9 labākās Fiat to Crypto biržas 2021. gadam

Pirmais solis kriptovalūtas īpašniekam ir atrast cienījamu kriptogrāfijas apmaiņas fiat, lai pārvērstu skaidru naudu Bitcoin vai citās digitālajās monētās. Mums ir salīdzināja vairāk nekā 60 kripto apmaiņas un zemāk novērtēja augšējās platformas. Mūsu novērtējums ir balstīts uz pieejamo aktīvu, atbalstīto valūtu, depozīta metožu, tirdzniecības maksu, drošības un citu novērtēšanu.

mūsu Pick

Labākā Fiat apmaiņa pret

Iesācēji

monētu bāze Apmeklējiet vietni

Labākā Fiat apmaiņa pret

Zema maksa

binance Apmeklējiet vietni

Labākā Fiat apmaiņa pret

Sociālā kopiena

etoro Apmeklējiet vietni Atruna: Jūsu kapitāls ir apdraudēts

Labākā Fiat To Crypto Exchange

Balstoties uz mūsu pārskatiem, šie ir galvenie kriptovalūtas apmaiņas fiat:

Populārākās Fiat to Crypto Exchange: atsauksmes

Šīs apmaiņas esam izvēlējušies, pamatojoties uz svarīgākajiem lietotāju faktoriem, piemēram, atbalstīto valūtu, atbalstīto valstu skaitu, reputāciju, uzticamību, drošību un klientu atbalstu. Pirms mēs sākam, dažās apmaiņās jums ir nepieciešams Bitcoin aparatūras maks, piemēram, Ledger Nano X. Ja jums nav seifa, izlasiet mūsu ceļvedi par labākajiem kriptovalūtas aparatūras makiem..


Monētu bāze

Coinbase ir vispopulārākā Bitcoin birža pasaulē, kas ir pieejama vairāk nekā 100 valstīs. Dibināta 2012. gada jūnijā, Coinbase ir a digitālais valūtas maks un tirdzniecības platforma kur tirgotāji un patērētāji var veikt darījumus ar jaunām digitālajām valūtām, piemēram, Bitcoin, Ethereum un Litecoin.

Apmeklējiet Coinbase

Coinbase galvenais pakalpojums ir nodrošināt apmaiņu lietotājiem, lai pirktu un pārdotu Bitcoin un citas kriptovalūtas, izmantojot a bankas konts, kredītkarte un debetkarte. Tas ir ļoti pievilcīgs līdzeklis kriptovalūtu investoriem. Jaunie kriptovalūtu investori bieži nonāk pie savas pirmās Bitcoin iegādes, izmantojot Coinbase, pateicoties viņu spēcīgajai reputācijai, mārketingam un lietotājam draudzīgajai saskarnei.

monētu bāze

Apmaiņa ir bijusi paredzēts ērtākai lietošanai un vienkāršībai. Platforma ļauj ikvienam viegli pirkt vai pārdot kriptovalūtas neatkarīgi no viņu iepriekšējās pieredzes. Nav sarežģītu iespēju izvēlēties, un bez sarežģījumiem ar uzlabotām cenu diagrammām, pasūtījumu grāmatu vai tirgus dziļumu, lai sajauktu iesācējus. Monētu pirkšanas un pārdošanas nolūkā tas ir tieši uz priekšu.

Saistīts: Coinbase apskats: vai jums jāmaksā augstākas maksas? Vai tas ir tā vērts?

Tā kā apmaiņa ir paredzēta jauniem lietotājiem, zināšanu bāze ir detalizēta un plaša, kas aptver lielāko daļu tēmu un bieži uzdotos jautājumus. Ar klientu atbalstu var sazināties, iesniedzot atbalsta biļeti pa e-pastu.

Binance

Binance, mūsuprāt, ir labākā kriptovalūtas maiņa pasaulē. Platforma ir ļoti draudzīga iesācējiem, ir ērti lietojama un piedāvā plašu kriptovalūtu pāru klāstu, novatoriskus produktus, funkcijas, konkurētspējīgas maksas un atsaucīgu klientu atbalstu.

Apmeklējiet Binance

Kopš dibināšanas 2017. gadā Binance ir kļuvusi par lielāko kriptovalūtu biržu pasaulē pēc tirdzniecības apjoma. Binance ir piesaistīja miljoniem lietotāju vairākās pasaules valstīs un to bieži aplaudē apmaiņas pārskatos un sociālajos medijos. Šī apmaiņa tiek parādīta arī reklāmas kampaņās visā pasaulē, lai piesaistītu jaunus lietotājus savai platformai.

Saistīts: Binance pārskats: kriptogrāfija, tirdzniecība & Maksas

binance

Binance piedāvā plašu produktu un funkciju klāstu, kas ietver:

 • Pērciet kriptogrāfiju, izmantojot vairāk nekā 60 fiat valūtas
 • Atbalsta vairākas norēķinu iespējas, piemēram, bankas depozītu un kredītkarti / debetkarti
 • Pamata un uzlabota tirdzniecības diagramma, kas piemērota dažādu prasmju lietotājiem
 • Maržas tirdzniecības platforma kriptogrāfijas tirdzniecībai ar sviru
 • Atvasinājumi un sviras žetoni
 • Drošs Binance seifs kriptovalūtas aktīvu glabāšanai
 • Binance krājkonti, lai nopelnītu procentus par kriptogrāfiju
 • Kriptogrāfijas aizdevumi un Binance daļas
 • Binance VISA karte, lai slēptu un maksātu ar kriptogrāfiju

Crypto.com

Crypto.com ir digitālo aktīvu platforma, kas piedāvā vairākus kriptovalūtas produktus un pakalpojumus, cenšoties palielināt kriptogrāfijas pieņemšanu pasaules mērogā. Ar platformā ir vairāk nekā 1 miljons lietotāju, Crypto.com ir spēcīga alternatīva tradicionālajiem finanšu pakalpojumiem, kas atvieglo kriptovalūtu iegūšanu, izmantojot savu mobilo lietotni.

Apmeklējiet Crypto.com

Crypto.com lietotne ir pieejama Android un iOS mobilajām ierīcēm, un tā nodrošina vienkāršu veidu, kā pirkt, pārdot, tirgot, tērēt, uzglabāt, nopelnīt, aizdot skaidru naudu un pat apmaksāt rēķinus ar kriptovalūtu! Tāpat kā Binance, birža pastāvīgi attīstās, piedāvājot saviem klientiem jaunus produktus un pakalpojumus digitālo aktīvu telpā.

Iegūstiet $ 50 BEZMAKSAS Kad saņemat MCO karti un izmantojat mūsu nodošanas kodu 45h3ct59tv. Iegūstiet savu karti tūlīt!

crypto.com

Crypto.com piedāvā vairākas akcijas un stimulus, lai piesaistītu jaunus lietotājus savai platformai, piemēram, kriptovalūtas tirdzniecība ar nulles maksu. Citas lietotnes Crypto.com izmantošanas priekšrocības ir šādas:

 • 0% tirdzniecības maksa par pirmajām 90 dienām jauniem lietotājiem
 • Līdz Tirdzniecības maksas samazināšana par 50% visos darījumos esošajiem Biržas lietotājiem
 • 2% bonusa depozīts procentu likme visiem jauno lietotāju veiktajiem noguldījumiem pirmajās 30 dienās
 • Nosūtiet kriptogrāfiju Crypto.com App lietotājiem uzreiz bez maksas
 • Pērciet Bitcoin ar 0% maksa par kredītkarti

Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu pilnu mūsu pārskatu vietnē Crypto.com.

crypto.com nulles maksa

CEX.IO

CEX.IO tika izveidots 2013. gadā un ir viena no vecākajām kriptovalūtu biržām pasaulē uzticas vairāk nekā 3 miljoni lietotāju. Tā ir pasaules klases birža, kas visiem paredzēta ar savu viegli lietojamo saskarni, padarot to ideāli iesācējiem. Birža nodrošina daudzlīmeņu kontu sistēmu, kas piemērota gan Bitcoin iesācējiem, gan institucionāliem kriptogrāfijas tirgotājiem.

Apmeklējiet vietni CEX.IO

CEX.IO lepojas ar stabilitāti, nodrošinot bez traucējumiem pakalpojumu, ko nodrošina sistēmas un lietotāja konta drošība, droša kriptovalūtas aukstā uzglabāšana, finansiālā dzīvotspēja un padziļināta juridiskā atbilstība. Līdz šim tā ir uzticama un droša kriptovalūtas apmaiņa ar nav uzlauztu kontu vai līdzekļu zādzības vietnē CEX.IO kopš tā izlaišanas.

CEX.io

CEX.IO ir populāra birža, lai uzreiz nopirktu Bitcoin, izmantojot tās vietni vai mobilo lietotni, kas ir pieejama iOS un Android. Ar to zemas kredītkartes / debetkartes maksas un nulles maksa par bankas pārskaitījumu, CEX.IO tiek uzskatīta par vienu no vislabāk reģistrētajām kriptogrāfijas biržām pasaulē.

Saistīts: CEX.IO pārskats: 5 lietas, kas jāzina pirms tās izmantošanas (atjaunināts 2020. gadā)

Interfeiss ir neticami vienkāršs pirmo reizi kriptogrāfijas pircējiem ar viegli lietojamu logrīku. Vienkārši ievadiet Bitcoin summu, kuru vēlaties iegādāties, atlasiet fiat valūtu, ar kuru jāmaksā (piemēram, USD, EUR, GBP vai RUB), un noklikšķiniet uz pogas Pirkt tūlīt.

CEX.IO nopirkt Bitcoin

CEX.IO birža nodrošina profesionālu tirgotāju tirdzniecības platformu, kas ir populāra arī iesācēju tirgotāju vidū. Maksa par grafiku tirdzniecībai uzlabotā biržā ir balstīta uz ražotāja un piesaistītāja modeli, kas piedāvā atlaidi tirgotājiem, kas nodrošina likviditāti pasūtījumu grāmatām.

cex maksas

CEX.IO ir lieliska apmaiņa pirmo reizi pircējiem lai sāktu darbu ar kriptovalūtu bez grūtībām, pateicoties vienkāršai un lietotājam draudzīgai pītei, kas darbojas arī kā tirdzniecības platforma un brokeru pakalpojums.

Coinmama

Coinmama nodrošina a ātrs, drošs un vienkāršs veids, kā iegādāties digitālo valūtu gandrīz visās pasaules malās, izņemot dažus. Birža nodrošina kriptovalūtas iegādes pakalpojumu, izmantojot tādus fiat kā AUD, EUR, USD un GBP un ​​CAD.

Apmeklējiet Coinmama

Coinmama pieņem daudz dažādu depozīta metožu, lai nopirktu Bitcoin, piemēram, izmantojot VISA vai Mastercard kredītkarti un debetkarti, padarot to ikdienas ieguldītājiem pieejamu, lai sāktu darbu ar kriptovalūtām viegli lietojamā un drošā vidē..

monēta

Lai iegādātos kriptovalūtas, lietotājiem jāiesniedz savi identifikācijas dokumenti, kas ir Coinmama komanda. Kad šis process ir pabeigts, lietotāji var iegādāties kriptonauda līdz USD 15 000 vērtībā. Coinmama prasa a vienota 5,9% tirdzniecības maksa.

Saistīts: Coinmama apskats: Bitcoin, tirdzniecība & Maksas

Par kredītkartes / debetkartes darījumiem Coinmama iekasē papildu 5% apstrādes maksu. Šī maksa tiks pievienota pēc maksājuma veida izvēles. Šī ir plaši pieņemta metode, kas būs pieejama klientiem visā pasaulē. Priekš bankas pārskaitījumu pirkumi, izmantojot SWIFT vai SEPA, apmaiņa neatskaita depozīta maksu.

monēta

Tā kā Coinmama biržā neglabā digitālās monētas, lietotājiem būs jāpārsūta savas monētas uz aparatūras seifa adresi. Coinmama pieprasīs lietotājam ievadīt derīgu depozīta adresi pirms pasūtījuma pabeigšanas. Tas nozīmē apmaiņu neglabā nekādu sensitīvu vai personāla informāciju un ievērojami samazina hakeru un krāpšanās risku.

Čanelija

Changelly ir tūlītēja kriptovalūtas maiņa, kas klientiem ļauj nopirkt kriptonauda ātri bankas karti. Digitālais pakalpojums meklē labākās kriptogrāfijas cenas pieejams visās lielākajās kriptovalūtas apmaiņas platformās, piemēram, Binance, Poloniex un Bittrex.

Apmeklējiet Changelly

Changelly iegūst labākās pieejamās likmes un paliek aptuvens, līdz darījums tiek izpildīts blokķēdē.

mainīgs

Changelly nodrošina pārredzama, vienkārša, ātra un lietotājam draudzīga saskarne pirkt vai apmainīt kriptovalūtas, kas ir redzams mājas lapā. Vienkāršā saskarne būs piemērota dažādiem kriptovalūtu investoriem, sākot no iesācējiem līdz pieredzējušiem.

Lietotāji var vienkārši un nekavējoties pirkt, pārdot un apmainīt kriptovalūtu biržā. Pirkumiem, izmantojot kredītkarti, būs jāpārbauda tālruņa numurs. Tas atšķiras no tradicionālās šifrēšanas biržas, kur konta turētāja verificēšanai tiek augšupielādēti personāla identifikācijas dokumenti.

Saistīts: Changelly apskats: vai tas joprojām ir drošs & Kā tas strādā

mainīgs pirkums

Kriptogrāfijas iegādes process ar fiat ir neticami vienkāršs. Kad esat izvēlējies un summu, Changelly automātiski aprēķinās pieejamo valūtas maiņas kursu, tirdzniecības maksu, tīkla maksu un paredzamo ierašanos. Lai pabeigtu pirkumu, jums būs jāievada derīga aparatūras maka adrese, jo monētas netiek glabātas Changelly.

Mainīt TŪLĪT

ChangeNOW ir vēl viena populāra kripto mijmaiņas platforma, kas līdzīga Changelly, kas ļauj tūlīt nomainīt vienu kripto uz citu. Ar vairāk nekā 170 dažādas kriptovalūtas platformā lietotāji jebkurā laikā var drošā veidā tirgoties ar digitālajām valūtām, jo ​​kriptogrāfijas monētas tiek nosūtītas tieši uz jūsu aparatūras maku..

Apmeklējiet ChangeNOW

ChangeNOW nodrošina labākos kriptogrāfijas – kriptogrāfijas tarifus, apkopojot cenas no pasaules lielākajām un populārākajām biržām (dažas ir minētas šajā rakstā). Kad platforma ir bloķējusi labāko cenu par konkrēto aktīvu, lietotājiem ir noteikts laiks, lai pabeigtu tirdzniecību, noguldot līdzekļus, un darījums tiek apstiprināts blokķēdē.

changenow vietne

ChangeNOW ir ieviesis iespēju iegādāties kriptonaudu, izmantojot debetkarti vai kredītkarti, izmantojot viņu partnerattiecības ar Vienkāršs. Maksa ir nedaudz augstāka, taču tā var būt vienīgā pirkšanas metode, kas pieejama jūsu valstī.

Saistīts: ChangeNOW apskats: Kripto mijmaiņas darījumi, Tirdzniecības maksas & Vairāk

Ja plānojat izmantot ChangeNOW digitālo aktīvu iegādei, jums būs jāpabeidz KYC process saskaņā ar finanšu noteikumiem. Lai verificētu kontu, ir nepieciešami šādi dokumenti:

 • Starptautiskā pase
 • Valsts ID karte
 • Autovadītāja apliecība

eToro

eToro ir globāla finanšu starpniecība, kas nodrošina finanšu tirdzniecības un ieguldījumu platformu, kas ietver dažādus tirgus, piemēram, kriptogrāfijas, ETF, akciju, indeksu, preču un Forex tirgus. Viņi ir labi pazīstami ar CFD piedāvāšanu tirdzniecībai un to sociālās tirdzniecības platforma kur lietotāji var kopēt tirdzniecību no dažiem visrentablākajiem tirgotājiem vai pats nokopēt, lai gūtu otrus pasīvos ienākumus.

Noklikšķiniet šeit, lai izlasītu pilnu mūsu eToro pārskatu.

etoro pieteikšanās

Lai sāktu darbu ar eToro, lietotājiem ir jāpārbauda savs konts, augšupielādējot identifikācijas fotoattēlu lai apstiprinātu viņu identitāti. Ir zināms, ka verifikācijas process aizņem vairākas dienas, un lietotāji tiks informēti, tiklīdz verifikācija būs pabeigta. Kad konta verifikācijas process ir pabeigts, blakus lietotāja profila lietotājvārdam tiks parādīta atzīme.

Apmeklējiet eToro

67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar šo nodrošinātāju. Jums vajadzētu apsvērt, vai varat atļauties uzņemties lielu naudas zaudēšanas risku. Investēšana kriptogrāfijas kasē nav reglamentēta lielākajā daļā ES valstu un Lielbritānijā. Nav patērētāju aizsardzības.

Kriptogrāfijas birža atbalsta plašu fiat norēķinu iespēju klāstu, tostarp kredītkarti / debetkarti, PayPal, Skrill, pārskaitījumu, WebMoney, WeChat, UnionPay un citas, atkarībā no lietotāja atrašanās vietas. eToro neiekasē depozīta maksu. Tomēr ir a 5 USD maksa par izņemšanu, kurā tminimālā izņemšanas summa ir 50 USD.

Secinājums

Tur jums tas ir. Mūsu saraksts ar pasaules lielākajām kriptogrāfijas biržām, lai iegādātos digitālās valūtas, ir:

 • CEX.IO
 • Coinmama
 • Čanelija
 • Mainīt TŪLĪT
 • eToro
 • Monētu bāze

Tagad jums ir laiks komentēt.

Ko jūs domājat par šīm apmaiņām?

Vai esat mēģinājis izmantot kādu no kriptogrāfijas biržām?

Vai jūs piekrītat mūsu sarakstam par labāko kripto apmaiņu, lai iegādātos altkīnus?

Atstājiet mums zemāk komentāru ar savām domām un dalieties ar savu tīklu, ja tas jums šķita noderīgs.

Turpmākie ieteiktie lasījumi:

 • 4 labākās kriptogrāfiskās kartēšanas vietnes Altcoin tirgotājiem
 • WazirX apskats: Bitcoin, tirdzniecība & Maksas
 • 10 labākās kriptovalūtu biržas Austrālijā
 • OKEx apskats: novērtējot, vai tas ir drošs & Uzticama?
 • 8 labākās nulles maksas kriptogrāfijas biržas (bez komisijas maksas)
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map