Viss, kas jums jāzina par Centrālās bankas digitālajām valūtām

emuārs 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvents and ConferencesPressBiļeteni

Abonējiet mūsu biļetenu.

Epasta adrese

Mēs cienām jūsu privātumu

SākumsBlogsUzņēmums Blockchain

Viss, kas jums jāzina par Centrālās bankas digitālajām valūtām

Izlasiet ConsenSys Whitepaper: “Centrālās bankas un naudas nākotne”, izstrādājis ConsenSys, 2020. gada 24. janvāris Ievietots 2020. gada 24. janvārī

ConsenSys augusta Debouzy Blockchain gadījuma izpēte par drošības žetonu piedāvājumu varoni

Stablecoins – kriptonauda, ​​kas saglabā nominālvērtību vai kuru pamatā ir fiat valūtas – pēdējo vairāku gadu laikā ir palielinājusi popularitāti kopā ar decentralizēto finanšu straujo pieaugumu. Tagad lielākās finanšu iestādes visā pasaulē, tostarp pasaules bankas, eksperimentē ar digitālajām valūtām, un stabilie monētas daudzos gadījumos nodrošina ideālu ienākšanas ceļu. 

Anglijas Banka ir oficiāli paziņots ka tā izpētīs digitālās valūtas ieviešanas iespējamos ieguvumus. Anglijas Bankas amatpersonas tiksies ar šādām bankām, lai apkopotu pētījumus un apspriestu centrālo banku digitālās valūtas iespējamo ieviešanu:

 •  Japānas Banka
 • Eiropas Centrālā banka (ECB)
 • Sveriges Riksbank
 • Kanādas Banka
 • Šveices Nacionālā banka un
 • Starptautisko norēķinu banka (BIS) 

Jauns ziņojums par Centrālās bankas digitālajām valūtām

Davosā 2020. gadā ConsenSys izlaida dokumentu, kurā Ethereum bloku ķēdē ir sniegts praktisks priekšlikums par centrālo banku digitālajām valūtām: “Centrālās bankas un naudas nākotne”. 

Dokuments sniedz arī pārskatu par centrālo banku digitālo valūtu vēsturi un pašreizējo stāvokli, kā arī piemēru tam, kā CBDC varētu veidot un veidot uz Ethereum blokķēdes.

Kas ir Centrālās bankas digitālās valūtas? 

Centrālās bankas digitālās valūtas ir digitālie aktīvi, kas tiek uzskaitīti, izmantojot vienu virsgrāmatu (izplatītu vai nē), kas darbojas kā viens patiesības avots. Centrālās bankas digitālās valūtas ir prasība pret centrālo banku, līdzīgi kā banknošu darbība šodien. Visbeidzot, valūta ir centrālās bankas kontrolēta – tas nozīmē, ka CBDC piedāvājumu pilnībā kontrolē un nosaka centrālā banka. CBDC atšķiras no tradicionālā kriptovalūtas stablecoin, kur emisiju nekontrolē banka, bet gan personu grupa. 

Baltrakstā ir sniegts pārskats par CBDC potenciālu un riskiem, kā arī piemērs tam, kā CBDC varētu veidot un veidot uz Ethereum blokķēdes. Mērķis ir dot lasītājam ne tikai labu fonu šai svarīgajai tēmai, bet arī, izmantojot konkrētu priekšlikumu, praktiski apskatīt, ko CBDC ieviešana varētu ietvert.

Uzziniet vairāk par centrālo banku digitālo valūtu veidiem rakstā: “Centrālās bankas un naudas nākotne”.


Baltrakstā aplūkotas arī citas tēmas, tostarp: 

 • Kriptovalūtas, stablecoīni un digitālās naudas pieaugums
 • Iepazīšanās ar centrālo banku digitālajām valūtām
 • Digitālo valūtu ieguvumi centrālajām bankām un ekonomikai
 • Prasības veiksmīgai CDBC ieviešanai
 • Piedāvātā arhitektūra par Ethereum bāzes centrālās bankas naudu

Starp nozīmīgākajām inovācijām, kurām mēs šodien varam būt liecinieki, ir stablecoins vai privāti emitētas kriptovalūtas, kas piesaistītas stabilam aktīvam un kuru tirgus ierobežojums šodien pārsniedz USD 5B USD, kā arī centrālās bankas emitēto digitālo valūtu paralēlais fenomens, uz kuru parasti atsaucas kā CBDC, kas ir šī dokumenta tēma. Saskaņā ar Starptautisko norēķinu bankas datiem vairāk nekā 70% centrālo banku meklē digitālās valūtas izdošanu blokķēdē. Mēs domājam, ka šī ir attīstība, kurai jāaplaudē.

Džozefs Lubins

Kāpēc centrālās bankas digitālās valūtas ir svarīgas??

Sēžot uz finanšu un tehnoloģiju revolūcijas kraujas, lielākās finanšu iestādes ir gatavas gūt labumu no uzlabotiem finanšu pakalpojumiem un iekšējām operācijām, kas samazina izmaksas un uzlabo efektivitāti. Pasaule, kurā CBDC ir ievērojama vieta, uzlabos globālo monetāro politiku, nodrošinot jaunus līdzekļus, lai kontrolētu naudas piedāvājumu un normatīvo aktu ievērošanu. Privātpersonas gūs labumu no lētākiem pārskaitījumiem pāri robežām un reāllaika norēķiniem konkrētiem darījumu partneriem. Tomēr patieso vērtību radīs vairāk saistītas pasaules mēroga sistēmas, kas palielinās pārrobežu inovācijas un sadarbību. 

ConsenSys blokķēde sabiedrisko preču piešķiršanā wp cta

Abonējiet mūsu biļetenu, lai iegūtu jaunākās Ethereum ziņas, uzņēmuma risinājumus, izstrādātāju resursus un daudz ko citu. E-pasta adrese Ekskluzīvs satursPilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedisVadīt

Pilnīgs Blockchain biznesa tīklu ceļvedis

Ievads tokenizācijāTīmekļa seminārs

Ievads tokenizācijā

Finanšu digitālo aktīvu un DeFi nākotneTīmekļa seminārs

Finanšu nākotne: digitālie aktīvi un DeFi

Kas ir Enterprise EthereumTīmekļa seminārs

Kas ir Enterprise Ethereum?

Centrālās bankas un naudas nākotneBaltā grāmata

Centrālās bankas un naudas nākotne

Komgo Blockchain preču tirdzniecības finansēšanaiLietu izpēte

Komgo: Blockchain preču tirdzniecības finansēšanai

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map