Valdības blokķēde: viedā Dubaija

Blockchain, kas darbina nākotnes pilsētu

Viedā Dubaija cenšas padarīt Dubaiju par laimīgāko pilsētu uz zemes. Visu pilsētas ieinteresēto personu – iedzīvotāju, apmeklētāju, uzņēmumu īpašnieku, vecāku un ģimeņu – līdzdalība ir stratēģijas stūrakmens. Šis mērķis tiks sasniegts, izmantojot plašu tehnoloģiju klāstu, tostarp blokķēdi, AI, IoT, un koncentrējoties uz trim stratēģiskajiem pīlāriem: valdības efektivitāte, nozares izveide un starptautiskā vadība.

Sadarbojoties ar privātā sektora un valdības partneriem, Smart Dubai tika izveidots, lai sniegtu, sniegtu un veicinātu efektīvu, vienmērīgu, drošu un ietekmīgu pilsētas pieredzi iedzīvotājiem un apmeklētājiem..

Lai sasniegtu stratēģiskos pīlārus, Smart Dubai mērķis ir ieviest iniciatīvas un attīstīt partnerības, lai veicinātu tās viedās ekonomikas, viedās dzīves, gudras pārvaldības, gudras vides, gudru cilvēku un gudras mobilitātes dimensijas..

“Izmantojot Blockchain tehnoloģiju, Dubaija katru gadu atbrīvo 5,5 miljardus dirhamu ietaupījumu tikai dokumentu apstrādes laikā – vienāds ar Burj Khalifa vērtību katru gadu.”

– Viedā Dubaija

Mērķis

Dubaijas mērķis ir būt “pirmā pilsēta, kuru pilnībā darbina blokķēde līdz 2021. gadam”. Dubaijas Blockchain 2020 mandāts, kuru vada Smart Dubai Office, izveido plānu blockchain tehnoloģijas ieviešanai Dubaijā. Tās mērķi ir šādi: panākt efektivitāti, izmantojot blokķēdi 100% piemērojamo valdības pakalpojumu, radot un dodot iespēju blokķēdes ekosistēmai jaunizveidotiem uzņēmumiem un uzņēmumiem, kā arī kļūt par globālu domu līderi, izmēģinot pārrobežu blokķēdes gadījumus.

 

Enterprise Ethereum risinājums

Viedais Dubaijas birojs izsniedza RFP, un no daudzajiem dzīvotspējīgajiem kandidātiem ConsenSys tika izvēlēts par partneri. Tikai divu mēnešu domu laikā komanda veica augsta līmeņa tehnoloģiju analīzi ar valdības aģentūrām, IT komandām, biznesa procesu īpašniekiem, lai definētu pamatprasības un izlemtu par pirmajiem lietošanas gadījumiem: enerģija, nekustamais īpašums, medicīna utt. Pēc tam veica ConsenSys galveno infrastruktūras vajadzību analīze, kas vajadzīgas, lai atbalstītu blokķēdes pilnvaras. Šīs analīzes rezultātā tika izveidota Blockchain platforma kā pakalpojuma projekts, vienlaikus radot pamatu digitālajai identitātei, kurā iespējots blockchain. No turienes tika izveidota UAEPass caurlaide, lai integrētos ar blokķēdes tīkliem. Visbeidzot, ConsenSys uz Ethereum izveidoja smilšu kastes vidi un organizēja virkni 40-60 semināru aģentūrām, lai sāktu prototipu veidošanu un testēšanu.

 

Sasniegtie rezultāti

Blockchain platforma kā pakalpojums

Lai paātrinātu un atvieglotu blokķēdes risinājumu prototipu izveidošanu, Blockchain platforma kā pakalpojums tika izveidots sadarbībā ar Telco Du, lai visām valdības struktūrām dotu brīvību balstīties uz kopīgu sistēmu, pamatojoties uz to biznesa vajadzībām. BPaaS ir pilnībā pārvaldīta, mērogojama, droša platforma ar zemu izmaksu piekļuvi, izmantojot atalgojuma modeli. Smart Dubai Office oficiāli ir atzinis BPaaS par vienu no galvenajiem oficiālajiem instrumentiem, lai atbalstītu valdības struktūru prototipu veidošanas darbības.

Viedās pilsētas universitāte

Izstrādāts sadarbībā ar Dubaijas Nākotnes fondu Viedās pilsētas universitāte ir ar blokķēdi darbināta decentralizēta mācību platforma, kas atbalsta digitālo prasmju attīstību. Viedās pilsētas universitātes mērķis ir līdz 2020. gadam palielināt digitāli kvalificētu talantu procentuālo daudzumu AAE līdz 10 procentiem, apejot stingro un noklusēto tradicionālo iestāžu maršrutu.

Indivīdi var izveidot personalizētus izglītības ceļus, tostarp praktiskus darba projektus, atbilstošus lasāmmateriālus, konferences, klātienē un tiešsaistē organizētus seminārus, kuru mērķis ir digitālo sertifikātu iegūšana..

Bezpapīra stratēģija

Viedā Dubaija paliek bez papīra. Dubaijā tiek digitalizēts 1 miljards papīra lapu, kas tiek ražotas katru gadu, digitalizējot visus pakalpojumus, tostarp vīzu pieteikumus, rēķinu apmaksu un licenču atjaunošanu. Šie iepriekšējie ieraksti tagad tiks droši apstrādāti, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju.

ConsenSys risinājumi

Reģistrējieties uzņēmuma blockchain konsultācijai

ConsenSys Solutions ienes blokķēdi biznesā. Mēs palīdzam uzņēmumiem, valdībām, bezpeļņas organizācijām un jaunizveidotiem uzņēmumiem visā pasaulē veidot, testēt un izvietot publiskos un privātos blokķēdes risinājumus.

Sazinieties ar Blockchain ekspertuReģistrējieties uzņēmuma blockchain konsultācijai

Uzziniet vairāk par viedo Dubaiju

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map