu attiecību un decentralizētu varas struktūru jēdzienus un tradīcijas. Paš suverēna identitāte atspoguļo to, kā afrikāņi tradicionāli sevi identificējuši, veikuši KYC procesu utt.

Gadu gaitā cilvēki vienmēr ir nogādājuši savas sistēmas uz Āfriku, un mēs piespiedām sevi tās izmantot – par sliktu. No otras puses, Web3 tiek veidots kā atvērta tehnoloģija. Mēs varam izmantot, mēs varam to attīstīt. Mēs varam izmantot šo tehnoloģiju, lai izveidotu tādas sabiedrības un sistēmas, kas darbosies. Sistēmas, kas nāks par labu daudzajām ciltīm un kopienām Āfrikā. Tāpēc es uzlēcu.

Mana pēdējā saruna EthCC ilustrēja saikni starp decentralizāciju un senajām civilizācijām. Es ieviesu senās civilizācijās pastāvošus jēdzienus, kas varētu palīdzēt atrisināt dažas problēmas, kas pastāv blokķēdē.

Dažādība rada labāku produktu

uPort ir komandas locekļi no visiem kontinentiem: Dienvidamerikas, Āfrikas, Indijas, Eiropas un Ziemeļamerikas. Visi ir pārstāvēti, un to atspoguļo mūsu kods. Tas rada holistisku perspektīvu tam, kā produktam vajadzētu izskatīties vai darboties dažādās vietās. Dažādība rada labāku produktu.

Cilvēku no dažādām pasaules malām uzmanība ir pievērsta visiem iesaistītajiem. Reizi mēnesī mēs lēkājam uz videozvanu, tērzējam un ēdam kopā. Tas ir ne tikai saistošs brīdis, bet arī darbojas, lai palīdzētu cilvēkiem mainīt viņu iegultās perspektīvas.

Piemēram, mums ir kāds Indijas kolēģis, kurš TV dalās ar skaistākajām vietām, kas izaicina tipiskos Indijas attēlus. Mums ir kolēģi no Sanfrancisko, kuri ziņo, ka daudzi vietējie cilvēki izlaiž vilcienu, jo nav WiFi. Es viņiem pastāstīju par satiksmes sastrēgumiem Lagosā un par to, cik ļoti cilvēki izbaudītu vilcienu – pat ja tajā nebūtu WiFi.

Mūsu uPort komandas locekļi dalās ar to, kā darbojas viņu vietējās sistēmas, un tas mums sniedz tiešu ieskatu citā pasaules daļā un tur dzīvojošos cilvēkus.

Ese Čivināt

Blockchain nav neiespējami saprast

Es gribu, lai cilvēki saprot, ka blokķēdei ir ļoti relatīva izcelsme. Nedomājiet, ka tas ir pārāk sarežģīts vai ka tas ir paredzēts tikai noteiktiem cilvēkiem. Saistiet komponentus ar apkārt esošajām lietām, un jūs drīz sapratīsit, ka to nav neiespējami saprast.

Arī vairākiem tehnikas cilvēkiem vajadzētu paskaidrot, ka tehnoloģija pati par sevi nav raķešu zinātne. Kad es runāju vietnē Girls Who Code, es sadalīju lietas saprotamos jēdzienos, parādot meitenēm, ka ir iespējams kaut ko iemācīties. Relatīvi paraugi ir izšķiroši, lai uz galda uzaicinātu dažādus izstrādātājus.

Mana interpretācija par daudzveidību ir nedaudz atšķirīga, jo es uzaugu Āfrikas kontinentā. Tomēr es tagad varētu doties uz tikšanos Lagosā kā menedžeris ar komandas locekli, kurš gadās būt balts. Otra puse automātiski pieņems, ka baltais ir priekšnieks. Tas nekad neizdodas.

Daži konferences dalībnieki ASV nevarēja noticēt, ka meitene, kas izskatās pēc manis, ar garām bizēm, iespējams, varētu strādāt pie uPort projekta. Visbeidzot, tikšanās laikā Etiopijā kāds dalībnieks man jautāja: “Vai šī tehnoloģija ir paredzēta visiem? Pie tā strādā ne tikai baltie cilvēki, vai ne? “

Īsāk sakot, mums ir jāparāda nākamajai paaudzei, ka tehnoloģija nav paredzēta tikai rietumniekiem. Jums nav jāmeklē noteikts veids, kā strādāt tehnikā. Mums ir jāmudina ikviens sniegt savu ieguldījumu un iekļaut savas vajadzības kodos.

EthLagos 2017ETHLagos 2017

Blokķēdei un kriptogrāfijai jābūt skaidri atšķiramai

Āfrikāņiem ir jāsaprot atšķirība starp blokķēdes tehnoloģiju un kriptonauda, ​​kā arī spēks, ko tehnoloģija varētu palīdzēt nodot mūsu rokās un palīdzēt sasniegt. Par ekosistēmu es vēlētos, lai vairāk cilvēku zinātu, ka tā joprojām ir ļoti ekskluzīva un viendabīga.

Mums jāpaveic vairāk darba, lai būtu iekļaujoši visu veidu cilvēkiem. Mums visiem ir jāpiedalās šajā tehnoloģijā – tādu, kuru mēs visi izmantosim. Ja dažādi arhitekti nepiedalās, tehnoloģija darbosies tikai dažu konkrētu cilvēku vajadzībām, nevis ikviena vajadzībām.

Šeit ir mani rīki un padomi Web3 izstrādātājiem:

Rīki – Trifeļa: Blockchain Dev rīki ir lielisks produkts, ar kuru jūs nekavējoties sāksit darbu. Jūsu otrais labākais draugs ir Vidējs. Lasiet Medium rakstus par to, kā sākt darbu ar Ethereum. Izveidojiet kontu vietnē MetaMask lai saprastu, ko nozīmē iegūt Ethereum kontu. ZeppelinOSir lielisks ietvars, lai ātri sāktu darbu.

Padomi – Lai būtu Web3 izstrādātājs, jums ir jāsaprot blokķēdes jēdzieni un kā tas darbojas. Kāpēc tas darbojas tā, kā tas darbojas. Kāpēc tas ir nemainīgs. Zinot komponentu pamatu, varat saprast attīstības robežas. Lai varētu izveidot kodu, jums ir jāsaprot parametri.

Kāda ir lielākā mācība, ko esat iemācījušies savā lomā?

Kvalitātes uzturēšana ir nebeidzams ceļojums.

Lai saglabātu augstu kvalitāti, jums ir jāizsauc blēņas. Tas varētu jūs izcelt kā cilvēku telpā, kas cilvēkiem sākotnēji nepatīk. Tomēr, kad viņi saprot, ka jūs strādājat visu labā, jūs viņiem sākat patikt. Nekad nebaidieties būt tā persona.

Būdama sievišķā tehnoloģijā, man nācās saskarties ar sliktiem ego. Dažiem programmatūras inženieriem ir patiešām lieli ego. Esmu iemācījies neņemt ieslodzītos un precīzi pateikt, kā tas ir. Es esmu elastīgs! Bet es neņemu ieslodzītos. Man vienalga par tavu ego. Let’s paveikt darbu.

Es esmu cilvēks, kurš tic, ka “mēs tagad cīnīsimies, bet vēlāk būsim draugi”.

Viņa saka, ar 13 ieteikumi vietnē LinkedIn.

**

Vēlaties apgūt prasmes, lai kļūtu par blokķēdes izstrādātāju?

Lejupielādējiet Blockchain Developer Job Kit →

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākos Ethereum jaunumus, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursKā izveidot veiksmīgu Blockchain produktuTīmekļa seminārs

Kā izveidot veiksmīgu Blockchain produktu

Kā izveidot un palaist Ethereum mezgluTīmekļa seminārs

Kā izveidot un palaist Ethereum mezglu

Kā izveidot savu Ethereum APITīmekļa seminārs

Kā izveidot savu Ethereum API

Kā izveidot sociālo marķieriTīmekļa seminārs

Kā izveidot sociālo marķieri

Drošības rīku izmantošana viedo līgumu izstrādēTīmekļa seminārs

Drošības rīku izmantošana viedo līgumu izstrādē

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map